Tartalomjegyzék AoE2.hu archívum
2008-2011
 
 Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   TaglistaTaglista   CsoportokCsoportok   RegisztrációRegisztráció 
 ProfilProfil   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned   BelépésBelépés 

Játsszunk együtt!
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6  Következő
 
Lezárt fórum: ide nem küldhetsz témát, választ, nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.   Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Hírek
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
Dolph Lundgren



Csatlakozott: 2010.01.31. Vasárnap 16:58
Hozzászólások: 28

HozzászólásElküldve: Kedd. Feb. 09, 2010 11:54 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Hát azt hiszem tényleg papíron ki kell kalkulánom az optimumot az lesz a legjobb. Most játszottam egy csávóval, aki azt mondta, hogy kezd?, persze nem volt az csak épp most csinált új reget, és az elején még egész jól ment, de annyival er?sebb gazdaságot csinált, amiközbe én próbáltam támadni, hogy visszatámadott, nekem meg már nem maradt er?m védekezni, meg fejl?dni is, és lenyomott. Az a baj, hogy mikor bejönnek a katonák a képbe szétesik a játékom, mert nem tudok egysszerre a harcra és a gazdaságra is figyelni, legalábbis nem ilyen tempbóban és nem ilyen agyafúrt ellenfelek ellen. Aztán ha megvan az optimális stratégia a kiválasztott néppel, akkor be kéne gyakorolni, és ha az is megy, akkor már csak azt kéne megtanulnom, hogy minél gyorsabban és jobban döntsek arról, hogy hova helyezzem támdadás el?készítésére az épületeket, mely ponotkat kell támadni, mert ebben is nagyon lassú vagyok, mire feltérképezem az ellenfél térfelét és eldöntöm mit hova lemegy a nap és még így se jó helyre rakom legtöbbször a dogokat. Feltöltöttem a legutóbbi játékom, nézzétek meg lécci mit rontottam el:

http://www.sendspace.com/delete/fi68ob/261e441eb9e158a8c663112296874622
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
xSeCh_Ultram



Csatlakozott: 2007.05.26. Szombat 16:14
Hozzászólások: 1346
Tartózkodási hely: Óperencián is túl

HozzászólásElküldve: Szer. Feb. 10, 2010 9:53 am    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

hehe, elöször énis apiron számoltam ki, hogy mi merre mennyi Smile Egy nagy rakás szart alkottam, de azt használtam, és mindig kicsit "fejesztettem"rajta Smile emléxem els? arab gamemra abi ellen xD hát mit ne mondjak... Very Happy Asszem az els? "stratégia" amit betanultam a tcrush volt xD
Amúgy, az elején, mármint feudalban a gazdaságra figyelj, katonákra csak akkor ha támadsz. Odamész az ellenhez a katonáiddal, leölsz 1-2 parasztot majd eljössz, csinálod a gazdaságod, majd megint támadsz, és megint el. És a hotkey-eket használd, sokkal gyorsabb lesz a játék. C-ben persze meg csak hchchchc, és amikor vmiböl sok van ránézel a gazdaságra, hogy mit kell állítanod, közben meg fosod a lovakat/ijjászokat és támadsz ezerrel! Az se riasszon el ha vki nagyon be van falazva, odamész 3 parasztal, felhúzol egy siege workshopot, és kinyitod Wink
Ja, és szar a link....
_________________

Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
_venace_



Csatlakozott: 2007.01.02. Kedd 14:42
Hozzászólások: 731
Tartózkodási hely: Kecskemét

HozzászólásElküldve: Szer. Feb. 10, 2010 1:28 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

"Paraszt sorrend, gazdaság:
-els? 6 pari barit szed, pop 7
-következ? három fát vág és lumbert campt épít pop 10
-köv pari disznóért megy és rögtön utána loomot fejlesztesz, h még disznó csalás közben er?södjön a parid, h a vadkan ne ölje le Very Happy pop 11
-köv 3 pari millt épít és bogyózik pop 14
-köv pari 2. disznóért megy pop 15
-köv pari bogyózik pop 16
-ezután lév? 2 pari disznóra küldesz ( h szedjék a húsát) pop 18
-a maradék parik 22 populationig fát vágnak.
-két disznó csaló sérült parival farmot teszel
" faszság, többit el se olvastam szal ahhoz nem szólok hozzá
_________________

Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
The ConquERROR



Csatlakozott: 2009.07.07. Kedd 14:13
Hozzászólások: 24

HozzászólásElküldve: Szer. Feb. 10, 2010 3:01 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

ha te mondod, akkor biztos faszság.. indokolni meg nehéz, h mi a faszság ugye ?
röviden a válaszodra annyit, h bazd meg az értelmes kritikád

ja és ezen túl nem kérek ilyen tahó hozzászólást, inkább tatrsd meg magadnak...
_________________
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
TLW_Priby
Site Admin


