Tartalomjegyzék AoE2.hu archívum
2008-2011
 
 Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   TaglistaTaglista   CsoportokCsoportok   RegisztrációRegisztráció 
 ProfilProfil   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned   BelépésBelépés 

Ultrakamikaze vs KinXett_1

 
Lezárt fórum: ide nem küldhetsz témát, választ, nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.   Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Játékok megbeszélése
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
xSeCh_Ultram



Csatlakozott: 2007.05.26. Szombat 16:14
Hozzászólások: 1346
Tartózkodási hely: Óperencián is túl

HozzászólásElküldve: Csüt. Júl. 03, 2008 9:00 pm    Hozzászólás témája: Ultrakamikaze vs KinXett_1 Hozzászólás az előzmény idézésével

KinXett_1-böl vki vegyen fel msn-re pls. ultram3jor@hotmail.com
Kedves csapattársamnak az élet nagy gondjaival kell megküzdenie, éppen ezért nem tudok id?pontot mondani, jobb lenne az onlájnos dolog. köszi
_________________

Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
[KX]snatch



Csatlakozott: 2007.01.17. Szerda 1:30
Hozzászólások: 279
Tartózkodási hely: Mi az hogy Noobia?

HozzászólásElküldve: Csüt. Júl. 03, 2008 9:50 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

az kari lesz, mert én nem használok msn-t. Péntektől nyaralni vagyok egy hétig, 13-án leszek, utána bármikor jó lesz a game. Nem kell izgulni, ha most kicsit csúszik is a dolog, mi mindenképpen játszani fogunk. Ahogy tettük azt tavaly is.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
xSeCh_Ultram



Csatlakozott: 2007.05.26. Szombat 16:14
Hozzászólások: 1346
Tartózkodási hely: Óperencián is túl

HozzászólásElküldve: Szomb. Júl. 05, 2008 8:30 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

jolvan. nekünk sztem ien sponbtán dolog lesz ez az egész megbezsélés, minden madtól függ:D
_________________

Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Guti_



Csatlakozott: 2006.10.17. Kedd 15:14
Hozzászólások: 261
Tartózkodási hely: Oroszlány

HozzászólásElküldve: Szer. Júl. 16, 2008 12:34 am    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

nah beszéltem maddal és ultrával nekik szerda este lenne a tökéletes mad melója miatt szóval minél el?bbi reagálásra lenne szükség KinXett részér?l ty Smile
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
[KX]snatch



Csatlakozott: 2007.01.17. Szerda 1:30
Hozzászólások: 279
Tartózkodási hely: Mi az hogy Noobia?

HozzászólásElküldve: Szer. Júl. 16, 2008 11:58 am    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sajnos előre nem tudom azt mondani, hogy tuti jó. Este meglátjuk. Családos emberként nem könnyű a játékot összeegyeztetni a magánélettel Very Happy.
De rajta leszek, ígérem Wink.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Guti_



Csatlakozott: 2006.10.17. Kedd 15:14
Hozzászólások: 261
Tartózkodási hely: Oroszlány

HozzászólásElküldve: Szer. Júl. 16, 2008 1:16 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

okés persze köszi a gyors választ remélem sikerül lejátszani a gameket Smile
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
_venace_



Csatlakozott: 2007.01.02. Kedd 14:42
Hozzászólások: 731
Tartózkodási hely: Kecskemét

HozzászólásElküldve: Szer. Júl. 16, 2008 2:50 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

[KX]snatch írta:
Sajnos el?re nem tudom azt mondani, hogy tuti jó. Este meglátjuk. Családos emberként nem könny? a játékot összeegyeztetni a magánélettel Very Happy.
De rajta leszek, ígérem Wink.

kétszer pofán vágod azt ordibálsz egyet hogy hagyál játszani Very Happy
(mondjuk a boldog életet nem garantálja ez az opció )
_________________

Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
xSeCh_Ultram



Csatlakozott: 2007.05.26. Szombat 16:14
Hozzászólások: 1346
Tartózkodási hely: Óperencián is túl

HozzászólásElküldve: Szer. Júl. 16, 2008 4:23 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

BoSB_CoolT írta:
[KX]snatch írta:
Sajnos el?re nem tudom azt mondani, hogy tuti jó. Este meglátjuk. Családos emberként nem könny? a játékot összeegyeztetni a magánélettel Very Happy.
De rajta leszek, ígérem Wink.

kétszer pofán vágod azt ordibálsz egyet hogy hagyál játszani Very Happy
(mondjuk a boldog életet nem garantálja ez az opció )



gratulálok, igazi férfi vagy:DVery HappyVery Happy elég az ordibálás sztem:P
_________________

Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
_venace_



Csatlakozott: 2007.01.02. Kedd 14:42
Hozzászólások: 731
Tartózkodási hely: Kecskemét

HozzászólásElküldve: Csüt. Júl. 17, 2008 1:16 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

én nem mondtam hogy megcsinálnám Smile
_________________

Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
[KX]snatch



Csatlakozott: 2007.01.17. Szerda 1:30
Hozzászólások: 279
Tartózkodási hely: Mi az hogy Noobia?

