Tartalomjegyzék AoE2.hu archívum
2008-2011
 
 Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   TaglistaTaglista   CsoportokCsoportok   RegisztrációRegisztráció 
 ProfilProfil   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned   BelépésBelépés 

Játsszunk együtt!
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6
 
Lezárt fórum: ide nem küldhetsz témát, választ, nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.   Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Hírek
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
TiL_Lui_



Csatlakozott: 2006.10.16. Hétfő 14:20
Hozzászólások: 1310

HozzászólásElküldve: Pént. Feb. 12, 2010 12:08 am    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

dugóóóóó neeeeeeee!!! mit ne norbi? Very Happy Very Happy
_________________

Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
TLW_Apollo17hu
Site Admin


Csatlakozott: 2006.10.21. Szombat 12:26
Hozzászólások: 329
Tartózkodási hely: nappali

HozzászólásElküldve: Pént. Feb. 12, 2010 1:20 am    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

xSeCh_Ultram írta:
Ti vagytok a balfaszom vazze Very Happy Mit nem lehet felfogni azon amit irt? Very Happy Amugy amit leirtál te hódító hód, az alapnak jó, de megmondom öszintén sokszor van oylan, hogy nem így jó és változttatni kell rajta egy picit Wink Very Happy


így is meg lehetett volna fogalmazni els?re...
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Dolph Lundgren



Csatlakozott: 2010.01.31. Vasárnap 16:58
Hozzászólások: 28

HozzászólásElküldve: Pént. Feb. 12, 2010 4:28 am    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

de mi van a reccel, azt megnéztétek?
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
TLW_Apollo17hu
Site Admin


Csatlakozott: 2006.10.21. Szombat 12:26
Hozzászólások: 329
Tartózkodási hely: nappali

HozzászólásElküldve: Pént. Feb. 12, 2010 11:50 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Megnéztem az elejét. Amin még gyakorolnod kell, hogy ne nagyon legyen tétlen parasztod, és már az elején használj rally pointot. A házakat ne építsd ennyire egymás mellé, mert kés?bb pl. a malom mellé miattuk nem tudsz farmot rakni. Esetleg a malaccsaló parival építs a malac mellé házat. A malacot próbáld közvetlenül a tc alá csalni a déli részéhez, mert akkor nem kell gyalogolniuk a kajaszed?knek.

Továbbra is azt mondom, hogy el?bb hagyd a sereggyártást a fenébe, és el?bb gyakorold be, hogyan kell jól összerakni eco-t, boomolni.

Ja, és elején a scouttal könnyebben tudsz felderíteni, ha néha használod a patrol funkciót (ctrl-t lenyomva tartva jobb klikkel jelölheted ki a scout útvonalát, majd utolsó jobb klikk el?tt engedd fel a ctrl-t)
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
TiL_Lui_



Csatlakozott: 2006.10.16. Hétfő 14:20
Hozzászólások: 1310

HozzászólásElküldve: Szomb. Feb. 13, 2010 1:04 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Én azt úgy szoktam, hogy SHIFT-et lenyomva tartva, rakom a zászlókat a felderít?nek, és uccso jobbklikknél ugyanugy shift nélkül katt Wink
_________________

Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
TLW_Apollo17hu
Site Admin


Csatlakozott: 2006.10.21. Szombat 12:26
Hozzászólások: 329
Tartózkodási hely: nappali

HozzászólásElküldve: Szomb. Feb. 13, 2010 4:58 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Akkor Shift, ahogy mászter Lui írja. Smile
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Dolph Lundgren



Csatlakozott: 2010.01.31. Vasárnap 16:58
Hozzászólások: 28

HozzászólásElküldve: Szomb. Feb. 13, 2010 6:40 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

hát szoktam nyomni a . gombot mint a süket a cseng?t, de ennyire nem tudok gyorsan kiosztani feladatokat, így néha marad tétlen muksó. A partolos dolgot nem vágtam de kipróbálom. Házakat meg azért szoktam egymás mellé építeni, mert másodlagos funkcióként falnak is használom ?ket, és amikor jön az ellen, akkor meg kell kerülnie ?ket, ha tc-t akar gyakni, és addig is tudom l?ni a parasztokkal a tcb?l, amig ott hurimpál.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
TLW_Apollo17hu
Site Admin


Csatlakozott: 2006.10.21. Szombat 12:26
Hozzászólások: 329
Tartózkodási hely: nappali

HozzászólásElküldve: Szomb. Feb. 13, 2010 7:05 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Ne az legyen az els?dleges, hogy a tc-t védd, mert azt az els? 20 percben biztosan nem fogják egységekkel támadni! Aki alámegy, az néhány másodpercen belül meghal, ha behívod a parikat (vagy csöngetsz). 20 perc alatt pedig egész jó sáncokat tudsz létrehozni házakból, harci épületekb?l, piacból a teljes gazdaságod körül. Tehát a bányászaid és a favágóid is védve lehetnek így, esetleg 1-2 helyen fallal egészíted ki a hézagokat. A tc körül ne nagyon legyen épület, mert oda farmokat kell majd rakni a kés?bbiekben, és gondot okoz a messzebbr?l érkez? parasztoknak, ha menekülniük kell az épületekbe. 1-2 képerny?nyi területben gondolkozz, amit célszer? körbeépíteni, ha falként akarod használni az épületeket.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
xSeCh_Ultram



Csatlakozott: 2007.05.26. Szombat 16:14
Hozzászólások: 1346
Tartózkodási hely: Óperencián is túl

HozzászólásElküldve: Szomb. Feb. 13, 2010 7:19 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Nem a tc-t kell védeni, hanem a favágókat, bányászokat, etc , ha már falazol... én megnéztem a recet, hát nem azt csinálod amit irtunk, elején az alap sorrendet nem tartod be pl.
_________________

Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
TLW_Priby
Site Admin


Csatlakozott: 2006.10.15. Vasárnap 15:34
Hozzászólások: 2131
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: Kedd. Feb. 16, 2010 3:57 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Mivel ez már fullra off volt, az utolsó két oldal hozzászólásait egy új topicba tettem:

http://www.aoe.hu/forum/viewtopic.php?t=40479

itt lehet folytatni
_________________



Ha bármiféle problémád van, a fórumba írd! PÜ-ben nem segítek!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Hozzászólások megtekintése:   
Lezárt fórum: ide nem küldhetsz témát, választ, nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.   Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Hírek Időzóna: (GMT +2 óra)
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6
6 / 6 oldal

 
Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Magyar fordítás © Andai Szilárd - Frissítette: Magyar phpBB közösség