Tartalomjegyzék AoE2.hu archívum
2008-2011
 
 Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   TaglistaTaglista   CsoportokCsoportok   RegisztrációRegisztráció 
 ProfilProfil   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned   BelépésBelépés 

Router
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Következő
 
Lezárt fórum: ide nem küldhetsz témát, választ, nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.   Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Multiplayer
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
TLW_Priby
Site Admin


Csatlakozott: 2006.10.15. Vasárnap 15:34
Hozzászólások: 2131
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: Vas. Júl. 05, 2009 8:41 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Próbálj meg ezügyben érdekl?dni valami nagyobb fórumon, pl hwsw, pcworld ilyesmiken.
Az a lényeg, hogy tudd elérni a másik gép fájlait valahogy. Ha az megy, akkor a játéknak is mennie kell majd.
_________________



Ha bármiféle problémád van, a fórumba írd! PÜ-ben nem segítek!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Kody



Csatlakozott: 2007.01.12. Péntek 1:00
Hozzászólások: 350
Tartózkodási hely: Gy?r / Budapest

HozzászólásElküldve: Vas. Júl. 05, 2009 10:11 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Én azért még hozzátenném: próbáltatok úgy játszani,hogy a játékban a multiplayernél nem az az Internet TCP/IP kapcsolódásra mentek,hanem a Local(LAN)-ra ?Azaz a legalsóra!
_________________
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
TLW_Priby
Site Admin


Csatlakozott: 2006.10.15. Vasárnap 15:34
Hozzászólások: 2131
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: Hétf. Júl. 06, 2009 12:56 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

ezt már régóta mondom neki Smile
_________________



Ha bármiféle problémád van, a fórumba írd! PÜ-ben nem segítek!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Nord



Csatlakozott: 2009.06.17. Szerda 12:51
Hozzászólások: 48
Tartózkodási hely: Gödöll?

HozzászólásElküldve: Kedd. Júl. 07, 2009 8:31 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

hali letöltöttem a hamachit és regisztráltam az oldalára is. mit kell még beállítanom hogy tudjak játszania az IGZones-en? köszi
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
TLW_Priby
Site Admin


Csatlakozott: 2006.10.15. Vasárnap 15:34
Hozzászólások: 2131
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: Kedd. Júl. 07, 2009 9:21 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

hamachi nem kell igz-hez
ha igz-n akarsz játszani akkor a megadott portokat kell kinyitnod a routerben
_________________



Ha bármiféle problémád van, a fórumba írd! PÜ-ben nem segítek!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Nord



Csatlakozott: 2009.06.17. Szerda 12:51
Hozzászólások: 48
Tartózkodási hely: Gödöll?

HozzászólásElküldve: Hétf. Júl. 20, 2009 7:18 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Elvileg hozzáadtam azokat a portokat a böngész?ben amiket kellett. A gépet újraindítottam és még mindig ott voltak, a Portcanner azonban azt írta, hogy meg kell még nyitni a 2300, 2350...stb. Valaki tud segíteni? Köszi.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
TenG



Csatlakozott: 2009.11.04. Szerda 17:08
Hozzászólások: 3

HozzászólásElküldve: Szer. Nov. 04, 2009 7:58 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!

A tényállás a következ?, van egy t-h.. pirelli A225G típusú routerem, erre rákötöttem négy gépet. Beállítottam a portforwardot a lanos játékhoz, meg is nyitja a portokat. Elindítok egyik gépen szervert, többi gép látja is azt, csatlakozik is hozzá, elindul a játék. Aztán két másodperc múlva szétkapcsolja a játékot és kiírja mindenkinek, hogy a játék szinkronon kívül került(hiba miatt).
Ezután az a legszebb, hogy elmegy az internet minden gépr?l, hálózaton látjuk egymást és másolni is lehet, viszont a net csak úgy jön vissza, ha reboot-olom a modemet.
No kérem szépen ezt megfejteni miért lehet, mert én két nap net túrás után sem tudom Smile

Köszi el?re is!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
xSeCh_Ultram



Csatlakozott: 2007.05.26. Szombat 16:14
Hozzászólások: 1346
Tartózkodási hely: Óperencián is túl

HozzászólásElküldve: Szer. Nov. 04, 2009 8:45 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

pü tengt?l:
Netr?l nem jön senki csak lanban játszanánk, de amíg nem volt portforward addig még castlakozni sem tudtunk egymáshoz. De én már annyi ilyesmit olvastam hogy már kicsit össze vissza vagyok, de a lényeg az az, hogy lanon játszanánk négyen itthon egy routerr?l, ami történetesen a netet is kezeli.

