Tartalomjegyzék AoE2.hu archívum
2008-2011
 
 Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   TaglistaTaglista   CsoportokCsoportok   RegisztrációRegisztráció 
 ProfilProfil   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned   BelépésBelépés 

Multiplayer segítség
Ugrás a köv. oldalra: 1, 2, 3, 4, 5, 6  Következő
 
Lezárt fórum: ide nem küldhetsz témát, választ, nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.   Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Multiplayer
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
nadesz



Csatlakozott: 2007.11.02. Péntek 22:19
Hozzászólások: 13

HozzászólásElküldve: Pént. Nov. 02, 2007 10:23 pm    Hozzászólás témája: Multiplayer segítség Hozzászólás az előzmény idézésével

Hellosztok,
Sry hogy újtopicot csinálok emiatt csak fontos.
Ha nem eredeti az aoe2 conquersem hanem töltöttem akkor is tudok még neten játszani?Az aoe megjelenésekor játszottam vele nagyon soakt barátommal lanon de az már rég volt nem sok tapasztalatom van csak géppel szoktam játszani és a napokban kezdtem el.Lécci válaszóljatok. köszönöm el?re is.üdv:nadesz
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Guti_



Csatlakozott: 2006.10.17. Kedd 15:14
Hozzászólások: 261
Tartózkodási hely: Oroszlány

HozzászólásElküldve: Pént. Nov. 02, 2007 10:47 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Hali!
igen tudsz játszani nemkell hozzá eredeti aoc de viszont patchek kellenek van egy oldal www.igzones.com ide menj fel regisztrálj töltsd le a klienset és ott tudsz játszani! meg dobj fel msnre és ha vmi kérdéseed van írj nyugodtan Smile
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
TLW_Priby
Site Admin


Csatlakozott: 2006.10.15. Vasárnap 15:34
Hozzászólások: 2131
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: Pént. Nov. 02, 2007 11:20 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Természetesen Guti jól írja, de ha van t?zfalad, azon ki kell engedni a játékot és ha van router azon pedig portokat kell nyitni. Ennyi.
_________________



Ha bármiféle problémád van, a fórumba írd! PÜ-ben nem segítek!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
nadesz



Csatlakozott: 2007.11.02. Péntek 22:19
Hozzászólások: 13

HozzászólásElküldve: Pént. Nov. 02, 2007 11:28 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

huh nagyon köszönöm a segítségeteket.. a tűzfalam tuti letíltja tehát azt majd kikapcsolom:D és persze router is van..tehát itmár lesnek gondok azokkal a port nyitásról még nem hallottam.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
TLW_Priby
Site Admin


Csatlakozott: 2006.10.15. Vasárnap 15:34
Hozzászólások: 2131
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: Pént. Nov. 02, 2007 11:34 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Egykét leírás:

http://support.microsoft.com/kb/895864
http://www.u.arizona.edu/~trw/games/ports.htm
_________________



Ha bármiféle problémád van, a fórumba írd! PÜ-ben nem segítek!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
nadesz



Csatlakozott: 2007.11.02. Péntek 22:19
Hozzászólások: 13

HozzászólásElküldve: Pént. Nov. 02, 2007 11:53 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Huh srácok nagyon szépen köszönöm hogy ilyen segítő készek vagytok velem szemben.Tök jól esik:) nem gondoltam volna , hogy az aoe2 ennyiév után is ilyen elterjedt.Most próbálkozunk haverral csinálni egyet.Majd meglássuk milesZ:)
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
nadesz



Csatlakozott: 2007.11.02. Péntek 22:19
Hozzászólások: 13

HozzászólásElküldve: Szomb. Nov. 03, 2007 12:18 am    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Nem tudok portokat nyitni mert azt sem tudom hogy nyissam meg a ruoter beállításait..Very Happy e így nem ok tesóm megmár jóhogynem alszik de nem engedi hogy kihúzzam a routert.... vicc
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
TLW_Priby
Site Admin


Csatlakozott: 2006.10.15. Vasárnap 15:34
Hozzászólások: 2131
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: Szomb. Nov. 03, 2007 1:34 am    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

start -> futtatás -> oda beírod, hogy ipconfig, majd amit kiadott alapértelmezett átjárót azt kell beírni a böngész?be, hogy bejuss a router adminba.
_________________



Ha bármiféle problémád van, a fórumba írd! PÜ-ben nem segítek!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
BoSB_Subotai



Csatlakozott: 2006.10.15. Vasárnap 19:39
Hozzászólások: 558
Tartózkodási hely: Hungary, Solt

HozzászólásElküldve: Szomb. Nov. 03, 2007 11:45 am    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Fene a kocka fejedet Priby! Smile
_________________

Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
TiL_Lui_



Csatlakozott: 2006.10.16. Hétfő 14:20
Hozzászólások: 1310

HozzászólásElküldve: Szomb. Nov. 03, 2007 12:24 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Nem kocka, csak ért hozzá Very Happy
Nekem is ? csináltameg!
_________________

Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
TLW_Priby
Site Admin


Csatlakozott: 2006.10.15. Vasárnap 15:34
Hozzászólások: 2131
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: Szomb. Nov. 03, 2007 1:46 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Tudod Subi már annyiszor el kellett mondanom ezeket, hogy álmomból felkelve is tudnám Very Happy vagy hogy szokás mondani Razz
_________________



Ha bármiféle problémád van, a fórumba írd! PÜ-ben nem segítek!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
nadesz



Csatlakozott: 2007.11.02. Péntek 22:19
Hozzászólások: 13

HozzászólásElküldve: Szomb. Nov. 03, 2007 1:47 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

huh olyan dühös vagyok... semmi nem megy... .. nevetséges.. a futtatásba ha futtatom az ipconfigot egy pillanatra ugrik csak fel.ha kihúzom a routert nem megy a netem.és már megint zúg az a kurva gép... ahjmársemmi nem jön össze pedig jól indulta a mám játszottunk haverral de 16percnél mindig kidobott minket a server akárki csinálta.. teljesen letagóztam ennyi hibával.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
TLW_Priby
Site Admin


Csatlakozott: 2006.10.15. Vasárnap 15:34
Hozzászólások: 2131
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: Szomb. Nov. 03, 2007 1:48 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

jah valóban sorry nem jól mondtam ^^
a futtatásba "cmd"-t írj be ott feljön egy ablak oda kell az ipconfig Smile
_________________



Ha bármiféle problémád van, a fórumba írd! PÜ-ben nem segítek!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
nadesz



Csatlakozott: 2007.11.02. Péntek 22:19
Hozzászólások: 13

HozzászólásElküldve: Szomb. Nov. 03, 2007 1:51 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

megvagyok msot kell vlaami felhasználónév meg jelszó.. nah az a baj hogy ezt nemtom
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
TLW_Priby
Site Admin


Csatlakozott: 2006.10.15. Vasárnap 15:34
Hozzászólások: 2131
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: Szomb. Nov. 03, 2007 1:53 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

általában a felhasználónév admin a jelszó üres, ha így nem enged be akkor a manualban utána kellene nézni...
_________________



Ha bármiféle problémád van, a fórumba írd! PÜ-ben nem segítek!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
nadesz



Csatlakozott: 2007.11.02. Péntek 22:19
Hozzászólások: 13

HozzászólásElküldve: Szomb. Nov. 03, 2007 1:57 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

hát pedig sajnos nem enged be.. sztem azért mert lelett kódolva nah itt csak az a bökkenő hogy én nem voltam itthon mikor ez megtörtént a nővérem meg nincs itthon.hmm akkor 2es verzíó miért nincs netem ha modemet használok router helyett?:S eddig volt csak kaptam egy kékhalált és ágyó kijön az a sárga háromszöges felkiáltójel
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
TLW_Priby
Site Admin


Csatlakozott: 2006.10.15. Vasárnap 15:34
Hozzászólások: 2131
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: Szomb. Nov. 03, 2007 2:02 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

ha kihúzod a routert és egyb?l jön a net hozzád (fontos hogy az a káberl menjen hozzád ami a modem és a router között volt), akkor új kapcsolatot kell létrehotni a vezérl?pulttban Hálózati kapcsolatok -> Új kapcsolat létrhozása és végigmenni a varáztslón, kézzel állítod be a kapcsolatot, és felhasználónevet és a jelszót igáényl? kapcsolatot választod majd így tovább amig nem érsz a befejezéshez.
_________________



Ha bármiféle problémád van, a fórumba írd! PÜ-ben nem segítek!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
nadesz



Csatlakozott: 2007.11.02. Péntek 22:19
Hozzászólások: 13

HozzászólásElküldve: Szomb. Nov. 03, 2007 2:07 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

ugye most csak címszavakba mondod?Smile mert nekem ien hogyúj kapcsolat létrehozása nincs csak az
1. internet kapcsolat létrehozás vagy beállításainak módosítása (gondolom ez kell)
2.kapcsolat létrehozása a munkahelyi hálozat felé
3.az othoni vagy kisebb ....
4.vezetéknélküli....
5.windows tűzfal...
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
nadesz



Csatlakozott: 2007.11.02. Péntek 22:19
Hozzászólások: 13

HozzászólásElküldve: Szomb. Nov. 03, 2007 2:10 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

jah hülyeséget írtam:D megvan...csak egy lépést megint kihagytálRazz de most meglett közi nah akkor ügyködök.. majd re
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
TiL_Lui_



Csatlakozott: 2006.10.16. Hétfő 14:20
Hozzászólások: 1310

HozzászólásElküldve: Szomb. Nov. 03, 2007 2:59 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

WoRA_Priby írta:
jah valóban sorry nem jól mondtam

Priby Hibázott!!! Feljegyzem a napot! Very HappyVery Happy Laughing
_________________

Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
Hozzászólások megtekintése:   
Lezárt fórum: ide nem küldhetsz témát, választ, nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.   Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Multiplayer Időzóna: (GMT +2 óra)
Ugrás a köv. oldalra: 1, 2, 3, 4, 5, 6  Következő
1 / 6 oldal

 
Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Magyar fordítás © Andai Szilárd - Frissítette: Magyar phpBB közösség