Tartalomjegyzék AoE2.hu archívum
2008-2011
 
 Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   TaglistaTaglista   CsoportokCsoportok   RegisztrációRegisztráció 
 ProfilProfil   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned   BelépésBelépés 

AoC Tali 2008!
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Következő
 
Lezárt fórum: ide nem küldhetsz témát, választ, nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.   Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Társalgó
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
kunyi



Csatlakozott: 2006.12.28. Csütörtök 18:32
Hozzászólások: 1025

HozzászólásElküldve: Hétf. Aug. 04, 2008 11:20 am    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

jo mind1 piát vegyetek mi viszunk szivart barati áron
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Medieval



Csatlakozott: 2008.07.21. Hétfő 13:44
Hozzászólások: 25
Tartózkodási hely: Tatabánya

HozzászólásElküldve: Hétf. Aug. 04, 2008 2:36 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

tetszik a szivar ötlet Very Happy f?leg baráti áron Very Happy
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
Medieval



Csatlakozott: 2008.07.21. Hétfő 13:44
Hozzászólások: 25
Tartózkodási hely: Tatabánya

HozzászólásElküldve: Hétf. Aug. 04, 2008 3:39 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Na sziasztok ismét, sikerült lefixálnom az anyagiakat, ugynéz ki busszal megyek, viszont naponta csak 2 busz meg amivel nem kell átszállnom. Szóval értékelném ha vki mondjuk reggel 8:30kor kijönne elém a siófoki buszvégre Very Happy el?re is köszi
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
Medieval



Csatlakozott: 2008.07.21. Hétfő 13:44
Hozzászólások: 25
Tartózkodási hely: Tatabánya

HozzászólásElküldve: Hétf. Aug. 04, 2008 5:24 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

vagy vmikor Very Happy
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
BoSB_Subotai



Csatlakozott: 2006.10.15. Vasárnap 19:39
Hozzászólások: 558
Tartózkodási hely: Hungary, Solt

HozzászólásElküldve: Hétf. Aug. 04, 2008 9:35 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Lui önként és dalolva válallja a feladatot! Laughing Wink
_________________

Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
kunyi



Csatlakozott: 2006.12.28. Csütörtök 18:32
Hozzászólások: 1025

HozzászólásElküldve: Hétf. Aug. 04, 2008 9:50 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

mivel ö siofoki 1edül "szivar" Very Happy
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Andrew_LK



Csatlakozott: 2007.02.26. Hétfő 1:00
Hozzászólások: 40

HozzászólásElküldve: Kedd. Aug. 05, 2008 6:07 am    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok! Lui, elfelejtettem elkérni a telefonszámod, kérlek küldd már el sms-ben! A számom: 0670-509-7523. (Latkoé még megvan, ha még mindig az a száma.)
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
Medieval



Csatlakozott: 2008.07.21. Hétfő 13:44
Hozzászólások: 25
Tartózkodási hely: Tatabánya

HozzászólásElküldve: Kedd. Aug. 05, 2008 8:12 am    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Lui 1ig melózik, én már reggel fél 9kor ott leszek és izzitok vmelyik kocsmába Very Happy
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
Medieval



Csatlakozott: 2008.07.21. Hétfő 13:44
Hozzászólások: 25
Tartózkodási hely: Tatabánya

HozzászólásElküldve: Kedd. Aug. 05, 2008 8:13 am    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

buszvég körül biztos van vmi hely Very Happy aztán csak jön vki értem Smile
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
kunyi



Csatlakozott: 2006.12.28. Csütörtök 18:32
Hozzászólások: 1025

HozzászólásElküldve: Kedd. Aug. 05, 2008 11:07 am    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

télleg tel számot dobjatok mert elkeveredunk
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
TiL_Lui_



Csatlakozott: 2006.10.16. Hétfő 14:20
Hozzászólások: 1310

HozzászólásElküldve: Kedd. Aug. 05, 2008 3:50 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Enyémet adom, ezt lehet hívni!
06202515581
Én pénteken még melozom, ugy 1ig sztem.... Szóval én nemtudok rögtön ottlenni, utána még haza kell mennem, és akkor tudom vinni gépem, meg utána tudunk bemenni vásárolni valamerre (sztem tesco).
_________________

Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
Guti_



Csatlakozott: 2006.10.17. Kedd 15:14
Hozzászólások: 261
Tartózkodási hely: Oroszlány

