Tartalomjegyzék AoE2.hu archívum
2008-2011
 
 Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   TaglistaTaglista   CsoportokCsoportok   RegisztrációRegisztráció 
 ProfilProfil   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned   BelépésBelépés 

1v1 Huncup 2009 Jelentkezés
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2
 
Lezárt fórum: ide nem küldhetsz témát, választ, nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.   Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Hírek
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
kunyi



Csatlakozott: 2006.12.28. Csütörtök 18:32
Hozzászólások: 1025

HozzászólásElküldve: Kedd. Feb. 10, 2009 7:26 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

szerintem leszophatok mind, most felbaszt?to kaz agyam meg smurfolos geciségekkel is, akkor IRD át a bajnoskág nevét meg nyaldki a seggem, de ne azt ird hogy magyar bajnokság 2009 bazdmeg. én ugyolvastam magyar játékos bárki nevezeht, mint pl, gabuss aki 4 napja tolja neten és volt mersze ide jelentkezni akkor már tuti smurf mert nem ismerem, akokr irdki csak az envezhet akit pirby meg snatxh ismert,hkabjatokbe

Smile
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
kunyi



Csatlakozott: 2006.12.28. Csütörtök 18:32
Hozzászólások: 1025

HozzászólásElküldve: Kedd. Feb. 10, 2009 7:27 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

életrajzot is kérjeletek jelentkezéshez.... vicces nagyon vicces
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
_venace_



Csatlakozott: 2007.01.02. Kedd 14:42
Hozzászólások: 731
Tartózkodási hely: Kecskemét

HozzászólásElküldve: Kedd. Feb. 10, 2009 7:34 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

szvsz nem írom át csak azért a nevemet amin játszani akarok mert ezen a forumon coolt és ha már coolt régen más néven játszottam ahogyan gábor se gab_ néven tolta régen nem értem mért ekkora gond hogy ki miylen néven játszik és azért nevettem ilyen jóíz?t mert még el se kezd?dött és már idegesített. komolyan mondom amióta csak néhány magyarral játszom azóta full megimádtam az aocot még jobban és jobban szórakozok pl egy kandaival vagy egy franciával hiába nem beszéleg anyanyelvi szinten velük

edit: majd ? eldönti hogy mi a nickje

-- no offense --
_________________

Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
TLW_Priby
Site Admin


Csatlakozott: 2006.10.15. Vasárnap 15:34
Hozzászólások: 2131
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: Kedd. Feb. 10, 2009 7:43 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

VNJ_kunyi írta:
szerintem leszophatok mind, most felbaszt?to kaz agyam meg smurfolos geciségekkel is, akkor IRD át a bajnoskág nevét meg nyaldki a seggem, de ne azt ird hogy magyar bajnokság 2009 bazdmeg. én ugyolvastam magyar játékos bárki nevezeht, mint pl, gabuss aki 4 napja tolja neten és volt mersze ide jelentkezni akkor már tuti smurf mert nem ismerem, akokr irdki csak az envezhet akit pirby meg snatxh ismert,hkabjatokbe

Smile


kunyi!!
állitsd le magad! Smile
Tudod te egyáltalán, hogy én mire gondoltam a smurfolás alatt? Arra, hogy olyat tilos, mint amit Zuppi csinált a BCC-n. Ne írjatok hülyeségeket, ha nem vagytok tisztában a dolgokkal. Semmit nem szabtam meg, akárki nevezhet, csak kértem, hogy HA lehet, akkor egyik ismertebb neveddel nevezz (bár kunyi neked csak 1 van), de ez csak egy kérés volt, mindenki úgy nevez, ahogy akar. Szóval ezzel most téma lezárva.
_________________



Ha bármiféle problémád van, a fórumba írd! PÜ-ben nem segítek!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Hozzászólások megtekintése:   
Lezárt fórum: ide nem küldhetsz témát, választ, nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.   Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Hírek Időzóna: (GMT +2 óra)
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2
2 / 2 oldal

 
Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Magyar fordítás © Andai Szilárd - Frissítette: Magyar phpBB közösség