Tartalomjegyzék AoE2.hu archívum
2008-2011
 
 Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   TaglistaTaglista   CsoportokCsoportok   RegisztrációRegisztráció 
 ProfilProfil   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned   BelépésBelépés 

Mapok
Ugrás a köv. oldalra: 1, 2  Következő
 
Lezárt fórum: ide nem küldhetsz témát, választ, nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.   Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Általános
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
TLW_Priby
Site Admin


Csatlakozott: 2006.10.15. Vasárnap 15:34
Hozzászólások: 2131
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: Hétf. Feb. 23, 2009 9:16 pm    Hozzászólás témája: Mapok Hozzászólás az előzmény idézésével

Csoportforduló mapjai:

A mapokat az alábbi sorrendben kell játszani!

Round 1:

Arabia Hun war
BR Vik war
Arena Turk war

Round 2:

Arabia Mong war
BR Korean war
Arena Chinese war

Round 3:

Arabia Byz war
BR Brit war
Arena Spanish war

Round 4:

Arabia Aztec war
BR Goth war
Arena Mayan war

Round 5:

Arabia Spanish war
BR Persian war
Arena Mong war


Playoffs mapjai kés?bb...
_________________



Ha bármiféle problémád van, a fórumba írd! PÜ-ben nem segítek!


A hozzászólást TLW_Priby összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szomb. Feb. 28, 2009 10:10 pm-kor.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
kunyi



Csatlakozott: 2006.12.28. Csütörtök 18:32
Hozzászólások: 1025

HozzászólásElküldve: Hétf. Feb. 23, 2009 10:35 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

ezigy szar, csak arab Br gamek lesznek semi homemap ez ratyi arena ugyse fog lemeni tob esetbe
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
TLW_Priby
Site Admin


Csatlakozott: 2006.10.15. Vasárnap 15:34
Hozzászólások: 2131
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: Hétf. Feb. 23, 2009 10:40 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

de mert mind3 mapot lekkell játszani, mivel pontokért küzdesz
_________________



Ha bármiféle problémád van, a fórumba írd! PÜ-ben nem segítek!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
xSeCh_Ultram



Csatlakozott: 2007.05.26. Szombat 16:14
Hozzászólások: 1346
Tartózkodási hely: Óperencián is túl

HozzászólásElküldve: Kedd. Feb. 24, 2009 1:23 am    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

jaj ennyi aréna, akkor inkább michi lol Very Happy
_________________

Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
TiL_Lui_



Csatlakozott: 2006.10.16. Hétfő 14:20
Hozzászólások: 1310

HozzászólásElküldve: Kedd. Feb. 24, 2009 2:12 am    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Mondjuk micsi ne legyen mert Kodyval vok gy csoportba Smile
_________________

Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
Kody



Csatlakozott: 2007.01.12. Péntek 1:00
Hozzászólások: 350
Tartózkodási hely: Gy?r / Budapest

HozzászólásElküldve: Kedd. Feb. 24, 2009 3:08 am    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

jah,az nem lenne fair:)!
_________________
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
VNJ_Techno



Csatlakozott: 2006.10.19. Csütörtök 22:22
Hozzászólások: 957

HozzászólásElküldve: Kedd. Feb. 24, 2009 2:03 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

nemtom mér kell megszabni a civeket és a mapokat, mért nem választhatunk mi mapot és civet?
_________________




http://www.youtube.com/watch?v=I9QJpwpLZWI&feature=related
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Guti_



Csatlakozott: 2006.10.17. Kedd 15:14
Hozzászólások: 261
Tartózkodási hely: Oroszlány

HozzászólásElküldve: Kedd. Feb. 24, 2009 2:23 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Még a map oké mert ugye nem kieséses a rendszer hanem pontokra megy és itt nem az van hogy egyiknek kedvez a másiknak nem érted techno.
De a civeket válaszhatná a gy?ztes vagyis mindíg az aki az el?z? mapot nyerte ( els?nél megszabott és utána ahogy mondtam)
talán de ez 1 ötlet Smile
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
xSeCh_Ultram



Csatlakozott: 2007.05.26. Szombat 16:14
Hozzászólások: 1346
Tartózkodási hely: Óperencián is túl

HozzászólásElküldve: Kedd. Feb. 24, 2009 2:48 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

inkább a vesztes válassza akkor már.
_________________

Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
TiL_Lui_



Csatlakozott: 2006.10.16. Hétfő 14:20
Hozzászólások: 1310

HozzászólásElküldve: Kedd. Feb. 24, 2009 3:03 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Jah sztem is legyen valami ilyesmi! adom..
_________________

Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
Kody



Csatlakozott: 2007.01.12. Péntek 1:00
Hozzászólások: 350
Tartózkodási hely: Gy?r / Budapest

HozzászólásElküldve: Kedd. Feb. 24, 2009 3:04 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Én adnám,ha lenne vmi nomad, vagy ES map!
_________________
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
VNJ_Techno



