Tartalomjegyzék AoE2.hu archívum
2008-2011
 
 Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   TaglistaTaglista   CsoportokCsoportok   RegisztrációRegisztráció 
 ProfilProfil   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned   BelépésBelépés 

2v2 bajnokság újra?
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Következő
 
Lezárt fórum: ide nem küldhetsz témát, választ, nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.   Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Általános
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
BoSB_Robi_



Csatlakozott: 2007.10.30. Kedd 17:12
Hozzászólások: 127
Tartózkodási hely: Tardona

HozzászólásElküldve: Szer. Jan. 16, 2008 5:38 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Nah kiszellőztettem a fejem Laughing 1hónapig itt nem láttok Mad Mad
_________________




SKOJ-evec The Stone Breaker
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
VNJ_Techno



Csatlakozott: 2006.10.19. Csütörtök 22:22
Hozzászólások: 957

HozzászólásElküldve: Szer. Jan. 16, 2008 6:57 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

jajaja ja meg izé azé azt is tudni kéne hogy jáccotok mert hát vaze ha random team bajnokság van akkor azé egy adott szint legyen meg...
_________________




http://www.youtube.com/watch?v=I9QJpwpLZWI&feature=related
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
gab_



Csatlakozott: 2006.10.15. Vasárnap 15:42
Hozzászólások: 1140
Tartózkodási hely: Pécs

HozzászólásElküldve: Szer. Jan. 16, 2008 8:28 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Hát ha te játszhatsz tecó, akkor ?k is Very Happy
Amúgy én már most vagoyk sztem 15xx szal legyen alacsony a határ Very Happy
_________________
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
TiL_Lui_



Csatlakozott: 2006.10.16. Hétfő 14:20
Hozzászólások: 1310

HozzászólásElküldve: Szer. Jan. 16, 2008 8:41 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Ne csodálkozz ha sokat codozol... Very Happy
_________________

Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
VNJ_Techno



Csatlakozott: 2006.10.19. Csütörtök 22:22
Hozzászólások: 957

HozzászólásElküldve: Szer. Jan. 16, 2008 11:22 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

hát figyelj ha full noobok akkor nemkéne én csak ennyit mondok
_________________




http://www.youtube.com/watch?v=I9QJpwpLZWI&feature=related
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
TLW_Priby
Site Admin


Csatlakozott: 2006.10.15. Vasárnap 15:34
Hozzászólások: 2131
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: Szer. Jan. 16, 2008 11:23 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

inkább az, mintsemhogy ne jáccanak... mert annál szarabb nincs Smile
nem azt mondom hogy minden newbie jöjjön, az jön majd aki akar.
_________________



Ha bármiféle problémád van, a fórumba írd! PÜ-ben nem segítek!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Kody



Csatlakozott: 2007.01.12. Péntek 1:00
Hozzászólások: 350
Tartózkodási hely: Gy?r / Budapest

HozzászólásElküldve: Csüt. Jan. 17, 2008 3:40 am    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Teco ne idegeskedj...sztem neked van igazad! Random teamnél az lesz hogy a noobok kedve elmegy mert nem lesz olyan gém amiben játszhat vele egy szint?ekkel,hisz a 4 playerb?l csak 1 lesz az ? szintjén...! Szóval nem lesz hogy ? dönt el gamet! Másik oldalról,meg aki mellett noob van egy teamben,az meg lejátsza a 1v1et a vele egyszint? gamerrel,és aztán már win...! Szal nagyon egy sikúnak t?nik ez a rendszer,ha itt full noobokkal lesz tele minden! Egyszikú alatt értsd : szar!
_________________
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
TLW_Priby
Site Admin


Csatlakozott: 2006.10.15. Vasárnap 15:34
Hozzászólások: 2131
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: Csüt. Jan. 17, 2008 3:58 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

de lehet hogy a random team rendszer a szar... pl én még mindig nem értem az egésznek a lényegét, de ha ti igen, annak örülök Very Happy

amúgy ha már random teamnál voltunk..a smurf bajnokságra is lenne módszer...sztem tök funny lenne úgy játszani, hogy fingod sincs ki ellen játszasz Very Happy
mer én a randomos bajnokságot nem tudnám pontozni, nemtudom ti, hogy gondoltátok, de biztos Very Happy
_________________



Ha bármiféle problémád van, a fórumba írd! PÜ-ben nem segítek!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
BoSB_Subotai



Csatlakozott: 2006.10.15. Vasárnap 19:39
Hozzászólások: 558
Tartózkodási hely: Hungary, Solt

HozzászólásElküldve: Csüt. Jan. 17, 2008 6:16 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Smurfis is kemény lenne szerintem! Jó ötlet! Csak hogyan lehet majd meccset megbeszélni meg ilyenek?
_________________

Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
TiL_Lui_



Csatlakozott: 2006.10.16. Hétfő 14:20
Hozzászólások: 1310

HozzászólásElküldve: Csüt. Jan. 17, 2008 6:36 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Ez a bajnokság se fog egyhamar elindulni... Razz
_________________

Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
TLW_Priby
Site Admin


Csatlakozott: 2006.10.15. Vasárnap 15:34
Hozzászólások: 2131
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: Csüt. Jan. 17, 2008 6:49 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Hát én arra gondoltam, hogy a fórumba smán mindenki vendégként írna pl és akkor ugye nem tudnánk, hogy ki az. És persze nem ártana megbeszélni az id?pontot is itt a fórumban, mer ugye msn nemnagyon jöhet szóba. Ezse könny?, elég nehezen megvalósítható, de tényleg nagyon komoly lenne Smile
_________________



