Tartalomjegyzék AoE2.hu archívum
2008-2011
 
 Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   TaglistaTaglista   CsoportokCsoportok   RegisztrációRegisztráció 
 ProfilProfil   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned   BelépésBelépés 

Fórummal kapcsolatban
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3 ... 25, 26, 27, 28  Következő
 
Lezárt fórum: ide nem küldhetsz témát, választ, nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.   Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Fórum
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
Richard
Site Admin


Csatlakozott: 2006.10.15. Vasárnap 19:40
Hozzászólások: 304
Tartózkodási hely: Solt/Budapest

HozzászólásElküldve: Hétf. Nov. 07, 2011 11:30 am    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

1600 alatt "Kezdö játékos"
1600 felett "Haladó játékos" ...nem expert! ><
A többi kb jó.
_________________
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
kunyi



Csatlakozott: 2006.12.28. Csütörtök 18:32
Hozzászólások: 1025

HozzászólásElküldve: Hétf. Nov. 07, 2011 1:18 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

jah meg ne feljtsük el a nagy arena plyererunke 2k-> ordog Smile
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Andrew_LK



Csatlakozott: 2007.02.26. Hétfő 1:00
Hozzászólások: 40

HozzászólásElküldve: Hétf. Nov. 07, 2011 3:10 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Nekem ez a pro státusz sem túl szimpatikus, mivel a professzionális hallatán én arra asszociálok hogy valaki ebb%u151l él, de ilyen nincs. De az expert is valóban elég viccesen hangzik 1600+ra, régebben mindig a 2k+ játékosokat hívták expertnek, aztán kés%u151bb meg már csak a 2,1-2,k+okat. Ez a legenda cím meg olyan tiszteletbelinek t%u171nik inkább, mert nem kell tükröznie a jelenlegi tudását az illet%u151nek.

Hugi egy id%u151ben valóban stabil 1,9-1,95k körüli volt, de még úgyis inkább bénákkal játszott hogy feljebb tolja a nickjét. De ilyen alapon north is bekerülhetne, mivel volt stabil 1,9-1,95k-s nickje, meg még talán future-nak is volt 1,9k-s ln-es nickje, ugye ordognek arenan szintén volt 1,95-2k, matt-nak is volt 1,85-1,9k. Caveman is ilyen er%u151s lehetett volna, ha játszott volna többet zone-on, Galmuszknak is simán lehetett volna 1,85-1,9k. Zsebkendo meg ugye még 2,1k is volt 1x, de stabilan 2k.

Sajnos ez a 'tudás szint' is elég relatív, mivel hiába tapasztalt-okos valaki, ha nem gyakorol eleget, nem lesz elég gyors, ügyes, nem megy majd a micro, nem tud majd olyan gyorsan döntéseket hozni, ill. rosszabbakat hoz. Sajnos ebben a játékban nagy a gyorsaság-ügyesség dominancia, folyamatosan rá kell szánni az id%u151d és kipihentnek kell lenni viszonylag (ill. a megfelel%u151, adott esetben nem túl nagy micro-igény%u171 biztonságos stratégiákat kell választani hogy kihasználd a tudásbeli el%u151nyöd - sajnos pont ez az amit mostanában nehéz...)

Egyébként mostanság én is alig bírok 1,9k fölött maradni stabilan mostanában, mert túl ügyesek az emberek hozzám képest, meg úgy általában túl jó stratégiákat játszanak (+ túl fáradt vagyok, alig van id%u151m, és amikor mégis van, nem jön senki, vagy csak brazilok-kínaiak ilyen este 11 körül én meg elcsábulok...) és még a smurf is sok úgy érzem.
Szóval attól hogy van ilyen 'legenda' státuszom, lehet hogy nem lennék most 'expert' státuszú ha pl. csak a voobly utolsó 2-3 hónapban mért teljesítmény alapján osztályoznánk.

