Tartalomjegyzék AoE2.hu archívum
2008-2011
 
 Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   TaglistaTaglista   CsoportokCsoportok   RegisztrációRegisztráció 
 ProfilProfil   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned   BelépésBelépés 

WCL5 végetért

 
Lezárt fórum: ide nem küldhetsz témát, választ, nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.   Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Singleplayer
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
TLW_Priby
Site Admin


Csatlakozott: 2006.10.15. Vasárnap 15:34
Hozzászólások: 2131
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: Vas. Dec. 03, 2006 11:14 pm    Hozzászólás témája: WCL5 végetért Hozzászólás az előzmény idézésével

Ez a nagy klánbajnokság is végetért... a nyertes a CsI klán lett. (Nem semmi azért ezért 3000 dollárt bezsebelni Very Happy )

Részletek: http://www.thelegionclan.com/
_________________



Ha bármiféle problémád van, a fórumba írd! PÜ-ben nem segítek!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
TLW_Beszosz



Csatlakozott: 2006.10.15. Vasárnap 18:00
Hozzászólások: 696
Tartózkodási hely: Lenti

HozzászólásElküldve: Hétf. Dec. 04, 2006 3:58 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

És mi nem indultunk rajta Sad
Annyi pénzb?l midannyiunk tudott volna egy fasza új gépet venni PFS
_________________



____________
-High Council-
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
gab_



Csatlakozott: 2006.10.15. Vasárnap 15:42
Hozzászólások: 1140
Tartózkodási hely: Pécs

HozzászólásElküldve: Hétf. Dec. 04, 2006 4:07 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Ja, persze... ThuG klánnal játszották a dönt?t ugye? Rolling Eyes
És ha jól tudom, CsI klán még nem is nyerte meg.. csak BsK meg L_Clan nyertese volt ennek a bajnokságnak.. Rolling Eyes

Amúgy ha 225 Ft-tal számolunk, az 675 000 Ft Smile
_________________
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
TLW_Priby
Site Admin


Csatlakozott: 2006.10.15. Vasárnap 15:34
Hozzászólások: 2131
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: Hétf. Dec. 04, 2006 7:40 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

WoRA_Bonehead írta:

És ha jól tudom, CsI klán még nem is nyerte meg.. csak BsK meg L_Clan nyertese volt ennek a bajnokságnak.. Rolling Eyes


Höh? Rolling Eyes Ezt nemértem...
_________________



Ha bármiféle problémád van, a fórumba írd! PÜ-ben nem segítek!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Mésza



Csatlakozott: 2006.10.15. Vasárnap 15:39
Hozzászólások: 34

HozzászólásElküldve: Hétf. Dec. 04, 2006 7:43 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

mit nem értesz? Very Happy azt mondja bone h a wclt még csak a legion meg a bsk nyerte meg, más klán még nem és gondolom arra utalt h érdekes h végre más klán is megnyerte, bár sztem várhato volt Smile
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
gab_



Csatlakozott: 2006.10.15. Vasárnap 15:42
Hozzászólások: 1140
Tartózkodási hely: Pécs

HozzászólásElküldve: Hétf. Dec. 04, 2006 8:01 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

WoRA_Energy_ írta:
mit nem értesz? Very Happy azt mondja bone h a wclt még csak a legion meg a bsk nyerte meg, más klán még nem és gondolom arra utalt h érdekes h végre más klán is megnyerte, bár sztem várhato volt Smile


Ez a lényeg!!! Sajnálom, hogy még nem tudok fogalmazni, majd gyakorlom. Rolling Eyes
_________________
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
TLW_Priby
Site Admin


Csatlakozott: 2006.10.15. Vasárnap 15:34
Hozzászólások: 2131
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: Hétf. Dec. 04, 2006 9:12 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Lát od én máshogy értelmeztem
"És ha jól tudom, CsI klán még nem is nyerte meg"
Én azt hittem, hogy nem nyerte meg még a WCL5-t... mondom mivan? De szerintem így is lehet értelmezni Smile
_________________



Ha bármiféle problémád van, a fórumba írd! PÜ-ben nem segítek!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Mésza



Csatlakozott: 2006.10.15. Vasárnap 15:39
Hozzászólások: 34

HozzászólásElküldve: Hétf. Dec. 04, 2006 9:51 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

hát ha kukacoskodsz akkor lehet Very Happy
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Mésza



Csatlakozott: 2006.10.15. Vasárnap 15:39
Hozzászólások: 34

HozzászólásElküldve: Hétf. Dec. 04, 2006 9:52 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

jolvan nem szoltam egy szot sem, általában én értelemezek mindent félre Very Happy
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
gab_



Csatlakozott: 2006.10.15. Vasárnap 15:42
Hozzászólások: 1140
Tartózkodási hely: Pécs

HozzászólásElküldve: Kedd. Dec. 05, 2006 6:32 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Én az egész bajnokságokra gondoltam, az összes WCL-ekre, de majd legközelebb érthet?bben fogalmazok, hogy te is megértsd! Very Happy
_________________
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
TLW_Priby
Site Admin


Csatlakozott: 2006.10.15. Vasárnap 15:34
Hozzászólások: 2131
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: Kedd. Dec. 05, 2006 7:50 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Amugy a BR map nagyon durca! Cool Cool Very Happy
_________________



Ha bármiféle problémád van, a fórumba írd! PÜ-ben nem segítek!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Hozzászólások megtekintése:   
Lezárt fórum: ide nem küldhetsz témát, választ, nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.   Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Singleplayer Időzóna: (GMT +2 óra)
1 / 1 oldal

 
Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Magyar fordítás © Andai Szilárd - Frissítette: Magyar phpBB közösség