Tartalomjegyzék AoE2.hu archívum
2008-2011
 
 Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   TaglistaTaglista   CsoportokCsoportok   RegisztrációRegisztráció 
 ProfilProfil   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned   BelépésBelépés 

2v2 bajnokság újra?
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Következő
 
Lezárt fórum: ide nem küldhetsz témát, választ, nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.   Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Általános
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
TiL_Lui_



Csatlakozott: 2006.10.16. Hétfő 14:20
Hozzászólások: 1310

HozzászólásElküldve: Szomb. Jan. 19, 2008 3:00 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Laughing Laughing
gyépééé csata
_________________

Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
VNJ_Techno



Csatlakozott: 2006.10.19. Csütörtök 22:22
Hozzászólások: 957

HozzászólásElküldve: Vas. Jan. 20, 2008 11:12 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

lol

figyelj kunyi csináld meg aztán akinek teccik az nevez akinek nem az nem ha
meg ha szar lesz akkor nemtom

(hatalmasan jol fogalmazok)
_________________




http://www.youtube.com/watch?v=I9QJpwpLZWI&feature=related
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Rolo



Csatlakozott: 2007.06.13. Szerda 14:04
Hozzászólások: 233
Tartózkodási hely: Budapest, Gy?r, Debrecen, Siófok, néha Kenya

HozzászólásElküldve: Hétf. Jan. 21, 2008 12:38 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

azért ezt a megcsinálom aztán lesz ami lesz dolgot hagyjuk Very Happy döntsük el mi legyen aztán utána...
_________________


Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
kunyi



Csatlakozott: 2006.12.28. Csütörtök 18:32
Hozzászólások: 1025

HozzászólásElküldve: Hétf. Jan. 21, 2008 4:28 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

akkor kurvára talájatok ki vmit:) én mondtam sztem mi ha ez tetszik leirom pontossan de ugy hogy nevezes és ottvan azt tojuk azt " aki nevez nevez aki nem az nem nevez " Very Happy

nah akkor ki szavaz Random Team 2v2 bajnokságra az irjon csak ha lesz 10 akkor leirom hogy gondoltam és sign up

gyüjtotem össze néhány ismertlen mapot www.heavengames.com rol Very Happy
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Kody



Csatlakozott: 2007.01.12. Péntek 1:00
Hozzászólások: 350
Tartózkodási hely: Gy?r / Budapest

HozzászólásElküldve: Hétf. Jan. 21, 2008 8:18 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

kunyi...itt az én szavazatom egynek...már csak 9 kell!
_________________
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
xSeCh_Ultram



Csatlakozott: 2007.05.26. Szombat 16:14
Hozzászólások: 1346
Tartózkodási hely: Óperencián is túl

HozzászólásElküldve: Hétf. Jan. 21, 2008 9:57 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

már csak 8 Cool
_________________

Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
VNJ_Techno



Csatlakozott: 2006.10.19. Csütörtök 22:22
Hozzászólások: 957

HozzászólásElküldve: Hétf. Jan. 21, 2008 11:21 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

hét
_________________




http://www.youtube.com/watch?v=I9QJpwpLZWI&feature=related
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
TLW_Priby
Site Admin


Csatlakozott: 2006.10.15. Vasárnap 15:34
Hozzászólások: 2131
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: Kedd. Jan. 22, 2008 12:22 am    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

én is benne vagyok, csak kunyi irja le ponotsan a szabályokat Smile
6
_________________



Ha bármiféle problémád van, a fórumba írd! PÜ-ben nem segítek!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
TiL_Lui_



Csatlakozott: 2006.10.16. Hétfő 14:20
Hozzászólások: 1310

HozzászólásElküldve: Kedd. Jan. 22, 2008 11:36 am    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sztem én is benne leszek...
5
_________________

Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
Rolo



Csatlakozott: 2007.06.13. Szerda 14:04
Hozzászólások: 233
Tartózkodási hely: Budapest, Gy?r, Debrecen, Siófok, néha Kenya

HozzászólásElküldve: Kedd. Jan. 22, 2008 11:50 am    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

random ok, smurf nem ok, már csak azért sem mert age a taktikáról szól, és ha tudod kivan szemben akkor sokkal taktikusabban tudsz játszani... és így még az is lehet h gyengébb csapat jobb taktikával nyer! A smurf bajnokságban mindig az egyénben jobb képesség? csapat nyer! Smile Hajrá kunyi!
_________________


Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
BoSB_Subotai



Csatlakozott: 2006.10.15. Vasárnap 19:39
Hozzászólások: 558
Tartózkodási hely: Hungary, Solt

HozzászólásElküldve: Kedd. Jan. 22, 2008 7:20 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Én is benne lennék ! Majd meglátom hogy alakul mindenesetre... Rolo nem írt számot szal most vagy 4 vagy 3 Razz Majd válogassatok Very Happy
_________________

Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
Kody



Csatlakozott: 2007.01.12. Péntek 1:00
Hozzászólások: 350
Tartózkodási hely: Gy?r / Budapest

HozzászólásElküldve: Kedd. Jan. 22, 2008 7:23 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

kunyi... össze fog jönni a 10 szavazat,el?re látszik,szóval akkor leírhatnád mire gondolsz,hogy megértse mindenki!
_________________
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
gab_



Csatlakozott: 2006.10.15. Vasárnap 15:42
Hozzászólások: 1140
Tartózkodási hely: Pécs

HozzászólásElküldve: Kedd. Jan. 22, 2008 8:05 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Ok nekem, 2
_________________
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
kunyi



Csatlakozott: 2006.12.28. Csütörtök 18:32
Hozzászólások: 1025

HozzászólásElküldve: Szer. Jan. 23, 2008 12:13 pm    Hozzászólás témája: asd Hozzászólás az előzmény idézésével

Szóval van 1 bizonyos program erre a célra majd elkérem luffistol, hogy lehet sorsolni forduloként a csapatokat, mapokat feltöltöm majd mindeki megnézi és aki nevez kap egy nevet amin fogunk sorsolni h ki kivel, egyszeru majd minden héten itt fentlene a hogy mien mapon és ki van kivel és ki játszik kivel és a gyöztes csapat emberei kapnak 2 pontot külön külön, vesztes 1 et nah sign up kéne uj topicba Very Happy kérdezetek
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Kody



Csatlakozott: 2007.01.12. Péntek 1:00
Hozzászólások: 350
Tartózkodási hely: Gy?r / Budapest

HozzászólásElküldve: Csüt. Jan. 24, 2008 1:28 am    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Én már el?re itt is jelzem a nevezésem:D!
A rendszer jó,és nekem tetszik:D!
Tényleg kunyi,mikor térsz vissza?! 1v1ezni akarok veled,mert bassza a cs?r?m,hogy téged még soha nem sikerült megvernem:D! A nagy számok törvénye alapján,ha sokat játszunk,el?bb vagy utóbb 1szer nyerek Very Happy!
Na jó meg hiányoznak a jó kis team gamek is!
_________________
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
TiL_Lui_



Csatlakozott: 2006.10.16. Hétfő 14:20
Hozzászólások: 1310

HozzászólásElküldve: Csüt. Jan. 24, 2008 1:56 am    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

yes, yes Smile
kunyi gyere, hadd slingeljelek seggbe! Very HappyVery Happy
_________________

Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
Latko



Csatlakozott: 2007.05.30. Szerda 12:22
Hozzászólások: 271
Tartózkodási hely: Jászberény

HozzászólásElküldve: Csüt. Jan. 24, 2008 11:01 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

vagyok én is!!!! Cool
_________________



Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
vasalarc



Csatlakozott: 2007.06.17. Vasárnap 23:10
Hozzászólások: 21
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: Csüt. Jan. 24, 2008 11:15 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Nem szeretnék tolakodni,de ha ez motiváló lenne, a szervezésre 70e huf ot(az oldal üzemeltet?nek) a díjakra 80e Huf ot felajánlanék.
Tudom,hogy senki nem ezért nyomja,de hátha értelmesen el lehet költeni.
Attól ne tartsatok hogy indulok...Smile sajna nem vagyok ezen a szinten.


Vas
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
TLW_Priby
Site Admin


Csatlakozott: 2006.10.15. Vasárnap 15:34
Hozzászólások: 2131
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: Csüt. Jan. 24, 2008 11:38 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Húú ezt a nagylelk? felajánlást... Smile Nemtudom, hogy lehetne iylennek ellentmondani.
Sajnos még az el?z? pénz is nálam van, mert még mindig nem játszották le a dönt?t. Szerintem örülünk a felajánlásnak, de azér 150e Ft nem sok kicsit erre? Razz
_________________



Ha bármiféle problémád van, a fórumba írd! PÜ-ben nem segítek!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Richard
Site Admin


Csatlakozott: 2006.10.15. Vasárnap 19:40
Hozzászólások: 304
Tartózkodási hely: Solt/Budapest

HozzászólásElküldve: Pént. Jan. 25, 2008 12:23 am    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Ez elképeszt?! :O Vasálarc, köszönjük a nagylelk?ségedet, de áruld el, miért szponzorálod az AOC tornákat?
_________________
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
Hozzászólások megtekintése:   
Lezárt fórum: ide nem küldhetsz témát, választ, nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.   Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Általános Időzóna: (GMT +2 óra)
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Következő
6 / 10 oldal

 
Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Magyar fordítás © Andai Szilárd - Frissítette: Magyar phpBB közösség