Tartalomjegyzék AoE2.hu archívum
2008-2011
 
 Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   TaglistaTaglista   CsoportokCsoportok   RegisztrációRegisztráció 
 ProfilProfil   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned   BelépésBelépés 

AoC tali 2009??
Ugrás a köv. oldalra: 1, 2, 3 ... 10, 11, 12  Következő
 
Lezárt fórum: ide nem küldhetsz témát, választ, nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.   Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Társalgó
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
kunyi



Csatlakozott: 2006.12.28. Csütörtök 18:32
Hozzászólások: 1025

HozzászólásElküldve: Csüt. Ápr. 02, 2009 11:22 am    Hozzászólás témája: AoC tali 2009?? Hozzászólás az előzmény idézésével

Hello mindenki, gondolván itt a tavasz lassan jön a nyár, itt az idö nekiállni aoctalit szervezni:).. elözöt köszönjük vasálarc tesónak aki támogatott mineket h jol érezuk magunkat, és luinak persze aki szerzete azta nagyszer????? kéglit Very Happy... nos idén is jolenne vmit összehozni!

mit gondoltok?
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
xSeCh_Ultram



Csatlakozott: 2007.05.26. Szombat 16:14
Hozzászólások: 1346
Tartózkodási hely: Óperencián is túl

HozzászólásElküldve: Csüt. Ápr. 02, 2009 12:38 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

adom... csak nem agusztusban :S nekem ott az egész honap kilöve, mek spainba mandarint szedni xD
_________________

Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
kunyi



Csatlakozott: 2006.12.28. Csütörtök 18:32
Hozzászólások: 1025

HozzászólásElküldve: Csüt. Ápr. 02, 2009 1:33 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

jaja vmikor july fele kéne elöször nézzük vmi idöpontot meg h menyien azt utána hogy hol, de most ti jöttök vidékre Very Happy
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Guti_



Csatlakozott: 2006.10.17. Kedd 15:14
Hozzászólások: 261
Tartózkodási hely: Oroszlány

HozzászólásElküldve: Csüt. Ápr. 02, 2009 2:46 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Miért mi bajod volt Siófokkal? Very Happy Very Happy Very Happy
amúgy én így el?re nem tudom mikor érek rá de ha lesz konkrét id?pont majd megpróbálom úgy intézni hogy akkor biztosan ráérjek Smile
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
kunyi



Csatlakozott: 2006.12.28. Csütörtök 18:32
Hozzászólások: 1025

HozzászólásElküldve: Csüt. Ápr. 02, 2009 4:39 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

hát nekem joa balcsi is Smile
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
kunyi



Csatlakozott: 2006.12.28. Csütörtök 18:32
Hozzászólások: 1025

HozzászólásElküldve: Csüt. Ápr. 02, 2009 4:43 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

csak jelezze kit érdekellne a dolgo és néznénk vmi szállást
amugy meg nemto mde sztem még csucs idö elöt kéne ha balcsi mert marha dréáágk a nyaralok majus junius még olcsobb..., egy 7végére megleht oldani szerintem, uyganugy mintha nicns suli, jo persze i en vizsgaidösazk meg lofasz szal döntsünk idöben
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
_venace_



Csatlakozott: 2007.01.02. Kedd 14:42
Hozzászólások: 731
Tartózkodási hely: Kecskemét

HozzászólásElküldve: Csüt. Ápr. 02, 2009 5:29 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

nemtudom még el?tte d?l el 1 héttel ígyis úgyis nekem hogy tudok-e menni
_________________

Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
kunyi



Csatlakozott: 2006.12.28. Csütörtök 18:32
Hozzászólások: 1025

HozzászólásElküldve: Csüt. Ápr. 02, 2009 7:35 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

ja de most ne azt irjátok h kinek mi hogy döl el mert még se idöpont se lové se szálás se kutyafasza,csak h lenee rá idén is érdeklödés azt nézunk szálást vmi lové meg mitomén.-.......... sokpont
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
kunyi



Csatlakozott: 2006.12.28. Csütörtök 18:32
Hozzászólások: 1025

HozzászólásElküldve: Csüt. Ápr. 02, 2009 7:38 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

de jo lenne ha sokan ráérnének szal segitsunk megszerevezni:)
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
TLW_Priby
Site Admin


Csatlakozott: 2006.10.15. Vasárnap 15:34
Hozzászólások: 2131
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: Csüt. Ápr. 02, 2009 7:47 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

hát nagyon remélem, hogy lesz rá érdekl?dés... idén még mindenképp nem ártana Smile
én leszek remélhet?leg Razz
_________________



