Tartalomjegyzék AoE2.hu archívum
2008-2011
 
 Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   TaglistaTaglista   CsoportokCsoportok   RegisztrációRegisztráció 
 ProfilProfil   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned   BelépésBelépés 

Kezd?k topicja
Ugrás a köv. oldalra: 1, 2  Következő
 
Lezárt fórum: ide nem küldhetsz témát, választ, nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.   Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Singleplayer
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
Guz



Csatlakozott: 2008.01.16. Szerda 18:58
Hozzászólások: 15

HozzászólásElküldve: Szer. Júl. 16, 2008 6:04 pm    Hozzászólás témája: Kezd?k topicja Hozzászólás az előzmény idézésével

Üdv. Nem nagyon találtam hasonló topicot az oldalon, ezért gondoltam csinálok egy ilyet is.

Kezdem is a sort.

Az aoe2-t régóta ismerem, úgyanakkor csak most jutottam el oda, hogy ki szeretném magam próbálni mások ellen neten. Smile Annyira nem vagyok vérnoob, mert rengeteg rec-et megnéztem már, de ezeket inkább csak "gyönyörködés képpen", mintsem szakért?i szemmel, meg ismerek is néhány híresebb magyar playert az aok fénykorából, de a gyakorlati tudásom jelenleg igy is nulla.
Nem rég elkezdtem(pár napja) gép ellen gyakorolni, most ott tartok, hogy a comp-ot hardesten elverem, de tudom, hogy ez még édeskevés. Smile
Ezért érdekelne, hogy kb. hány hardest comp-ot kellene elverni ahhoz, hogy legyen valami esélyem él? player ellen is, legalább annyira, hogy izgalmas/élvezetes játékokat tudjak játszani és kihúzzam legalább 15-20 percig.

El?re is köszi a segít? hozzászólásokat.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
TLW_Priby
Site Admin


Csatlakozott: 2006.10.15. Vasárnap 15:34
Hozzászólások: 2131
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: Szer. Júl. 16, 2008 6:36 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Hát ?szintén szólva gép ellen játszani teljesen más, mint el? ember ellen. Ha úgy érzed, szerintem játssz online és ne gépek ellen. Nyugodtan mostmár, ha a hardest gépet el tudod verni! Smile
_________________



Ha bármiféle problémád van, a fórumba írd! PÜ-ben nem segítek!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
kunyi



Csatlakozott: 2006.12.28. Csütörtök 18:32
Hozzászólások: 1025

HozzászólásElküldve: Szer. Júl. 16, 2008 6:56 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

elég ha elversz egy sima Hard gépet 1v1 arabon akkor már minimum vagy 1700+ 1v1 be , mármint AI-t amin én bütyköltem keveset Smile
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Guz



Csatlakozott: 2008.01.16. Szerda 18:58
Hozzászólások: 15

HozzászólásElküldve: Szer. Júl. 16, 2008 7:31 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Ok. Azt tudom, hogy van az IGZ meg a Gamepark, ti melyiket ajánljátok a kettő közül? Magyarokkal hogyan találkozhatok a legegyszerűbben? Régen volt IrcNeten egy #aoe2.hu csati ahol anno mindig kreált valaki gamet és az ipt berakta a csatorna topicjába, de az mára sajna kihalt.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
TLW_Priby
Site Admin


Csatlakozott: 2006.10.15. Vasárnap 15:34
Hozzászólások: 2131
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: Szer. Júl. 16, 2008 7:43 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Csak IGZ, ott vannak sokan. Hát magyarokkal találkozni... sehol. MSN-en szoktunk gamekat szervezni általában.
_________________



Ha bármiféle problémád van, a fórumba írd! PÜ-ben nem segítek!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
kunyi



Csatlakozott: 2006.12.28. Csütörtök 18:32
Hozzászólások: 1025

HozzászólásElküldve: Csüt. Júl. 17, 2008 11:01 am    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

vmi magyar tg jo lenne ..
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
[KX]snatch



Csatlakozott: 2007.01.17. Szerda 1:30
Hozzászólások: 279
Tartózkodási hely: Mi az hogy Noobia?

HozzászólásElküldve: Csüt. Júl. 17, 2008 11:21 am    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Kunyi, láttam múltkor kerestél IGZ-n. Bocsi, de nem mindig vagyok a gép előtt, azonban igz-t sokszor előre elindítom, hogy beférjek a lobbykba. De majd persze tolhatunk magyar TG-t. Mindig benne vagyok Smile.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
xSeCh_Ultram



Csatlakozott: 2007.05.26. Szombat 16:14
Hozzászólások: 1346
Tartózkodási hely: Óperencián is túl

HozzászólásElküldve: Csüt. Júl. 17, 2008 12:28 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

TLW_Priby írta:
Csak IGZ, ott vannak sokan. Hát magyarokkal találkozni... sehol. MSN-en szoktunk gamekat szervezni általában.


lol, csomoszor fent vagyuk... nemek b az összes maygar megvan zm-en, és sokan fent szoktak lenni
_________________

Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
TiL_Lui_



Csatlakozott: 2006.10.16. Hétfő 14:20
Hozzászólások: 1310

HozzászólásElküldve: Csüt. Júl. 17, 2008 5:01 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Figy Guz, gyere fel igz-re és keress meg valakit közüllünk, és játsz vele egyet, és meglátod hol tartasz...Fejl?dni meg ráérsz utána Smile
Amugy ha 7 hardest gépet (nemkunyisat) elversz akkor már jó vagy Very Happy
_________________

Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
Guz



Csatlakozott: 2008.01.16. Szerda 18:58
Hozzászólások: 15

HozzászólásElküldve: Csüt. Júl. 17, 2008 9:35 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Na megvolt az első.. Smile Csak van egy problémám ami nemtudom mennyire elmagyarázható de azért megpróbálom. Razz
Szóval IGZ progival nem tudok másnak üzenetet küldeni. Látom a jobb oldalon hogy pl. ott van [KX] klánból valaki, meg azt is hogy magyar. Ráklikkelek a nevére a jobb egérgombbal, de egyszerűen nem csinál semmit a progi, ha a "Send a Message" feliratra kattintok. Van ugy a "Friendlist" menusáv. Az pedig egy idő után kilép valami "Network Connection Error. Error Code: 40000000" üzenettel.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
Guz



Csatlakozott: 2008.01.16. Szerda 18:58
Hozzászólások: 15

HozzászólásElküldve: Csüt. Júl. 17, 2008 9:36 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Ötlet hogy mi lehet a baj? Smile
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
TLW_Priby
Site Admin


Csatlakozott: 2006.10.15. Vasárnap 15:34
Hozzászólások: 2131
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: Csüt. Júl. 17, 2008 9:37 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Az azért van, mert nem indult be a friendlisted. Akkor lesz jó, ha majd ott alul jelzi és te is látod kiket vettél fel. Amúgy én is ottvoltam ideggel meg nyusszal, csak ugye nem jött össze épp az a game.

A friendlist hibája pedig nem miatttad van. Az igz szar, ennyi...
_________________



Ha bármiféle problémád van, a fórumba írd! PÜ-ben nem segítek!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
xSeCh_Ultram



Csatlakozott: 2007.05.26. Szombat 16:14
Hozzászólások: 1346
Tartózkodási hely: Óperencián is túl

HozzászólásElküldve: Pént. Júl. 18, 2008 2:08 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

mostanában nem müködik a friendlist nekem se:S
kurvaanyadat, ezen a nicken megtalálsz fent^^Smile
_________________

Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
lali0000



Csatlakozott: 2007.05.03. Csütörtök 19:34
Hozzászólások: 200

HozzászólásElküldve: Hétf. Okt. 20, 2008 3:10 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

egyszerübb ha megnézed a magyar nickjének az msnjét ,általában van oda írva ,ha nincs akkor itt megkérded t?le ,így egyszerübb mint vacak zm messengerrel játszadozni:)
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
xSeCh_Ultram



Csatlakozott: 2007.05.26. Szombat 16:14
Hozzászólások: 1346
Tartózkodási hely: Óperencián is túl

HozzászólásElküldve: Szomb. Okt. 25, 2008 11:21 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

hát hogy vizuálisan kevesebbet nyujt azt magasrol leszarom... más téren nem add annyit, amennyiért megérné azt a -1gb-ot, föleg nem az én gépemnek:P
_________________

Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Rolo



Csatlakozott: 2007.06.13. Szerda 14:04
Hozzászólások: 233
Tartózkodási hely: Budapest, Gy?r, Debrecen, Siófok, néha Kenya

HozzászólásElküldve: Kedd. Okt. 28, 2008 1:19 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Visszatérve, legegyszer?bb ha igz-n belépsz az xSeCh klánba, ez gy?jti a magyar playereket... Bejelölsz mindenkit friendnek akit ott találsz, és akkor jó eséllyel tudsz magyarokkal játszani!
_________________


Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
gab_



Csatlakozott: 2006.10.15. Vasárnap 15:42
Hozzászólások: 1140
Tartózkodási hely: Pécs

HozzászólásElküldve: Szer. Okt. 29, 2008 10:35 am    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

akkor mit keres gurkan xsechbe? -.- xD
_________________
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
VNJ_Techno



Csatlakozott: 2006.10.19. Csütörtök 22:22
Hozzászólások: 957

HozzászólásElküldve: Szer. Okt. 29, 2008 11:14 am    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

ez jo kérdés, nem mintha zavarna
_________________




http://www.youtube.com/watch?v=I9QJpwpLZWI&feature=related
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Rolo



Csatlakozott: 2007.06.13. Szerda 14:04
Hozzászólások: 233
Tartózkodási hely: Budapest, Gy?r, Debrecen, Siófok, néha Kenya

HozzászólásElküldve: Szer. Okt. 29, 2008 1:14 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

gurknak beleegyezését adta a bevéndorlási hivatal
_________________


Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
TLW_Priby
Site Admin


Csatlakozott: 2006.10.15. Vasárnap 15:34
Hozzászólások: 2131
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: Szer. Okt. 29, 2008 5:04 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

gurky szeretett volna belépni és mivel haver, miért ne léphetne? Smile
így volt ez anno is, strater is xSeCh-es volt ^^
_________________



Ha bármiféle problémád van, a fórumba írd! PÜ-ben nem segítek!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Hozzászólások megtekintése:   
Lezárt fórum: ide nem küldhetsz témát, választ, nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.   Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Singleplayer Időzóna: (GMT +2 óra)
Ugrás a köv. oldalra: 1, 2  Következő
1 / 2 oldal

 
Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Magyar fordítás © Andai Szilárd - Frissítette: Magyar phpBB közösség