Csatlakozott: 2006.10.19. Csütörtök 22:22
Hozzászólások: 957

HozzászólásElküldve: Kedd. Feb. 24, 2009 3:11 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

jah... fun kéne fun


Még a map oké mert ugye nem kieséses a rendszer hanem pontokra megy és itt nem az van hogy egyiknek kedvez a másiknak nem érted techno.

nem értem
_________________




http://www.youtube.com/watch?v=I9QJpwpLZWI&feature=related
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Guti_



Csatlakozott: 2006.10.17. Kedd 15:14
Hozzászólások: 261
Tartózkodási hely: Oroszlány

HozzászólásElküldve: Kedd. Feb. 24, 2009 3:36 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

nah arra gondoltam hogy minden gamet le kell tolni mert liga jelleg van és ha valaki nyerné az els? mapot és utána mindketten választanának egyet nagyobb esélye van annak aki az els?t nyerte hogy akár megint az els? mapot választva mondjuk hozza 2-1re a gamet de ha el?re megadott mapok vannak és csak civeket lehetne választani az nem kedvezne annyira mint mondjuk 1 map
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
abi_



Csatlakozott: 2006.10.20. Péntek 19:35
Hozzászólások: 154

HozzászólásElküldve: Kedd. Feb. 24, 2009 3:59 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

sztem meg ez a legjobb igy , hogy senki sem tudja mi lesz és priby csak kirakja hogy azt kell játszani, ha itt elmenne megint hogy változtasunk akkor ugyanolyan fos lenne mint eddigi cupok
ne változtass semmit priby, csak ted a dolgod eddig ez nez ki a legjobb tourneynak xd, majd max a köv fordulokba alakits kicsit ha vmi jo ötlet, de ne csináljunk kivánságmüsort belöle
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
VNJ_Techno



Csatlakozott: 2006.10.19. Csütörtök 22:22
Hozzászólások: 957

HozzászólásElküldve: Kedd. Feb. 24, 2009 5:46 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

jovan nekem olymind1, de én random civel szeretnék jáccani:D
_________________




http://www.youtube.com/watch?v=I9QJpwpLZWI&feature=related
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
TLW_Priby
Site Admin


Csatlakozott: 2006.10.15. Vasárnap 15:34
Hozzászólások: 2131
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: Kedd. Feb. 24, 2009 6:47 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Eléggé egyhangú lenne, ha arabaian mindig mindenki hunokkal jáccana (mert miért is mással?), BR-en meg mindig mindenki vikinggel. Ezért gondoltam, hogy legyen így. Sztem nem hülyeség.
_________________



Ha bármiféle problémád van, a fórumba írd! PÜ-ben nem segítek!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Kokesz



Csatlakozott: 2008.06.18. Szerda 20:45
Hozzászólások: 9

HozzászólásElküldve: Kedd. Feb. 24, 2009 11:06 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Szerintem is igy nagyon jó ahogy a priby csinálta.Szerintem maradjon így.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
kunyi



Csatlakozott: 2006.12.28. Csütörtök 18:32
Hozzászólások: 1025

HozzászólásElküldve: Szer. Feb. 25, 2009 10:17 am    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

csak a recek lesznek egyhangu unalmassak:) mint bcc-n mivel sok arab és mongol^^ ja ezt most lekell utánoznunk mert ez igy biztos jobb,ezért tart itt magyar.o. ahol tart,mert csak utánozgat meg rosz helyre áll-állt az idök során mindig és akkor bengg, de nekem mind1 én amjd osztom az AW-ket Smile gl hf all
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
xSeCh_Ultram



Csatlakozott: 2007.05.26. Szombat 16:14
Hozzászólások: 1346
Tartózkodási hely: Óperencián is túl

HozzászólásElküldve: Szer. Feb. 25, 2009 11:02 am    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

nem azért vagyunk szar helyen, mert utánzunk, hanem azért mert kurva szarul utánzunk. a szar helyválasztással meg eleve meg vagyunk állva Smile én a többi ország esetében kiléptem volna már a natobol meg az euból, tuti h csak bukta lesz a vége xD
_________________

Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
[KX]snatch



Csatlakozott: 2007.01.17. Szerda 1:30
Hozzászólások: 279
Tartózkodási hely: Mi az hogy Noobia?

HozzászólásElküldve: Szer. Feb. 25, 2009 11:22 am    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

abi_ írta:
majd max a köv fordulokba alakits kicsit ha vmi jo ötlet, de ne csináljunk kivánságmüsort belöle
de éppen erről van szó, hogy eddig jöttek a jobbnál jobb ötletek, amiből semmi nem lett. Miért nem lehet random pálya random civvel? ott aztán megmutathatja mindenki, hogy miként alkalmazkodik egy számára ismeretlenebb pályához vagy nemzethez.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Hozzászólások megtekintése:   
Lezárt fórum: ide nem küldhetsz témát, választ, nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.   Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Általános Időzóna: (GMT +2 óra)
Ugrás a köv. oldalra: 1, 2  Következő
1 / 2 oldal

 
Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Magyar fordítás © Andai Szilárd - Frissítette: Magyar phpBB közösség