Ha bármiféle problémád van, a fórumba írd! PÜ-ben nem segítek!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Kody



Csatlakozott: 2007.01.12. Péntek 1:00
Hozzászólások: 350
Tartózkodási hely: Gy?r / Budapest

HozzászólásElküldve: Csüt. Ápr. 02, 2009 8:45 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Amikor már kezdd lecsengeni a nyár?Very Happy ! Aug legvége?Very Happy! De amugy nekem mind1,csak vizsgaid?sux idején nem megyek:D!
_________________
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
xSeCh_Ultram



Csatlakozott: 2007.05.26. Szombat 16:14
Hozzászólások: 1346
Tartózkodási hely: Óperencián is túl

HozzászólásElküldve: Csüt. Ápr. 02, 2009 11:42 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

hát, ha se lové, ha megyünk akkor felajánlok rá 10k-t, azon ne muljon...
_________________

Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
kunyi



Csatlakozott: 2006.12.28. Csütörtök 18:32
Hozzászólások: 1025

HozzászólásElküldve: Pént. Ápr. 03, 2009 7:04 am    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

ja megoldjuk agusztus para szeon, sztem majus junius kéne vizsgaidöszakot meg kilehet kerulni h eljösz 1 éjszakára 2 napra... sztem aki akar megtudja oldani..
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
TLW_Priby
Site Admin


Csatlakozott: 2006.10.15. Vasárnap 15:34
Hozzászólások: 2131
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: Pént. Ápr. 03, 2009 2:45 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

hát sztem se vizsgaid?szakra tegyük... július mér nem jó? Razz
_________________



Ha bármiféle problémád van, a fórumba írd! PÜ-ben nem segítek!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
_venace_



Csatlakozott: 2007.01.02. Kedd 14:42
Hozzászólások: 731
Tartózkodási hely: Kecskemét

HozzászólásElküldve: Pént. Ápr. 03, 2009 3:27 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

mer f?szezon
_________________

Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Rolo



Csatlakozott: 2007.06.13. Szerda 14:04
Hozzászólások: 233
Tartózkodási hely: Budapest, Gy?r, Debrecen, Siófok, néha Kenya

HozzászólásElküldve: Pént. Ápr. 03, 2009 5:42 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

a lényeg h hétvégén legyen... és ne júni mer akkor tuti mindenki vizsgázik... onnantól kezdve meg ugyis lutri az egész h valaki ráér e vagy sem..
_________________


Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
TiL_Lui_



Csatlakozott: 2006.10.16. Hétfő 14:20
Hozzászólások: 1310

HozzászólásElküldve: Pént. Ápr. 03, 2009 7:23 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

a szezon juni 1- aug. 31ig van, nyilván van f?szezon, de az már nemoszt nemszoroz...
ultra, én nemtudok vleed kimenni spanyolba?
_________________

Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
kunyi



Csatlakozott: 2006.12.28. Csütörtök 18:32
Hozzászólások: 1025

HozzászólásElküldve: Pént. Ápr. 03, 2009 7:23 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

akokr legyen május... july agusztus fö szezon nem tudunk anyit fizetni... csorok vagyunk! persze ha valaki megint ajánl fel lovét akkor mehetunk:D kénne vmi pályázat v nemtom Very Happy h kell lové aoc talira ..11
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
_venace_



Csatlakozott: 2007.01.02. Kedd 14:42
Hozzászólások: 731
Tartózkodási hely: Kecskemét

HozzászólásElküldve: Pént. Ápr. 03, 2009 8:23 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

VNJ_kunyi írta:
kénne vmi pályázat v nemtom Very Happy h kell lové aoc talira

1111111111111111111111111
_________________

Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Latko



Csatlakozott: 2007.05.30. Szerda 12:22
Hozzászólások: 271
Tartózkodási hely: Jászberény

HozzászólásElküldve: Szomb. Ápr. 04, 2009 8:34 am    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

barmikor lesz en megyek...
_________________



Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
Hozzászólások megtekintése:   
Lezárt fórum: ide nem küldhetsz témát, választ, nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.   Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Társalgó Időzóna: (GMT +2 óra)
Ugrás a köv. oldalra: 1, 2, 3 ... 10, 11, 12  Következő
1 / 12 oldal

 
Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Magyar fordítás © Andai Szilárd - Frissítette: Magyar phpBB közösség