Tartalomjegyzék AoE2.hu archívum
2008-2011
 
 Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   TaglistaTaglista   CsoportokCsoportok   RegisztrációRegisztráció 
 ProfilProfil   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned   BelépésBelépés 

Honfoglaló

 
Lezárt fórum: ide nem küldhetsz témát, választ, nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.   Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Játékok
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
Bence



Csatlakozott: 2009.08.19. Szerda 22:15
Hozzászólások: 32
Tartózkodási hely: Itthon

HozzászólásElküldve: Vas. Jan. 17, 2010 9:34 pm    Hozzászólás témája: Honfoglaló Hozzászólás az előzmény idézésével

Aki játszik ide írhatja,hogy mi a neve,stb.Össze lehetne hozni jó kis játszmákat Wink

Az én nevem: Gimista,nyugodtan keressetek meg Honfoglalón(már ha vagytok Smile )
_________________

Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
TLW_Priby
Site Admin


Csatlakozott: 2006.10.15. Vasárnap 15:34
Hozzászólások: 2131
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: Vas. Jan. 17, 2010 9:49 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

régen szoktam játszani, de mostanában már nem
_________________



Ha bármiféle problémád van, a fórumba írd! PÜ-ben nem segítek!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
xSeCh_Ultram



Csatlakozott: 2007.05.26. Szombat 16:14
Hozzászólások: 1346
Tartózkodási hely: Óperencián is túl

HozzászólásElküldve: Hétf. Jan. 18, 2010 12:17 am    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

13 évesen 6100 jep odabasz 1111+++ bár meglepne ha 13 évesen gimibe járnál szal gondolom ez a bátyád/anyád/apád/kutyád által összehozott nick, amit mutogatsz mindenkinek, van rajta 30 game azt hellosz... másik nicked?
_________________

Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Bence



Csatlakozott: 2009.08.19. Szerda 22:15
Hozzászólások: 32
Tartózkodási hely: Itthon

HozzászólásElküldve: Hétf. Jan. 18, 2010 7:39 am    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Amúgy gimis vok,mert hát Felvidéki vagyok,és itt más az oktatási rendszer...
A Gimista is saját,de van egy kiinduló nick:bencencz
_________________

Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
xSeCh_Ultram



Csatlakozott: 2007.05.26. Szombat 16:14
Hozzászólások: 1346
Tartózkodási hely: Óperencián is túl

HozzászólásElküldve: Hétf. Jan. 18, 2010 7:59 am    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

jó hát 6-8 osztályos gimik ittis vannak xD am miért szabolcs van megjelölve? ejá kicsit alacsony :O
_________________

Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
TiL_Lui_



Csatlakozott: 2006.10.16. Hétfő 14:20
Hozzászólások: 1310

HozzászólásElküldve: Hétf. Jan. 18, 2010 4:57 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Nekem is van ÁVÁTÁRom honfoglalón Very Happy
Egyszer játszotta régen egy párat és aznap a korosztályomban els? lettem a ranglistán, összesítetten meg 22. Razz
_________________

Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
Linda_M



Csatlakozott: 2009.06.16. Kedd 21:07
Hozzászólások: 104
Tartózkodási hely: Pest & Siófok

HozzászólásElküldve: Hétf. Jan. 18, 2010 6:28 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Én azért nemszeretem az ilyesmit, mert sokat hallotam hogy elértek magas szinteket, aztán egyszercsak valamiért törölve lettek.. érdekes....
Nameg manapság már ezis pénzr?l szól , legalábbis a legtöbb ijen játék, mert pénzért lehet venni kreditet, vagy pontot ami az adot játékban van, így általába nagoyn nagy határok alakulnak ki a legjobak és legszegényebbek.. ez meg így nemjáték hogy valaki rááldoz 10-20 ezret aztán ? lez a jani...
_________________
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
xSeCh_Ultram



Csatlakozott: 2007.05.26. Szombat 16:14
Hozzászólások: 1346
Tartózkodási hely: Óperencián is túl

HozzászólásElküldve: Hétf. Jan. 18, 2010 8:33 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

linda te kibaszottul el vagy tévedve, ez nem az a játék.... el?bb tudd meg mi is az amihez hozzászólsz xD termonukleáris atomfegyverek müködési elvéhez se értesz és nem is szolsz bele, akkor itt minek teszed? Smile
_________________

Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Bence



Csatlakozott: 2009.08.19. Szerda 22:15
Hozzászólások: 32
Tartózkodási hely: Itthon

HozzászólásElküldve: Hétf. Jan. 18, 2010 9:51 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Tényleg nem a pénzr?l szól...van pl. a Travian,fizetsz,és te vagy akirály...de ez csak tudásról szól Smile Wink
_________________

Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
TLW_Apollo17hu
Site Admin


Csatlakozott: 2006.10.21. Szombat 12:26
Hozzászólások: 329
Tartózkodási hely: nappali

HozzászólásElküldve: Hétf. Jan. 18, 2010 10:15 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Azért ennyire nem kéne leegyszer?síteni. Toltam én is traviant, de egy büdös buznyákot nem fizettem érte. Helyette excel-táblákban számoltam, az is észjáték, ha komolyan veszi az ember.

A honfoglalóról se lehet egyértelm?en kimondani, hogy csak a tudásról szól. Nem tudom, most hogy van, de amikor én játszogattam, akkor a gyorsaság és az, hogy találkoztál-e már az aktuális kérdéssel, sokkal többet számított, mint a tényleges tudás.
Amúgy nekem az nem jött be - de nagyon -, hogy kiválasztottam pl. a matematika kérdéskört, erre bedobta kérdésnek, hogy mikor született Arisztotelész? Ez kész...
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Bence



Csatlakozott: 2009.08.19. Szerda 22:15
Hozzászólások: 32
Tartózkodási hely: Itthon

HozzászólásElküldve: Hétf. Jan. 18, 2010 10:24 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Igen...Travianon én se fizettem semmit.De van olyan,aki fizet,azt rögtön épít,stb.

Igen a "rutin" is sokat tesz a Honfoglalóban,mennyit játszottál,stb...
Igazad van Apollo...+1
_________________

Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
TiL_Lui_



Csatlakozott: 2006.10.16. Hétfő 14:20
Hozzászólások: 1310

HozzászólásElküldve: Kedd. Jan. 19, 2010 6:08 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Avatár!!!!!!!
Ja hát travianba Highko valahogy meghekkelte a rendszert és volt mindig ingyen arany Smile de mostmár nemlehetne ezt megcsinálni.
De tény hogy arany nélkül is lehet játszani eredményesen.
_________________

Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
Wakka



Csatlakozott: 2009.11.04. Szerda 15:07
Hozzászólások: 130
Tartózkodási hely: Gy?r/Fót

HozzászólásElküldve: Csüt. Jan. 21, 2010 2:02 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

az én nickem Beletucadria... ritkábban tolom mostanság, de lehet hogy el?veszem...
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
Hozzászólások megtekintése:   
Lezárt fórum: ide nem küldhetsz témát, választ, nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.   Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Játékok Időzóna: (GMT +2 óra)
1 / 1 oldal

 
Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Magyar fordítás © Andai Szilárd - Frissítette: Magyar phpBB közösség