Tartalomjegyzék AoE2.hu archívum
2008-2011
 
 Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   TaglistaTaglista   CsoportokCsoportok   RegisztrációRegisztráció 
 ProfilProfil   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned   BelépésBelépés 

2v2 bajnokság újra?
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Következő
 
Lezárt fórum: ide nem küldhetsz témát, választ, nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.   Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Általános
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
gab_



Csatlakozott: 2006.10.15. Vasárnap 15:42
Hozzászólások: 1140
Tartózkodási hely: Pécs

HozzászólásElküldve: Csüt. Jan. 10, 2008 7:06 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Techno rox!
_________________
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
BoSB_Robi_



Csatlakozott: 2007.10.30. Kedd 17:12
Hozzászólások: 127
Tartózkodási hely: Tardona

HozzászólásElküldve: Csüt. Jan. 10, 2008 8:31 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

jah mostmár én is itt vagyok de ha 16 leszek elmondod a dolgokat nekem a felnőtt élet rejtéjeit igaz?
Razz Razz Razz Razz Razz Razz
_________________




SKOJ-evec The Stone Breaker
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
TLW_Priby
Site Admin


Csatlakozott: 2006.10.15. Vasárnap 15:34
Hozzászólások: 2131
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: Csüt. Jan. 10, 2008 8:31 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

jo ez, de akkor ugye nem ratingot vezetünk be, mert azt nem tudom megcsinálni.. remélem techno is arra gondolt, hogy pontozzunk. Jóval egyszer?bb lenne kiirni a dolgokat ugye így hogy mindenki lássa.
És jó ötleknek találom, amiket olvastam Smile Hátha jobb sül ki bel?le mint eddig Razz
_________________



Ha bármiféle problémád van, a fórumba írd! PÜ-ben nem segítek!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Latko



Csatlakozott: 2007.05.30. Szerda 12:22
Hozzászólások: 271
Tartózkodási hely: Jászberény

HozzászólásElküldve: Csüt. Jan. 10, 2008 8:35 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

mondjuk én még gondoltam az es@ mappokra,meg ilyesmi
azok full ismeretlenek,legalabbis sztem, de nekem8 Razz
_________________



Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
BoSB_Subotai



Csatlakozott: 2006.10.15. Vasárnap 19:39
Hozzászólások: 558
Tartózkodási hely: Hungary, Solt

HozzászólásElküldve: Csüt. Jan. 10, 2008 10:39 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Ez az ismeretlen map cucc tetszik nekem! Majd töltünk le valamiket az aoc group ról! Very Happy A random változós team is tetszik! Nagyon remélem addigra rendbe lesz a cuccos itthon Very Happy Ha nem akkor megoldom! :S Én indulnék szivesen!
_________________

Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
VNJ_Techno



Csatlakozott: 2006.10.19. Csütörtök 22:22
Hozzászólások: 957

HozzászólásElküldve: Csüt. Jan. 10, 2008 10:48 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

jah én is azokra a mapokra gondoltam azon nem szoktunk sokat jáccani
ja meg majd ha elindul akkor kéne választani egy helyet hogy hol jáccunk pl egy álltalában üres szoba igzn és akkor mindenki lépjen fel oda aki tud jáccani és maradjon is ott és akkor ha összegyül pár ember akkor lehetne tolni
_________________




http://www.youtube.com/watch?v=I9QJpwpLZWI&feature=related
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
gab_



Csatlakozott: 2006.10.15. Vasárnap 15:42
Hozzászólások: 1140
Tartózkodási hely: Pécs

HozzászólásElküldve: Csüt. Jan. 10, 2008 11:25 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Én is benne vagyok teljes mértékig amit mondott tech meg priby
_________________
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
TiL_Lui_



Csatlakozott: 2006.10.16. Hétfő 14:20
Hozzászólások: 1310

HozzászólásElküldve: Pént. Jan. 11, 2008 2:47 am    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Énis Énis!
Tök jó Tök jó minden! De legyen mán egy scen is SmileSmile
A legjobban az a team felállás tetszett hogy lui latko Very Happy
Andrew nemtudom indusz-e Very Happy
_________________

Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
Rolo



Csatlakozott: 2007.06.13. Szerda 14:04
Hozzászólások: 233
Tartózkodási hely: Budapest, Gy?r, Debrecen, Siófok, néha Kenya

HozzászólásElküldve: Pént. Jan. 11, 2008 11:31 am    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

jó ötletek Smile
Csak ehhez az egészhez emberek kellenek... ami mostanság nincsen nagyon Smile Szóval meg kell gy?zni az emberket h játszanak!
1v1 cupban még pénz sem volt elég erre Very Happy LOL
_________________


Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
kunyi



Csatlakozott: 2006.12.28. Csütörtök 18:32
Hozzászólások: 1025

HozzászólásElküldve: Pént. Jan. 11, 2008 12:18 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

hátha vagyunk 10en már az is elég hogy evvel sokáig elszorakozhasunk:) sztem ez jolkivan találva csak pribyvel majd tisztázuk részleteket hogy mindenkine kteljesen tiszta legyen
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
VNJ_Techno



