Tartalomjegyzék AoE2.hu archívum
2008-2011
 
 Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   TaglistaTaglista   CsoportokCsoportok   RegisztrációRegisztráció 
 ProfilProfil   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned   BelépésBelépés 

Router
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Következő
 
Lezárt fórum: ide nem küldhetsz témát, választ, nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.   Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Multiplayer
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
TiL_Lui_



Csatlakozott: 2006.10.16. Hétfő 14:20
Hozzászólások: 1310

HozzászólásElküldve: Kedd. Jún. 30, 2009 6:37 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

11111111111111111111111
ne legyél már gyépés bazzki...kérdezd meg szüleidet vagy találd fel magad...
_________________

Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
TLW_WOodo



Csatlakozott: 2007.11.09. Péntek 8:07
Hozzászólások: 25

HozzászólásElküldve: Kedd. Jún. 30, 2009 6:54 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

szerintem csak csinálja az eszét
9
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
xSeCh_Ultram



Csatlakozott: 2007.05.26. Szombat 16:14
Hozzászólások: 1346
Tartózkodási hely: Óperencián is túl

HozzászólásElküldve: Kedd. Jún. 30, 2009 7:52 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

111111111111111
lol
vagy a router alján ottlesz,...
_________________

Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
djerix15



Csatlakozott: 2009.06.25. Csütörtök 22:05
Hozzászólások: 24

HozzászólásElküldve: Szer. Júl. 01, 2009 9:01 am    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Priby,de megis hol keressem a kezikonyvt?a Vezerlopultban vagyhol?
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
TLW_WOodo



Csatlakozott: 2007.11.09. Péntek 8:07
Hozzászólások: 25

HozzászólásElküldve: Szer. Júl. 01, 2009 10:52 am    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

na, mondom hogy csak csinálja az eszét, mert ennyire nem lehet topa valaki.
logikus
Ha gyp-s lenne nem tudott volna regisztrálni. lehet hogy segítettek neki, de inkább maradok a másik verziónál.
8
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
TLW_Priby
Site Admin


Csatlakozott: 2006.10.15. Vasárnap 15:34
Hozzászólások: 2131
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: Szer. Júl. 01, 2009 11:07 am    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

djerix15 írta:
Priby,de megis hol keressem a kezikonyvt?a Vezerlopultban vagyhol?

EZ EGY RENDES KÖNYV, PL A ROUTER DOBOZÁBAN vagy nemtom
sry Very Happy
_________________



Ha bármiféle problémád van, a fórumba írd! PÜ-ben nem segítek!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
djerix15



Csatlakozott: 2009.06.25. Csütörtök 22:05
Hozzászólások: 24

HozzászólásElküldve: Szer. Júl. 01, 2009 7:44 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

akk ennyi volt,en nemtudom h mi az a router,de attol meg nem kellene lemondani,attol nem lesz valaki nagyobb hogy 2-3 éve megmondtak neki es most azzal teszi az eszet,ilyeneket utallok,és en ennyivel le is zártam.
Az értelmes hozzászólásokat Köszönöm szépen!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
TLW_Priby
Site Admin


Csatlakozott: 2006.10.15. Vasárnap 15:34
Hozzászólások: 2131
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: Szer. Júl. 01, 2009 8:05 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

hát most erre nem tudom mit mondjak.. ha nem tudod mi az a router akkor, hogy akarod beállítani azt?
nézz utána a dolgoknak, tájékozódj, ajánlatos pl egy wikipédián utánanézni, vagy a legjobb ha van valaki ismer?söd aki elmagyarázza...
de ez már nem a mi dolgunk
_________________



Ha bármiféle problémád van, a fórumba írd! PÜ-ben nem segítek!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
renbo



Csatlakozott: 2008.07.06. Vasárnap 20:30
Hozzászólások: 3
Tartózkodási hely: magyar

HozzászólásElküldve: Szomb. Júl. 04, 2009 3:27 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

helló +tudnád mondani hogy a ruteren melyik portot kell kinyitni hogy tudjak játszani?
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
TLW_Priby
Site Admin


Csatlakozott: 2006.10.15. Vasárnap 15:34
Hozzászólások: 2131
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: Szomb. Júl. 04, 2009 3:38 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

http://www.aoe2.hu/forum/router.php
_________________



Ha bármiféle problémád van, a fórumba írd! PÜ-ben nem segítek!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Linda_M



Csatlakozott: 2009.06.16. Kedd 21:07
Hozzászólások: 104
Tartózkodási hely: Pest & Siófok

HozzászólásElküldve: Szomb. Júl. 04, 2009 3:53 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

próbáltátok hamachival? függetlenül hogy 1 nethozzáférésetek van így.. et?lmég m?ködik a hamachi.

