Tartalomjegyzék AoE2.hu archívum
2008-2011
 
 Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   TaglistaTaglista   CsoportokCsoportok   RegisztrációRegisztráció 
 ProfilProfil   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned   BelépésBelépés 

Kezd?k topicja
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2
 
Lezárt fórum: ide nem küldhetsz témát, választ, nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.   Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Singleplayer
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
Áron



Csatlakozott: 2009.07.28. Kedd 14:54
Hozzászólások: 5

HozzászólásElküldve: Kedd. Júl. 28, 2009 4:52 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!

Áron vagyok, régebben lanon játszottam aztán kb 2 éve gp-n is játszottam, aztán haverokkal megint nemrégen játszottunk párat ip-n keresztül és most megint megjött a kedvem az online játékhoz. Olvostam ebben a topicban h igz-n keresselek titeket de nem találtam senkit. Ha van kedvetek játszani akkor vegyetek fel msnre: aaronaoc@hotmail.com .
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
xSeCh_Ultram



Csatlakozott: 2007.05.26. Szombat 16:14
Hozzászólások: 1346
Tartózkodási hely: Óperencián is túl

HozzászólásElküldve: Kedd. Júl. 28, 2009 5:32 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

kedves áron, odlalt van egy oylan menü, hogy "játszunk együtt", esténként szokottl enni game, gyere fel ha gondolod.
_________________

Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Rolo



Csatlakozott: 2007.06.13. Szerda 14:04
Hozzászólások: 233
Tartózkodási hely: Budapest, Gy?r, Debrecen, Siófok, néha Kenya

HozzászólásElküldve: Kedd. Júl. 28, 2009 8:31 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

www.igzones.com => belépsz => Clans => xSeCh => ott vannak a magyar playerek akik játszanak
másik: IRC => #aoe.hu csatorna
_________________


Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
xSeCh_Ultram



Csatlakozott: 2007.05.26. Szombat 16:14
Hozzászólások: 1346
Tartózkodási hely: Óperencián is túl

HozzászólásElküldve: Szer. Júl. 29, 2009 8:14 am    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

te szoktad azt nézni?:S
_________________

Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Áron



Csatlakozott: 2009.07.28. Kedd 14:54
Hozzászólások: 5

HozzászólásElküldve: Szer. Júl. 29, 2009 10:22 am    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

köszi szépen a segitséget, tegnap játszottunk is 1-2-?t Smile
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
Rolo



Csatlakozott: 2007.06.13. Szerda 14:04
Hozzászólások: 233
Tartózkodási hely: Budapest, Gy?r, Debrecen, Siófok, néha Kenya

HozzászólásElküldve: Szer. Júl. 29, 2009 6:28 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

ultra nekem nem kell nézni mert ismerek mindenkit és fordítva Very Happy
_________________


Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
xSeCh_Ultram



Csatlakozott: 2007.05.26. Szombat 16:14
Hozzászólások: 1346
Tartózkodási hely: Óperencián is túl

HozzászólásElküldve: Szer. Júl. 29, 2009 7:05 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

mert ekkora RAJ vagy Wink
_________________

Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Áron



Csatlakozott: 2009.07.28. Kedd 14:54
Hozzászólások: 5

HozzászólásElküldve: Csüt. Júl. 30, 2009 8:03 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Igz-n nem lehet megnézni az összes játszott meccset a profilban mint anno gp-n?
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
xSeCh_Ultram



Csatlakozott: 2007.05.26. Szombat 16:14
Hozzászólások: 1346
Tartózkodási hely: Óperencián is túl

HozzászólásElküldve: Csüt. Júl. 30, 2009 9:03 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

de, gamesre katt. v a számra...
_________________

Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Áron



Csatlakozott: 2009.07.28. Kedd 14:54
Hozzászólások: 5

HozzászólásElküldve: Pént. Júl. 31, 2009 11:01 am    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

köszi szépen! Smile
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
r4in



Csatlakozott: 2009.10.15. Csütörtök 20:34
Hozzászólások: 2

HozzászólásElküldve: Csüt. Okt. 15, 2009 8:44 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!

Engem is Áronnal hívnak, de én azt szeretném, ha Rain/R4iN-nek szólítanátok. Már olvasgattam az oldal nagy részét, Vooblyn is tervezem, hogy regisztrálok. 4-5 éve sokat játszottam ezzel a játékkal, imádtam gépek ellen játszani, és alig vártam, hogy legyen nekünk is internetünk. De mikorra lett, az msn gaming zone nev? hely 2 hónapra rá bezárt. Akkor abbahagytam a játékot. Nagyon értékelném, ha néhányan segítenétek ellátni tanácsokban. Szárazföldön nem sok esélyem van, nekem egyel?re nem megy a rush menete. Ezért vizen szeretnék gyakorolni, szerintem a közepes kategoria alját üthetem meg. Akit érdekel a rainaeron@hotmail.com msn címen elér engem!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
r4in



Csatlakozott: 2009.10.15. Csütörtök 20:34
Hozzászólások: 2

HozzászólásElküldve: Csüt. Okt. 15, 2009 8:49 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

elfelejtettem leírni, hogy a cossaksot is nagyon szeretem, online is játszottam, és ott auto record gamekb?l sokat lehetett tanulni. itt van valami oldal ahol "profik" játszanak egymással?
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
TLW_Priby
Site Admin


Csatlakozott: 2006.10.15. Vasárnap 15:34
Hozzászólások: 2131
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: Csüt. Okt. 15, 2009 11:07 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Üdv!

