Tartalomjegyzék AoE2.hu archívum
2008-2011
 
 Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   TaglistaTaglista   CsoportokCsoportok   RegisztrációRegisztráció 
 ProfilProfil   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned   BelépésBelépés 

Kérdések
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Következő
 
Lezárt fórum: ide nem küldhetsz témát, választ, nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.   Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Általános
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
_venace_



Csatlakozott: 2007.01.02. Kedd 14:42
Hozzászólások: 731
Tartózkodási hely: Kecskemét

HozzászólásElküldve: Pént. Jún. 13, 2008 5:20 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

mindenki használhat de te nem Razz úgy játszátok le a meccset ahogy akarjátok (ip,hamacsi,igz,gp, lan) csak recet töltsetek fel
_________________

Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
VNJ_Techno



Csatlakozott: 2006.10.19. Csütörtök 22:22
Hozzászólások: 957

HozzászólásElküldve: Pént. Jún. 13, 2008 5:26 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

VNJ_kunyi írta:
ma rmeztem egyet hát érdeks hogy az 15xxasok igy letudnak szopatni


111 akkor jovan én is rmeztem egyet tegnap és én azé bevertem az 1650eseket igaz ga volt perzsa voltam és érintetlen pocket:D szétkaptam az oldalamon 2t és feladtákVery Happy akkor ez azt jelenti hogy én leszek a rox a teamben:D ezazzz
_________________




http://www.youtube.com/watch?v=I9QJpwpLZWI&feature=related
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
_venace_



Csatlakozott: 2007.01.02. Kedd 14:42
Hozzászólások: 731
Tartózkodási hely: Kecskemét

HozzászólásElküldve: Pént. Jún. 13, 2008 8:24 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

D:Very HappyVery HappyVery HappyVery Happy tecó rox xD
_________________

Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
TLW_Priby
Site Admin


Csatlakozott: 2006.10.15. Vasárnap 15:34
Hozzászólások: 2131
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: Pént. Jún. 13, 2008 8:25 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

BoSB_Subotai írta:
Életbe vágó kérdés!! Arrow Lehet a Cup on Hamachit használni? Idea Shocked

Az ellenfélnek lehet, hogy el kell magyarázni a használatát! Razz
De persze semmi akadálya, ahogy CoolT is mondta, hisz az eredmény ugyanaz lesz Smile
_________________



Ha bármiféle problémád van, a fórumba írd! PÜ-ben nem segítek!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
JohnnyFive



Csatlakozott: 2008.06.18. Szerda 0:46
Hozzászólások: 7
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: Szer. Jún. 18, 2008 1:19 am    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Üdv!

Új tag volnék, a PCDome fórumon keresztül jutottam idáig, Priby javaslatának köszönhet?en.

Habár maga a játék nem valami új, én kb egy éve ismerkedtem meg vele egy LANon, de nagyon rákattantam. Neten még nem is játszottam vele, csak azóta is LANokon, illetve rengeteget gép ellen, de kezdett unalmas lenni a robot, ezért örültem ennek a lehet?ségnek.
Már felis raktam az IGZ-t accountot is csináltam, meg a lobbyba is benéztem, de a játékot pl nem találja a program. Eléggé eldugott mappában van.
Mmmerthogy nem eredeti a játék. Kérdésem máris volna, fog így menni neten? Mer ha nem, vagyok olyan elvetemült hogy megveszem eredetiben.
Avagy hogyan lehet megmutatni az IGZnek, hogy hol a program mappája?

Ami pedig ezt a versenyt illeti, szivesen beszállok, partnerem ugyan még nincs. De a baráti társaságomból lehet tudnék még összeszedni néhány hozzám hasonló játékost, akik nem is játszanak rosszul, de él? emberrel eddig csak LANon mérték össze tudásukat.

Szóóval üdv mindenkinek.
Jani
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
[KX]snatch



Csatlakozott: 2007.01.17. Szerda 1:30
Hozzászólások: 279
Tartózkodási hely: Mi az hogy Noobia?