-------

Ha 4en vagytok ugye egy routeren az oylan mintha helyi hálózat lenne, akkor nem kellene portforward, mivel neten kereszt?l senki sem jön. Próbáld pingelni a másik 3 gépet, ha nem tudod vmi baj van... t?zfal, vagy a gép nem látható, etc. elvileg mindenkinek tudia kell pingelnie a másik gépet... netet huzd ki, t?zalat tedd ofra és emnnie kell.
_________________

Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
TenG



Csatlakozott: 2009.11.04. Szerda 17:08
Hozzászólások: 3

HozzászólásElküldve: Csüt. Nov. 05, 2009 7:52 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Köszi az infot, kipróbáltam amiket írtál, úgy t?nik a windows t?zfal volt a hibás, kikapcsoltam és most megy. Köszi még1x
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
xSeCh_Ultram



Csatlakozott: 2007.05.26. Szombat 16:14
Hozzászólások: 1346
Tartózkodási hely: Óperencián is túl

HozzászólásElküldve: Csüt. Nov. 05, 2009 10:35 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

nm, hf! Smile
_________________

Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Nord



Csatlakozott: 2009.06.17. Szerda 12:51
Hozzászólások: 48
Tartózkodási hely: Gödöll?

HozzászólásElküldve: Vas. Nov. 08, 2009 9:43 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Hali. a gépemen hozzáadom az AOC hoz szükséges portokat. és amikor el akarom menteni akkor ezt írja ki: (The private IP addres is invaild. It should not be Router's LAN IP.) mit csináljak?

és 1 másik: Az AOE-nek a portjait is meg kell nyitni ha a kiegészít?n akarok játszani?
Köszi.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
xSeCh_Ultram



Csatlakozott: 2007.05.26. Szombat 16:14
Hozzászólások: 1346
Tartózkodási hely: Óperencián is túl

HozzászólásElküldve: Vas. Nov. 08, 2009 10:48 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

1: adj meg jó ip-t... vmit elirtál
2: nem.
_________________

Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Nord



Csatlakozott: 2009.06.17. Szerda 12:51
Hozzászólások: 48
Tartózkodási hely: Gödöll?

HozzászólásElküldve: Vas. Nov. 08, 2009 11:31 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

ok köszi
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Wakka



Csatlakozott: 2009.11.04. Szerda 15:07
Hozzászólások: 130
Tartózkodási hely: Gy?r/Fót

HozzászólásElküldve: Szer. Dec. 23, 2009 6:39 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Néhány routernél, így az enyémnél is (TPLINK TL-R402M) segít, ha a DMZ módot Enable-re állítjuk és a Port Forwardingnál a Common Applications-nál a MSN Gaming Zone-t választjuk. Így sikerült (bár nekem még mindig kilép ha a Diplomacyra kattintok Smile
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
TiL_Lui_



Csatlakozott: 2006.10.16. Hétfő 14:20
Hozzászólások: 1310

HozzászólásElküldve: Szer. Dec. 23, 2009 9:43 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

ebb?l nem sok lófaszt értettem, de ha te mondod Very Happy
_________________

Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
TLW_Apollo17hu
Site Admin


Csatlakozott: 2006.10.21. Szombat 12:26
Hozzászólások: 329
Tartózkodási hely: nappali

HozzászólásElküldve: Szer. Dec. 23, 2009 9:59 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

karácsonyi csoda lett volna, ha megárted Very Happy Twisted Evil Very Happy
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Wakka



Csatlakozott: 2009.11.04. Szerda 15:07
Hozzászólások: 130
Tartózkodási hely: Gy?r/Fót

HozzászólásElküldve: Szer. Dec. 23, 2009 11:13 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Router beállítási menüjében - ezt a sort hagytam ki.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
xSeCh_Ultram



Csatlakozott: 2007.05.26. Szombat 16:14
Hozzászólások: 1346
Tartózkodási hely: Óperencián is túl

HozzászólásElküldve: Csüt. Dec. 24, 2009 1:00 am    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

mind1, lui nem néz józanul forumot, lehet ez a probléma Very Happy
_________________

Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Wakka



Csatlakozott: 2009.11.04. Szerda 15:07
Hozzászólások: 130
Tartózkodási hely: Gy?r/Fót

HozzászólásElküldve: Csüt. Dec. 24, 2009 3:46 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

jah...
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
TiL_Lui_



Csatlakozott: 2006.10.16. Hétfő 14:20
Hozzászólások: 1310

HozzászólásElküldve: Csüt. Dec. 24, 2009 3:47 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Dekizöldült a neved Very Happy
_________________

Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
Hozzászólások megtekintése:   
Lezárt fórum: ide nem küldhetsz témát, választ, nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.   Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Multiplayer Időzóna: (GMT +2 óra)
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Következő
7 / 8 oldal

 
Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Magyar fordítás © Andai Szilárd - Frissítette: Magyar phpBB közösség