Tartalomjegyzék AoE2.hu archívum
2008-2011
 
 Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   TaglistaTaglista   CsoportokCsoportok   RegisztrációRegisztráció 
 ProfilProfil   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned   BelépésBelépés 

Új Huncup?
Ugrás a köv. oldalra: 1, 2, 3, 4  Következő
 
Lezárt fórum: ide nem küldhetsz témát, választ, nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.   Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Multiplayer
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
TLW_Priby
Site Admin


Csatlakozott: 2006.10.15. Vasárnap 15:34
Hozzászólások: 2131
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: Szer. Jan. 21, 2009 12:07 am    Hozzászólás témája: Új Huncup? Hozzászólás az előzmény idézésével

Szóval lassan vége a vizsgaid?szaknak, ideje elgondolkozni egy újabb megpróbáltatáson... Razz
Egy dolgot megszabok: ha lesz, 1v1 cup lesz, a többi javaslat jöhet ide.

(2v2 cupot meg hamarosan befejezve szeretném látni... nemkéne AW a dönt?ben Smile )
_________________



Ha bármiféle problémád van, a fórumba írd! PÜ-ben nem segítek!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
[KX]mole



Csatlakozott: 2006.10.20. Péntek 11:21
Hozzászólások: 109
Tartózkodási hely: Noobia

HozzászólásElküldve: Szer. Jan. 21, 2009 1:54 am    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

lehet hülyeségek:
- szigorú határid?ket kell szabni, máshogy nem fog befejez?dni ez sem Smile
- [s:f038c392e6]ha nem lesz túl nagy számú jelentkez?, akkor bajnokság lehetne bel?le - bár jól tudom, hogy azt sem túl könny? adminisztrálni. Szóval ezt tényleg kevés szám mellett érdemes Smile, viszont nagy el?nye, hogy mindenki játszik mindenkivel, és így talán még jobban a skill döntene. Persze lehet ez tényleg túl elrugaszkodott ötlet, hiszen valószín? 10nél többen jelentkeznek. Úgyhogy ez a pont csak amolyan hangos gondolkodás volt....[/s:f038c392e6]
- 3 meccs, ezekb?l jöv? pontokat kapják a páciensek. Szóval 2:1 esetén a vesztes is vihetne egy pontot magával. (persze ennek csak körmeccseknél van értelme) Így megmaradna 2-0 után is a harmadik meccs értelme.
- blind random
- pick civ
- csak magyarok

gl all Smile
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
[KX]snatch



Csatlakozott: 2007.01.17. Szerda 1:30
Hozzászólások: 279
Tartózkodási hely: Mi az hogy Noobia?

HozzászólásElküldve: Szer. Jan. 21, 2009 9:09 am    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

egyre keményebb vagy mole...11
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
[KX]snatch



Csatlakozott: 2007.01.17. Szerda 1:30
Hozzászólások: 279
Tartózkodási hely: Mi az hogy Noobia?

HozzászólásElküldve: Szer. Jan. 21, 2009 9:13 am    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

ötleteim:

- ne ilyen UR meg t*kömtudja milyen map-ok legyenek, hanem Blind Random.
- a pick civ helyett még a random civet is el tudnám képzelni, hogy ne legyen egysíkú
- csak olyan nevezését szabadna elfogadni, akiről tudni, hogy le is játszik pár meccset (azért már tudjuk, kik nem szokták lejátszani a meccseiket Very Happy)
- bajnokság-szerűen lehetne játszani, mert sztem 10-12 aktív játékosnál úgy sem lesz több, és ahogy mole is mondta, 2:1-nél a vesztes is kapna pontot. Így lenne értelme a harmadik meccsnek is.

most hirtelen ennyi Very Happy.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
VNJ_Techno



Csatlakozott: 2006.10.19. Csütörtök 22:22
Hozzászólások: 957

HozzászólásElküldve: Szer. Jan. 21, 2009 9:45 am    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

én annyit mondok vaze hogy egy gyors bajnokságot csináljatok ne fél évig tartson legyen egy honap összesen körmérközések vagy valami aztán csokolom akinek aza honap nem megfelel? nem jelentkezik és kész. én még mindig azt mondom h körmérk?zések aztán akinek a legtöbb pontja van az a gy?ztes és kész. fasznak kell az egyenes kiesés meg a többi. a játékrol szoljon a bajnokság
_________________




http://www.youtube.com/watch?v=I9QJpwpLZWI&feature=related
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
[KX]snatch



Csatlakozott: 2007.01.17. Szerda 1:30
Hozzászólások: 279
Tartózkodási hely: Mi az hogy Noobia?

