Tartalomjegyzék AoE2.hu archívum
2008-2011
 
 Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   TaglistaTaglista   CsoportokCsoportok   RegisztrációRegisztráció 
 ProfilProfil   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned   BelépésBelépés 

Age of Chivalry: Hegemony

 
Lezárt fórum: ide nem küldhetsz témát, választ, nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.   Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Kiegészítések
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
kunyi



Csatlakozott: 2006.12.28. Csütörtök 18:32
Hozzászólások: 1025

HozzászólásElküldve: Csüt. Márc. 12, 2009 11:19 am    Hozzászólás témája: Age of Chivalry: Hegemony Hozzászólás az előzmény idézésével

Aki megunta már az age jolmegszokot épületeit anna kitt egykicsit más(uj népek épuletek emberek HP-k AP-k), de maga a játék, u.e. most probálom énis ,régeben nekem volt fent hasonlo ott pl unitok farmok házak kastély nézet ki másként elején kcisit fura de azt késöbb emg már megszokod és fasza:) az ment u.a. multiba is

itt a link :
http://aok.heavengames.com/blacksmith/showfile.php?fileid=9053

f ude most nézem ez viszont leeht csak ugyfog meni multiba ha masi is felteszi Very Happy nemtom nézétek meg
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Kody



Csatlakozott: 2007.01.12. Péntek 1:00
Hozzászólások: 350
Tartózkodási hely: Gy?r / Budapest

HozzászólásElküldve: Csüt. Márc. 12, 2009 4:40 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Ez tetszik:D! Szedem le és tolhatjuk is:D!
_________________
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
VNJ_Techno



Csatlakozott: 2006.10.19. Csütörtök 22:22
Hozzászólások: 957

HozzászólásElküldve: Csüt. Márc. 12, 2009 5:01 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

111 ez durva:D simán megy akkor is ha másnak nicns szal no para sokáig ez volt nekem is
_________________




http://www.youtube.com/watch?v=I9QJpwpLZWI&feature=related
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
xSeCh_Ultram



Csatlakozott: 2007.05.26. Szombat 16:14
Hozzászólások: 1346
Tartózkodási hely: Óperencián is túl

HozzászólásElküldve: Csüt. Márc. 12, 2009 8:22 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

sztem nem fog menni ha másiknak nem ez van... eleve van oylan épület amiböl hero jön... mindenesetre érdekes egy kieg...
_________________

Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
VNJ_Techno



Csatlakozott: 2006.10.19. Csütörtök 22:22
Hozzászólások: 957

HozzászólásElküldve: Csüt. Márc. 12, 2009 10:21 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

igen? akkor ez nem az amire gondoltam, de volt valami heavengame-es kieg amit átnyomott pár egységet meg pár épületet
_________________




http://www.youtube.com/watch?v=I9QJpwpLZWI&feature=related
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Kody



Csatlakozott: 2007.01.12. Péntek 1:00
Hozzászólások: 350
Tartózkodási hely: Gy?r / Budapest

HozzászólásElküldve: Pént. Márc. 13, 2009 2:30 am    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Szokatlan,de nem rossz,kicsit meg van butítva azzal hogy vannak unitok amik több popot foglalnak,meg azzal hogy a kastély szerepe itt nagyon nagy lett! van rohanó spear ami sztem marha jóVery Happy! Sztem érdemes kipróbálni
_________________
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
xSeCh_Ultram



Csatlakozott: 2007.05.26. Szombat 16:14
Hozzászólások: 1346
Tartózkodási hely: Óperencián is túl

HozzászólásElküldve: Pént. Márc. 13, 2009 10:26 am    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

meg lehet sheepet venni 15 ezüstért, stb... Very Happy
_________________

Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
kunyi



Csatlakozott: 2006.12.28. Csütörtök 18:32
Hozzászólások: 1025

HozzászólásElküldve: Pént. Márc. 13, 2009 12:41 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

ez kurvajo hallod, kibaszottul feltuningolja az aocban lévö uj taktikák sorozatát lehet kiéápiteni, és amugy van uninstal ,de sztem telepicstsuk már fel azt tojuk multiba Very Happy, vadálat h masodik korba franciákal lehet nyoamtni woad raidert Very Happy meg bármei kcastle civet archery rangebol Very Happy
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
kunyi



Csatlakozott: 2006.12.28. Csütörtök 18:32
Hozzászólások: 1025

HozzászólásElküldve: Pént. Márc. 13, 2009 12:42 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Lofaszt! 11 kitaláltam!!! következö Huncup
Age of Chivalry: Hegemony
és midneki egynelö eséylekkel indul sneki nemvágja mi hol mi mien nép Very Happy sztem rox lenne
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
xSeCh_Ultram



Csatlakozott: 2007.05.26. Szombat 16:14
Hozzászólások: 1346
Tartózkodási hely: Óperencián is túl

HozzászólásElküldve: Pént. Márc. 13, 2009 3:43 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

na toltam 1v1et... sztem ebben van egy 155x-es ai az tuti.... v én vok rohadt noob Very Happy kicsit furcsa, hogy 60 élete van a spearnak xD meg a treb a swböl jön etc... végig kéne olvasni h mi mire jo, amugy nem rossz
_________________

Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
kunyi



Csatlakozott: 2006.12.28. Csütörtök 18:32
Hozzászólások: 1025

HozzászólásElküldve: Pént. Márc. 13, 2009 6:47 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

hát figyej bármien AI-t betehetsz az alap ami ben van 1 szar énis néztem tettem be roxabb ai-kat azzal toltam egy jo 2h-s csatát, nemvágtma mi mi Very Happy de azé cska meglett
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
VNJ_Techno



Csatlakozott: 2006.10.19. Csütörtök 22:22
Hozzászólások: 957

HozzászólásElküldve: Pént. Márc. 13, 2009 7:02 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

hát nemtom igy ahogy olvasom annyira nem nyügözött le:D
_________________




http://www.youtube.com/watch?v=I9QJpwpLZWI&feature=related
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
kunyi



Csatlakozott: 2006.12.28. Csütörtök 18:32
Hozzászólások: 1025

HozzászólásElküldve: Pént. Márc. 13, 2009 9:24 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

kis változatossságSmile
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Hozzászólások megtekintése:   
Lezárt fórum: ide nem küldhetsz témát, választ, nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.   Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Kiegészítések Időzóna: (GMT +2 óra)
1 / 1 oldal

 
Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Magyar fordítás © Andai Szilárd - Frissítette: Magyar phpBB közösség