Tartalomjegyzék AoE2.hu archívum
2008-2011
 
 Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   TaglistaTaglista   CsoportokCsoportok   RegisztrációRegisztráció 
 ProfilProfil   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned   BelépésBelépés 

Kérdések
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Következő
 
Lezárt fórum: ide nem küldhetsz témát, választ, nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.   Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Általános
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
_venace_



Csatlakozott: 2007.01.02. Kedd 14:42
Hozzászólások: 731
Tartózkodási hely: Kecskemét

HozzászólásElküldve: Kedd. Júl. 01, 2008 5:18 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

igazából az én tapasztalatom az hogy kupáknál általába csoportmeccs és utána playoff
nos ehhez keves vagyunk => playoff => double elmination (hogyha valakiveszít legyen még esélye) => körmeccses lófasz szerintem csak a loserbracketsbe kell de hát tudjátok hogy pribit nemlehet meggy?zni ( a legjobb 4 szerintem el?dönt? dönt? 3. helyért kellett volna harcoljon )
_________________

Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
[KX]snatch



Csatlakozott: 2007.01.17. Szerda 1:30
Hozzászólások: 279
Tartózkodási hely: Mi az hogy Noobia?

HozzászólásElküldve: Kedd. Júl. 01, 2008 10:27 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

BoSB_gab_ írta:
Very Happy érdekes, de sztem a lényeg az, hogy legalább játszhatunk!

mért, úgy nem játszhatnánk? Rolling Eyes
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
TLW_Priby
Site Admin


Csatlakozott: 2006.10.15. Vasárnap 15:34
Hozzászólások: 2131
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: Kedd. Júl. 01, 2008 10:49 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Snatch!
Az a baj, hogy így is nagyon nagy lesz a pangás, csomóan így se fogják lejátszani azt az igen kevés gamet, amit le kell. Ha most nekiállunk csoportokat alkotni most nyáron, abból egy elég kilátástalan bajnokság sülne ki. Majd talán ?sszel csinálunk egy 1v1 kupát, azon remélhet?leg úgy lesz.
_________________



Ha bármiféle problémád van, a fórumba írd! PÜ-ben nem segítek!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
_venace_



Csatlakozott: 2007.01.02. Kedd 14:42
Hozzászólások: 731
Tartózkodási hely: Kecskemét

HozzászólásElküldve: Kedd. Júl. 01, 2008 11:31 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

pwnd xD
_________________

Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
gab_



Csatlakozott: 2006.10.15. Vasárnap 15:42
Hozzászólások: 1140
Tartózkodási hely: Pécs

HozzászólásElküldve: Szer. Júl. 02, 2008 11:01 am    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Lehet, hogy jó lenne egy olyan bajnokság, de alig van már magyar aocos..
F?leg olyan, aki le is játssza a meccseit..
_________________
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
[KX]snatch



Csatlakozott: 2007.01.17. Szerda 1:30
Hozzászólások: 279
Tartózkodási hely: Mi az hogy Noobia?

HozzászólásElküldve: Szer. Júl. 02, 2008 12:02 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

de nem tök mindegy, hogy egy bajnoki lebonyolításban nem játsza le a meccseit az illető, vagy egy egyenes kiesésben? A bajnoki szisztémában legfeljebb sima 3:0-val a nyertes javára lenne írva az eredmény. Mint a fociban, amikor kizárnak egy csapatot. Nem olyan nagy ördöngősség ez...
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
gab_



Csatlakozott: 2006.10.15. Vasárnap 15:42
Hozzászólások: 1140
Tartózkodási hely: Pécs

HozzászólásElküldve: Szer. Júl. 02, 2008 6:09 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

na épp ezért, most így játszunk, utána meg majd a másik rendszerben. Very Happy
_________________
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
VNJ_Techno



Csatlakozott: 2006.10.19. Csütörtök 22:22
Hozzászólások: 957

HozzászólásElküldve: Csüt. Júl. 03, 2008 10:49 am    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

én is a másik rendszer támogatom de végülis tökmind1, de ugy többet lehetne jáccani
_________________




http://www.youtube.com/watch?v=I9QJpwpLZWI&feature=related
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
[KX]snatch



Csatlakozott: 2007.01.17. Szerda 1:30
Hozzászólások: 279
Tartózkodási hely: Mi az hogy Noobia?

