Tartalomjegyzék AoE2.hu archívum
2008-2011
 
 Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   TaglistaTaglista   CsoportokCsoportok   RegisztrációRegisztráció 
 ProfilProfil   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned   BelépésBelépés 

Nacions cup 2009
Ugrás a köv. oldalra: 1, 2, 3, 4  Következő
 
Lezárt fórum: ide nem küldhetsz témát, választ, nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.   Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Singleplayer
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
Latko



Csatlakozott: 2007.05.30. Szerda 12:22
Hozzászólások: 271
Tartózkodási hely: Jászberény

HozzászólásElküldve: Vas. Júl. 12, 2009 1:06 pm    Hozzászólás témája: Nacions cup 2009 Hozzászólás az előzmény idézésével

Most lattam aocgroupon, h indul iden 4 ev utan ismet.Nem tom nekem lett kis kedvem aok-hoz meg, h induljon magyarorszag is.Nem tom h erdemes lenne vagy sem.Reszemrol a vasarnap estek delutanok mindig jok lennenek a tobbi nap meg valtozo.Ha vannak olyanok akik nem csak a nevuket adjak hanem tudjak vallalni a jatekon valo resztvetelt akkor en erdemesnek tartanam h induljunk.
na velemenyek.......
_________________



Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
xSeCh_Ultram



Csatlakozott: 2007.05.26. Szombat 16:14
Hozzászólások: 1346
Tartózkodási hely: Óperencián is túl

HozzászólásElküldve: Vas. Júl. 12, 2009 1:17 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

én adom, csak mindig akadnak jobbak nálam Wink
_________________

Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
gab_



Csatlakozott: 2006.10.15. Vasárnap 15:42
Hozzászólások: 1140
Tartózkodási hely: Pécs

HozzászólásElküldve: Vas. Júl. 12, 2009 3:25 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

vissza kéne csalni andrew-t
_________________
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
Rolo



Csatlakozott: 2007.06.13. Szerda 14:04
Hozzászólások: 233
Tartózkodási hely: Budapest, Gy?r, Debrecen, Siófok, néha Kenya

HozzászólásElküldve: Vas. Júl. 12, 2009 5:04 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

szerintem egész jó magyar csapatot össze lehetne hozni... 5-6 expert játékosunk van jelenleg... (andrew, latko, kunyi, kody, maxxtro, meg a haverja, bár ?t még nem láttam játszani), a gond azzal van h mindenki rusty, meg szerintem nem is igazán érnek rá... emellett meg azért lenne aki be tudna ugorni...bár az elgondolkodtató h ha valami eredményt is szeretnénk elérni akkor jó lenne ha a felsoroltakból mindig lenne 3 aki játszik...
_________________


Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
Kody



Csatlakozott: 2007.01.12. Péntek 1:00
Hozzászólások: 350
Tartózkodási hely: Gy?r / Budapest

HozzászólásElküldve: Vas. Júl. 12, 2009 6:45 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

hehe: kody=gabra gondoltál? Hagyjál békén engem most ilyen hülyeségekkel...jelenleg a 17++-t se érem el!
_________________
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
gab_



Csatlakozott: 2006.10.15. Vasárnap 15:42
Hozzászólások: 1140
Tartózkodási hely: Pécs

HozzászólásElküldve: Vas. Júl. 12, 2009 7:09 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

nem , tuti nem rám gonodlt Very Happy és igaza van, te régen is ott voltál nagyobb gamekben Smile jó lenne látni egy magyar csapatot mindenesetre
_________________
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
kunyi



Csatlakozott: 2006.12.28. Csütörtök 18:32
Hozzászólások: 1025

HozzászólásElküldve: Vas. Júl. 12, 2009 7:30 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

nevezzünk! idöm nemigen van de 2 hetente szabada hétvégémcsüt töl vasránapig....ha ugy jonneka meccsek én szivesen csatlakozom,(ne felejcsd el egy viszatért expert játékost is! cuucccccc!Smile
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
TLW_Priby
Site Admin


Csatlakozott: 2006.10.15. Vasárnap 15:34
Hozzászólások: 2131
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: Vas. Júl. 12, 2009 7:30 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Ne szivass már Kody, kellesz baszki Very Happy
itt a nyár, gyakorolsz picit Smile

Szerintem alapcsapatnak kéne:
Andrew
Latko
kunyi
Maxxtro
Bone
Guti_
abi_
Kody

és akkor lehetne tartaléknak még pár ember, mint pl Rolo, Techno, Ultra, Lui, Richard, Beszosz, én stb Smile
_________________



Ha bármiféle problémád van, a fórumba írd! PÜ-ben nem segítek!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
xSeCh_Ultram



Csatlakozott: 2007.05.26. Szombat 16:14
Hozzászólások: 1346
Tartózkodási hely: Óperencián is túl

HozzászólásElküldve: Vas. Júl. 12, 2009 8:04 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

vagy egy b team Very Happy 111
_________________

Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Rolo



Csatlakozott: 2007.06.13. Szerda 14:04
Hozzászólások: 233
Tartózkodási hely: Budapest, Gy?r, Debrecen, Siófok, néha Kenya

HozzászólásElküldve: Vas. Júl. 12, 2009 8:19 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

az kabaré lenne, összes game bebaszva meg beszívva lenne lejátszva ...semmi értelme... amugy abi már nem gamel.. vagyis mostanában nem mert nyaral majd ha hazajön visszatér azt mondta... cuccról meg nem is tudtam h visszatért....de beszarás Very Happy
_________________


Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
TiL_Lui_



Csatlakozott: 2006.10.16. Hétfő 14:20
Hozzászólások: 1310

HozzászólásElküldve: Vas. Júl. 12, 2009 9:46 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Egy ország egy csapattal indulhat gondolom...így lenne értelme.
Andrew mindenképp, meg kunyi is kellene a legjobb összeállításhoz, csak az a baj, hogy ti nem úgy álltok a játékhoz mint egykoron Razz
Álljatok neki gyakorolni Very Happy
_________________

Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
TLW_Priby
Site Admin


Csatlakozott: 2006.10.15. Vasárnap 15:34
Hozzászólások: 2131
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: Vas. Júl. 12, 2009 9:56 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

4 éve 2 csapattal indulhatott egy ország
_________________



Ha bármiféle problémád van, a fórumba írd! PÜ-ben nem segítek!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Guti_



Csatlakozott: 2006.10.17. Kedd 15:14
Hozzászólások: 261
Tartózkodási hely: Oroszlány

HozzászólásElküldve: Hétf. Júl. 13, 2009 1:20 am    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Hát szerintem is jó ötlet bár kíváncsi vagyok ki gamel igz-n mostanában én kb 3,5 hónapja nem láttam igz-t.
Bár nem mintha én számítanék valamit.
Latko Andrew Kunyi Maxxtro szerintem alapcsapat.
aztán lehet 1-2 beugró én Bone,Abi,Kody rájuk gondoltam itt.
Bár nem tudom hogy most Abi mennyit gamel vagy hogy játszik-e egyáltalán Smile
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
BeriHampeR



Csatlakozott: 2009.07.13. Hétfő 11:56
Hozzászólások: 1

HozzászólásElküldve: Hétf. Júl. 13, 2009 12:04 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Hello.

Mivel nagyon új vagyok, és most tettem fel az Age of Empires 2 ismét, ezért érdekelne ez a "kupa" csapatszervezés.

Érdekelnének a szabályok, és vlk letesztelhetne hogy milyen szintü vagyok, van 1 csapattársam is és 2v2 ben ma este 21 kor, ha megfelel nektek,?

MSN: bhr1989@gmail.com

tudatni szeretném veletek hogy nem vagyok kezd? mármint ne a kis gyerekes lázadásos elveket képviselem, szóval érdekelne hogy hozzátok képest milyen vagyok"vagyunk" és ha jol szereplek akkor segítséget is tudok nyújtani a szervezésben de ha nem akkor is mert a magyarok a legjobbak Smile
üdv.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
xSeCh_Ultram



Csatlakozott: 2007.05.26. Szombat 16:14
Hozzászólások: 1346
Tartózkodási hely: Óperencián is túl

HozzászólásElküldve: Hétf. Júl. 13, 2009 1:17 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

én most megmondom, 14++-nál nem vagytok több. hacsak nem valami kibaszott zsenik vagytok, 210es iqval és fürge ujjakkal Wink
_________________

Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
BoSB_Subotai



Csatlakozott: 2006.10.15. Vasárnap 19:39
Hozzászólások: 558
Tartózkodási hely: Hungary, Solt

HozzászólásElküldve: Hétf. Júl. 13, 2009 5:03 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Nagyon zsír ez a kupa! Jó lett a videójuk is! Tökre felbuzdított! Csak hát én csicska vagyok ide! Sad De vésztartaléknak beállnék szivesen...
Amúgy ne felejtsétek el hogy van egy hugi_0 is! Very Happy Akinek csak felkéne elevenítenie a tudományát!
_________________

Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
TiL_Lui_



Csatlakozott: 2006.10.16. Hétfő 14:20
Hozzászólások: 1310

HozzászólásElküldve: Hétf. Júl. 13, 2009 7:21 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Elvégre Világbajnokság, szóval muszáj képviseltetnünk magunkat és a lehet? legjobb összeállítással Smile illetve olyan emberekkel akik szívesen játszanak..(a legjobb ha a kett? együtt van Smile )
_________________

Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
VNJ_Techno



Csatlakozott: 2006.10.19. Csütörtök 22:22
Hozzászólások: 957

HozzászólásElküldve: Hétf. Júl. 13, 2009 7:30 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

hajrá hajrá vmit össze kell hozni
_________________




http://www.youtube.com/watch?v=I9QJpwpLZWI&feature=related
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
kunyi



Csatlakozott: 2006.12.28. Csütörtök 18:32
Hozzászólások: 1025

HozzászólásElküldve: Kedd. Júl. 14, 2009 7:29 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

nemtudom, nincs összeszokot teamunk azabaj... hiába vannak jo játékosok egyszemélybe, teambe lehet 3 öszeszokottab kisseb ratej??mberke szara gyaláza a 3 profikutyát... szal itt ákár azt is lehetne (van még 1 honap) h B csapat Priby lui Beszosz vagynemtom még kit mondtatok csak pl. és kajak gyakoroltok meg beszélitek mivan... na mind1 aki érti az ugyis tudjamiregondolok
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
gab_



Csatlakozott: 2006.10.15. Vasárnap 15:42
Hozzászólások: 1140
Tartózkodási hely: Pécs

HozzászólásElküldve: Szer. Júl. 15, 2009 1:45 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

kéne gyakorolni
_________________
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
Hozzászólások megtekintése:   
Lezárt fórum: ide nem küldhetsz témát, választ, nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.   Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Singleplayer Időzóna: (GMT +2 óra)
Ugrás a köv. oldalra: 1, 2, 3, 4  Következő
1 / 4 oldal

 
Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Magyar fordítás © Andai Szilárd - Frissítette: Magyar phpBB közösség