Tartalomjegyzék AoE2.hu archívum
2008-2011
 
 Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   TaglistaTaglista   CsoportokCsoportok   RegisztrációRegisztráció 
 ProfilProfil   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned   BelépésBelépés 

R3 xsech_kody vs kunyi
Ugrás a köv. oldalra: 1, 2, 3  Következő
 
Lezárt fórum: ide nem küldhetsz témát, választ, nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.   Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> D csoport Recorded Games
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
kunyi



Csatlakozott: 2006.12.28. Csütörtök 18:32
Hozzászólások: 1025

HozzászólásElküldve: Csüt. Márc. 05, 2009 4:31 pm    Hozzászólás témája: R3 xsech_kody vs kunyi Hozzászólás az előzmény idézésével

Watch@seee
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
abi_



Csatlakozott: 2006.10.20. Péntek 19:35
Hozzászólások: 154

HozzászólásElküldve: Csüt. Márc. 05, 2009 5:01 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

arabot azthittem megfogod nyerni

zászlo 11 kody niga Very Happy
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
kunyi



Csatlakozott: 2006.12.28. Csütörtök 18:32
Hozzászólások: 1025

HozzászólásElküldve: Csüt. Márc. 05, 2009 6:24 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

az:D ,ja arabon éphogy nem csusztam el Very Happy arena érdekess vót
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Kody



Csatlakozott: 2007.01.12. Péntek 1:00
Hozzászólások: 350
Tartózkodási hely: Gy?r / Budapest

HozzászólásElküldve: Csüt. Márc. 05, 2009 10:33 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

hehe:)! Nincs is ilyen szabály,hogy új gamet te kis kuki!!!! Amúgy szép volt! Els? meccset nyerni akartam,mert úgy éreztem abban jó vagyok! Miután lesújtottál azzal hogy elkalapáltál,BRen valami váratlan akartam el?húzni a cilinderb?l,csak hát nem jött össze a sunnyogásom! Aztán meg elkurtam impet (mint arabon) . A 3. gameben meg tudtam hogy nincs mit vesztenem,ezt én fogom nyerni!

Gutinak üzenem: nincs semmiféle re szabály,meg arenán lehet csórni! Ha már spectázol legalább hülyeségeket ne pofázz közbe:D! Amugy nincs harag:D!
_________________
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
Rolo



Csatlakozott: 2007.06.13. Szerda 14:04
Hozzászólások: 233
Tartózkodási hely: Budapest, Gy?r, Debrecen, Siófok, néha Kenya

HozzászólásElküldve: Csüt. Márc. 05, 2009 11:57 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

ezt még én is megnézem XD
_________________


Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
abi_



Csatlakozott: 2006.10.20. Péntek 19:35
Hozzászólások: 154

HozzászólásElküldve: Pént. Márc. 06, 2009 12:09 am    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

amugy ja ez a re szabaly nem él itt, nem kellett volna, ha én lennék rendez? tuti büntetném Very Happy , am télleg Very Happy
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Guti_



Csatlakozott: 2006.10.17. Kedd 15:14
Hozzászólások: 261
Tartózkodási hely: Oroszlány

HozzászólásElküldve: Pént. Márc. 06, 2009 8:17 am    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Jah hülye vagyok bocsi összekevertem a bcc2 szabályzatával ahol
On Arena sheep or boar stealing is not allowed.
De a re kérés van olyan legalábbis mikor elolvastam a szabályzatot és beszéltük Pribyvel volt benne de lehet azóta kivette.
Mind1 szerintem ezek a dolgok egyikre oldalra sem döntötték el a meccset.
Meg amúgy sem szép dolog lopni hehe Smile
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
kunyi



Csatlakozott: 2006.12.28. Csütörtök 18:32
Hozzászólások: 1025

HozzászólásElküldve: Pént. Márc. 06, 2009 12:09 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Very Happy én direkt megkérdeztem h van -e re Very Happy kody->kabbe:)
"3. gameben meg tudtam hogy nincs mit vesztenem,ezt én fogom nyerni! "-->" 3. gameben meg tudtam hogy nincs mit vesztenem,mivel én jutok tovább, és ezért hagytalak nyerni:DVery HappyVery Happy 11" Razz
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
kunyi



Csatlakozott: 2006.12.28. Csütörtök 18:32
Hozzászólások: 1025

HozzászólásElküldve: Pént. Márc. 06, 2009 12:10 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

jolvan nemám arena szép volt, én lebecsültem elite konkuk erejét,rég találkoztam veleuk mrá össze, amugy durva h 40 skmirmi nem tud 1 dobásal 1 DARAB conkut se leszedni.... kibaszot lol, az ember meg aszthiné jo ellene:)
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
TLW_Priby
Site Admin


Csatlakozott: 2006.10.15. Vasárnap 15:34
Hozzászólások: 2131
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: Pént. Márc. 06, 2009 1:20 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

egyezzünk meg abban, hogy mindn pitiáner dolgon nem kérünk re-t
ha pl valemelyik fontos nyersidhez nem férsz hozzá, befalazódott egykét birkád, vagy az aranyad, vagy esetleg oylan mapod van, hogy tényleg 1 km-re van a fa, akkor lehet re-t kérni, de más esetben ne kérjünk.
_________________



