Tartalomjegyzék AoE2.hu archívum
2008-2011
 
 Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   TaglistaTaglista   CsoportokCsoportok   RegisztrációRegisztráció 
 ProfilProfil   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned   BelépésBelépés 

xSeCh recruiting?
Ugrás a köv. oldalra: 1, 2, 3, 4  Következő
 
Lezárt fórum: ide nem küldhetsz témát, választ, nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.   Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> xSeCh klán
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
Rolo



Csatlakozott: 2007.06.13. Szerda 14:04
Hozzászólások: 233
Tartózkodási hely: Budapest, Gy?r, Debrecen, Siófok, néha Kenya

HozzászólásElküldve: Szer. Aug. 13, 2008 5:48 pm    Hozzászólás témája: xSeCh recruiting? Hozzászólás az előzmény idézésével

Hi all! Visszajöttem a fél éves kihagyásból, és aoc talin azt beszéltük pribyvel hogy jó hogy vannak külön klánok meg minden, de igz-n igen szét vagyunk eresztve, alig alig találkozunk, nem ismerjük a nickeket...stb.
Szóval arra a következtetésre jutottunk, hogy az xSeCh klánt újra kéne éleszteni, gondolom senkinek sem kell bemutatni...
A klán csupán IGZ klánként m?ködne, tömörítve a magyarokat, vagyis minden magyar player klántag lehetne, ezzel segítenénk az egymásra találást és a magyar teamgameket! A klánnak nem lenne semmilyen szabálya, csak annyi hogy magyar legyél, és természetesen emellett bármelyik klánba lehetsz tag!

Egyenl?re csak felvetés, szeretném megtudni hogy mi a véleményetek, mindenesetre igz-n beregelem a klánt és lehet csatlakozni!

xSeCh forever! Very Happy
_________________


Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
kunyi



Csatlakozott: 2006.12.28. Csütörtök 18:32
Hozzászólások: 1025

HozzászólásElküldve: Szer. Aug. 13, 2008 8:31 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

hm hát tetszik az 5let, asszem még uygse voltam soha xsicc
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
TLW_Priby
Site Admin


Csatlakozott: 2006.10.15. Vasárnap 15:34
Hozzászólások: 2131
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: Szer. Aug. 13, 2008 8:45 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

én mondtam hogy legyen xSeCh, nemtom kitalálta ki még anno de tök jo klánnév Very Happy


http://www.igzones.com/clans/info/5139024
_________________



Ha bármiféle problémád van, a fórumba írd! PÜ-ben nem segítek!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
TiL_Lui_



Csatlakozott: 2006.10.16. Hétfő 14:20
Hozzászólások: 1310

HozzászólásElküldve: Szer. Aug. 13, 2008 9:05 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Amint lesz bennem elég ironkid vér akkor belépek Very Happy
_________________

Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
Guti_



Csatlakozott: 2006.10.17. Kedd 15:14
Hozzászólások: 261
Tartózkodási hely: Oroszlány

HozzászólásElküldve: Csüt. Aug. 14, 2008 12:27 am    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

I wanna be a white angel Smile Smile jelentkeztem én is igzn!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
[KX]snatch



Csatlakozott: 2007.01.17. Szerda 1:30
Hozzászólások: 279
Tartózkodási hely: Mi az hogy Noobia?

HozzászólásElküldve: Csüt. Aug. 14, 2008 10:29 am    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

hogy ezek a diego-s fiúk, mindig kitalálnak valamit...
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
BoSB_Subotai



Csatlakozott: 2006.10.15. Vasárnap 19:39
Hozzászólások: 558
Tartózkodási hely: Hungary, Solt

HozzászólásElküldve: Csüt. Aug. 14, 2008 11:55 am    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Nem rosz ötlet srácok! De én kihagyom sztem... úgy is az lesz mint a worából h mindenki fosik a másikra mint eddig azt csumm... Na de azé GL hozzá...
_________________

Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
TLW_Priby
Site Admin


Csatlakozott: 2006.10.15. Vasárnap 15:34
Hozzászólások: 2131
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: Csüt. Aug. 14, 2008 1:32 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

hát Very Happy
ez nem lesz olyan kötött igazábol csak annyi hogy bárki jöhet Smile
majd kiderül, hogy milyen lesz
_________________



Ha bármiféle problémád van, a fórumba írd! PÜ-ben nem segítek!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
[KX]snatch



Csatlakozott: 2007.01.17. Szerda 1:30
Hozzászólások: 279
Tartózkodási hely: Mi az hogy Noobia?

