Tartalomjegyzék AoE2.hu archívum
2008-2011
 
 Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   TaglistaTaglista   CsoportokCsoportok   RegisztrációRegisztráció 
 ProfilProfil   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned   BelépésBelépés 

Voobly
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3, 4  Következő
 
Lezárt fórum: ide nem küldhetsz témát, választ, nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.   Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Multiplayer
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
TLW_Priby
Site Admin


Csatlakozott: 2006.10.15. Vasárnap 15:34
Hozzászólások: 2131
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: Kedd. Nov. 03, 2009 6:19 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Rolo? Kody? Én úgy tudom valamikor 2002-2003-ban kezdtétek nem? Very Happy és akkor még nem a zonen... mint a legtöbben általában nem ott kezdjük Smile
_________________



Ha bármiféle problémád van, a fórumba írd! PÜ-ben nem segítek!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
kunyi



Csatlakozott: 2006.12.28. Csütörtök 18:32
Hozzászólások: 1025

HozzászólásElküldve: Kedd. Nov. 03, 2009 8:57 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

venace te lehet megélsz 200kbol, de hámár etetned kö az aszonyzt a kölköket meg a kutyát,meg még néha be is akarsz baszni meg kártáyzni az öreg cimboráákkal akkor nembiztos, föként ha bemakkoltál vmi nagyobb kéglit amit kiiskel lfüteni meg vilanyozni a sok buzi számitogépet?Very Happy
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Rolo



Csatlakozott: 2007.06.13. Szerda 14:04
Hozzászólások: 233
Tartózkodási hely: Budapest, Gy?r, Debrecen, Siófok, néha Kenya

HozzászólásElküldve: Kedd. Nov. 03, 2009 9:49 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

irc-n kezdtem el?ször, akkor még nem volt zóna asszem, aztán lett zóna és jött kody... szóval el?bb jóval Very Happy
_________________


Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
TLW_Priby
Site Admin


Csatlakozott: 2006.10.15. Vasárnap 15:34
Hozzászólások: 2131
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: Kedd. Nov. 03, 2009 10:02 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Hogy ne lett volna. Zone a kezdetek kezdtetét?l van Very Happy csak nem sok magyar járhatott oda akkortájt Very Happy
_________________



Ha bármiféle problémád van, a fórumba írd! PÜ-ben nem segítek!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Rolo



Csatlakozott: 2007.06.13. Szerda 14:04
Hozzászólások: 233
Tartózkodási hely: Budapest, Gy?r, Debrecen, Siófok, néha Kenya

HozzászólásElküldve: Kedd. Nov. 03, 2009 10:03 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

de mivel priby ott van az utolsó nickem ha látod... Zone:D, csak el?bb még voltam egy vagy két évig xSeCh is
_________________


Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
_venace_



Csatlakozott: 2007.01.02. Kedd 14:42
Hozzászólások: 731
Tartózkodási hely: Kecskemét

HozzászólásElküldve: Szer. Nov. 04, 2009 12:54 am    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

kunyicsiró szán az úgy más én csak egymagamról beszéltem Very Happy
_________________

Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
xSeCh_Ultram



Csatlakozott: 2007.05.26. Szombat 16:14
Hozzászólások: 1346
Tartózkodási hely: Óperencián is túl

HozzászólásElküldve: Szer. Nov. 04, 2009 1:17 am    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

_venace_ írta:
én megtudnék élni havi 200kból már bocs


jó hát anyádék nyakán nem nehéz, de egyedül vagy ha netán még 3 szájat kell etetni, akkor már necces.
_________________

Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
_venace_



Csatlakozott: 2007.01.02. Kedd 14:42
Hozzászólások: 731
Tartózkodási hely: Kecskemét

HozzászólásElküldve: Szer. Nov. 04, 2009 1:18 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

már leirtam el?bb is ha egyedül vagyok és hitelek nélkül meg lehet élni bel?le de ha ez nem így van akkor nem
_________________

Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
xSeCh_Ultram



Csatlakozott: 2007.05.26. Szombat 16:14
Hozzászólások: 1346
Tartózkodási hely: Óperencián is túl

HozzászólásElküldve: Szer. Nov. 04, 2009 2:41 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

_venace_ írta:
már leirtam el?bb is ha egyedül vagyok és hitelek nélkül meg lehet élni bel?le de ha ez nem így van akkor nem


azt nem láttam, de jo, egy kalap szarból is meg lehet élni csak kérdés h meddig :]
_________________

Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Nord



Csatlakozott: 2009.06.17. Szerda 12:51
Hozzászólások: 48
Tartózkodási hely: Gödöll?

HozzászólásElküldve: Vas. Nov. 15, 2009 8:26 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Hali. ha akarok a Voobly-in is regisztrálni akkor azt lehet? csak nekem nem sikerül. Kitöltöm amit kell megnyomom hogy Create Account és 2 másodperc múlva ugyanerre az oldalra visszadob. nem jön se email, se semmi.....
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Nord



Csatlakozott: 2009.06.17. Szerda 12:51
Hozzászólások: 48
Tartózkodási hely: Gödöll?