Tehát azt is el kellene dönteni hogy legyen-e örökre szóló az a tudásszint amit 1x elértél, vagy csak mindig az aktuális tudásodnak feleljen-e meg, ill. hogy ez mennyire legyen aktuális. Voobly-n is van egy ilyen igény, amiért harcolnak most páran, hogy a rating top 10-50, vagy akár még több acc-nál a nem aktívak idővel évüljenek el, és veszítsenek az értékükből. (Most akkor 2-3 havonta játszani kell 1 tg-t béna játékosokkal, vagy béna nézővel béna ellen 1v1 - ahol alig van veszíteni való - és máris élő marad a nick ?Smile )

teszt őű


A hozzászólást Andrew_LK összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. Nov. 07, 2011 4:24 pm-kor.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
TLW_Priby
Site Admin


Csatlakozott: 2006.10.15. Vasárnap 15:34
Hozzászólások: 2131
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: Hétf. Nov. 07, 2011 4:05 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

jó hát akkor várok okos tippeket most a rangnevekre, azt könnyen át tudom írni
pro-expert helyett akkor valamit, bár az expert maradhatna is akár a mondjuk 1850+-okra, csak alá kéne akkor kitalálni valamit
gondoljatok most csak a magyar közösségre, ne nemzetközi vonalakban, nálunk egy 1600-as is elég jónak számít, hisz nem túl sok nála jobb aktív magyar van Smile
_________________



Ha bármiféle problémád van, a fórumba írd! PÜ-ben nem segítek!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Richard
Site Admin


Csatlakozott: 2006.10.15. Vasárnap 19:40
Hozzászólások: 304
Tartózkodási hely: Solt/Budapest

HozzászólásElküldve: Hétf. Nov. 07, 2011 4:50 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Priby, írtam, olvass vissza.
_________________
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
Richard
Site Admin


Csatlakozott: 2006.10.15. Vasárnap 19:40
Hozzászólások: 304
Tartózkodási hely: Solt/Budapest

HozzászólásElküldve: Hétf. Nov. 07, 2011 4:57 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Vagy:
Közlegény
Örmester
Örnagy
Ezredes
Tábornok

Very HappyVery Happy
_________________
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
BoSB_Subotai



Csatlakozott: 2006.10.15. Vasárnap 19:39
Hozzászólások: 558
Tartózkodási hely: Hungary, Solt

HozzászólásElküldve: Hétf. Nov. 07, 2011 6:31 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Na igen Richard ötlete nem is olyan rossz Very Happy Szerintem poén lenne... és még vita sem lenne rajta Very Happy
_________________

Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
BoSB_Subotai



Csatlakozott: 2006.10.15. Vasárnap 19:39
Hozzászólások: 558
Tartózkodási hely: Hungary, Solt

HozzászólásElküldve: Szomb. Nov. 19, 2011 2:57 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Csáááááááááááááá!

Mért van az hogy mikor bejelentkezek... beírom a felhasználót meg a kódot és rányomok hogy bejelentkezés villan egyet a kép és nem jelentkezik be.
Ugyanakkor úgy észleli mintha bejelentkeztem volna egy fél másodpercre és el is felejti az olvasatlan üzeneteket... Másodszorra mindig sikerül bejelentkezni. De addigra 0 olvasatlan üzenet van! :S

Remélem jól foggalmadzótam! Very Happy
_________________

Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
TLW_Priby
Site Admin


Csatlakozott: 2006.10.15. Vasárnap 15:34
Hozzászólások: 2131
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: Szomb. Nov. 19, 2011 6:35 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

hogy ?szinte legyek, nem tudom
próbáltad többféle böngész?vel is?
mert nekem nincs ilyen problémám

és automatikus bejelentkezés nem megy?
_________________



Ha bármiféle problémád van, a fórumba írd! PÜ-ben nem segítek!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
BoSB_Subotai



Csatlakozott: 2006.10.15. Vasárnap 19:39
Hozzászólások: 558
Tartózkodási hely: Hungary, Solt

HozzászólásElküldve: Vas. Nov. 20, 2011 3:09 am    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Nem szoktam automatikus bejelentkezést használni az az új gépemen nincs probléma ezzel (win 7 laptop) a régin van csak az xp vel... mindkett?n firefoxot használok...
_________________

Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
Richard
Site Admin


Csatlakozott: 2006.10.15. Vasárnap 19:40
Hozzászólások: 304
Tartózkodási hely: Solt/Budapest

HozzászólásElküldve: Hétf. Nov. 21, 2011 2:16 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Priby! Mi van a rangokkal, nem jó, amit javasoltam? Very Happy
_________________
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
kunyi