Ha külföldi gamek is jók, akkor itt találsz csomót:
http://www.aocgroup.com.ar/index.php?f=17
ide viszont regelni kell, hogy lásd a receket

Ha érdekel pár magyar expert rec, akkor linkelhetek azt is:

[TWP]Latko vs L_Clan_Chris: http://www.aoe2.hu/forum/viewtopic.php?t=2119
Andrew_LK vs HyM_Cyclops_xR, L_Clan_2s, poZ_Steven http://www.aoe2.hu/forum/viewtopic.php?t=2137
[TWP]Latko vs HyM_Cyclops_xR http://www.aoe2.hu/forum/viewtopic.php?t=2138
[TWP]Latko vs poZ_Steven http://www.aoe2.hu/forum/viewtopic.php?t=40142
Andrew_LK + kunyi vs SaveMe + Nightmare_ http://www.aoe2.hu/forum/viewtopic.php?t=40338
Andrew_LK vs [TWP]Latko http://www.aoe2.hu/forum/viewtopic.php?t=1713

továbbá nézegel?dhetsz a recorded games fórumban, van b?ven rec Razz
_________________



Ha bármiféle problémád van, a fórumba írd! PÜ-ben nem segítek!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
xSeCh_Ultram



Csatlakozott: 2007.05.26. Szombat 16:14
Hozzászólások: 1346
Tartózkodási hely: Óperencián is túl

HozzászólásElküldve: Pént. Okt. 16, 2009 5:17 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

[TWP]Latko vs L_Clan_Chris: http://www.aoe2.hu/forum/viewtopic.php?t=2119 - ez nem chris... Smile kamuzott a srác, volt bbcni s ugyanezzel a névvel.
_________________

Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
TLW_Priby
Site Admin


Csatlakozott: 2006.10.15. Vasárnap 15:34
Hozzászólások: 2131
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: Pént. Okt. 16, 2009 11:38 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

r4in írta:
Sziasztok!

Engem is Áronnal hívnak, de én azt szeretném, ha Rain/R4iN-nek szólítanátok. Már olvasgattam az oldal nagy részét, Vooblyn is tervezem, hogy regisztrálok. 4-5 éve sokat játszottam ezzel a játékkal, imádtam gépek ellen játszani, és alig vártam, hogy legyen nekünk is internetünk. De mikorra lett, az msn gaming zone nev? hely 2 hónapra rá bezárt. Akkor abbahagytam a játékot. Nagyon értékelném, ha néhányan segítenétek ellátni tanácsokban. Szárazföldön nem sok esélyem van, nekem egyel?re nem megy a rush menete. Ezért vizen szeretnék gyakorolni, szerintem a közepes kategoria alját üthetem meg. Akit érdekel a rainaeron@hotmail.com msn címen elér engem!

hülye smurf!!!
tudom ki vagy Smile
_________________



Ha bármiféle problémád van, a fórumba írd! PÜ-ben nem segítek!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
kunyi



Csatlakozott: 2006.12.28. Csütörtök 18:32
Hozzászólások: 1025

HozzászólásElküldve: Szomb. Okt. 17, 2009 11:25 am    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

akartam mondani hogy aeron nekem se uj emrt 1-2x még régen bejot evve la nickel még mircen is, mnagyar ipgamekra és nemugy kente mint vmi fullnoob...Smile szarkamu
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
TLW_Priby
Site Admin


Csatlakozott: 2006.10.15. Vasárnap 15:34
Hozzászólások: 2131
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: Szomb. Okt. 17, 2009 11:52 am    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével



Hoppá, máskor gondold meg, hogy kit akarsz átbaszni!
_________________



Ha bármiféle problémád van, a fórumba írd! PÜ-ben nem segítek!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
kunyi



Csatlakozott: 2006.12.28. Csütörtök 18:32
Hozzászólások: 1025

HozzászólásElküldve: Szomb. Okt. 17, 2009 12:00 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

1111 amugy meg rakott is érdekessen jo mostanába,nemlehet h vki smurfol rajt vagy csak télleg jobb lett?Smile
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
TiL_Lui_



Csatlakozott: 2006.10.16. Hétfő 14:20
Hozzászólások: 1310

HozzászólásElküldve: Szomb. Okt. 17, 2009 12:28 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

rakott mindíg is jo volt, én sokat gameltem vele, és.. nah télleg jó a gyerek Very HappyVery Happy
maxxtro rox Very Happy
_________________

Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
Hozzászólások megtekintése:   
Lezárt fórum: ide nem küldhetsz témát, választ, nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.   Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Singleplayer Időzóna: (GMT +2 óra)
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2
2 / 2 oldal

 
Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Magyar fordítás © Andai Szilárd - Frissítette: Magyar phpBB közösség