Tartalomjegyzék AoE2.hu archívum
2008-2011
 
 Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   TaglistaTaglista   CsoportokCsoportok   RegisztrációRegisztráció 
 ProfilProfil   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned   BelépésBelépés 

Kedvenc mód?

 
Lezárt fórum: ide nem küldhetsz témát, választ, nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.   Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Singleplayer
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  

Milyen módban játszol szívesen?
Random map
73%
 73%  [ 50 ]
Deathmatch
8%
 8%  [ 6 ]
Custom Scenario
17%
 17%  [ 12 ]
Összes szavazat : 68

Szerző Üzenet
TLW_Priby
Site Admin


Csatlakozott: 2006.10.15. Vasárnap 15:34
Hozzászólások: 2131
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: Hétf. Jún. 02, 2008 8:36 pm    Hozzászólás témája: Kedvenc mód? Hozzászólás az előzmény idézésével

csinálok egy szavazást...
lehet szavazni Smile
_________________



Ha bármiféle problémád van, a fórumba írd! PÜ-ben nem segítek!


A hozzászólást TLW_Priby összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szer. Aug. 12, 2009 5:25 pm-kor.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
gab_



Csatlakozott: 2006.10.15. Vasárnap 15:42
Hozzászólások: 1140
Tartózkodási hely: Pécs

HozzászólásElküldve: Hétf. Jún. 02, 2008 8:52 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

rm ~~
_________________
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
xSeCh_Ultram



Csatlakozott: 2007.05.26. Szombat 16:14
Hozzászólások: 1346
Tartózkodási hely: Óperencián is túl

HozzászólásElküldve: Hétf. Jún. 02, 2008 8:55 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

alap h rm-.-
_________________

Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
_venace_



Csatlakozott: 2007.01.02. Kedd 14:42
Hozzászólások: 731
Tartózkodási hely: Kecskemét

HozzászólásElküldve: Hétf. Jún. 02, 2008 9:07 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

egyértelm?en rm
_________________

Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
VNJ_Techno



Csatlakozott: 2006.10.19. Csütörtök 22:22
Hozzászólások: 957

HozzászólásElküldve: Hétf. Jún. 02, 2008 10:30 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

cs!!!!!!
_________________




http://www.youtube.com/watch?v=I9QJpwpLZWI&feature=related
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
BoSB_Subotai



Csatlakozott: 2006.10.15. Vasárnap 19:39
Hozzászólások: 558
Tartózkodási hely: Hungary, Solt

HozzászólásElküldve: Hétf. Jún. 02, 2008 10:39 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Nekem ez nem is kérdés h rm! De legjobban ezt csodálom az aocban hogy rendkívül sokoldalú! És szórakoztatóak a Single illetve multiplayer scenariók is, némeik GTA szer?? küldetésekkel!! Very Happy Meg az új frankó megoldások! Pl éjszaki jelenetek, hogy csináljunk erd?tüzet benne stb Smile Igaz ezek bugokra épülnek de nagyon nagyok!! Very Happy S??t az Ai programozók harcairól nem is beszélve ami szintén egy érdekes mód! Very Happy RESPECT AOC Smile
_________________

Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
kunyi



Csatlakozott: 2006.12.28. Csütörtök 18:32
Hozzászólások: 1025

HozzászólásElküldve: Kedd. Jún. 03, 2008 11:49 am    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

cs mini cb, hogy miért? mert nekem hasonlit dm-hez csak feudbol Smile ,m eg egyszerü is lehet kozbe kajalni cigizni de azért mégis kell hozá Very Happy
amugy pes ezért rsze hogy RM ha komolyan veszem de mikor rmeznék nics semi társ ezé cba(eztafasztmi
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
TiL_Lui_



Csatlakozott: 2006.10.16. Hétfő 14:20
Hozzászólások: 1310

HozzászólásElküldve: Kedd. Jún. 03, 2008 12:08 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

CS! Very Happy
De vagy techno, vagy kunyi nem szavazott a CSre, mert az én szavazatommal lett 2 Smile
_________________

Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
VNJ_Techno



Csatlakozott: 2006.10.19. Csütörtök 22:22
Hozzászólások: 957

HozzászólásElküldve: Kedd. Jún. 03, 2008 4:21 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

kunyi az cba nem mini cb
_________________




http://www.youtube.com/watch?v=I9QJpwpLZWI&feature=related
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
kunyi



