Tartalomjegyzék AoE2.hu archívum
2008-2011
 
 Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   TaglistaTaglista   CsoportokCsoportok   RegisztrációRegisztráció 
 ProfilProfil   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned   BelépésBelépés 

IGZones
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Következő
 
Lezárt fórum: ide nem küldhetsz témát, választ, nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.   Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Multiplayer
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
valikund



Csatlakozott: 2008.06.23. Hétfő 10:49
Hozzászólások: 5

HozzászólásElküldve: Hétf. Jún. 23, 2008 10:52 am    Hozzászólás témája: IGZ Hozzászólás az előzmény idézésével

Hello, valamiért nem tudok játszani, rámegyek egy játékra LAunch game.
Kijön a conquerors egy képerny?vel Többf?játék beállítása, és utánna semmi, mi lehet a baj? 1.0e patchem van, magyarosítva, windows t?zfalon kivan engedve az aoe2.
Kélrek segítsetek!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
xSeCh_Ultram



Csatlakozott: 2007.05.26. Szombat 16:14
Hozzászólások: 1346
Tartózkodási hely: Óperencián is túl

HozzászólásElküldve: Hétf. Jún. 23, 2008 12:12 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

szia!
portforwardot be kéne állitani a routeren.
http://www.portforward.com/english/applications/port_forwarding/Age_of_Empires_II/Age_of_Empires_IIindex.htm

itt kikeresed, hogy milyen routered van, katt rá, és le van irva képekkel illusztrálva, hogy mit kell csinálnod.
sok sikert;)
_________________

Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
valikund



Csatlakozott: 2008.06.23. Hétfő 10:49
Hozzászólások: 5

HozzászólásElküldve: Hétf. Jún. 23, 2008 8:15 pm    Hozzászólás témája: igz Hozzászólás az előzmény idézésével

Kösz szépen,
bocs hogy ilyen hülye vagyok, de a Host IP Addres-hez mit írjak be?
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
_venace_



Csatlakozott: 2007.01.02. Kedd 14:42
Hozzászólások: 731
Tartózkodási hely: Kecskemét

HozzászólásElküldve: Hétf. Jún. 23, 2008 8:33 pm    Hozzászólás témája: Re: igz Hozzászólás az előzmény idézésével

valikund írta:
Kösz szépen,
bocs hogy ilyen hülye vagyok, de a Host IP Addres-hez mit írjak be?

talán a host internet protokoll címét
_________________

Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
valikund



Csatlakozott: 2008.06.23. Hétfő 10:49
Hozzászólások: 5

HozzászólásElküldve: Hétf. Jún. 23, 2008 8:48 pm    Hozzászólás témája: igz Hozzászólás az előzmény idézésével

Ennyit én is értek angolul, de mi az , az én ip címem, a modemé, vagy mi más?
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
_venace_



Csatlakozott: 2007.01.02. Kedd 14:42
Hozzászólások: 731
Tartózkodási hely: Kecskemét

HozzászólásElküldve: Hétf. Jún. 23, 2008 9:22 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

a hosté
_________________

Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
xSeCh_Ultram



Csatlakozott: 2007.05.26. Szombat 16:14
Hozzászólások: 1346
Tartózkodási hely: Óperencián is túl

HozzászólásElküldve: Hétf. Jún. 23, 2008 10:20 pm    Hozzászólás témája: Re: igz Hozzászólás az előzmény idézésével

valikund írta:
Ennyit én is értek angolul, de mi az , az én ip címem, a modemé, vagy mi más?


vmi más... aki csinálja a játékot, azét, avgyis a hostét!
_________________

Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Ywerd



Csatlakozott: 2008.07.14. Hétfő 17:49
Hozzászólások: 2

HozzászólásElküldve: Hétf. Júl. 14, 2008 5:57 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Hali!

El?került újra az Age of 2, online szeretnék játszani.
Igz-n regeltem, patcheket letölt?ttem, launc game, DE mindíg azt írja ki, hogy "unable join to game".
Mi lehet a gond?
Segítsetek ha tudtok.

Huncup-ra már nem lehet nevezni?
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
gab_



Csatlakozott: 2006.10.15. Vasárnap 15:42
Hozzászólások: 1140
Tartózkodási hely: Pécs

HozzászólásElküldve: Hétf. Júl. 14, 2008 8:41 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Hali

Nem értek annyira hozzá, de nekem is volt ilyen problémám. T?zfal vagy router lehet az okozó sztem.
_________________
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
xSeCh_Ultram



Csatlakozott: 2007.05.26. Szombat 16:14
Hozzászólások: 1346
Tartózkodási hely: Óperencián is túl

HozzászólásElküldve: Kedd. Júl. 15, 2008 1:28 am    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Ywerd írta:
Hali!

El?került újra az Age of 2, online szeretnék játszani.
Igz-n regeltem, patcheket letölt?ttem, launc game, DE mindíg azt írja ki, hogy "unable join to game".
Mi lehet a gond?
Segítsetek ha tudtok.

