Tartalomjegyzék AoE2.hu archívum
2008-2011
 
 Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   TaglistaTaglista   CsoportokCsoportok   RegisztrációRegisztráció 
 ProfilProfil   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned   BelépésBelépés 

Laptop hiba

 
Lezárt fórum: ide nem küldhetsz témát, választ, nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.   Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Hibák
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
montjuic



Csatlakozott: 2009.07.06. Hétfő 20:45
Hozzászólások: 4

HozzászólásElküldve: Kedd. Júl. 07, 2009 9:34 am    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

ÜDv mindenki!

Nem akartam új topicot nyitni, ezért ide írom:
Nekem olyan problémám van, hogy van egy 19 collos wide lcd kijelz?m és csak 1024x768-as felbontást enged rajt az Aoe2 Conquerors xp alatt. Van rá valami megoldás, hogy legalább az 1280x1024-et engedje, mert így elég hülyén néz ki és nehéz vele játszani! Tud-e valaki róla, hogy adtak-e ki erre vonatkozó hibajavítást.
Apropó futtatásból xres, yres paranccsal el tudom indítani a magasabb felbontásban de akkor játékk közben hibajelentéssel leáll! Tud valaki erre megoldást!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
TLW_Priby
Site Admin


Csatlakozott: 2006.10.15. Vasárnap 15:34
Hozzászólások: 2131
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: Kedd. Júl. 07, 2009 6:09 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

én viszont új témát csináltam bel?le, mert nem igazán kapcsolódott az el?z?höz, amibe írtad...

személy szerint nem tudok rá megoldást, úgy tudom, aki laptopon játszik sajna mindenki 1024x768-ban tolja...

de ha valalki tud megoldást most majd ide leírhatja Smile
_________________



Ha bármiféle problémád van, a fórumba írd! PÜ-ben nem segítek!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
gab_



Csatlakozott: 2006.10.15. Vasárnap 15:42
Hozzászólások: 1140
Tartózkodási hely: Pécs

HozzászólásElküldve: Kedd. Júl. 07, 2009 6:12 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

nem tudom, hogy megnyugtat-e, de nekem is van laptopom, és én is csak 1024*768 -as felbontásban tudok rajta játszani.
_________________
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
montjuic



Csatlakozott: 2009.07.06. Hétfő 20:45
Hozzászólások: 4

HozzászólásElküldve: Kedd. Júl. 07, 2009 7:51 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Ok rendben! Utána én is néztem a topicot és beláttam hogy félre ment! Egyébként nem laptopról van szó hanem asztali gépr?l + Lg Flatron W1934s montiorról, aminek a legnagyobb felbontása 1440*900.
Egyébként ha a futtatás parancssorba beillesztem ezt:
"C:\Program Files\Microsoft Games\Age of Empires II\age2_x1\age2_x1.exe" xres=1280 yres=1024
akkor elindul 1280*1024-ben de sajna kidob a játék az indítás után. Esetleg megpróbálhatnátok, hogy a ti gépetek hogy reagál rá!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
TLW_Priby
Site Admin


Csatlakozott: 2006.10.15. Vasárnap 15:34
Hozzászólások: 2131
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: Kedd. Júl. 07, 2009 8:00 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

hát igen a hiba oka, hogy a max szélesség csak 900 ezért nem tudja az aoc az 1024-es szélességet... ugyanez van laptopoknál Smile
_________________



Ha bármiféle problémád van, a fórumba írd! PÜ-ben nem segítek!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
montjuic



Csatlakozott: 2009.07.06. Hétfő 20:45
Hozzászólások: 4

HozzászólásElküldve: Kedd. Júl. 07, 2009 8:05 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Így már értem. Hát sajnálom Sad
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
gab_



Csatlakozott: 2006.10.15. Vasárnap 15:42
Hozzászólások: 1140
Tartózkodási hely: Pécs

HozzászólásElküldve: Kedd. Júl. 07, 2009 9:40 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

lehet hülyeséget írok, de nekem is LG flatronom van és 1280*1024ben játszom Very Happy
_________________
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
montjuic



Csatlakozott: 2009.07.06. Hétfő 20:45
Hozzászólások: 4

HozzászólásElküldve: Kedd. Júl. 07, 2009 11:19 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Ha nem wide a kijelz?d akkor lehet 1280x1024-es felbontásod, de wide-nál is lehet pl egy 22 collos monitor esetében 1680x1050-es felbontás, amibe ugye beleeseik az 1024-es szélesség!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
xSeCh_Ultram



Csatlakozott: 2007.05.26. Szombat 16:14
Hozzászólások: 1346
Tartózkodási hely: Óperencián is túl

HozzászólásElküldve: Szer. Júl. 08, 2009 12:49 am    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

jaja az egyik 4:3 a másik 16:9es felbontás
_________________

Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Hozzászólások megtekintése:   
Lezárt fórum: ide nem küldhetsz témát, választ, nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.   Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Hibák Időzóna: (GMT +2 óra)
1 / 1 oldal

 
Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Magyar fordítás © Andai Szilárd - Frissítette: Magyar phpBB közösség