Tartalomjegyzék AoE2.hu archívum
2008-2011
 
 Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   TaglistaTaglista   CsoportokCsoportok   RegisztrációRegisztráció 
 ProfilProfil   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned   BelépésBelépés 

Melyik a kedvenc magyar játékosod? (all-time)
Ugrás a köv. oldalra: 1, 2, 3  Következő
 
Lezárt fórum: ide nem küldhetsz témát, választ, nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.   Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Singleplayer
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  

Melyik a kedvenc magyar játékosod?
Andrew_LK
17%
 17%  [ 6 ]
xSeCh_ideges
2%
 2%  [ 1 ]
[TWP]Latko
11%
 11%  [ 4 ]
hugi_0
0%
 0%  [ 0 ]
Leto_kunyika
22%
 22%  [ 8 ]
xSeCh_orDOG
2%
 2%  [ 1 ]
Galmuszk_OS
2%
 2%  [ 1 ]
Leto_Techno
5%
 5%  [ 2 ]
Más
34%
 34%  [ 12 ]
Összes szavazat : 35

Szerző Üzenet
TLW_Priby
Site Admin


Csatlakozott: 2006.10.15. Vasárnap 15:34
Hozzászólások: 2131
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: Csüt. Szept. 24, 2009 6:58 pm    Hozzászólás témája: Melyik a kedvenc magyar játékosod? (all-time) Hozzászólás az előzmény idézésével

Új szavazás, ez megy ki a f?oldalra is.
Ha a Másra szavazol, írd le, hogy ki az^^
_________________



Ha bármiféle problémád van, a fórumba írd! PÜ-ben nem segítek!


A hozzászólást TLW_Priby összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Csüt. Szept. 24, 2009 8:44 pm-kor.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
TLW_Apollo17hu
Site Admin


Csatlakozott: 2006.10.21. Szombat 12:26
Hozzászólások: 329
Tartózkodási hely: nappali

HozzászólásElküldve: Csüt. Szept. 24, 2009 8:20 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Maxxtro 11111
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
TLW_Priby
Site Admin


Csatlakozott: 2006.10.15. Vasárnap 15:34
Hozzászólások: 2131
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: Csüt. Szept. 24, 2009 8:37 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

jézus 11111

én bevallom kunyira szavaztam Smile
_________________



Ha bármiféle problémád van, a fórumba írd! PÜ-ben nem segítek!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
_venace_



Csatlakozott: 2007.01.02. Kedd 14:42
Hozzászólások: 731
Tartózkodási hely: Kecskemét

HozzászólásElküldve: Csüt. Szept. 24, 2009 11:08 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

hm skill, tehetség, hozzáértés szerint szerintem Andrew
jófejség sok hülyülés a felsoroltak közül kunyi
szvsz galmuszk nem való ezeka nevek közé inkább abi-kody-bone hármas valamelyike
_________________

Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
TLW_Priby
Site Admin


Csatlakozott: 2006.10.15. Vasárnap 15:34
Hozzászólások: 2131
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: Csüt. Szept. 24, 2009 11:44 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

azért sztem régen Galmuszk elég jo volt...
bár ezt mi nem tudhatjuk, akkor még nem voltunk seholse Smile

amúgy neked ? a msáik kedvencem kunyi mellett, csakhát dönteni kellett
? az, aki tök mindegy menynit hagy ki, akkor is tud utána viszonylag jól játszani Very Happy
_________________



Ha bármiféle problémád van, a fórumba írd! PÜ-ben nem segítek!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
_venace_



Csatlakozott: 2007.01.02. Kedd 14:42
Hozzászólások: 731
Tartózkodási hely: Kecskemét

HozzászólásElküldve: Pént. Szept. 25, 2009 12:58 am    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

jah csak az a 3 játékos jobb mint ?
_________________

Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
VNJ_Techno



Csatlakozott: 2006.10.19. Csütörtök 22:22
Hozzászólások: 957

HozzászólásElküldve: Pént. Szept. 25, 2009 3:09 am    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

hát ebben én nem lennék olyan biztos

amugymeg lol:D minek ez?