Ha bármiféle problémád van, a fórumba írd! PÜ-ben nem segítek!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Richard
Site Admin


Csatlakozott: 2006.10.15. Vasárnap 19:40
Hozzászólások: 304
Tartózkodási hely: Solt/Budapest

HozzászólásElküldve: Csüt. Jan. 17, 2008 9:12 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Ez akkor lenne jó, hogyha még Subi, meg én se tudjuk egymásról, hogy ki kicsoda, viszont nem tudunk egyszerre játszani, szóval ez nem fasza. És gondolom azért mindketten szeretnénk indulni! Very Happy
_________________
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
Latko



Csatlakozott: 2007.05.30. Szerda 12:22
Hozzászólások: 271
Tartózkodási hely: Jászberény

HozzászólásElküldve: Csüt. Jan. 17, 2008 9:59 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

sztem hülyeség a smurf,mivel rólam pl els? meccs után tudná mindenki h ki vagyok,vagy max a recb?l amit mindenki megnéz h ki ki lehet, és akkor arra fog menni a koncentrálás!!!nem pedig a gamera
szal legyen csak random teamos és kész.........
mikor kezdjük már??? Laughing
_________________



Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
TLW_Priby
Site Admin


Csatlakozott: 2006.10.15. Vasárnap 15:34
Hozzászólások: 2131
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: Csüt. Jan. 17, 2008 10:36 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

elmondom, hogy mi a gáz nekem a random teammal:
ugye semmi sem megköttött.. bárhogy összekerülhetnek az emberek.. akkor az is el?fordulhat hogy valaki kevesebbet fog játszani, mint a másik és inétt?l már nem igazságos.. én ennyit fogtam fel Smile
_________________



Ha bármiféle problémád van, a fórumba írd! PÜ-ben nem segítek!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Latko



Csatlakozott: 2007.05.30. Szerda 12:22
Hozzászólások: 271
Tartózkodási hely: Jászberény

HozzászólásElküldve: Pént. Jan. 18, 2008 12:21 am    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

akkor csináljunk 1 ffa cupot!! Laughing
akkor legyen 1 sorsolás, amiben van 1 fél aki er?sebb/gyengébb és azokhoz legyen sorsolva gyengébb/er?sebb és az lesz az állandó team.
de amint látom ebb?l a cupból nem lesz semmi :S
_________________



Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
VNJ_Techno



Csatlakozott: 2006.10.19. Csütörtök 22:22
Hozzászólások: 957

HozzászólásElküldve: Pént. Jan. 18, 2008 10:07 am    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

te pribi gondolkodjál már mér jáccana valaki kevesebbet... nem ugy kell elosztani h van 10 ember abbol 4 most jáccik a többi meg néz, hanem el kell osztani az összes csapatot vaze és akkor els? kör meg második kör blablabla
_________________




http://www.youtube.com/watch?v=I9QJpwpLZWI&feature=related
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
TLW_Priby
Site Admin


Csatlakozott: 2006.10.15. Vasárnap 15:34
Hozzászólások: 2131
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: Pént. Jan. 18, 2008 12:27 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

leírná valaki szájbarágósan a menetét? komolyan fingom sincs, hogy menne az egész.. de tényleg Smile
_________________



Ha bármiféle problémád van, a fórumba írd! PÜ-ben nem segítek!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
kunyi



Csatlakozott: 2006.12.28. Csütörtök 18:32
Hozzászólások: 1025

HozzászólásElküldve: Pént. Jan. 18, 2008 12:34 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

WoRA_Priby írta:
elmondom, hogy mi a gáz nekem a random teammal:
ugye semmi sem megköttött.. bárhogy összekerülhetnek az emberek.. akkor az is el?fordulhat hogy valaki kevesebbet fog játszani, mint a másik és inétt?l már nem igazságos.. én ennyit fogtam fel Smile


priby full nem érted sztem:) majd ha elszánjátok magatokat hogy benevagytok leirom pontosan sign-up ott meg mindent szabályokat mongyuk a 7végén, nah mit szoltok?Smile
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
TLW_Priby
Site Admin


Csatlakozott: 2006.10.15. Vasárnap 15:34
Hozzászólások: 2131
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: Pént. Jan. 18, 2008 12:39 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

mondom, hogy nem... jó, majd valamikor írd le úgy, hogy megértsem Razz
_________________



Ha bármiféle problémád van, a fórumba írd! PÜ-ben nem segítek!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Kody



Csatlakozott: 2007.01.12. Péntek 1:00
Hozzászólások: 350
Tartózkodási hely: Gy?r / Budapest

HozzászólásElküldve: Szomb. Jan. 19, 2008 1:53 am    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

kunyi...egy egész napos meló lesz,mire felfogatod vele:D!
_________________
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
Hozzászólások megtekintése:   
Lezárt fórum: ide nem küldhetsz témát, választ, nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.   Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Általános Időzóna: (GMT +2 óra)
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Következő
5 / 10 oldal

 
Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Magyar fordítás © Andai Szilárd - Frissítette: Magyar phpBB közösség