Tartalomjegyzék AoE2.hu archívum
2008-2011
 
 Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   TaglistaTaglista   CsoportokCsoportok   RegisztrációRegisztráció 
 ProfilProfil   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned   BelépésBelépés 

Multiplayer segítség
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6  Következő
 
Lezárt fórum: ide nem küldhetsz témát, választ, nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.   Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Multiplayer
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
xSeCh_Ultram



Csatlakozott: 2007.05.26. Szombat 16:14
Hozzászólások: 1346
Tartózkodási hely: Óperencián is túl

HozzászólásElküldve: Szomb. Szept. 19, 2009 6:31 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

hát vegyél fel vkit ás nézdm eg h tudzs e hozzá csatlakozni.
_________________

Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
koska1124



Csatlakozott: 2009.11.01. Vasárnap 18:55
Hozzászólások: 12

HozzászólásElküldve: Pént. Dec. 04, 2009 9:15 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok

Egy olyan kérdésem lenne hogy 4-en szeretnénk játszani AOE II-vel de kett?nknek van routere és be vannak állítva a portok mind a kett?nknek és ha ? csinálja a szerver akkor én nem látom a szervert, de ha meg én csinálom a szervert akkor meg ? nem látja a szervert. Szóval csak úgy tudunk játszani, hogy én ki húzom a routert. A routerek típusa pedig: REPOTEC RP-IP3014, és Pirelli DRG A225G, és ezek a portok vannak engedélyezve:2300-2400, 16000, 23978, 6100-6200, 1482, 64264, 47624 TDP,UDP 27243-27245 UDP 6073 TCP (ezek a portok mind a 2 routeren engedélyezve vannak)
A kérdésem az lenne hogy megoltható-e a játék úgy hogy nekem ne keljen ki húzni a Routert???
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
TLW_Priby
Site Admin


Csatlakozott: 2006.10.15. Vasárnap 15:34
Hozzászólások: 2131
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: Pént. Dec. 04, 2009 9:42 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

És mi lenne, ha a 3-4. ember közül hostolna valaki, akinek alapból sincs routere? Nem sok esély van rá, hogy lenne rá megoldás, hogy router mögül tudjatok hostolni. Általában csak a csatlakozás lehetséges vele, néhány routerrel lehet csak hostolni is.
_________________



Ha bármiféle problémád van, a fórumba írd! PÜ-ben nem segítek!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
koska1124



Csatlakozott: 2009.11.01. Vasárnap 18:55
Hozzászólások: 12

HozzászólásElküldve: Pént. Dec. 04, 2009 10:33 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Hát a hostolás megy mind a kett?nknek csak az baj hogy a 2 router nem tud egymáshoz csatlakozni. A hostolással az a baj hogy a másik 2 embernek kicsi a nette hozzá. Szóval valahogy azt kéne megoldani hogy a routerrel tudjunk csatlakozni. A többiek persze tudnak csatlakozni hozzánk.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
TLW_Priby
Site Admin


Csatlakozott: 2006.10.15. Vasárnap 15:34
Hozzászólások: 2131
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: Pént. Dec. 04, 2009 10:53 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Akkor meg kéne nézni, hogy jól állították-e be valóban a portokat. Ha minden igaz akkor egymásnál ping 30-at láttok mindketten.
http://portforward.com/help/portcheck.htm
Itt van egy kis program, én nem próbáltam, de biztos lehet vele tetsztelni. Csak a 2300-2400 ranget és a 47624-et kell megpróbálni. Ha ezek jók, akkor mennie kéne.
_________________



Ha bármiféle problémád van, a fórumba írd! PÜ-ben nem segítek!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
koska1124



Csatlakozott: 2009.11.01. Vasárnap 18:55
Hozzászólások: 12

HozzászólásElküldve: Pént. Dec. 04, 2009 11:26 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Na a portok nyitva vannak mind a kett?nknél megnéztük a programmal egyedül azt nem értem hogy "Ha minden igaz akkor egymásnál ping 30-at láttok mindketten. " Ezt a mondatot ha ki tudnád jobban fejteni. Azt a részét nem értem hogy ping 30-at látunk mindketten csak az a kérdésem hogy hol kell látni ???
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
TLW_Priby
Site Admin


Csatlakozott: 2006.10.15. Vasárnap 15:34
Hozzászólások: 2131
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: Pént. Dec. 04, 2009 11:50 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Az az, hogy ha mondjuk hostol a 3. játékos és ti ketten bennvagytok akkor pl te a pingnél (válaszid? - ottvan a többiek neve mellett) 30-at fogsz látni a haverod neve mellett.
El?fordul, láttam már ilyesmit, hogy két ember nem fért meg egymással.
Próbáljátok meg hamachival, ha mindenképp router mellett akartok játszani. Nem nagyon tudok rá más megoldást.
_________________



Ha bármiféle problémád van, a fórumba írd! PÜ-ben nem segítek!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
koska1124



Csatlakozott: 2009.11.01. Vasárnap 18:55
Hozzászólások: 12

HozzászólásElküldve: Szomb. Dec. 05, 2009 6:10 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Köszönöm szépen a segítséget. Majd akkor játszunk Router nélkül.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
_venace_



Csatlakozott: 2007.01.02. Kedd 14:42
Hozzászólások: 731
Tartózkodási hely: Kecskemét

HozzászólásElküldve: Szomb. Dec. 05, 2009 7:15 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

az aoc nem peer to peer?
_________________

Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
xSeCh_Ultram



Csatlakozott: 2007.05.26. Szombat 16:14
Hozzászólások: 1346
Tartózkodási hely: Óperencián is túl