HozzászólásElküldve: Szer. Jún. 18, 2008 1:27 am    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

JohnnyFive írta:
Mmmerthogy nem eredeti a játék.

uhh, ezt meg sem hallottam...
JohnnyFive írta:
vagyok olyan elvetemült hogy megveszem eredetiben.
3k-ért már megkapod. Érdemes.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
xSeCh_Ultram



Csatlakozott: 2007.05.26. Szombat 16:14
Hozzászólások: 1346
Tartózkodási hely: Óperencián is túl

HozzászólásElküldve: Szer. Jún. 18, 2008 7:36 am    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

JohnnyFive írta:
...


hali
gondolom raros,kicsomagolos játékod van... az nem jo, telepitös kell, ami beirja magát a registribe /mint ahogy minen egyes progi amit felteszel a gépedre. (futtatás-"regedit")/
A lényeg: http://search.utorrent.com/search.php?q=Age%20of%20Epires&e=http%3a%2f%2fisohunt.com%2ftorrents.php%3fext%3d%26op%3dand%26ihq%3d&u=1
itt szedd le "Age.of.Empires.II+Conquerors.Expansion-[BorN]" ezt a verziót - sztem legtöbbünk ezt használja -, tedd fel az e patchet, és mehetsz is igz-re;) eredeti vagy sem, nem számit. Egyéb kérdésért sztem vegyél fel vkit msn-re!
_________________

Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
TLW_Priby
Site Admin


Csatlakozott: 2006.10.15. Vasárnap 15:34
Hozzászólások: 2131
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: Szer. Jún. 18, 2008 9:35 am    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Szerintem mindent elmondtak.
Ha nevezni akartok a bajnokságba, csak nyugodtan! Wink Smile
_________________



Ha bármiféle problémád van, a fórumba írd! PÜ-ben nem segítek!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
JohnnyFive



Csatlakozott: 2008.06.18. Szerda 0:46
Hozzászólások: 7
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: Szer. Jún. 18, 2008 4:35 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

[KX]snatch írta:

uhh, ezt meg sem hallottam... 3k-ért már megkapod. Érdemes.

Azért mondom, meg is venném akár, csak LANon így adták, hogy próbáljam ki. Mondjuk hogy mint egy demó volt eddig, mostmár tudom hogy nem vennék zsákbamacskát Smile
A 3k-ban benne van a kiegészít? is? vagy csak az alap játék? és f?leg hol jutok hozzá? még nem láttam sehol üzletben. Többet nem kérdezek, már folyamatban van az MSN kapcsolat.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
xSeCh_Ultram



Csatlakozott: 2007.05.26. Szombat 16:14
Hozzászólások: 1346
Tartózkodási hely: Óperencián is túl

HozzászólásElküldve: Szer. Jún. 18, 2008 4:39 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

sztem egybe.. én legalábbis ugy láttam 3,5k-ba... bp. westend, 576 bolt
_________________

Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
JohnnyFive



Csatlakozott: 2008.06.18. Szerda 0:46
Hozzászólások: 7
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: Szer. Jún. 18, 2008 4:42 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

JohnnyFive írta:
még nem láttam sehol üzletben.

Csak jó helyen kellett volna keresnem. Nem szóltam semmit...
http://shop.pcdome.hu/termek/1070/age_of_empires_collectors_edition_exclusive
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
JohnnyFive



Csatlakozott: 2008.06.18. Szerda 0:46
Hozzászólások: 7
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: Szer. Jún. 18, 2008 5:24 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

TLW_Priby írta:

Ha nevezni akartok a bajnokságba, csak nyugodtan! Wink Smile


Akkor már csak egyetlen kérdés Very Happy
Megrendeltem a játékot, két nap mulva meglesz.
Ugyan azzal a lemezzel két külön gépre telepitett játékkal lehet-e egyszerre neten játszani? Elvileg ez nem lehetséges, ezért is van ugye egyedi serial a játékhoz, amit igazábol most megvásároltam, de tekintettel a játék "régiségére", és az IGZ kliensre... Tehát tudom e a haveromat is nevezni az én játékommal a versenyre? Mert ha nem, akkor vszeg nem tudok hozni társat. Hacsak ránem veszem, hogy vegye meg ? is Very Happy
Köszi a türelmet.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
<<Drake>>