Csatlakozott: 2006.12.28. Csütörtök 18:32
Hozzászólások: 1025

HozzászólásElküldve: Hétf. Nov. 21, 2011 2:41 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

lenne 1-2 észrevételem ratingel:
Andrew 2144 <overrater
Latko 2044 < inactive
Maxxtro 1885 < overrater
kunyi 1850 < big overrater
abi 1832 <inactive
Kody 1828 <inactive
Ultram 1750 <talán ok
Rolo 1746 < ok
Apahun 1743 < overrated
adam 1739 < ok

szoval 3 nick ami tükrözi valóságot Very Happy szerintem aki active, lehet vmi aktiv nicket kénne megadni v akkor kitehetnézd zsepi,hugi nickjét is...
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
kunyi



Csatlakozott: 2006.12.28. Csütörtök 18:32
Hozzászólások: 1025

HozzászólásElküldve: Hétf. Nov. 21, 2011 2:43 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

vagy valami olyasmi hogy top rateds az ok , esetleg h actuel/activ nicks és mindki megadná amivel játszik, mert ha actulet/activ nickeket néznénk jo szarabbul nézne ki kisebb ratek de több ember beférne... csak 1tippvoltamgb
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
TiL_Lui_



Csatlakozott: 2006.10.16. Hétfő 14:20
Hozzászólások: 1310

HozzászólásElküldve: Hétf. Nov. 21, 2011 5:12 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

teljesen jogos. javallom én is, hogy csak aktív játékosok legyenek a ranglistán. aztán, hogy villogjunk, hogy van magyar 2k+os arra lehetne egy külön ranglista valami külön névvel... pl: legends (ez egy hülye név csak ez ugrott be).
Így mondjuk lenne egy 10 f?s ranglista és lenne egy 1800as meg sok 1500, 1600as.
Én is inaktívnak tartom a játékbeli státuszomat, mert neten nem játszottam már 2 hónapja.
_________________

Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
TLW_Apollo17hu
Site Admin


Csatlakozott: 2006.10.21. Szombat 12:26
Hozzászólások: 329
Tartózkodási hely: nappali

HozzászólásElküldve: Hétf. Nov. 21, 2011 6:55 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Le ne szopjalak titeket? Very Happy

Este megírom, hogy mit miért csinálunk, és mit miért nem lehet. (A legnagyobb gond az, hogy senki nem ért a php-hoz, ezért a szerzett kódon nem tudunk módosítani.)
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Turbo B.



Csatlakozott: 2011.11.14. Hétfő 21:42
Hozzászólások: 41

HozzászólásElküldve: Hétf. Nov. 21, 2011 7:34 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

TLW_Apollo17hu írta:
Le ne szopjalak titeket? Very Happy

Este megírom, hogy mit miért csinálunk, és mit miért nem lehet. (A legnagyobb gond az, hogy senki nem ért a php-hoz, ezért a szerzett kódon nem tudunk módosítani.)


kérlek ne!



én valamelyest értek hozzá... Very Happy
bár attól függ mit kéne csinálni... Very Happy2
_________________
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
TLW_Priby
Site Admin


Csatlakozott: 2006.10.15. Vasárnap 15:34
Hozzászólások: 2131
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: Hétf. Nov. 21, 2011 10:34 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

nade kunyi
rolo és ultra 1750 ok? Very HappyD
na ne röhögtess Razz
_________________



Ha bármiféle problémád van, a fórumba írd! PÜ-ben nem segítek!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
kunyi



Csatlakozott: 2006.12.28. Csütörtök 18:32
Hozzászólások: 1025

HozzászólásElküldve: Hétf. Nov. 21, 2011 11:16 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

hát nemírtam a listát kérlek... 11
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
kunyi



Csatlakozott: 2006.12.28. Csütörtök 18:32
Hozzászólások: 1025

HozzászólásElküldve: Hétf. Nov. 21, 2011 11:16 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

neménirtam na
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
TLW_Priby
Site Admin


Csatlakozott: 2006.10.15. Vasárnap 15:34
Hozzászólások: 2131
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: Kedd. Nov. 22, 2011 12:18 am    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

de azt írtad mögéjük, hogy ok...
ha rolo 1750 akkor én 1700 vagyok bleee Razz
bocs rolcsi Razz
_________________



Ha bármiféle problémád van, a fórumba írd! PÜ-ben nem segítek!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Hozzászólások megtekintése:   
Lezárt fórum: ide nem küldhetsz témát, választ, nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.   Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Fórum Időzóna: (GMT +2 óra)
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3 ... 25, 26, 27, 28  Következő
26 / 28 oldal

 
Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Magyar fordítás © Andai Szilárd - Frissítette: Magyar phpBB közösség