Huncup-ra már nem lehet nevezni?


olvassatok már vissza édes istenem, ne legyetek már ennyire lusták... pár hsz-el elöbb irtam, tessék:

"szia!
portforwardot be kéne állitani a routeren.
http://www.portforward.com/english/applications/port_forwarding/Age_of_Empires_II/Age_of_Empires_IIindex.htm

itt kikeresed, hogy milyen routered van, katt rá, és le van irva képekkel illusztrálva, hogy mit kell csinálnod.
sok sikert;)"
_________________

Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Ywerd



Csatlakozott: 2008.07.14. Hétfő 17:49
Hozzászólások: 2

HozzászólásElküldve: Kedd. Júl. 15, 2008 6:54 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Aha.
Visszaolvastam, ha megoldódott volna a hiba akkor nem írtam volna be.
Nincs routerem, sima kábelmodemhez van kötve a gép.
T?zfal is kivan kapcsolva.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
gab_



Csatlakozott: 2006.10.15. Vasárnap 15:42
Hozzászólások: 1140
Tartózkodási hely: Pécs

HozzászólásElküldve: Kedd. Júl. 15, 2008 8:02 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Lehet, hogy hülyeséget írok, de van vmi windows-os t?zfal is, amit ki kellett régen kapcsolnom, hogy tudjak kapcsolódni meg hostolni, mert ha nem tettem, ugyanez volt a bajom.
_________________
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
TLW_Priby
Site Admin


Csatlakozott: 2006.10.15. Vasárnap 15:34
Hozzászólások: 2131
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: Szer. Júl. 16, 2008 4:55 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

vagy nincs valami nagyon komoly vírusírtód, vagy internet securityd, ami lefogná a játékot?
_________________



Ha bármiféle problémád van, a fórumba írd! PÜ-ben nem segítek!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
valikund



Csatlakozott: 2008.06.23. Hétfő 10:49
Hozzászólások: 5

HozzászólásElküldve: Csüt. Júl. 17, 2008 7:49 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Nekem is ez volt és ez is a problémám, ha a router, t?zfal lenne akkor ,cs ak játékot nem tudnék kreaálni, de belépni simán, mi lhet a baj?
Esetleg az, hogy nem eredeti az aoc?
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
[KX]snatch



Csatlakozott: 2007.01.17. Szerda 1:30
Hozzászólások: 279
Tartózkodási hely: Mi az hogy Noobia?

HozzászólásElküldve: Csüt. Júl. 17, 2008 8:21 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

valikund írta:
Esetleg az, hogy nem eredeti az aoc?

Uhh...ezt meg sem hallottam...amúgy az nem lehet.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
[KX]snatch



Csatlakozott: 2007.01.17. Szerda 1:30
Hozzászólások: 279
Tartózkodási hely: Mi az hogy Noobia?

HozzászólásElküldve: Pént. Aug. 29, 2008 3:07 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Srácok. Az utóbbi időban, hogy végre egyre többen aokunk KX-ek igzones-on, arra lettünk figyelmesek, hogy úton-útfélen leszólítanak minket magyarok 1v1-re invitálva. Persze szinte mindegyik olyan, akiről meg nem mondjuk, hogy kicsoda, mert idióta smurf nickjével nyomul éppen. Lényeg a lényeg, ezek mind ilyen kamupontokkal 16xx-re feltornászott igz-legények, akik 14xx-15xx-es ellenfelektől 10 pontokat szedve kúsztak 1600 fölé, viszont éreznek magukban annyit, hogy tovább szaporítsák pontjaikat további 14xx-es skalpot beszedve. Viszont, ha valami nem úgy jön össze a játék közben, akkor agyba-főbe rinyálnak.
Jeleznénk, hogy nem kérünk ezekből az invitálásokból, mi megtaláljuk a magunk rate-belijét és csak olyanokkal játszunk, akivel a pontok alapján reális erőviszonyok mellett jó meccset lehet tolni. Nem kérünk az ilyen szánalmas próbálkozásokból. Mondjuk érdekes, hogy nálunk is csak azt keresik meg, aki masszív 14xx-es, az 1600 körülit nem Smile (igaz, ilyenből sok nincs).
Szóval, az ilyen "15 meccset játszottam összesen azt is 14xxesek ellen és 1630 a pontom és rinyálok, ha veszítek" emberkék hagyjanak békén minket.
Köszi.

Akit nem érint, attól elnézést.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
<<Drake>>



Csatlakozott: 2008.06.17. Kedd 8:28
Hozzászólások: 50

HozzászólásElküldve: Pént. Aug. 29, 2008 7:55 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

aztaaaaaaaaaaaaaaaaaa...(nem hiszem el:P)
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
gab_



Csatlakozott: 2006.10.15. Vasárnap 15:42
Hozzászólások: 1140
Tartózkodási hely: Pécs

HozzászólásElküldve: Pént. Aug. 29, 2008 8:25 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

pedig te vagy a mestere ennek a szakmának (drake:p)
_________________
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
<<Drake>>



Csatlakozott: 2008.06.17. Kedd 8:28
Hozzászólások: 50

HozzászólásElküldve: Pént. Aug. 29, 2008 8:51 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

ÉN BIZTOS H NEM VOLTAM...Very Happy(10000000000% tudniilik nem vok ien:PVery Happy)
ha meg én jáccok 1680 alattival simán nyerekXD
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
gab_



Csatlakozott: 2006.10.15. Vasárnap 15:42
Hozzászólások: 1140
Tartózkodási hely: Pécs

HozzászólásElküldve: Pént. Aug. 29, 2008 9:08 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

jaja nézd csak meg a profilod.
_________________
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
Hozzászólások megtekintése:   
Lezárt fórum: ide nem küldhetsz témát, választ, nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.   Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Multiplayer Időzóna: (GMT +2 óra)
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Következő
4 / 9 oldal

 
Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Magyar fordítás © Andai Szilárd - Frissítette: Magyar phpBB közösség