Csatlakozott: 2006.10.19. Csütörtök 22:22
Hozzászólások: 957

HozzászólásElküldve: Pént. Jan. 11, 2008 12:53 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

jah de rolo nem kell meggy?zni senkit ne essünk már megint ebbe a baszott hibába h mindenkit hivunk h na gyere meg jo lesz aztán jönnek és basznak jáccani... legyünk inkább kevesebben de csak olyanok jöjjenek akik télleg jáccani is fognak
_________________




http://www.youtube.com/watch?v=I9QJpwpLZWI&feature=related
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
TiL_Lui_



Csatlakozott: 2006.10.16. Hétfő 14:20
Hozzászólások: 1310

HozzászólásElküldve: Pént. Jan. 11, 2008 1:52 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Namondjuk ez igaz...
Mondjuk a mostani 1v1 cupnak sincsen még vége...
_________________

Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
Kody



Csatlakozott: 2007.01.12. Péntek 1:00
Hozzászólások: 350
Tartózkodási hely: Gy?r / Budapest

HozzászólásElküldve: Pént. Jan. 11, 2008 7:17 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

mindent tisztázni kell pribyvel...sztem ez hülyeség...Priby mindenre csináljon egy szavazós topicot(map,team,meg minden ami kell hozzá). Aztán a szavazás eredménye lesz a Cup alapja!
És sztem sem az a lényeg hogy sokan legyünk és ennek érdekében hívjunk is külföldieket! Leszünk amennyien leszünk,és kész...a lényeg hogy játszunk pár jó kis 2v2 gamet!
_________________
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
Maxxtro



Csatlakozott: 2007.06.18. Hétfő 19:59
Hozzászólások: 151

HozzászólásElküldve: Vas. Jan. 13, 2008 1:22 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

lehet h az már tulbonyolult lenne és kevésbé megoldható, de milenne ha az eddig leirtakat kombinálnánk egy smurf tournamentel? A játékosok ugyanugy pontozodnának, de akkor az gamék elején nem lenne az h "jaj semmi esély, de azért lejátszom", persze ehhez az kéne h nem mondja el senki a másiknak a nevét
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
TLW_Priby
Site Admin


Csatlakozott: 2006.10.15. Vasárnap 15:34
Hozzászólások: 2131
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: Vas. Jan. 13, 2008 1:49 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

a smurf bajnokság sem rossz ötlet, de van egy kis bibi.. hogy oldod meg a schedulet? Gondolom nagyobb bajnokságokon a smurf nevükkel regelnek be a fórumba, nade most itt minek regeljen kétszer az ember? Rolling Eyes
_________________



Ha bármiféle problémád van, a fórumba írd! PÜ-ben nem segítek!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Maxxtro



Csatlakozott: 2007.06.18. Hétfő 19:59
Hozzászólások: 151

HozzászólásElküldve: Vas. Jan. 13, 2008 1:54 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

hmm erre nem gondoltam:S
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
[KX]snatch



Csatlakozott: 2007.01.17. Szerda 1:30
Hozzászólások: 279
Tartózkodási hely: Mi az hogy Noobia?

HozzászólásElküldve: Vas. Jan. 13, 2008 7:18 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Snow_Techno írta:
ne essünk már megint ebbe a baszott hibába h mindenkit hivunk h na gyere meg jo lesz aztán jönnek és basznak jáccani... legyünk inkább kevesebben de csak olyanok jöjjenek akik télleg jáccani is fognak

hmm. kik is nem jatszottak le huncup-on a meccseiket?... Wink
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
TiL_Lui_



Csatlakozott: 2006.10.16. Hétfő 14:20
Hozzászólások: 1310

HozzászólásElküldve: Vas. Jan. 13, 2008 9:03 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

111111111111111111111111 Very HappyVery Happy
_________________

Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
kunyi



Csatlakozott: 2006.12.28. Csütörtök 18:32
Hozzászólások: 1025

HozzászólásElküldve: Hétf. Jan. 14, 2008 3:33 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

[KX]snatch írta:
Snow_Techno írta:
ne essünk már megint ebbe a baszott hibába h mindenkit hivunk h na gyere meg jo lesz aztán jönnek és basznak jáccani... legyünk inkább kevesebben de csak olyanok jöjjenek akik télleg jáccani is fognak

hmm. kik is nem jatszottak le huncup-on a meccseiket?... Wink


nekem megszünt netem és nem volt alkalmam lejátszani és ezt jeleztem pribyinek, meg olyan helyzetbe is voltam , és mivel technonak velem kellet vna játszania ö is abahagyta...
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
VNJ_Techno



Csatlakozott: 2006.10.19. Csütörtök 22:22
Hozzászólások: 957

HozzászólásElküldve: Hétf. Jan. 14, 2008 4:55 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

jobban mondva átadtam a lehet?séget tanitványomnak boneheadnek hogy legyalázza andrewt
_________________




http://www.youtube.com/watch?v=I9QJpwpLZWI&feature=related
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Hozzászólások megtekintése:   
Lezárt fórum: ide nem küldhetsz témát, választ, nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.   Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Általános Időzóna: (GMT +2 óra)
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Következő
3 / 10 oldal

 
Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Magyar fordítás © Andai Szilárd - Frissítette: Magyar phpBB közösség