Tartalomjegyzék AoE2.hu archívum
2008-2011
 
 Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   TaglistaTaglista   CsoportokCsoportok   RegisztrációRegisztráció 
 ProfilProfil   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned   BelépésBelépés 

2v2 Huncup végeredmény
Ugrás a köv. oldalra: 1, 2  Következő
 
Lezárt fórum: ide nem küldhetsz témát, választ, nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.   Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Hírek
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
TLW_Priby
Site Admin


Csatlakozott: 2006.10.15. Vasárnap 15:34
Hozzászólások: 2131
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: Hétf. Feb. 09, 2009 11:19 pm    Hozzászólás témája: 2v2 Huncup végeredmény Hozzászólás az előzmény idézésével

[align=center:04f47ec934]


2v2 Huncup[/align:04f47ec934]


Ha döcög?sen is, de elérkeztünk ide. Ma nagy nehezen befejez?dött ez a régóta tartó esemény. Íme a végeredmény: (sajnos az els? 4 hely AW-el d?lt el)
1. hely: BANK TM (Latko+Kody)
2. hely: Mind1 (Andrew_LK+Galmuszk)
3. hely: BoSB A (Guti_+Scrappy_Coco)
4. hely: mikonam (mikonam_?+mikonam_!)
5. hely: TLW A (TLW_Priby+TLW_Beszosz)
6. hely: Ultrakamikaze ([xSeCh]Ultram+xSeCh_KaMiKaZe_)


Gratulálok a nyerteseknek!
_________________



Ha bármiféle problémád van, a fórumba írd! PÜ-ben nem segítek!


A hozzászólást TLW_Priby összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szomb. Júl. 02, 2011 11:15 am-kor.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
xSeCh_Ultram



Csatlakozott: 2007.05.26. Szombat 16:14
Hozzászólások: 1346
Tartózkodási hely: Óperencián is túl

HozzászólásElküldve: Hétf. Feb. 09, 2009 11:40 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Grat kody, így bajnokságot nyerni, ezt tanítani kéne Very Happy
_________________

Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
kunyi



Csatlakozott: 2006.12.28. Csütörtök 18:32
Hozzászólások: 1025

HozzászólásElküldve: Hétf. Feb. 09, 2009 11:48 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

VGGS OMGF FUCKIN ROXXXX VGGGGG ULTRA ÜBER GIGA MEGA SUPER NYALOKA ZSIRROX
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
TiL_Lui_



Csatlakozott: 2006.10.16. Hétfő 14:20
Hozzászólások: 1310

HozzászólásElküldve: Kedd. Feb. 10, 2009 12:53 am    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Ugylátom kunyi elment sétálni a penny market mögé, a rétre Very Happy
Amugy GG Very HappyVery Happy
_________________

Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
[KX]snatch



Csatlakozott: 2007.01.17. Szerda 1:30
Hozzászólások: 279
Tartózkodási hely: Mi az hogy Noobia?

HozzászólásElküldve: Kedd. Feb. 10, 2009 11:53 am    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

legközelebb érdemes lesz AW bajnokságot szervezni, és az nyer, aki hamarabb odaadja az AW-t a másiknak Very Happy
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Kody



Csatlakozott: 2007.01.12. Péntek 1:00
Hozzászólások: 350
Tartózkodási hely: Gy?r / Budapest

HozzászólásElküldve: Kedd. Feb. 10, 2009 3:32 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Ultra, megküzdöttem ezért a címért:D!
_________________
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
TiL_Lui_



Csatlakozott: 2006.10.16. Hétfő 14:20
Hozzászólások: 1310

HozzászólásElküldve: Kedd. Feb. 10, 2009 9:14 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Latko is Very Happy
_________________

Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
xSeCh_Ultram



Csatlakozott: 2007.05.26. Szombat 16:14
Hozzászólások: 1346
Tartózkodási hely: Óperencián is túl

HozzászólásElküldve: Kedd. Feb. 10, 2009 9:33 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

hát Latko kicsit többett tett érte Very Happy
_________________

Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
kunyi



Csatlakozott: 2006.12.28. Csütörtök 18:32
Hozzászólások: 1025

HozzászólásElküldve: Kedd. Feb. 10, 2009 9:46 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

jelentkezéshez! ja csak bcc 22millás touranment volt és persze h berágnak a smurf miatt, mig ez meg 1 torta meg 1 jointro lszol
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
TLW_Priby
Site Admin


Csatlakozott: 2006.10.15. Vasárnap 15:34
Hozzászólások: 2131
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: Kedd. Feb. 10, 2009 9:57 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Kivettem a szabályzatból az erre vonatkozó részeket! Csak a kedvedért kunyi! Mostantól mindenki úgy nevez, ahogy akar.
És nem akarok több ezzel kapcsolatos hozzászólást itt látni, mert törlöm ?ket!
_________________



Ha bármiféle problémád van, a fórumba írd! PÜ-ben nem segítek!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
kunyi



Csatlakozott: 2006.12.28. Csütörtök 18:32
Hozzászólások: 1025

HozzászólásElküldve: Szer. Feb. 11, 2009 11:07 am    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

thx
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
VNJ_Techno



Csatlakozott: 2006.10.19. Csütörtök 22:22
Hozzászólások: 957

HozzászólásElküldve: Szer. Feb. 11, 2009 2:57 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

akkor az én kedvemért meg tedd be azt a szabályzatba h nem törlünk egy hozzászolást sem és nem zároljuk a topicokat:D köszi
_________________




http://www.youtube.com/watch?v=I9QJpwpLZWI&feature=related
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
[KX]snatch



Csatlakozott: 2007.01.17. Szerda 1:30
Hozzászólások: 279
Tartózkodási hely: Mi az hogy Noobia?

