Tartalomjegyzék AoE2.hu archívum
2008-2011
 
 Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   TaglistaTaglista   CsoportokCsoportok   RegisztrációRegisztráció 
 ProfilProfil   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned   BelépésBelépés 

Michi League
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Következő
 
Lezárt fórum: ide nem küldhetsz témát, választ, nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.   Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> xSeCh klán
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
kunyi



Csatlakozott: 2006.12.28. Csütörtök 18:32
Hozzászólások: 1025

HozzászólásElküldve: Kedd. Okt. 21, 2008 8:19 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

hup sz de kruvára elfelejtttem hogy 8kor game, gondolom elkeztétek Very Happy na sry kisé feledékenyek vaunk mi emberenek
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
lali0000



Csatlakozott: 2007.05.03. Csütörtök 19:34
Hozzászólások: 200

HozzászólásElküldve: Kedd. Okt. 21, 2008 9:33 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

versenymoderátor :DDDD max hívsz egy admint ha szükséged van ráSmile) de ez nem igzhez köt?dik szerintem ,cska itt játszák le a gamekat
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
xSeCh_Ultram



Csatlakozott: 2007.05.26. Szombat 16:14
Hozzászólások: 1346
Tartózkodási hely: Óperencián is túl

HozzászólásElküldve: Kedd. Okt. 21, 2008 10:30 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

minek versenymoderátor? keresel egy pontosid?oldalt v mi a faszomat, és csinálsz egy képet, azt linkeled és tudod bizonyítani h nem voltak ott...
_________________

Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
kunyi



Csatlakozott: 2006.12.28. Csütörtök 18:32
Hozzászólások: 1025

HozzászólásElküldve: Csüt. Okt. 23, 2008 10:44 am    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

otvoltak és jolleszopatak mint a szart
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
kunyi



Csatlakozott: 2006.12.28. Csütörtök 18:32
Hozzászólások: 1025

HozzászólásElküldve: Csüt. Okt. 23, 2008 10:48 am    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

vagyis nightmara szó szerint megmondta kodynak hogy térdej le és szeress te kis rohat pirbanc, kody persze letérdelt mi meg kameráztuk Smile
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
TiL_Lui_



Csatlakozott: 2006.10.16. Hétfő 14:20
Hozzászólások: 1310

HozzászólásElküldve: Csüt. Okt. 23, 2008 3:04 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

lol
bukik a kukira! Very Happy
_________________

Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
VNJ_Techno



Csatlakozott: 2006.10.19. Csütörtök 22:22
Hozzászólások: 957

HozzászólásElküldve: Csüt. Okt. 23, 2008 4:31 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

szerintem a legnagyobb hülyeséget csináltátok amit csak lehetett... 100% bukás volt
_________________




http://www.youtube.com/watch?v=I9QJpwpLZWI&feature=related
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
TLW_Priby
Site Admin


Csatlakozott: 2006.10.15. Vasárnap 15:34
Hozzászólások: 2131
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: Csüt. Okt. 23, 2008 9:08 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

na mind1, de már ottvagyunk playoffs szóval mondjatok id?pontot amikor ráértek..
ha levritek B_Horde-t, akkor már kapunk banner xD
persze jó lenne kody taktikáját alkalmazni ellenük, mert ?k sem piskóták... Smile
_________________



Ha bármiféle problémád van, a fórumba írd! PÜ-ben nem segítek!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
VNJ_Techno



Csatlakozott: 2006.10.19. Csütörtök 22:22
Hozzászólások: 957

HozzászólásElküldve: Pént. Okt. 24, 2008 4:11 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

milyen taktikát?
_________________




http://www.youtube.com/watch?v=I9QJpwpLZWI&feature=related
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
kunyi



Csatlakozott: 2006.12.28. Csütörtök 18:32
Hozzászólások: 1025

HozzászólásElküldve: Pént. Okt. 24, 2008 7:06 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

hogy slingejunk celtát hamar vágához utána meg mayat sok ewhez, de ezt én mondtam kodynak, ha persze eröl van szó.. Smile
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
VNJ_Techno



Csatlakozott: 2006.10.19. Csütörtök 22:22
Hozzászólások: 957

HozzászólásElküldve: Pént. Okt. 24, 2008 7:28 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

ja én is ezt vágom csak aztekkal annak van siegeje és az azé köll szerintem meg én papoznék vele:)
_________________




http://www.youtube.com/watch?v=I9QJpwpLZWI&feature=related
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
TLW_Priby
Site Admin


Csatlakozott: 2006.10.15. Vasárnap 15:34
Hozzászólások: 2131
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: Pént. Okt. 24, 2008 10:27 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

na jövö héten mikor lenne jo game?
szerdáig lehet
_________________



Ha bármiféle problémád van, a fórumba írd! PÜ-ben nem segítek!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
TiL_Lui_



Csatlakozott: 2006.10.16. Hétfő 14:20
Hozzászólások: 1310

HozzászólásElküldve: Pént. Okt. 24, 2008 11:00 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

ha nagyon nincsen meg ember, én itthon vagyok, slingelni én is tudok Smile
_________________

Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
Kody



Csatlakozott: 2007.01.12. Péntek 1:00
Hozzászólások: 350
Tartózkodási hely: Gy?r / Budapest