Próbáljátok ip velis... és Lan menüvelis és t?zfalat is nézétek meg engedélyezve van e
_________________
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Macsek



Csatlakozott: 2009.07.05. Vasárnap 11:26
Hozzászólások: 5

HozzászólásElküldve: Vas. Júl. 05, 2009 11:35 am    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok, a következ? gondom lenne:
Van egy D-LInk DI-524-es routerünk otthon, és két gép, szeretnénk egymással AOC-zni (nem eredeti), feltettem a Hamachit mindkét gépre: 1.0.1.5öset (be is állítottam, és csatlakoztunk egymáshoz), és kiiktattuk a t?zfalakat, meg a vírusírtókat is, a routert pedig így állítottam be:
VS AP FW.
A következ? gond jött el?, csak az egyikünk tudott szervert csinálni, amit láttam is... Nem is értem hogy ez hogy lehet, hogy csak egy fél látja a másik szerverét, aztán mikor rápróbáltam csatlakozni, kiírta, hogy Nem tud csatlakozni.
Mi lehet a gond?

Még valami, valahogy nem lehetne máshogy megoldani? Ne kelljen hamachi, meg ilyen ?rültködés? feltétlen kell internet? mert akkor netkábellel összekötve a két gépet nem lehetne megoldani?
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
TLW_Priby
Site Admin


Csatlakozott: 2006.10.15. Vasárnap 15:34
Hozzászólások: 2131
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: Vas. Júl. 05, 2009 11:51 am    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Na most ha egymás ellen akartok játszani, akkor ne interneten játtszatok, hanem simán LAN-on. Erre van ez a funkció és akkor nem kell semmit állítani, se hamachi meg ilyenek.
_________________



Ha bármiféle problémád van, a fórumba írd! PÜ-ben nem segítek!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Macsek



Csatlakozott: 2009.07.05. Vasárnap 11:26
Hozzászólások: 5

HozzászólásElküldve: Vas. Júl. 05, 2009 12:09 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

És ezt egy kicsit b?vebben?
Melyik részre kell rámenni, vagy ilyenkor nem kell semmit forwardolni?
Csak azért, mert neten nincs ilyen leírás, AOE II LAN hálózat kiépítése 2 gép között.
Vagy milyen hardweres eszközök kellenek ehhez?
_________________
~~~~~~^~~~~ Cápa veszély
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
TLW_Priby
Site Admin


Csatlakozott: 2006.10.15. Vasárnap 15:34
Hozzászólások: 2131
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: Vas. Júl. 05, 2009 12:16 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Hát ha egy routerrel össze vagytok kötve, akkor elvileg LAN-nak is kéne lennie. Próbáljátok ki, hogy pl TC-n csatlakozzatok egymásra. Persze ehhez egy munkacsoportban kell lennetek ha jól tudom.
Mindenesetre a Multiplayer -> LAN részt pont erre találták ki.

Szóval, ha nem m?ködik, járj utána, hogy tudok egy hálózaton lenni.
_________________



Ha bármiféle problémád van, a fórumba írd! PÜ-ben nem segítek!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Macsek



Csatlakozott: 2009.07.05. Vasárnap 11:26
Hozzászólások: 5

HozzászólásElküldve: Vas. Júl. 05, 2009 12:25 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sajna én ilyeneket sehol nem találtam, tehát, ez azt jelenti, hogy ez sehogy nem kivitelezhet?? Hmm
Erre mondják, hogy ez nem jár nekem...
Pedig szeretem ezt a játékot Sad
_________________
~~~~~~^~~~~ Cápa veszély
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
TLW_Priby
Site Admin


Csatlakozott: 2006.10.15. Vasárnap 15:34
Hozzászólások: 2131
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: Vas. Júl. 05, 2009 12:33 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével




Egy ilyesmit kéne látnod, ha hálózatban vagy. Nálunk két gép van, az a hülye nev? az enyém, a Jóska meg apám Very Happy
_________________



Ha bármiféle problémád van, a fórumba írd! PÜ-ben nem segítek!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Macsek



Csatlakozott: 2009.07.05. Vasárnap 11:26
Hozzászólások: 5

HozzászólásElküldve: Vas. Júl. 05, 2009 1:26 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Én meg csak ezt: Kép
_________________
~~~~~~^~~~~ Cápa veszély
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
TiL_Lui_



Csatlakozott: 2006.10.16. Hétfő 14:20
Hozzászólások: 1310

HozzászólásElküldve: Vas. Júl. 05, 2009 1:41 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

7
vistaa Very Happy
_________________

Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
Macsek



Csatlakozott: 2009.07.05. Vasárnap 11:26
Hozzászólások: 5

HozzászólásElküldve: Vas. Júl. 05, 2009 8:14 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Tehát akkor nincs megoldás a problémámra? Vagy esetleg van valami segít? program ehhez? Ami mondjuk segítene a LAN kapcsolat beállításában?
Vagy esetleg olyan fórumot, ahol vannak olyan emberek, akik hajlandóak lennének Teamviewerrel megnézni, hogy mit csinálok rosszul?
_________________
~~~~~~^~~~~ Cápa veszély
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Hozzászólások megtekintése:   
Lezárt fórum: ide nem küldhetsz témát, választ, nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.   Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Multiplayer Időzóna: (GMT +2 óra)
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Következő
6 / 8 oldal

 
Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Magyar fordítás © Andai Szilárd - Frissítette: Magyar phpBB közösség