HozzászólásElküldve: Szer. Júl. 16, 2008 12:03 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Továbbra sem értem, miért így csináltátok a sorsolásos részt...Hogy KX1 és KX2 veresége esetén szuperül egymás ellen küzdhet és aztán kész, vége...Gratulálok. Komolyan mondom, szívesen indulok minden ilyen rendezvényen, de a dilettantizmust nem kamálom. Miért nem lehet ésszerűen megcsinálni valamit? Vagy akkor ne csináljunk semmit...de ez a sorsolás...

Nem arról van szó, hogy eret vágok magamon, ha kiesünk, mert engem csak a játék érdekel, nekem ez nem presztízs kérdés, nem élet-halál harc, nem félek, hogy bukom a jó kis pontjaimat, stb. Engem az zavar, hogy miért kell véget érjen valakinek egy ilyen kupa -ahol lényegében van 4 aktív csapat- 2 meccs után...
Ennyi erővel akkor nem is nevezek, hanem megyek igz-re játszani.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Guti_



Csatlakozott: 2006.10.17. Kedd 15:14
Hozzászólások: 261
Tartózkodási hely: Oroszlány

HozzászólásElküldve: Szer. Júl. 16, 2008 1:20 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

én is a csoportos rendszert támogattam de priby döntött így! bár még lehet rajta variálni hogy mondjuk akik kiesnek azok is 1 csoportba kerülnek meg akik továbbjutnak az els? forduló után és akkor ott mindenki mindenkivel vagy valamit tényleg yoolenne csion hogy ne csak 2 game legyen hogy az emberek ne annyira jöljenek csak vissza gamelni!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
_venace_



Csatlakozott: 2007.01.02. Kedd 14:42
Hozzászólások: 731
Tartózkodási hely: Kecskemét

HozzászólásElküldve: Szer. Júl. 16, 2008 2:52 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

ezt a 2-3 gamet is alig akarják lejátszani nemtudom mir?l beszélsz guty
_________________

Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
kunyi



Csatlakozott: 2006.12.28. Csütörtök 18:32
Hozzászólások: 1025

HozzászólásElküldve: Szer. Júl. 16, 2008 3:10 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

ezek a magyarok leszarnak mindet, miis már 3hete könyörgukn hogy jáchasunk erre olynakkal vagyunk akiknek még 2 bol 1ik emebre sincs meg sose hát látod...Very Happy snach ha 2v2 zni akartok szoj rám tolhatunk párat siman technoval miis 1600-1650 szinten lehetunk
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
xSeCh_Ultram



Csatlakozott: 2007.05.26. Szombat 16:14
Hozzászólások: 1346
Tartózkodási hely: Óperencián is túl

HozzászólásElküldve: Szer. Júl. 16, 2008 4:21 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

inkább az a baj, hogy nyáron van...
_________________

Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
TLW_Priby
Site Admin


Csatlakozott: 2006.10.15. Vasárnap 15:34
Hozzászólások: 2131
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: Szer. Júl. 16, 2008 4:58 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

snatch, ne vedd már enynire szívedre Razz
Azt hiszed direkt csináltam? Hát nem, tényleg men? véletlen az egész, Beszosz húzta ki a papírcetlikr?l, hogy ki hová kerüljön. Jáccatok, csak annyit kérek.
_________________



Ha bármiféle problémád van, a fórumba írd! PÜ-ben nem segítek!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
[KX]snatch



Csatlakozott: 2007.01.17. Szerda 1:30
Hozzászólások: 279
Tartózkodási hely: Mi az hogy Noobia?