Csatlakozott: 2006.10.15. Vasárnap 15:34
Hozzászólások: 2131
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: Szer. Feb. 10, 2010 3:49 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Dolph Lundgren írta:


http://www.sendspace.com/delete/fi68ob/261e441eb9e158a8c663112296874622

o bazeg
iderakod a törl? linket? Very Happy
nagyszer? Smile
_________________



Ha bármiféle problémád van, a fórumba írd! PÜ-ben nem segítek!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
abi_



Csatlakozott: 2006.10.20. Péntek 19:35
Hozzászólások: 154

HozzászólásElküldve: Szer. Feb. 10, 2010 4:20 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

a 22pop upba semmi különös nicns ha nemtartod be pontosan a bogyora küldés , disznohozás parit fillérre pontosan igyis ugyis kijön ha nemtul késön hozod parét, a lényeg h midnig menjen paré és öszejöjjön kaja , persze alap ez, ehhez kell alkalmazkonod, és elvileg kb 8.03 körül kéne rányomni a feut 22poppal, ha ez +max ~10 sec el nyomod akkor nincs nagy gond

amit még fontosnak tartok , nem akarok sokat irni, de ez nem igaz:
"Boomolást jó megtanulni, mert fejleszt, de 1v1ben nem életképes, inkább csapatjátékoknál használatos. "
ez nem igy van, boomolás minden egyes mapon fontos hogy tudja , bármikor adodhat olyan helyzet, és eco alakitása nemcsak feuban nagyon fontos hanem c ben és impben is, ha nincs jo microd csak a helyes eco felépitéssel is simán joval fentebb kerülhetsz
persze c és imp ecoját nemlehet itt egy ilyenben összefoglalni mint amit conq irt, mivel rengeteg taktikához mind különbözö felépités és optimális parészám tartozik, de sztem hogy te ezen belül bármire is odafigyelj le kéne nyomnod min vagy 100 1v1et odafigyelve , javitgatva az alapdolgok nembetartásán Very Happy
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
abi_



Csatlakozott: 2006.10.20. Péntek 19:35
Hozzászólások: 154

HozzászólásElküldve: Szer. Feb. 10, 2010 4:24 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

ja és a receket figyelve nagyon nehéz c-s és impes ecot vágni , onnan max a feus optimális ecot láthatod tisztán amit elleshetsz. mikor a receket nézed különbözö helyzeteket, mapokat és azokon a mapokon játszott taktikákat látsz, mit kezd el gyártani , mire tér át , hogy alkalmazkodik mapjához és enemy egységeihez, ezeket lehet a legjobbaktol látni a receken, és ha odafigyelsz és megjegyzed a helyzeteket, akkor game közben ezeket kapásbol gondolkodás nélkül alkalmazhatod, neked nem fog annyi gondolkodási idöt elvenni mint eneminek a helyzet felismerése és egy jó döntés gyors meghozása
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
_venace_



Csatlakozott: 2007.01.02. Kedd 14:42
Hozzászólások: 731
Tartózkodási hely: Kecskemét

HozzászólásElküldve: Szer. Feb. 10, 2010 6:56 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

The ConquERROR
kevesebb id?be telik és hasznosabb is ha picit gondolkodsz és nem 3 sort írsz a dark age is mapfugg? és akár ellenfél fugg? is ellopja a birkád vagy nem a disznót betudod-e hozni loom nélkül hogy legyen el?nyöd vele vagy nem stb.
_________________

Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
The ConquERROR



Csatlakozott: 2009.07.07. Kedd 14:13
Hozzászólások: 24

HozzászólásElküldve: Szer. Feb. 10, 2010 9:00 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

optimális helyzetr?l beszéltem, ahol nem lopják el a disznóját, meg egyebet.. nem mondtam h loomolatlanul hozza a disznót, szal nemértem mir?l beszélsz. nekem 1v1 ara hunwarban ugyjön ki h loom készlesz kb h elkezdem csalni épp a kocát.. kb ezt is irtam.

jameg mivel kezd?nek irtam igy nemirtam a loomolatlan disznócsalásról, mert valószinü több hátránya lesz bel?le mint el?nye.

meg sztem egy kezd?nek ez is nagy segítség, h leirtam neki a sorrendet, meg pár dolgot... legalább van kiindulási alapja..

