Tartalomjegyzék AoE2.hu archívum
2008-2011
 
 Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   TaglistaTaglista   CsoportokCsoportok   RegisztrációRegisztráció 
 ProfilProfil   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned   BelépésBelépés 

Nacions cup 2009
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3, 4
 
Lezárt fórum: ide nem küldhetsz témát, választ, nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.   Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Singleplayer
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
TiL_Lui_



Csatlakozott: 2006.10.16. Hétfő 14:20
Hozzászólások: 1310

HozzászólásElküldve: Kedd. Júl. 21, 2009 7:51 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

B csapatba jelentkezem! Smile
_________________

Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
VNJ_Techno



Csatlakozott: 2006.10.19. Csütörtök 22:22
Hozzászólások: 957

HozzászólásElküldve: Szer. Júl. 22, 2009 1:13 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

na vazze én az égetés alatt nem is azt értem h kikapunk márpedig kifogunk minden jobb országtol mert ez egy szájba kurt TG amiben az össze szokottság a taktika és a csapat munka a fontos és mivel az A csapat már évekóta nem jáccik együtt ezért nem lehetünk sikeresek más össze szokott ország ellen. de az égés inkább az lesz h nemtudunk egy id?pontot egyeztetni mert soha senki nem fog ráérni és akkor avégén az lesz h vmi kajak kamu csapat fog oda állni 2 hét huzavona után és kajak kikapunk és az ugy már égés.

amugy nemtom én bent vagyok e a csapatban ha igen akkor jáccom ha ráérek de én max fal ember leszek ha szélen vagyok akkor max rush és csak az enyémmel foglalkozom vagy középen boomolok mást nemtok már mert nemtok a pofázásra is figyelni meg a csatára meg az econra. amugy kéne mikrofon:D
_________________




http://www.youtube.com/watch?v=I9QJpwpLZWI&feature=related
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
VNJ_Techno



Csatlakozott: 2006.10.19. Csütörtök 22:22
Hozzászólások: 957

HozzászólásElküldve: Szer. Júl. 22, 2009 1:16 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

amugy meg nord itt nem a hozzá állással van a baj meg azzal h félünk vagy valami hanem azzal h tudom nagyon jól hogy összeszokott csapatnélkül nincs esély, max 1-2 gyengébb országot verünk le. ezelött legalább megvertünk pár olyan országot ami elég durva volt, pedig már akkor is rustyk voltunk ha jol emléxem
_________________




http://www.youtube.com/watch?v=I9QJpwpLZWI&feature=related
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
TLW_Priby
Site Admin


Csatlakozott: 2006.10.15. Vasárnap 15:34
Hozzászólások: 2131
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: Szer. Júl. 22, 2009 7:16 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

sztem kunyi pl akkor volt ontop Smile
_________________



Ha bármiféle problémád van, a fórumba írd! PÜ-ben nem segítek!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
kunyi



Csatlakozott: 2006.12.28. Csütörtök 18:32
Hozzászólások: 1025

HozzászólásElküldve: Szer. Júl. 22, 2009 9:56 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

3hete jobban ment sookkal mint akoriba:) most meg megint nullszinten
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Nord



Csatlakozott: 2009.06.17. Szerda 12:51
Hozzászólások: 48
Tartózkodási hely: Gödöll?

HozzászólásElküldve: Csüt. Júl. 23, 2009 6:29 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Idézet:
amugy meg nord itt nem a hozzá állással van a baj

jó jó értem én csak én is úgy gondolom hogy abból nagy baj nem lehet ha indultok.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Hozzászólások megtekintése:   
Lezárt fórum: ide nem küldhetsz témát, választ, nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.   Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Singleplayer Időzóna: (GMT +2 óra)
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3, 4
4 / 4 oldal

 
Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Magyar fordítás © Andai Szilárd - Frissítette: Magyar phpBB közösség