HozzászólásElküldve: Szer. Feb. 11, 2009 3:05 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

VNJ_Techno írta:
h nem törlünk egy hozzászolást sem és nem zároljuk a topicokat
na ez meg a másik! ilyet...ez a szólás szabadságához való jogunk korlátozása. Diszkrimináció!
Miért ne mondhatná el mindenki a véleményét?! Én csak arra akartam rámutatni, hogy ennek a smurfos pontnak semmi, de semmi értelme nincs, mert lényegében aki nem egy nicket használ, az smurfol.
De hogy ezen így besértődtek egyesek...anyaaaanemááá...11
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
VNJ_Techno



Csatlakozott: 2006.10.19. Csütörtök 22:22
Hozzászólások: 957

HozzászólásElküldve: Szer. Feb. 11, 2009 3:15 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

na mármost akkor szeretném elmagyarázni mi a smurfölés. mivel itt nagyon sokan nem tudják csak használják a szót minden féle faszságra amikor valaki nem azzal a nickel van mint ami a main nickje. na szoval kérem tisztelettel a smurfölés még a zone idejéb?l való(sok kis pöcs akkor még azt se tudta mi az az aoc) szoval a smurfölés az az ha valaki egy a szintjéhez képest joval kisebb rate-jü nickel nálánál gyengébb embereket ver el(többnyire 1v1be és nem baszott tgben ahol a kibaszott csapat munka számit) azért hogy élvezkedjen és gyengébb emberek nehezen megszerzett pontját elvegye.

ebb?l kifolyolag nem értem a vita tárgyát
_________________




http://www.youtube.com/watch?v=I9QJpwpLZWI&feature=related
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
[KX]snatch



Csatlakozott: 2007.01.17. Szerda 1:30
Hozzászólások: 279
Tartózkodási hely: Mi az hogy Noobia?

HozzászólásElküldve: Szer. Feb. 11, 2009 3:30 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

itt is erről van szó, csak annyi, hogy nem a pontokért megy a harc, hanem a végső győzelemért Very Happy
vagy ha nem erről van szó, akkor minek szerepelt a szabályzatban?

amúgy van egy értelmező kéziszótár, amiben benne van a smurf magyarázata? Wink
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
xSeCh_Ultram



Csatlakozott: 2007.05.26. Szombat 16:14
Hozzászólások: 1346
Tartózkodási hely: Óperencián is túl

HozzászólásElküldve: Szer. Feb. 11, 2009 3:53 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

na ez meg a másik! ilyet...ez a szólás szabadságához való jogunk korlátozása. Diszkrimináció!

egyiknek sincs semmi köze ahhoz h törlik vkinek a hszét. ha nem tetszik valami /delacc.php, azt' szevasz
másik; snatch, köszönjük az észrevételeidet. csodálom h pribi egyáltalán csinálja ezt a cupot, én tuti töröltem volna már az egészet a picsába, nem tudtok semmit se értékelni, tisztelet a kivételnek.
Fasz kivan azzal, hogy bele kell kötni mindenbe, tényleg amerikait játszunk, ha nincs leírva h kutyát ne tedd a mikroba, de tudod h az nem éppen jó neki akkor beleteszed és utána felháborodsz, miközben tudod h mi a végkimenet.
Örüljetek, hogy egyáltalán valaki csinál valamit, ha nem lenne pribi már ez az oldal se lenne, szal köszi Priby a lehet?séget, minden elismerésem!
_________________

Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
[KX]snatch



Csatlakozott: 2007.01.17. Szerda 1:30
Hozzászólások: 279
Tartózkodási hely: Mi az hogy Noobia?

HozzászólásElküldve: Szer. Feb. 11, 2009 4:25 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

én nagyon örülök neki és értékelem, hogy priby csinálja ezt a dolgot, ennek az is a jele, hogy mindig szoktam jelentkezni.
Csak megmondom őszintén, gyerekes f*szságnak tartom ezt a nickcserélősdit és persze ahol lehet, a hsz-eimmel szivatom a társaságot. El is értem a célom, látom már mindenki sík ideg 11.
A nickcserélősdi meg azért zavar, mert vannak gamerek (99% ilyen), akik rettegve szorongatják az 14xx-esek ellen összeszedett pontjaikat és inkább nem játszik rated hun gamát, nehogy a tökömtudja melyik nickje lemenjen 1700 alá, ezért inkább egy tizennyolcezrediket is regel és azzal játszik. Ez a szánalmas, nem az amit én csinálok...
Majd 10 év múlva lehet Te is így látod...