Ha bármiféle problémád van, a fórumba írd! PÜ-ben nem segítek!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
VNJ_Techno



Csatlakozott: 2006.10.19. Csütörtök 22:22
Hozzászólások: 957

HozzászólásElküldve: Pént. Márc. 06, 2009 1:58 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

hát az a helyzet h kunyinak kurva jo econja van, arabon is leboomolt pedig bukta a csatákat, aztán yucárol ne is beszéljünk arenán meg hát lol. na mind1 gg arena teccett
_________________




http://www.youtube.com/watch?v=I9QJpwpLZWI&feature=related
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Guti_



Csatlakozott: 2006.10.17. Kedd 15:14
Hozzászólások: 261
Tartózkodási hely: Oroszlány

HozzászólásElküldve: Pént. Márc. 06, 2009 2:04 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Priby írta:
egyezzünk meg abban, hogy mindn pitiáner dolgon nem kérünk re-t
ha pl valemelyik fontos nyersidhez nem férsz hozzá, befalazódott egykét birkád, vagy az aranyad, vagy esetleg oylan mapod van, hogy tényleg 1 km-re van a fa, akkor lehet re-t kérni, de más esetben ne kérjünk.


Én azt mondtam neki hogy 1 valaki 1 mapon csak 1szer kérhet re-t és arabon kértek mind2en egyszer így mondtam nekik hogy a 3.on mind1 milyen a mapjuk azt kell letolni.
BR-en nem volt re
Arénán meg Kunyi kért 1szer mert el?l volt a goldja ha oda kap 1 várat akkor gg szóval érthet? módon és a 2.ban is akart de akkor már nem kérhetett kodi pedig nem kér így végig ment.
Szerintem minden fair volt!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
Kody



Csatlakozott: 2007.01.12. Péntek 1:00
Hozzászólások: 350
Tartózkodási hely: Gy?r / Budapest

HozzászólásElküldve: Pént. Márc. 06, 2009 2:15 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Kunyi rox,ennyi:)! Sztem jó kis gamek voltak:D! és a 40 conq+6 bombard az nagyot tud ütni:D! Illetve még egy dologgal nyertem meg,hogy amikor betörtél imp elején,akkor fejlesztettem parikat:D és így le tudtam szedni a 12 ramodat,máshogy esélytelen lett volna megmenteni bármi ecot is! Nagyon szép volt az,csak tudtam,hogy ezt a sereget te sem tudod csak ugy kétfrontos harc modjára megállítani:D!
_________________
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
TiL_Lui_



Csatlakozott: 2006.10.16. Hétfő 14:20
Hozzászólások: 1310

HozzászólásElküldve: Pént. Márc. 06, 2009 2:34 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

ááhh kody arena nagyon tetszett, nézem, hogy véged, bemennek a ramok, aztán egyszercsak kunyinál az a baszott nagy sereg SmileSmile
szép volt na. gg
_________________

Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
abi_



Csatlakozott: 2006.10.20. Péntek 19:35
Hozzászólások: 154

HozzászólásElküldve: Pént. Márc. 06, 2009 2:41 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

jah eco, régen is ebbe vitte kunyi a primet, amit mashol geciszarul csinal az ecojaval duplan visszahozza
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
kunyi



Csatlakozott: 2006.12.28. Csütörtök 18:32
Hozzászólások: 1025

HozzászólásElküldve: Pént. Márc. 06, 2009 7:12 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

111
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
kunyi



Csatlakozott: 2006.12.28. Csütörtök 18:32
Hozzászólások: 1025

HozzászólásElküldve: Pént. Márc. 06, 2009 7:16 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

abi ha akarod felteszek neked 1-2 régi gamet, sose econba vertelek el meg mást sem emlékez,max melete jo volt econ, most max econ tobbi meg szar ratyi kéne vagy 100-200 game mirohoz,econ is elégé nulla még
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
VNJ_Techno



Csatlakozott: 2006.10.19. Csütörtök 22:22
Hozzászólások: 957

HozzászólásElküldve: Vas. Márc. 08, 2009 8:02 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

istenvagy
_________________




http://www.youtube.com/watch?v=I9QJpwpLZWI&feature=related
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
kunyi



Csatlakozott: 2006.12.28. Csütörtök 18:32
Hozzászólások: 1025

HozzászólásElküldve: Vas. Márc. 08, 2009 9:34 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

11
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
abi_



Csatlakozott: 2006.10.20. Péntek 19:35
Hozzászólások: 154

HozzászólásElküldve: Vas. Márc. 08, 2009 10:16 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

régi gamet 11

olyat amin még asen nyomtuk! 11
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Hozzászólások megtekintése:   
Lezárt fórum: ide nem küldhetsz témát, választ, nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.   Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> D csoport Recorded Games Időzóna: (GMT +2 óra)
Ugrás a köv. oldalra: 1, 2, 3  Következő
1 / 3 oldal

 
Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Magyar fordítás © Andai Szilárd - Frissítette: Magyar phpBB közösség