HozzászólásElküldve: Szomb. Okt. 25, 2008 5:59 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Igen...ez nem az én taktikám,hanem kunyitól meg technotól hallotam! Ellenben én erre szavaznék,mert ha mi nem játszunk sose michin,akkor csak vmi Faló taktikával tudunk nyerni egy rendes michi klán ellen! Én arra gondoltam,hogy spanyol slingelni 26os vágásra a keltát,aztán amint megy a siege fejlesztés meg kb 2 sigere van cucc(hogy ha fal van akkor se legyen gond),akkor kb 24 körül a maya kapna dupla slinget , 100 EW átrohan és GG:D! Persze fel?lem az is lehet hogy 100 sima EW rohan át,mert az egyszer?bb...26 kor szét lehetne gyalulni 2 ember gazdaságát.Sztem azért jobb a maja,mert ha a spanyol nincs bent a kett?ben.akkor a palák ellen könnyen lehet halbizni:D! Ennyi
_________________
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
lali0000



Csatlakozott: 2007.05.03. Csütörtök 19:34
Hozzászólások: 200

HozzászólásElküldve: Szomb. Okt. 25, 2008 6:11 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

te úgy ismered a michiseket ,hogy ne tudnának falazni?Very Happy ha kihúzzák 30. percig ,onnantól már veszve van az egész ,amire legyártasz 100 ew-t ,10 barakbból? 5 ezer gold 2 ezer hús ,pop meg id? ,ráadásul elég ellene a kts ,meg a halbi is ,a kelta kifejleszti addigra az ellenfélnél ,ha maya még nem impel és csinál elite ew-t akkor nemsok jöv?je van szerintem ,de nagyobb rálátást akkor ad ez ha megvalósítjátok ,mert tudom jön a szöveg ,hogy nem értek hozzá stb ,majd a recen meglátom h mennyire sikerül Very Happy ,végülis nekem sincs sok ötletem ,mindenesetre érdekes taktika ,viszont tuti reagálnak valamit a korai ,22-23 as celta impre Very Happy
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
kunyi



Csatlakozott: 2006.12.28. Csütörtök 18:32
Hozzászólások: 1025

HozzászólásElküldve: Vas. Okt. 26, 2008 3:22 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

akkor átmegyunk 16 kor
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
lali0000



Csatlakozott: 2007.05.03. Csütörtök 19:34
Hozzászólások: 200

HozzászólásElküldve: Vas. Okt. 26, 2008 7:25 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

legkorábbi impet ,nemis tudom mikor lehet menni:D talán ha 14xx re beérsz kis slingel keltával c be ,aztán egyszerre kapod a cuccot ,akkor is 18,19 re érsz , 40 poppal ,az meg esélytelen az én szememb?lRazz
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
xSeCh_Ultram



Csatlakozott: 2007.05.26. Szombat 16:14
Hozzászólások: 1346
Tartózkodási hely: Óperencián is túl

HozzászólásElküldve: Vas. Okt. 26, 2008 9:12 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

hát nemtom ez a slingelös okoságot, de sztem elöbb ki kéne probálni igzn, hogy egyáltalán megvalósitható e... vagyis megvalósitható, azzal nicns gond, csak hogy van e értelme... mert 23as impnél kb 27re tudsz vágni, addigra meg már böven impben van az ellen kelta, spanyollal is lehet simán 27es impet menni, nálam az átlag 27:30, akkor egy jobb bhordes simán megy 27re is, és igy az egész szart se ért, mert 2v3 lesz amig fel nem jön a slingelö... az is csomo id?, addigra meg már gg oda:S
_________________

Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Kody



Csatlakozott: 2007.01.12. Péntek 1:00
Hozzászólások: 350
Tartózkodási hely: Gy?r / Budapest

HozzászólásElküldve: Vas. Okt. 26, 2008 9:24 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

hehe...26os vágás....ki nem szarja le hogy impben vannak,ha nincs seregük??? ez a lényeg,hogy nem vár sereg...miért baj hogy kelta addiga impben van? netalántán maxos woadok fogják várni az ewket? vagy palák???max pár kts,de arra majd tud csinálni halbot! 25ös impet tudok csinálni sling nélkül...slinggel 3 perccel tuti tudok gyorsabban menni... és akkor nem 3v2 van bazz,hanem 3v1:D 3om sereg nélküli ember egy maya ellen! Very HappyVery Happy:Dmajd ha max popon van,akkor elkezhet a kelta is sereget nyomni,meg a spanyol is fejl?dni!
_________________
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
lali0000



Csatlakozott: 2007.05.03. Csütörtök 19:34
Hozzászólások: 200

HozzászólásElküldve: Hétf. Okt. 27, 2008 12:24 am    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

hm ,itt 4-5 percnyi fölényt kell kihasználni vagy elbukni ,de ew ellen szerintem kts is megfelel ,igaz h bónusz van ew-nek ,de 2 kts-t nem nyom le 2-3 ew ,s?t lassabb is mint kts Razz ,de egy próbát megérVery Happy
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Hozzászólások megtekintése:   
Lezárt fórum: ide nem küldhetsz témát, választ, nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.   Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> xSeCh klán Időzóna: (GMT +2 óra)
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Következő
4 / 7 oldal

 
Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Magyar fordítás © Andai Szilárd - Frissítette: Magyar phpBB közösség