abi, ja igaz, de sztem 1re gondoltunk csak lehet nempont 1 a fogalmazás.
_________________
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
xSeCh_Ultram



Csatlakozott: 2007.05.26. Szombat 16:14
Hozzászólások: 1346
Tartózkodási hely: Óperencián is túl

HozzászólásElküldve: Szer. Feb. 10, 2010 11:58 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

azt irta, hgy "loom nélkül" az +1 paraszt az 5. perctöl kezdve Wink
_________________

Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Dolph Lundgren



Csatlakozott: 2010.01.31. Vasárnap 16:58
Hozzászólások: 28

HozzászólásElküldve: Csüt. Feb. 11, 2010 1:28 am    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

http://www.sendspace.com/file/okejw7

nah sorry, kés? volt...
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
TiL_Lui_



Csatlakozott: 2006.10.16. Hétfő 14:20
Hozzászólások: 1310

HozzászólásElküldve: Csüt. Feb. 11, 2010 2:45 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

"loomtalanul" Very Happy
bázingááá Very Happy
_________________

Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
_venace_



Csatlakozott: 2007.01.02. Kedd 14:42
Hozzászólások: 731
Tartózkodási hely: Kecskemét

HozzászólásElküldve: Csüt. Feb. 11, 2010 7:01 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

olvasd el még párszor hátha felfogod amit irtam a loomtalanuli disznócsalogatásról 1111111 wtf
_________________

Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
TLW_Apollo17hu
Site Admin


Csatlakozott: 2006.10.21. Szombat 12:26
Hozzászólások: 329
Tartózkodási hely: nappali

HozzászólásElküldve: Csüt. Feb. 11, 2010 8:09 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

_venace_ írta:
olvasd el még párszor hátha felfogod amit irtam a loomtalanuli disznócsalogatásról 1111111 wtf


Én azért kíváncsi lennék a te stratégiádra is, amit egy kezd?nek ajánlanál. Vagy csak a kötekedésben vagy jó?
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
The ConquERROR



Csatlakozott: 2009.07.07. Kedd 14:13
Hozzászólások: 24

HozzászólásElküldve: Csüt. Feb. 11, 2010 8:26 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

igazad van venesz, tom h ezt akarod hallani 11
taníccs plz, me gondolom 3k plusz vagy, h ekkora a szád Very Happy
_________________
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
_venace_



Csatlakozott: 2007.01.02. Kedd 14:42
Hozzászólások: 731
Tartózkodási hely: Kecskemét

HozzászólásElküldve: Csüt. Feb. 11, 2010 8:36 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

11 ha tehetném játszanék de ha annyira akarjátok akkor postázzatok egy egeret + fizessétek a netem
amugy faszán eltereltétek a szót és nem nem kötekedésnek írtam már az els? hszt se és a többit se de ha magatokra veszitek csak rajta szarok rá mint mondtam ha elolvasod akkor megérted apollo neked meg tudnod kéne mit akartam ezzel az egésszel mondani elég tapasztalt vagy te ahhoz szerintem
_________________

Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
_venace_



Csatlakozott: 2007.01.02. Kedd 14:42
Hozzászólások: 731
Tartózkodási hely: Kecskemét

HozzászólásElküldve: Csüt. Feb. 11, 2010 8:41 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

többet nem szólok ehhez a témához
_________________

Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
TLW_Apollo17hu
Site Admin


Csatlakozott: 2006.10.21. Szombat 12:26
Hozzászólások: 329
Tartózkodási hely: nappali

HozzászólásElküldve: Csüt. Feb. 11, 2010 8:44 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Azt jól is teszed.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
The ConquERROR



Csatlakozott: 2009.07.07. Kedd 14:13
Hozzászólások: 24

HozzászólásElküldve: Csüt. Feb. 11, 2010 8:48 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

11111111111
_________________
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
xSeCh_Ultram



Csatlakozott: 2007.05.26. Szombat 16:14
Hozzászólások: 1346
Tartózkodási hely: Óperencián is túl

HozzászólásElküldve: Csüt. Feb. 11, 2010 10:32 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Ti vagytok a balfaszom vazze Very Happy Mit nem lehet felfogni azon amit irt? Very Happy Amugy amit leirtál te hódító hód, az alapnak jó, de megmondom öszintén sokszor van oylan, hogy nem így jó és változttatni kell rajta egy picit Wink Very Happy
_________________

Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Hozzászólások megtekintése:   
Lezárt fórum: ide nem küldhetsz témát, választ, nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.   Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Hírek Időzóna: (GMT +2 óra)
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6  Következő
5 / 6 oldal

 
Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Magyar fordítás © Andai Szilárd - Frissítette: Magyar phpBB közösség