Csatlakozott: 2008.06.17. Kedd 8:28
Hozzászólások: 50

HozzászólásElküldve: Szer. Jún. 18, 2008 5:37 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

lehet
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
[KX]snatch



Csatlakozott: 2007.01.17. Szerda 1:30
Hozzászólások: 279
Tartózkodási hely: Mi az hogy Noobia?

HozzászólásElküldve: Szer. Jún. 18, 2008 6:06 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

nem kell megadnod serialt. Azonban javaslom a másik gép tulajdonosának, már ha az nem saját családon belül van, hanem pl haver. hogy ő is vegye meg. És ja, ez a pakk tartalmazza még aoe-t és annak kiegjeit is.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
_venace_



Csatlakozott: 2007.01.02. Kedd 14:42
Hozzászólások: 731
Tartózkodási hely: Kecskemét

HozzászólásElküldve: Szer. Jún. 18, 2008 7:11 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

vagy töltse le a jó verziót mostmár hiába támogatod ezzel a microsoftot zone-t szétbaszták
_________________

Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
VNJ_Techno



Csatlakozott: 2006.10.19. Csütörtök 22:22
Hozzászólások: 957

HozzászólásElküldve: Szer. Jún. 18, 2008 7:54 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

hát én nemtom én adtam volna egy ftp cimet ahonnan pikkpakk letudtad volni huzni aoe+kiegészit?t meg a peccseket és már jácchatnál is...

de amugy ha az eredetit meg crack-eled akkor is menni fog meg ugye rá kell dobni e patch-et is szerintem az azonnal törté teszi és menni fog cd nélkül meg minden
_________________




http://www.youtube.com/watch?v=I9QJpwpLZWI&feature=related
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
xSeCh_Ultram



Csatlakozott: 2007.05.26. Szombat 16:14
Hozzászólások: 1346
Tartózkodási hely: Óperencián is túl

HozzászólásElküldve: Csüt. Jún. 19, 2008 3:04 am    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

ha az ip egyezik, értsd routerröl osztjátok meg a netet, akkor csak 1 embert tud gammázni...
_________________

Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
TiL_Lui_



Csatlakozott: 2006.10.16. Hétfő 14:20
Hozzászólások: 1310

HozzászólásElküldve: Csüt. Jún. 19, 2008 8:44 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Ez igaz sajnos...
_________________

Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
JohnnyFive



Csatlakozott: 2008.06.18. Szerda 0:46
Hozzászólások: 7
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: Pént. Jún. 20, 2008 3:27 am    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

BoSB_Ultram írta:
ha az ip egyezik, értsd routerröl osztjátok meg a netet, akkor csak 1 embert tud gammázni...


Mármint interneten keresztül. De LAN on tudunk egymással játszani, egy switchen keresztül, ugyan azzal az eredeti, patchelt játékkal. Elvileg. Neten pedig nem LANrol fogunk játszani valoszinüleg.
Nem családtag az illet?, máshol van a gépe, más IPvel.
De értem mire gondolsz, ez a lehet?ség akkor fel sem fog merülni.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
xSeCh_Ultram



Csatlakozott: 2007.05.26. Szombat 16:14
Hozzászólások: 1346
Tartózkodási hely: Óperencián is túl

HozzászólásElküldve: Pént. Jún. 20, 2008 6:26 am    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

mondjuk neten is lehet egy ipvel tolni,csak kell egy álhálózat... hamachi pl!
_________________

Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Hozzászólások megtekintése:   
Lezárt fórum: ide nem küldhetsz témát, választ, nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.   Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Általános Időzóna: (GMT +2 óra)
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Következő
4 / 8 oldal

 
Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Magyar fordítás © Andai Szilárd - Frissítette: Magyar phpBB közösség