HozzászólásElküldve: Csüt. Aug. 14, 2008 1:58 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

TLW_Priby írta:
majd kiderül, hogy milyen lesz

van egy tippem Smile. Én biztosan nem élek a lehetőséggel, amúgy is lábrázást kapok a sok smurf-ertől...
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
VNJ_Techno



Csatlakozott: 2006.10.19. Csütörtök 22:22
Hozzászólások: 957

HozzászólásElküldve: Csüt. Aug. 14, 2008 3:42 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

jolvan én támogatom nem kell h mindenki bent legyen aki akar az belép minden kötöttség nélkül
_________________




http://www.youtube.com/watch?v=I9QJpwpLZWI&feature=related
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
TiL_Lui_



Csatlakozott: 2006.10.16. Hétfő 14:20
Hozzászólások: 1310

HozzászólásElküldve: Csüt. Aug. 14, 2008 4:42 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Énis maradok TiL_ben Very Happy
Eddig is megtaláltatok, meg eddig is tudtam hol vagytok, metnek a gamek, mint tegnap este. Szal én a kötöttség nélküli részét élvezem Smile
_________________

Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
kunyi



Csatlakozott: 2006.12.28. Csütörtök 18:32
Hozzászólások: 1025

HozzászólásElküldve: Pént. Aug. 15, 2008 12:33 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

gec én beléptem mert kurvára jolnézki a nickem Very Happy de amugy télleg leszarom kivan bene meg nicns Very Happy
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
gab_



Csatlakozott: 2006.10.15. Vasárnap 15:42
Hozzászólások: 1140
Tartózkodási hely: Pécs

HozzászólásElküldve: Pént. Aug. 15, 2008 2:42 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

tetszet?s a klánnév, jó hogy kitalálták anno Smile
_________________
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
Richard
Site Admin


Csatlakozott: 2006.10.15. Vasárnap 19:40
Hozzászólások: 304
Tartózkodási hely: Solt/Budapest

HozzászólásElküldve: Pént. Aug. 15, 2008 3:02 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Nekem is tetszik az xsech, ez a wora újraélesztése, ami egy jó klán volt, de kevesebb kötöttséggel, ami javulást jelent a worához képest. Viszont ez tényleg wora, csak más a klánnév. Szóval aki megsért?dött, és kilépkedett a worából, és ide visszaáll, az hülye! Very Happy
_________________
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
VNJ_Techno



Csatlakozott: 2006.10.19. Csütörtök 22:22
Hozzászólások: 957

HozzászólásElküldve: Pént. Aug. 15, 2008 8:01 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

szerintem meg full nem...
_________________




http://www.youtube.com/watch?v=I9QJpwpLZWI&feature=related
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
TLW_Priby
Site Admin


Csatlakozott: 2006.10.15. Vasárnap 15:34
Hozzászólások: 2131
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: Szomb. Aug. 16, 2008 12:31 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

ja és hála CaveMaNnak:
xSeCh = Explosive Secret of Chaos
azaz a káosz roabbanó titka vagy vmi ilyesmi Very Happy
_________________



Ha bármiféle problémád van, a fórumba írd! PÜ-ben nem segítek!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Rolo



Csatlakozott: 2007.06.13. Szerda 14:04
Hozzászólások: 233
Tartózkodási hely: Budapest, Gy?r, Debrecen, Siófok, néha Kenya

HozzászólásElküldve: Vas. Aug. 17, 2008 4:18 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Richi te mir?l beszélsz? Milyen wora? Köze nincs hozzá... Alapból nem is nevezném klánnak az xSeCh-et, se most meg sem régen... Baráti alapon ment a bekerülés, nem voltak korlátok... stb. De amugy is minek? Tényleg jól néz ki Very Happy És van múltja... Hugi, zsebi, andrew, muzeb, asterx és még sorolhatnám, annó több mint 50 tag volt a klánba... Ez csak egy lazulás, szal joinoljatok!
_________________


Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
kunyi



Csatlakozott: 2006.12.28. Csütörtök 18:32
Hozzászólások: 1025

HozzászólásElküldve: Vas. Aug. 17, 2008 5:07 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

1
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
VNJ_Techno



Csatlakozott: 2006.10.19. Csütörtök 22:22
Hozzászólások: 957

HozzászólásElküldve: Vas. Aug. 17, 2008 8:37 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

ja igazábol leto is nagyrészt vol xsech tagokbol állt. nemtom hogy jön csak eszembe jutott
_________________




http://www.youtube.com/watch?v=I9QJpwpLZWI&feature=related
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
kunyi



Csatlakozott: 2006.12.28. Csütörtök 18:32
Hozzászólások: 1025

HozzászólásElküldve: Hétf. Aug. 18, 2008 1:29 am    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

nagyrészt az m kamu, max 3-4 ember Smile
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Hozzászólások megtekintése:   
Lezárt fórum: ide nem küldhetsz témát, választ, nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.   Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> xSeCh klán Időzóna: (GMT +2 óra)
Ugrás a köv. oldalra: 1, 2, 3, 4  Következő
1 / 4 oldal

 
Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Magyar fordítás © Andai Szilárd - Frissítette: Magyar phpBB közösség