HozzászólásElküldve: Szer. Júl. 16, 2008 5:04 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

VNJ_kunyi írta:
snach ha 2v2 zni akartok szoj rám tolhatunk párat siman technoval miis 1600-1650 szinten lehetunk

mi távol vagyunk az 16xx-tól 11. De ettől függetlenül bármikor játszunk szívesen. Azonban most mondom és ez mindenkinek szól, a bármikor KX esetén, leginkább Kari és az én esetemben azt jelenti, hogy mi hajlandóak vagyunk mindig, éjjel-nappal játszani, csak az asszonyok, azok a szűk keresztmetszetek Very Happy.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
[KX]snatch



Csatlakozott: 2007.01.17. Szerda 1:30
Hozzászólások: 279
Tartózkodási hely: Mi az hogy Noobia?

HozzászólásElküldve: Szer. Júl. 16, 2008 5:11 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

TLW_Priby írta:
snatch, ne vedd már enynire szívedre Razz
Azt hiszed direkt csináltam? Hát nem, tényleg men? véletlen az egész, Beszosz húzta ki a papírcetlikr?l, hogy ki hová kerüljön. Jáccatok, csak annyit kérek.

jajj, én nem a sorsolás tisztaságát kérdőjeleztem meg, hanem az egész ésszerűségét. Nem tartom jónak és ésszerűnek ezt a lebonyolítási sorrendet. Ennyi. Ettől még a meccseinket a lehetőségeink szerint le fogjuk játszani.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
TLW_Priby
Site Admin


Csatlakozott: 2006.10.15. Vasárnap 15:34
Hozzászólások: 2131
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: Szer. Júl. 16, 2008 5:12 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Jó, mindenkinek a tetszését nem nyerheti el. Egyébként én is a csoportmeccsek híve vagyok, de ha nincs annyi csapat vagy ember, hogy megérné azt játszani, akkor sok értelme nincs neki.
_________________



Ha bármiféle problémád van, a fórumba írd! PÜ-ben nem segítek!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
[KX]snatch



Csatlakozott: 2007.01.17. Szerda 1:30
Hozzászólások: 279
Tartózkodási hely: Mi az hogy Noobia?

HozzászólásElküldve: Szer. Júl. 16, 2008 7:25 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Nem értesz...Én nem azt mondom, hogy 20 csoport legyen!! Hanem hogy egy darab csoport, amiben minden nevezett csapat benne van és mindenki mindenki ellen játszik. Mint egy bajnoki szezon. Aki nem áll ki, 3:0 és csá. Ennyi. Ez kurván nem bonyolult...
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
TLW_Priby
Site Admin


Csatlakozott: 2006.10.15. Vasárnap 15:34
Hozzászólások: 2131
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: Szer. Júl. 16, 2008 7:44 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

12 Csapatnál mindenki mindenkivel?
Mi anno csináltunk egy egy WoRA házibajnokságot 1v1-ben, asszem 13 nevezett emberke volt és mindenki egy csoportban mindenki mindenki ellen játszott. A többit találd ki. Eljutottunk a 3. fordulóig. Very Happy
_________________



Ha bármiféle problémád van, a fórumba írd! PÜ-ben nem segítek!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
[KX]snatch



Csatlakozott: 2007.01.17. Szerda 1:30
Hozzászólások: 279
Tartózkodási hely: Mi az hogy Noobia?

HozzászólásElküldve: Szer. Júl. 16, 2008 7:51 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

szóval szerinted ez sokkal sikeresebb...
nem kellene forduló, aki ráér tolja. Ennyi. Aki meg nem, hát AW. De nem folytatom... Smile
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Hozzászólások megtekintése:   
Lezárt fórum: ide nem küldhetsz témát, választ, nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.   Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Általános Időzóna: (GMT +2 óra)
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Következő
6 / 8 oldal

 
Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Magyar fordítás © Andai Szilárd - Frissítette: Magyar phpBB közösség