Tartalomjegyzék AoE2.hu archívum
2008-2011
 
 Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   TaglistaTaglista   CsoportokCsoportok   RegisztrációRegisztráció 
 ProfilProfil   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned   BelépésBelépés 

Valakinek a segítsége kéne....
Ugrás a köv. oldalra: 1, 2, 3, 4, 5  Következő
 
Lezárt fórum: ide nem küldhetsz témát, választ, nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.   Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Singleplayer
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
Szaby--ka



Csatlakozott: 2007.11.15. Csütörtök 16:07
Hozzászólások: 19
Tartózkodási hely: Kunszentmiklós

HozzászólásElküldve: Csüt. Nov. 15, 2007 4:52 pm    Hozzászólás témája: Valakinek a segítsége kéne.... Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!!!
Szeretnék megkérni valakit hogy tanítson meg igazán jól jáccani az age-val!!
Kb 10 évesen jáccottam a játékkal el?ször, utána meg csakhébe-hóba!!! Most viszont szeretnék megtanulni igazán jól jáccani! Van pár haverom akikkel szoktam jáccani és most minden vágyam hazaverni ?ket!!! Twisted Evil Very Happy
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
BoSB_Subotai



Csatlakozott: 2006.10.15. Vasárnap 19:39
Hozzászólások: 558
Tartózkodási hely: Hungary, Solt

HozzászólásElküldve: Csüt. Nov. 15, 2007 7:02 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Neked is aszonjuk mint Chaos nak... Gyere jáccani velünk... mi csak az alapokat tudjuk megmutatni utánna magadnak kell rájönnöd Wink Hajrá hajrá!
_________________

Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
Szaby--ka



Csatlakozott: 2007.11.15. Csütörtök 16:07
Hozzászólások: 19
Tartózkodási hely: Kunszentmiklós

HozzászólásElküldve: Csüt. Nov. 15, 2007 7:14 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Szia! Felvennél msn-re ott meg tudnánk mindent beszélni!!! Ja amúgy köszönöm a válaszod!! MSN címem: z.szaby@freemail.hu
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
gab_



Csatlakozott: 2006.10.15. Vasárnap 15:42
Hozzászólások: 1140
Tartózkodási hely: Pécs

HozzászólásElküldve: Csüt. Nov. 15, 2007 9:02 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Üdv. Sztem a legtöbb ember minél jobb akar lenni. Ezért annyit kell tenned, hogy játszol velünk meg néha kérdezel oylan dolgokról, amik bizonytalanok.
_________________
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
abi_



Csatlakozott: 2006.10.20. Péntek 19:35
Hozzászólások: 154

HozzászólásElküldve: Csüt. Nov. 15, 2007 10:37 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

sztem meg a legjobb ha leülsz a géped elé, begyüjtesz 20-30 recet és végiglesed szépen lassan öket boomolosat , arabosat , hajozosat ebben a sorrendben kb és probálod megvalositani a te játékodban azokat amiket a recen jatszo emberek megcsinálnak elöször alapbol az upokat aztán stb stb
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
TiL_Lui_



Csatlakozott: 2006.10.16. Hétfő 14:20
Hozzászólások: 1310

HozzászólásElküldve: Csüt. Nov. 15, 2007 10:39 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Nekem kunyi és techno ezt tanította: Sok rec+ Sok rec+200 1v1 és RoX vagy!
_________________

Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
xSeCh_Ultram



Csatlakozott: 2007.05.26. Szombat 16:14
Hozzászólások: 1346
Tartózkodási hely: Óperencián is túl

HozzászólásElküldve: Pént. Nov. 16, 2007 1:10 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

TiL_Lui_ írta:
Nekem kunyi és techno ezt tanította: Sok rec+ Sok rec+200 1v1 és RoX vagy!


na nekem meg az bassza fel az agyamat, hogy vmiért sose jön össze az amit a recen látok.. pedig nem nagy dolog, tök egyszerü, és mégse:@ Egyszerübb ha vki elmondja sztem, és plusszban a gamma közben rájön az ember dolgokra...
_________________

Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Szaby--ka



Csatlakozott: 2007.11.15. Csütörtök 16:07
Hozzászólások: 19
Tartózkodási hely: Kunszentmiklós

HozzászólásElküldve: Pént. Nov. 16, 2007 2:42 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Köszi mindenkinek a jótanácsokat!!! Ha valaki úgyérzi hogy el tudná nekem monddani a legfontosabbakat akkor vegyen fel msn-re! Amúgy hol lehet ilyen receket vagy miket találni??? MSN címem: z.szaby@freemail.hu El?re is köszi mindenkinek meg utólagis!!! Very HappySmile
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
gab_



Csatlakozott: 2006.10.15. Vasárnap 15:42
Hozzászólások: 1140
Tartózkodási hely: Pécs

HozzászólásElküldve: Pént. Nov. 16, 2007 3:05 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Én is annyit tudok mondani, hogy szedj le jó sok recet és nézd meg ?ket. Aztán másold le a kezdéseket, és figyeld mit csinál, hogy bizonyos korokba tudjon lépni. Ha ez megvan, nézd meg a hadsereg képzését + irányítását.
Egy link a recekhez: www.aocgroup.com.ar
Beregelsz, és rámész 2k+ expert gamersre aztán onnan leszeded ami tetszik, lehet?leg mindél többet. Utánna figyelj és vizsgálódj. Smile
_________________
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
Szaby--ka



Csatlakozott: 2007.11.15. Csütörtök 16:07
Hozzászólások: 19
Tartózkodási hely: Kunszentmiklós