Csatlakozott: 2006.12.28. Csütörtök 18:32
Hozzászólások: 1025

HozzászólásElküldve: Szer. Jún. 04, 2008 12:50 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

jah igen
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
kunyi



Csatlakozott: 2006.12.28. Csütörtök 18:32
Hozzászólások: 1025

HozzászólásElküldve: Csüt. Márc. 19, 2009 10:37 am    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

ez gyogyos te
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
xSeCh_Ultram



Csatlakozott: 2007.05.26. Szombat 16:14
Hozzászólások: 1346
Tartózkodási hely: Óperencián is túl

HozzászólásElküldve: Csüt. Márc. 19, 2009 11:12 am    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Very HappyVery HappyVery Happy lehet el kéne csak olvasni....
_________________

Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
[KX]snatch



Csatlakozott: 2007.01.17. Szerda 1:30
Hozzászólások: 279
Tartózkodási hely: Mi az hogy Noobia?

HozzászólásElküldve: Csüt. Márc. 19, 2009 12:02 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

xSeCh_Ultram írta:
Very HappyVery HappyVery Happy lehet el kéne csak olvasni....
vagy törölni a usert a picsába...
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
xSeCh_Ultram



Csatlakozott: 2007.05.26. Szombat 16:14
Hozzászólások: 1346
Tartózkodási hely: Óperencián is túl

HozzászólásElküldve: Csüt. Márc. 19, 2009 12:09 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

törölve van, relax;)
_________________

Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
[KX]snatch



Csatlakozott: 2007.01.17. Szerda 1:30
Hozzászólások: 279
Tartózkodási hely: Mi az hogy Noobia?

HozzászólásElküldve: Csüt. Márc. 19, 2009 12:20 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

xSeCh_Ultram írta:
törölve van, relax;)

Én nyugodt vagyok mint medve heréléskor...nem az én fórumom, én csak tippet adtam, hogy mit kezdjetek vele, mert nagy volt a tanácstalanság.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Kody



Csatlakozott: 2007.01.12. Péntek 1:00
Hozzászólások: 350
Tartózkodási hely: Gy?r / Budapest

HozzászólásElküldve: Csüt. Márc. 19, 2009 12:27 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sztem senki sem volt tanácstalan! Csak a hosszú angol szöveg az ijeszt?Very Happy
_________________
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
[KX]snatch



Csatlakozott: 2007.01.17. Szerda 1:30
Hozzászólások: 279
Tartózkodási hely: Mi az hogy Noobia?

HozzászólásElküldve: Csüt. Márc. 19, 2009 12:40 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Kody írta:
Sztem senki sem volt tanácstalan! Csak a hosszú angol szöveg az ijeszt?Very Happy

Nekem Ultra annak tűnt, amikor az "Eddig nem tapasztalt hiba" topikban ezt írta: "miez már megint??" Smile
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
[KX]snatch



Csatlakozott: 2007.01.17. Szerda 1:30
Hozzászólások: 279
Tartózkodási hely: Mi az hogy Noobia?

HozzászólásElküldve: Csüt. Márc. 19, 2009 12:41 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

xSeCh_Ultram írta:
törölve van, relax;)

törölhetted volna azzal a fícsörrel, hogy del az összes hozzátartozó hsz-t is. Mert így a hszei nem tűntek el...
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
xSeCh_Ultram



Csatlakozott: 2007.05.26. Szombat 16:14
Hozzászólások: 1346
Tartózkodási hely: Óperencián is túl

HozzászólásElküldve: Csüt. Márc. 19, 2009 3:10 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

[KX]snatch írta:
xSeCh_Ultram írta:
törölve van, relax;)

törölhetted volna azzal a fícsörrel, hogy del az összes hozzátartozó hsz-t is. Mert így a hszei nem t?ntek el...


nyugiiiii, relax Smile)))
_________________

Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
TheBoss



Csatlakozott: 2010.03.14. Vasárnap 14:02
Hozzászólások: 19
Tartózkodási hely: Kaposvár

HozzászólásElküldve: Szomb. Márc. 27, 2010 9:31 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

dm is meg rm is jó a lényeg h AOC legyen legjobb játéka világon SmileSmileSmile
azért én dm re szavaztam-jobban megy mint az rm
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
Hozzászólások megtekintése:   
Lezárt fórum: ide nem küldhetsz témát, választ, nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.   Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Singleplayer Időzóna: (GMT +2 óra)
1 / 1 oldal

 
Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Magyar fordítás © Andai Szilárd - Frissítette: Magyar phpBB közösség