HozzászólásElküldve: Szomb. Dec. 05, 2009 8:35 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

_venace_ írta:
az aoc nem peer to peer?


de!
és pont emiatt kurvára mind1 h ki hostol... (mármint net szempontjából..)
_________________

Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
_venace_



Csatlakozott: 2007.01.02. Kedd 14:42
Hozzászólások: 731
Tartózkodási hely: Kecskemét

HozzászólásElküldve: Vas. Dec. 06, 2009 1:29 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

akkor jól gondoltam Smile ty a meger?sítést
_________________

Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Gárdista



Csatlakozott: 2009.12.12. Szombat 15:51
Hozzászólások: 1

HozzászólásElküldve: Vas. Dec. 13, 2009 2:52 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

kell a aoe 2 patch?? hogy tudjuk játszani multit??
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
Wakka



Csatlakozott: 2009.11.04. Szerda 15:07
Hozzászólások: 130
Tartózkodási hely: Gy?r/Fót

HozzászólásElküldve: Vas. Dec. 13, 2009 5:02 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

b+ el?bb googlezzz aztán kérdezz...

bocs ha durva voltam...
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
VNJ_Techno



Csatlakozott: 2006.10.19. Csütörtök 22:22
Hozzászólások: 957

HozzászólásElküldve: Hétf. Dec. 14, 2009 5:34 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

igen kell
_________________




http://www.youtube.com/watch?v=I9QJpwpLZWI&feature=related
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
mmati01



Csatlakozott: 2009.12.03. Csütörtök 20:00
Hozzászólások: 12

HozzászólásElküldve: Hétf. Dec. 21, 2009 9:15 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Hi all!

Na már most at van hogy a haverommal akárhogy probálkozunk sehogy se tudunk játszani!
Kérek valami izomkoczkát aki képes elmagyarázni ugy a dolgot hogy egy ilyen naon kezd? mint én is tudjak neten/online/tökmindegy hogy csak haverokkal szeretnék játszani! tökmingegy hogy csak vagy ide vagy egy privátba vki magyarázza el a dolgot mert megöl az unalom hogy egy csöves cp ellen kell játszanom!

Chiro please,please help mee!
_________________
Created by:

Myth
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
TLW_Priby
Site Admin


Csatlakozott: 2006.10.15. Vasárnap 15:34
Hozzászólások: 2131
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: Hétf. Dec. 21, 2009 9:56 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

El?ször is mindent leírtam a
http://www.aoe2.hu/forum/router.php
oldalon.
Ha a portbeállítás nem megy, most találtam rá egy könny? beállítást:
http://www.simpleportforwarding.com/
innét letölthet? egy kis program amivel elvileg nem probléma a portnyitás
_________________



Ha bármiféle problémád van, a fórumba írd! PÜ-ben nem segítek!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
xSeCh_Ultram



Csatlakozott: 2007.05.26. Szombat 16:14
Hozzászólások: 1346
Tartózkodási hely: Óperencián is túl

HozzászólásElküldve: Hétf. Dec. 21, 2009 10:33 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

mmati01 írta:
...


körül is lehet ám nézni az oldalon.
_________________

Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
mmati01



Csatlakozott: 2009.12.03. Csütörtök 20:00
Hozzászólások: 12

HozzászólásElküldve: Kedd. Dec. 22, 2009 8:25 am    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

thx körülnéztem találtam hamachi hoz leírást.Ha valaki szeretne játszani akkor az pls irjon rám privátba.
_________________
Created by:

Myth
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
hackman27697



Csatlakozott: 2010.01.08. Péntek 16:34
Hozzászólások: 3

HozzászólásElküldve: Pént. Jan. 08, 2010 6:37 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok. Remélem jó helyre írok nem akartam külön topic_ot csinálni.

Na szóval játszunk a neten Aoe2TC _al, azzal "szerintem" nincs gond megy a gameranger _el is meg Hamachi _val is, látjuk egymást kapcsolódunk satöbbi. Na a probléma az lenne h mikor elkezdünk játszani iszonyatosan elkezd darabos lenni a játék van hogy fél percekre megállnak az emberek, aztán megint megy egy darabig, aztán megint megáll, tegnap egyáltalán nem tudtam befejezni a játékot és ki kellett lépnem. Az emberek meg a katonák is meg minden megáll, a képet lehet ugyan mozgatni, de minden mozgó egység megáll.

Az lehet esetleg probléma hogy 3_an voltunk 2_számítógép ellen?
1.0c _pach van mindannyiunknak, 1gépen XP van 2._gépen vista 3._on meg seven.

Ha valamiben tudtok segíteni légyszi írjatok valami, mert ez a szaggatás teljesen játszhatatlanná teszi az egészet.
Köszönettel:.hack
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
xSeCh_Ultram



Csatlakozott: 2007.05.26. Szombat 16:14
Hozzászólások: 1346
Tartózkodási hely: Óperencián is túl

HozzászólásElküldve: Pént. Jan. 08, 2010 7:02 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

igen, a gépek a gondok.... toljatok 2v1et vagy 2v1-et Razz vagy hostoljon az akinek a legjobb a feltöltése/gépe, mivel az övéreöl 3v2 esetében 3 "ember" játszik.
_________________

Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Hozzászólások megtekintése:   
Lezárt fórum: ide nem küldhetsz témát, választ, nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.   Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Multiplayer Időzóna: (GMT +2 óra)
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6  Következő
4 / 6 oldal

 
Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Magyar fordítás © Andai Szilárd - Frissítette: Magyar phpBB közösség