HozzászólásElküldve: Pént. Júl. 18, 2008 11:32 am    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Kedden lejátszottuk a meccseket. Az eredmény 0:3. A recet nem teszi fel valaki? Mondjuk a büszke nyertes...Wink. Hogy Priby is frissíthesse a tabelláját és hogy mi is készülhessünk a KX2 ellen Very Happy
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
xSeCh_Ultram



Csatlakozott: 2007.05.26. Szombat 16:14
Hozzászólások: 1346
Tartózkodási hely: Óperencián is túl

HozzászólásElküldve: Pént. Júl. 18, 2008 2:06 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

hát, azt keresem fél napja:S törölgettem azokat a receket amik nem kellenek, lehet, s?t biztos, hogy azt is töröltem véletlen:S:S:S
Karinak szoltam, hogy küldje el, mert mire madot elérem...Very Happy Szal ha kari átküldi felteszem. Sry a kellemetlenségért
_________________

Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
[KX]mole



Csatlakozott: 2006.10.20. Péntek 11:21
Hozzászólások: 109
Tartózkodási hely: Noobia

HozzászólásElküldve: Pént. Júl. 18, 2008 2:58 pm    Hozzászólás témája: fight Hozzászólás az előzmény idézésével

[KX]snatch írta:
Kedden lejátszottuk a meccseket. Az eredmény 0:3. A recet nem teszi fel valaki? Mondjuk a büszke nyertes...Wink. Hogy Priby is frissíthesse a tabelláját és hogy mi is készülhessünk a KX2 ellen Very Happy

az álomrangadó Very Happy
sírni fogtok gecó Very Happy
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
TLW_Priby
Site Admin


Csatlakozott: 2006.10.15. Vasárnap 15:34
Hozzászólások: 2131
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: Pént. Júl. 18, 2008 3:09 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

bevallom tényleg szarul jött ki, de hát ez van... legalább egyik?tök biztosan továbbjut Smile
_________________



Ha bármiféle problémád van, a fórumba írd! PÜ-ben nem segítek!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
[KX]snatch



Csatlakozott: 2007.01.17. Szerda 1:30
Hozzászólások: 279
Tartózkodási hely: Mi az hogy Noobia?

HozzászólásElküldve: Vas. Júl. 20, 2008 11:31 am    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Elküldtem a receket erre a címre: ultram3jor@hotmail.com
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
[KX]snatch



Csatlakozott: 2007.01.17. Szerda 1:30
Hozzászólások: 279
Tartózkodási hely: Mi az hogy Noobia?

HozzászólásElküldve: Vas. Júl. 20, 2008 11:32 am    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

TLW_Priby írta:
bevallom tényleg szarul jött ki, de hát ez van... legalább egyik?tök biztosan továbbjut Smile

Nem kell szabadkoznod. Elb@sztad és kész...Wink
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
TLW_Priby
Site Admin


Csatlakozott: 2006.10.15. Vasárnap 15:34
Hozzászólások: 2131
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: Vas. Júl. 20, 2008 12:56 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Naa, az hogy elbaszni és, hogy nem jól jön ki valami az két különböz? Razz
De mostmár zárjuk le a témát, ilyen úgyse valószín?, hogy többet el?fordul majd. Razz
_________________



Ha bármiféle problémád van, a fórumba írd! PÜ-ben nem segítek!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
xSeCh_Ultram



Csatlakozott: 2007.05.26. Szombat 16:14
Hozzászólások: 1346
Tartózkodási hely: Óperencián is túl

HozzászólásElküldve: Vas. Júl. 20, 2008 4:21 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

[KX]snatch írta:
Elküldtem a receket erre a címre: ultram3jor@hotmail.com


köszi, mingyárt feldobom, csak leirtom a virusom:D
_________________

Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Hozzászólások megtekintése:   
Lezárt fórum: ide nem küldhetsz témát, választ, nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.   Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Játékok megbeszélése Időzóna: (GMT +2 óra)
1 / 1 oldal

 
Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Magyar fordítás © Andai Szilárd - Frissítette: Magyar phpBB közösség