Tartalomjegyzék AoE2.hu archívum
2008-2011
 
 Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   TaglistaTaglista   CsoportokCsoportok   RegisztrációRegisztráció 
 ProfilProfil   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned   BelépésBelépés 

Interjú WiSp_Soldi3r-rel

 
Lezárt fórum: ide nem küldhetsz témát, választ, nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.   Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Interjúk
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
TLW_Priby
Site Admin


Csatlakozott: 2006.10.15. Vasárnap 15:34
Hozzászólások: 2131
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: Vas. Jún. 07, 2009 5:44 pm    Hozzászólás témája: Interjú WiSp_Soldi3r-rel Hozzászólás az előzmény idézésével

1. Bemutatkoznál röviden? (neved, korod, foglalkozásod, hobbijaid)

Katona Mihály vagyok, 23 éves, m?szaki menedzserként dolgozom, kft vezet? vagyis még
csak helyettes. Hobbijaim most a wow, de buli szórakozás, úszás, télen snowboard, nyáron
pedig a vízpart.

2. Mikor és hogyan kezdtél el játszani a játékkal?

15 évesen asszem . Szeretem a stratégiai játékokat, és azokban az id?kben a Aoc egy kimagasló stratégiai játék volt.

3. Mely klánokban vettél részt és mik voltak a nickjeid? Melyik klán volt a kedvenced?

Na ez már nehezebb kérdés. Nickjem voltak: System, Soldi3r…stb. Klánok pedig: WiSp voltam, az volt a saját, zonen pedig az xSeCh-ben. Kés?bb voltam Leto-ban is, de akkor már alig játszottam. A kedvencem a saját klánom volt, mivel akkor játszottam a legtöbben és akkor voltam aktív.

4. Melyik a kedvenc magyar és nemzetközi játékosod?


Andrew volt az ellenfél akkor. Abban az id?ben nem voltak kedvencek. Mi 4-en haverokkal játszottunk els?nek lanon és hat t?luk tanultam meg játszani, mert azok neten nyomták. Mire én neten elkezdtem, már majdnem fel voltam zárkózva a többiekhez. Amúgy sosem a más játékát néztem, hanem az enyémet, hogy mit rontottam el, és a hibáimat próbáltam kijavítani.

5. Melyik volt a legemlékezetesebb játékod? Kik voltak benn és mit?l vált emlékezetessé?

Na arra nem emlékszek már kik voltak benne, de Andrew és az én harcomra azé párra emlékszek. F?leg az izlandosokra meg a green arábiásokra, mongol-mongol párbaj és minket mindig külön tettek.

6. Melyik volt az a legemlékezetebb játék, amit csak recr?l láttál?

Nem tudom.

7. Milyen bajnokságokban szerepeltél? (csapat és egyéni)

Nem nagyon vettem rész bajnokságokban, f?leg azért mert az id?pontok sose voltak nekem jók. Egyszer 2 vs 2 be indultunk, de akkor is nekem az id?pontok nem voltak jók, mert melóztam.
Nem akartam indulni, inkább benevezett az egyik klántársam, Tojas. ? volt annyira oda érte Very Happy

8. Melyik a kedvenc civilizációd? Miért?

Mongol. A miért kérdésre azok jobban tudjak a választ, akik ellenem voltak anno. Very Happy

9. Melyik a kedvenc mapod? Miért?

Én izlandot is szerettem, meg az arabiát, s az arenát is. Ezeket f?leg. Jó mondjuk izland azért volt jó, mert csak a jók bírtak rajta jól játszani. Very Happy

10. Mennyi volt a valaha elért legmagasabb rated és mikor volt?

Fogalmam sincs. 1800 vagy 1780 kb. De akkor az nagy volt. Very Happy Ott az 1800asok már imbák voltak.
De azt sem tudom már, meglett e vagy sem.

11. Kit?l tanultál a legtöbbet, avagy kinek köszönhetsz a legtöbbet?

Haveroktól f?ként. Mondom mindig visszanéztem a játékokat és stratégiai ember révén elemeztem.
Az ismertebbek közül Andrewtól, Zsepit?l vagy hugitól mert végülis ellenük tanultam meg játszani.

12. Ha már nem játszol az AoC-cal, játszasz valami mással?

WoW

13. Mi a véleményed az aoe2.hu-ról? Mit szeretnél üzenni a fórumozóknak?


Végül is minden rendben van vele, mindent megtalálok rajta, ami érdekel. Very Happy
Kitartás… bár lassan nem lesz mit… Smile

Köszönöm, hogy válaszoltál a kérdésekre!

Nincs mit!




Az interjút készítette: Priby
_________________



Ha bármiféle problémád van, a fórumba írd! PÜ-ben nem segítek!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
kunyi



Csatlakozott: 2006.12.28. Csütörtök 18:32
Hozzászólások: 1025

HozzászólásElküldve: Hétf. Jún. 08, 2009 1:27 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

hát ott épph az 1800as szarok volták, s?t.., ha most megnézed igzn egy 1550 es jobb már szinte^^ :)amugy meg ratekat felesleges kérdezni priby mert andrew-t zsepit hugit kivéve midneki inkábbcsapat játékos volt, és ott telejsen nem sázmtia rate, inkább 1v1nél sztem.. persze ezen leeht vitatkozni
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Hozzászólások megtekintése:   
Lezárt fórum: ide nem küldhetsz témát, választ, nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.   Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Interjúk Időzóna: (GMT +2 óra)
1 / 1 oldal

 
Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Magyar fordítás © Andai Szilárd - Frissítette: Magyar phpBB közösség