És tényleg minden tiszteletem Pribyé, aki megszervezi ezt a tornát, de arról nem én tehetek, hogy egyes kisfiúk besértődnek és inkább visszavonják nevezésüket...Ez is olyan gyerekes...

Szóval röviden, én nem felháborodtam, csak pár ember gyerekes viselkedésére próbáltam felhívni a figyelmet, de ezzel csakis unszimpátiát tudok kiváltani egy teljes mértékben homogén közegben...Smile
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
xSeCh_Ultram



Csatlakozott: 2007.05.26. Szombat 16:14
Hozzászólások: 1346
Tartózkodási hely: Óperencián is túl

HozzászólásElküldve: Szer. Feb. 11, 2009 4:51 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

és mi van ha másoknak van több accja? nekem is van 3, és magasról teszek rá, hogy mennyi pont van rajta, akir?l te beszélsz az drake, sztem senki se félti a pontjait rajta kívül. És miel?tt megkérded, azért van 3 accom mert 1, kell egy alap, ugye az ultram, azzal michiztem és nem tudtam vele arabra v ga-ra mennni játszani a saját szintemmel mert kb mindenhonnan kibasztak, ugyhogy kellett egy egy új, amit erre szántam, aztán azon több a win/loss arány kb 50el, így mindenhol smurfnak néznek és 1700nak hisznek, és még egy retkes 1v1et se tudok tolni vele, úgyhogy csináltam még1et amivel csak 1v1et tolok.... nem tudom, hogy ebben mi a gyerekes faszság, hogy a Te szavaiddal éljek.
Le volt irva, hogy mindenki a normális accjával játszon, regeljen, és nem hiszem hogy téged _latko_nak vagy aasdfghjk-nak, vgay mittudomén hogy minek hivnak, van egy rendes accod, kx_snatch, azzal regelj, és kész. Nem gondolom, hogy sok smurf fordulna meg ebben a leend? kupában, mivel kb élb?l kiderül ha vki másik nicken beregel ide és jelentkezik... nem kellene ezen fennakadni!
_________________

Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
[KX]snatch



Csatlakozott: 2007.01.17. Szerda 1:30
Hozzászólások: 279
Tartózkodási hely: Mi az hogy Noobia?

HozzászólásElküldve: Szer. Feb. 11, 2009 4:59 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

xSeCh_Ultram írta:
akir?l te beszélsz az drake, sztem senki se félti a pontjait rajta kívül.
Ez nagy tévedés. Nagyon sok olyat tudok még mondani, aki attól rinyált 2v2 meccsen, hogy ne legyen rated mert ez az 17xxes nickje. Hát nem magamtól találom ezeket ki banyek Very Happy.
xSeCh_Ultram írta:
És miel?tt megkérded, azért van 3 accom mert 1, kell egy alap, ugye az ultram, azzal michiztem és nem tudtam vele arabra v ga-ra mennni játszani a saját szintemmel mert kb mindenhonnan kibasztak,
ez szintén butaság. Nagyon egyszerű, ha michin 17xxes vagy, attól még simán mehetsz ga/ara gamába, max nem 15xxesekkel, hanem 17xxesekkel, és hidd el, pillanatok alatt le fog menni a rate-ed 1600 alá Smile.
xSeCh_Ultram írta:
mivel kb élb?l kiderül ha vki másik nicken beregel ide és jelentkezik... nem kellene ezen fennakadni!
nem fennakadtam, csak rámutattam, hogy a szabályzat azon pontjának semm értelme nincs. Nem kell leírni és kész. Minek kell kikötni ezt a smurfos dolgot, ha egyszerűen betarthatatlan...
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
xSeCh_Ultram



Csatlakozott: 2007.05.26. Szombat 16:14
Hozzászólások: 1346
Tartózkodási hely: Óperencián is túl

HozzászólásElküldve: Szer. Feb. 11, 2009 5:12 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

ha jól emlékszem mi is toltunk nemrég 2v2-t, te mole, richard én, és mondtuk h vegyük le a ratet, de kb ti er?sködtetek, hogy maradjon. ?szintén megmondom, nem szeretek magyarok ellen ratedra játszani, minek húzzuk le egymást? (mondjuk ha meg nem rated, és már bizonytalan a helyzet akkor meg könnyebben ggzik az ember.. na mind1). ha leviszem az 1700as accot, akkor utána mivel megyek michizni? Razz Very Happy nem mintha annyit játszanék mostanság, na mind1, nem err?l szól a vita most.
Az volt, hogy a smurfkodás tiltva van, és ez betartható. El?bb vagy utóbb kiderül. De minek smurfkodnánk, ha magunk vagyunk?
_________________

Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Hozzászólások megtekintése:   
Lezárt fórum: ide nem küldhetsz témát, választ, nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.   Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Hírek Időzóna: (GMT +2 óra)
Ugrás a köv. oldalra: 1, 2  Következő
1 / 2 oldal

 
Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Magyar fordítás © Andai Szilárd - Frissítette: Magyar phpBB közösség