HozzászólásElküldve: Vas. Nov. 15, 2009 9:09 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Ha meg az IGZ-és felhasználónévvel akarok játszani akkor amikor a open the loung-ra kattintok akkor a Internet Explorer-ben dob ki 1 hibaüzenettel. Mit csináljak?
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
TLW_Priby
Site Admin


Csatlakozott: 2006.10.15. Vasárnap 15:34
Hozzászólások: 2131
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: Vas. Nov. 15, 2009 10:33 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

letöltötted a klienst?
nem ártana, miel?tt megpróbálsz játszani

http://www.voobly.com/updates/voobly-v2.1.19.1.exe
_________________



Ha bármiféle problémád van, a fórumba írd! PÜ-ben nem segítek!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
xSeCh_Ultram



Csatlakozott: 2007.05.26. Szombat 16:14
Hozzászólások: 1346
Tartózkodási hely: Óperencián is túl

HozzászólásElküldve: Vas. Nov. 15, 2009 11:00 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

111+
_________________

Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Nord



Csatlakozott: 2009.06.17. Szerda 12:51
Hozzászólások: 48
Tartózkodási hely: Gödöll?

HozzászólásElküldve: Hétf. Nov. 16, 2009 7:46 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Very Happy jaja már megtaláltam minden sínen. köszi
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
kavics



Csatlakozott: 2009.11.20. Péntek 14:36
Hozzászólások: 4

HozzászólásElküldve: Pént. Nov. 20, 2009 3:13 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!

Segítséget szeretnék kérni a neten való játékhoz. Én már harminc feletti vagyok ezel?tt 7-8 éve ismertem a játékot de mai napig tudok vele játszani és szórakoztat.Abban kérném a segítségeteket, hogy amozzilát már letöltöttem most azt írta ki a voobly oldalon, hogy a protokollban nincs hozzárendelve a vobbly oldal. Tehát hogy tudnék a voobly oldalán játszani.

Köszi
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
TLW_Priby
Site Admin


Csatlakozott: 2006.10.15. Vasárnap 15:34
Hozzászólások: 2131
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: Pént. Nov. 20, 2009 3:36 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

http://www.aoe2.hu/forum/viewtopic.php?t=40410

itt a pontos leírás
max azt mondd, hogy hol akadsz el
_________________



Ha bármiféle problémád van, a fórumba írd! PÜ-ben nem segítek!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
kavics



Csatlakozott: 2009.11.20. Péntek 14:36
Hozzászólások: 4

HozzászólásElküldve: Pént. Nov. 20, 2009 3:46 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Köszi!

Ott vagyok elakadva, hogy a firefoxban hol kell az alkalmazást megnyitni.

Köszi!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
TLW_Priby
Site Admin


Csatlakozott: 2006.10.15. Vasárnap 15:34
Hozzászólások: 2131
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: Pént. Nov. 20, 2009 7:23 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

feltelepítetted a klienst?
nem hiszem el, hogy utána nem kínálja fel magától...
_________________



Ha bármiféle problémád van, a fórumba írd! PÜ-ben nem segítek!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
kavics



Csatlakozott: 2009.11.20. Péntek 14:36
Hozzászólások: 4

HozzászólásElküldve: Szomb. Nov. 21, 2009 12:06 am    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Köszi!

Igen feltelepítettem, a klienst és be is adta aszobákat csak azután hogy kell csatlakozni a játékhoz.Tehát nem akarok hostolni, hanem rá kell klikkelnem egy join-ra. Ráklikkeltem majd nem tudom, hogy a játékot mikor kell elindítani.

Köszönöm, el?re is
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
TLW_Apollo17hu
Site Admin


Csatlakozott: 2006.10.21. Szombat 12:26
Hozzászólások: 329
Tartózkodási hely: nappali

HozzászólásElküldve: Szomb. Nov. 21, 2009 1:52 am    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

A játékot a host indítja, neked nem kell semmit csinálnod. Azzal, hogy joinoltál a szobába, egyúttal fel kell készülj arra, hogy a host bármelyik pillanatban elindíthatja a játékot. Ez piros karakterekkel jelenik meg a chat-panelen, és - ha úgy van beállítva a kliensed - a tálcán villogni fog a szoba ablaka, valamint talán hangjelzést is fogsz hallani. Ezután a játék jobb esetben betölt?dik, rosszabb esetben nem tudsz csatlakozni ilyen-olyan probléma miatt.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Hozzászólások megtekintése:   
Lezárt fórum: ide nem küldhetsz témát, választ, nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.   Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Multiplayer Időzóna: (GMT +2 óra)
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3, 4  Következő
2 / 4 oldal

 
Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Magyar fordítás © Andai Szilárd - Frissítette: Magyar phpBB közösség