HozzászólásElküldve: Kedd. Aug. 05, 2008 4:58 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

szombat délután olyan 1-2 fele Guti érkezése várható Very Happy
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
Medieval



Csatlakozott: 2008.07.21. Hétfő 13:44
Hozzászólások: 25
Tartózkodási hely: Tatabánya

HozzászólásElküldve: Kedd. Aug. 05, 2008 5:12 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

guti, honnan jössz?
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
Medieval



Csatlakozott: 2008.07.21. Hétfő 13:44
Hozzászólások: 25
Tartózkodási hely: Tatabánya

HozzászólásElküldve: Kedd. Aug. 05, 2008 5:16 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

lui, és közel van a tesco? vagy hogy megyünk oda?
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
Guti_



Csatlakozott: 2006.10.17. Kedd 15:14
Hozzászólások: 261
Tartózkodási hely: Oroszlány

HozzászólásElküldve: Kedd. Aug. 05, 2008 7:36 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Innen inudlok Oroszlányból reggel 10 fele
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
TLW_GamesJr



Csatlakozott: 2006.10.15. Vasárnap 15:35
Hozzászólások: 565
Tartózkodási hely: Miskolc

HozzászólásElküldve: Kedd. Aug. 05, 2008 8:09 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

tescoba megy minden órában ingyenes buszjárat az asszem 14-es megállóhelyr?l Very Happy Ami vagy 15 percig megy pedig a tesco vagy 5 percre van... már ezt is tudom Razz Pedig csak 2 napig voltam ott Very Happy
És minden óra félkor jön visszafelé. Mi persze sikeresen lekéstük... Nem sikerült abszintot venni 15 perc alatt Razz Meg csorni pár m?anyagpoharat Sad Crying or Very sad Na de az van Very Happy A régi szép id?k (nincs egy hete Laughing )... Medi amúgy meg: ha busszal jösz, vagy akár vonattal is, mindegy mert ott a kett? egymás mellett Very Happy Majd lehet látni egy nagy víztornyot. Annak az aljában van túristaközpont... Kérjél egy újságot. Abban van térkép, meg leírnak ezt azt. Na meg míg eljutsz odáig lehet látsz is 1-2 jó helyet Razz

Viszont én nem nagyon tudok több tanácsot adni, azért nem vagyok még törzsgyökeres siófoki Very Happy Majd Lui kiegészít Wink
_________________
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
Medieval



Csatlakozott: 2008.07.21. Hétfő 13:44
Hozzászólások: 25
Tartózkodási hely: Tatabánya

HozzászólásElküldve: Szer. Aug. 06, 2008 7:28 am    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Guti, és mivel mész h 10fele jön buszod? Very Happy átszállós? vagy mi?
Games, mondom én fél9re már ott leszek, onnantól nekem szabad a préda Very Happy
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
Guti_



Csatlakozott: 2006.10.17. Kedd 15:14
Hozzászólások: 261
Tartózkodási hely: Oroszlány

HozzászólásElküldve: Szer. Aug. 06, 2008 12:42 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

?? kocsival visznek Very Happy mert jön bn?m annak a bn?je meg haver és én +a sof?r Very Happy
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
Latko



Csatlakozott: 2007.05.30. Szerda 12:22
Hozzászólások: 271
Tartózkodási hely: Jászberény

HozzászólásElküldve: Szer. Aug. 06, 2008 12:43 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Andrew_LK írta:
Sziasztok! Lui, elfelejtettem elkérni a telefonszámod, kérlek küldd már el sms-ben! A számom: 0670-509-7523. (Latkoé még megvan, ha még mindig az a száma.)


sztem nem,de itt az uj : 30/621-39-52
sztem mi mar 12 korul ott leszunk! akkor rolo es ultram: keletinel a parkoloban varjatok, 9kor indulok es sztem 10:15 korul ott leszek,ha van vmi mas kerdes irjatok....
_________________



Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
Medieval



Csatlakozott: 2008.07.21. Hétfő 13:44
Hozzászólások: 25
Tartózkodási hely: Tatabánya

HozzászólásElküldve: Szer. Aug. 06, 2008 1:36 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Guti, ?k is velünk lesznek?
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
Hozzászólások megtekintése:   
Lezárt fórum: ide nem küldhetsz témát, választ, nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.   Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Társalgó Időzóna: (GMT +2 óra)
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Következő
8 / 10 oldal

 
Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Magyar fordítás © Andai Szilárd - Frissítette: Magyar phpBB közösség