HozzászólásElküldve: Pént. Nov. 16, 2007 3:21 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

WoRA_Bonehead írta:
Én is annyit tudok mondani, hogy szedj le jó sok recet és nézd meg ?ket. Aztán másold le a kezdéseket, és figyeld mit csinál, hogy bizonyos korokba tudjon lépni. Ha ez megvan, nézd meg a hadsereg képzését + irányítását.
Egy link a recekhez: www.aocgroup.com.ar
Beregelsz, és rámész 2k+ expert gamersre aztán onnan leszeded ami tetszik, lehet?leg mindél többet. Utánna figyelj és vizsgálódj. Smile


Köszi szépen a segítséget meg a linket!!!!Smile
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
abi_



Csatlakozott: 2006.10.20. Péntek 19:35
Hozzászólások: 154

HozzászólásElküldve: Pént. Nov. 16, 2007 11:02 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

http://www.thelegionclan.com/chris/The%20Big%20Chris%20Pack.zip

ezt szedd le ennél jobb nemtom van e ahol egyben szinte mident megtalálhatsz.
meg sztem chris the best, énis mindig ö receit lestem legtöbbet meg figyeltem legjobban
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Rolo



Csatlakozott: 2007.06.13. Szerda 14:04
Hozzászólások: 233
Tartózkodási hely: Budapest, Gy?r, Debrecen, Siófok, néha Kenya

HozzászólásElküldve: Pént. Nov. 16, 2007 11:34 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Daut the best... de ezt inkább hagyjuk! Amúgy meg szimplán recekb?l és gyakorlásból 2k+ tudsz lenni! Smile Ja és a reket - ezt mindenkinek mondom - slowon kell megnézni, nem felgyorsítva, és akkor tényleg tudsz tanulni bel?le! Jó gamálást! Smile
_________________


Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
Szaby--ka



Csatlakozott: 2007.11.15. Csütörtök 16:07
Hozzászólások: 19
Tartózkodási hely: Kunszentmiklós

HozzászólásElküldve: Szomb. Nov. 17, 2007 9:35 am    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Látom érdemes volt ide regiznem, hisz rengeteg jó tippet találok!!! Mindenkinek nagyon köszönöm... Very Happy
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
TiL_Lui_



Csatlakozott: 2006.10.16. Hétfő 14:20
Hozzászólások: 1310

HozzászólásElküldve: Szomb. Nov. 17, 2007 11:50 am    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Ne köszönd Fizesd ki!! Laughing Cool Wink Rolling Eyes :compress: :compress:
_________________

Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
abi_



Csatlakozott: 2006.10.20. Péntek 19:35
Hozzászólások: 154

HozzászólásElküldve: Vas. Nov. 18, 2007 12:52 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

nem slowon normalon , ha valahol elveszited fonalad max akor slowon ujra , de normal elég. és daut second rolo roszul tudja ne halgass rá Very Happy
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
BoSB_Subotai



Csatlakozott: 2006.10.15. Vasárnap 19:39
Hozzászólások: 558
Tartózkodási hely: Hungary, Solt

HozzászólásElküldve: Vas. Nov. 18, 2007 4:31 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Szegény Daut de tudom érte sajnálni! xD
_________________

Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
Rolo



Csatlakozott: 2007.06.13. Szerda 14:04
Hozzászólások: 233
Tartózkodási hely: Budapest, Gy?r, Debrecen, Siófok, néha Kenya

HozzászólásElküldve: Vas. Nov. 18, 2007 7:08 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

daut jobb mint chris, lehet most ebben a pillanatban nem, de ha már itt tartunk nagyon sok jobb van mát mint daut vagy chris... De összességében daut is the best! Razz
_________________


Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
gab_



Csatlakozott: 2006.10.15. Vasárnap 15:42
Hozzászólások: 1140
Tartózkodási hely: Pécs

HozzászólásElküldve: Vas. Nov. 18, 2007 9:20 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Én the best - csak ennyit akartam
Amúgy, többre mennénk, ha inkább segítenénk neki, mint hogy szétoffoljuk a topicját. Very Happy
_________________
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
VNJ_Techno



Csatlakozott: 2006.10.19. Csütörtök 22:22
Hozzászólások: 957

HozzászólásElküldve: Vas. Nov. 18, 2007 10:17 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

TiL_Lui_ írta:
Nekem kunyi és techno ezt tanította: Sok rec+ Sok rec+200 1v1 és RoX vagy!


ez igy is van öcsémVery Happy de a 200 1v1 nem is olyan lényeges csak sok rec sok rec és még több jo rec és amit ott láttál megértetted mit miért tettek akkor aztatat a saját kis játékodban kamatoztatni és 200 1v1 azé kell hogy ezek rögzüljenek nem máté
_________________




http://www.youtube.com/watch?v=I9QJpwpLZWI&feature=related
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
VNJ_Techno



Csatlakozott: 2006.10.19. Csütörtök 22:22
Hozzászólások: 957

HozzászólásElküldve: Vas. Nov. 18, 2007 10:20 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

ja és !!! L_Clan_Chris !!! roxxx Razz
_________________




http://www.youtube.com/watch?v=I9QJpwpLZWI&feature=related
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Hozzászólások megtekintése:   
Lezárt fórum: ide nem küldhetsz témát, választ, nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.   Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Singleplayer Időzóna: (GMT +2 óra)
Ugrás a köv. oldalra: 1, 2, 3, 4, 5  Következő
1 / 5 oldal

 
Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Magyar fordítás © Andai Szilárd - Frissítette: Magyar phpBB közösség