HozzászólásElküldve: Szer. Jan. 21, 2009 10:35 am    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

VNJ_Techno írta:
én még mindig azt mondom h körmérk?zések aztán akinek a legtöbb pontja van az a gy?ztes és kész. fasznak kell az egyenes kiesés meg a többi.

ez így is van, mi is ezt szajkózzuk már egy ideje moleal Very Happy
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
TiL_Lui_



Csatlakozott: 2006.10.16. Hétfő 14:20
Hozzászólások: 1310

HozzászólásElküldve: Szer. Jan. 21, 2009 11:09 am    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sztem a határid? megszabásával szinte minden nagyobb problémát megoldanánk a bajnokság szempontjábol, tehát mindenki kapna mondjuk 7 napot a mecs lejátszására! vagy nemtudom én ilyenkor mennyit adnak Smile a lényeg a határozottságon legyen!!!
Priby a még folyamatban lév? 2v2 cupal kapcsolatban sztem lépj a tettek mezejére, modosíts szabályt és mond azt hogy január 31.-ig le kell játszani(kerek10nap) és kész, ha a két dönt?s nem játsza le a harmadik hely nyer... az ugye már megvan? Very Happy
_________________

Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
xSeCh_Ultram



Csatlakozott: 2007.05.26. Szombat 16:14
Hozzászólások: 1346
Tartózkodási hely: Óperencián is túl

HozzászólásElküldve: Szer. Jan. 21, 2009 12:44 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

bazze, nézzetek már be a technoék vs latkoék topikba... lassan 1 éves már Very Happy szal szart se érünk azzal ha határidöt megszabod, ugyis lezs csuszás
_________________

Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
[KX]mole



Csatlakozott: 2006.10.20. Péntek 11:21
Hozzászólások: 109
Tartózkodási hely: Noobia

HozzászólásElküldve: Szer. Jan. 21, 2009 12:47 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

azzal eléri ha AW-t ad Smile
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
TLW_Priby
Site Admin


Csatlakozott: 2006.10.15. Vasárnap 15:34
Hozzászólások: 2131
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: Szer. Jan. 21, 2009 3:22 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

de egyik sem érdemli meg... az a baj, hogy belecsúsztunk a vizsgaid?szakba, és Kody nyafog... bár nem értem mér, hisz néha ígyis jáccik... ennyi er?vel azt is le lehetne játszani, csak a legf?bb baj, hogy senki se kezdeményez Sad
_________________



Ha bármiféle problémád van, a fórumba írd! PÜ-ben nem segítek!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
[KX]mole



Csatlakozott: 2006.10.20. Péntek 11:21
Hozzászólások: 109
Tartózkodási hely: Noobia

HozzászólásElküldve: Szer. Jan. 21, 2009 3:30 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

akkor döntetlen oszkészcsá
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
TiL_Lui_



Csatlakozott: 2006.10.16. Hétfő 14:20
Hozzászólások: 1310

HozzászólásElküldve: Szer. Jan. 21, 2009 8:35 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

xSeCh_Ultram írta:
bazze, nézzetek már be a technoék vs latkoék topikba... lassan 1 éves már Very Happy szal szart se érünk azzal ha határidöt megszabod, ugyis lezs csuszás

Ha addig nem játszák le akkor kiestek, aztán csöö, nemköll játszani cupon...
_________________

Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
kunyi



Csatlakozott: 2006.12.28. Csütörtök 18:32
Hozzászólások: 1025

HozzászólásElküldve: Szer. Jan. 21, 2009 8:47 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

vagy priby választani kell egy eréjesebb Admint aki ossza AW-t és ne msajnál meg senki és télleg lelehetne pörgetni, max lene 4-5 rec meg 20 aw de mégis lezajlik:) én válalnám aw osztást Very Happy
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
_venace_



Csatlakozott: 2007.01.02. Kedd 14:42
Hozzászólások: 731
Tartózkodási hely: Kecskemét

HozzászólásElküldve: Szer. Jan. 21, 2009 8:48 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

kunyi for president!
_________________

Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
TLW_Priby
Site Admin


Csatlakozott: 2006.10.15. Vasárnap 15:34
Hozzászólások: 2131
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: Szer. Jan. 21, 2009 9:47 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

jovan kunyi csinálhatod xD
_________________



Ha bármiféle problémád van, a fórumba írd! PÜ-ben nem segítek!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
VNJ_Techno



Csatlakozott: 2006.10.19. Csütörtök 22:22
Hozzászólások: 957

HozzászólásElküldve: Szer. Jan. 21, 2009 11:50 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

én nemtom lehet én látom rosszul de ezek a cupok a játékrol szolnak nem? ismerjük egymást mindeki tudja ki hogy jáccik jáccott stb szerintem igazábol senkit se érdekel h most ki lesz az els? mert szerintem ez nem arrol szól hogy akkor most ki is a legjobb magyar player hanem arrol h jáccunk és ez az egész ott van elbaszva hogy egyenes kiesés meg looser ág meg winer ág nemtom mi a fasznak. egyszerübb lenne ha lenne egy téli cup meg egy tavaszi cup meg nyári öszi vagy ilyesmi. aztán lenne 2-3 honap h lejáccák a meccseket és kész akinek a legtöbb pontja az nyeri. aztán jöhet a következ? aki nem tud jáccani az nem jáccik vagy nem nevez aztán nincs vita majd jáccik a következ?be. de ezt lehetne havonta is csinálni. mindenkinek van 1 honapja h lejáccon annyi meccset amennyit kell vagy tud, nem kell bonyolitani lesz 2 game egyik mapot egyik választja másiakt másik aztán szeva win 3 pont loose 1pont. akik a végén döntetlenül állnak vagy jáccanak és egyik elöbrre másik hátrébb kerül vagy basszasas döntetlenül végeznek. nincs aw ha nem jáccanak nincs pont ennyi. szerintem ennek lenne értelme másnak nem igazán
_________________




http://www.youtube.com/watch?v=I9QJpwpLZWI&feature=related
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
TLW_Priby
Site Admin


Csatlakozott: 2006.10.15. Vasárnap 15:34
Hozzászólások: 2131
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: Csüt. Jan. 22, 2009 12:20 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Az lehet, de szerintem ez nagyobb eséllyel megbukna, mint a körökre osztott. szvzs jobb, ha minden hétre be van osztva, hogy kivel jácc

Él? példa erre a volt WoRA bajnokság. Els? pár forudloban, megvoltak hogy kinek ki ellen kell játszani. Kb 4. fordulótól azt mondtuk, hogy lehet összevissza játszani, hisz mindenki játszott volna mindenkivel. Na ott lett vége az egészenk... Very Happy

Én meg nem fogom az egész bagázst nyaggatni, hogy játsszon Razz

Szóval lehet, hogy jó lenne, de kevés esélyt látok rá, hogy ez így m?köd?képes lesz Rolling Eyes
_________________



Ha bármiféle problémád van, a fórumba írd! PÜ-ben nem segítek!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
xSeCh_Ultram



Csatlakozott: 2007.05.26. Szombat 16:14
Hozzászólások: 1346
Tartózkodási hely: Óperencián is túl

HozzászólásElküldve: Csüt. Jan. 22, 2009 12:38 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

pató pál urak vagyunk, ez a baj...
_________________

Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
[KX]snatch



Csatlakozott: 2007.01.17. Szerda 1:30
Hozzászólások: 279
Tartózkodási hely: Mi az hogy Noobia?

HozzászólásElküldve: Csüt. Jan. 22, 2009 2:33 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

nem tudom miért, de én úgy vagyok, ha nevezek valahol, akkor le is játszom a meccseimet és csak akkor nevezek, ha tudom, hogy le fogom tudni játszani. ilyen egyszerű
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
VNJ_Techno



Csatlakozott: 2006.10.19. Csütörtök 22:22
Hozzászólások: 957

HozzászólásElküldve: Csüt. Jan. 22, 2009 3:21 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

pribi ki mondta h nyaggasd az embereket? és szerinted ez megbukna mert a worába anno abba hagytátok de az már elötte haldokloban volt de akkor nézzük a többi versenyt bazd meg másfél év alatt fejezték be a mostani még mindig nincs lejáccva hát sokkal jobb. nemtom vagy nem olvastad el vagy baszottul nem értetted meg amit irtam. pont a lényeg az h aki jáccani akar az nevez aztán ha mégse tudja lejáccani akkor nem kap pontot ennyi nem kell ebb?l ügyet csinálni nem kell nyaggatni meg aw-zni ami kurvára nem megoldás. te ezt mindig tul komolyan veszed pedig a JÁTÉKrol szol. igy legalább nem kell várni arra h lejáccák aztán lehet h egyik honapban vagy amilyen hosszu lesz egy ilyen körmérk?zés éppen snatch vagy coolt lesz az els? mert ?k jácottak a legtöbbet. érdekesebb lesz ha meg nem jáccanak akkor nem jáccanak ez nem er?szak
_________________




http://www.youtube.com/watch?v=I9QJpwpLZWI&feature=related
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Hozzászólások megtekintése:   
Lezárt fórum: ide nem küldhetsz témát, választ, nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.   Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Multiplayer Időzóna: (GMT +2 óra)
Ugrás a köv. oldalra: 1, 2, 3, 4  Következő
1 / 4 oldal

 
Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Magyar fordítás © Andai Szilárd - Frissítette: Magyar phpBB közösség