(SZAVAZZATOK RÁM!!!!)
_________________




http://www.youtube.com/watch?v=I9QJpwpLZWI&feature=related
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
TLW_Priby
Site Admin


Csatlakozott: 2006.10.15. Vasárnap 15:34
Hozzászólások: 2131
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: Pént. Szept. 25, 2009 9:30 am    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

me meguntam má, hogy ugyanaz a szavazás a f?oldalon, szal kellett valami új Very Happy
_________________



Ha bármiféle problémád van, a fórumba írd! PÜ-ben nem segítek!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
xSeCh_Ultram



Csatlakozott: 2007.05.26. Szombat 16:14
Hozzászólások: 1346
Tartózkodási hely: Óperencián is túl

HozzászólásElküldve: Pént. Szept. 25, 2009 10:22 am    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

más: nekem mad Smile föleg a rengetek 2v2 miatt, elég jol és kissé érdekesen játszik Very Happy
_________________

Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
BoSB_Subotai



Csatlakozott: 2006.10.15. Vasárnap 19:39
Hozzászólások: 558
Tartózkodási hely: Hungary, Solt

HozzászólásElküldve: Pént. Szept. 25, 2009 12:19 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Én Latko ra szavaztam, mert nagyon jól nyomja és mert a tavalyi aoctalin is láthattuk, halál nyugodt és nem idegesíti fel magát semmin, mindezekmellett nagyon precíz és pontos. Ez a stílus nekem tetszik! Wink Very Happy
_________________

Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
kunyi



Csatlakozott: 2006.12.28. Csütörtök 18:32
Hozzászólások: 1025

HozzászólásElküldve: Pént. Szept. 25, 2009 12:21 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

"halál nyugodt és nem idegesíti fel magát semmin, mindezekmellett nagyon precíz és pontos. Ez a stílus nekem tetszik! " -> mert kurvamód betépett?'1
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
kunyi



Csatlakozott: 2006.12.28. Csütörtök 18:32
Hozzászólások: 1025

HozzászólásElküldve: Pént. Szept. 25, 2009 12:22 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Ja a kérdés meg nem az hogy kia legjobb aoc játékos hanem ki a kedvenc:) ha jo értemugye11?
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
TiL_Lui_



Csatlakozott: 2006.10.16. Hétfő 14:20
Hozzászólások: 1310

HozzászólásElküldve: Pént. Szept. 25, 2009 12:52 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

én magamra szavaztam!! Very Happy
Amugy kulti játszottál már galmal??... Very Happy elég jo gamer volt és az is.

Amugy be lehetne írni a "régi" beszoszt is vagy Arsenalt. Én most nem szopom kunyi faszát Very Happy
_________________

Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
Guti_



Csatlakozott: 2006.10.17. Kedd 15:14
Hozzászólások: 261
Tartózkodási hely: Oroszlány

HozzászólásElküldve: Pént. Szept. 25, 2009 1:22 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

hát ha hülyeség ökörködés game közben hülyülés meg minden szempontból kunyi ez egyértelm?.
Bár néha vannak dolgok amikor a játék rovására megy. pl multkor azt mondja kitört a pestis és ledelelt minden Very Happy Very Happy Very Happy
Amúgy én Latkora szavaztam most kunyinak amúgy is volt már 2 Very Happy
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
_venace_



Csatlakozott: 2007.01.02. Kedd 14:42
Hozzászólások: 731
Tartózkodási hely: Kecskemét

HozzászólásElküldve: Pént. Szept. 25, 2009 5:41 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

kitört a pestis ez kurva nagy 111111111111111111111
_________________

Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
TiL_Lui_



Csatlakozott: 2006.10.16. Hétfő 14:20
Hozzászólások: 1310

HozzászólásElküldve: Pént. Szept. 25, 2009 8:35 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Annál a gamenél ott voltam, 3an coopoltuk gutit Very Happy nagynehezen nyert Very Happy
_________________

Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
BoSB_Subotai



Csatlakozott: 2006.10.15. Vasárnap 19:39
Hozzászólások: 558
Tartózkodási hely: Hungary, Solt

HozzászólásElküldve: Pént. Szept. 25, 2009 9:15 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

kunyi nem aszerint szavaztam hogy ki a legjobb. a véleményem osztom továbbra is! Very Happy
_________________

Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
kunyi



Csatlakozott: 2006.12.28. Csütörtök 18:32
Hozzászólások: 1025

HozzászólásElküldve: Pént. Szept. 25, 2009 10:01 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

11,ja jo csak félreérthet? a kérdés ,ja amugy techno is csinált sok midnent én rá nyomtam, többet rohogtunk mint játszotunk gamekozbe Very Happy
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
kunyi



Csatlakozott: 2006.12.28. Csütörtök 18:32
Hozzászólások: 1025

HozzászólásElküldve: Pént. Szept. 25, 2009 10:02 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

amugy hugi is jófej ,csak egy idegebeteg állat,ideg ördög,galmuszkal nemigen kumunikáltam bár jokat játszotunk anno, iszont egyszerüen latko és andrew fan vagyok Smile
gg11
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Rolo



Csatlakozott: 2007.06.13. Szerda 14:04
Hozzászólások: 233
Tartózkodási hely: Budapest, Gy?r, Debrecen, Siófok, néha Kenya

HozzászólásElküldve: Hétf. Szept. 28, 2009 12:11 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

én ördögre szavaztam, bár sokan azt sem tudják h ki ?, régen kibaszott jó volt és nagy poénokat nyomott... mondjuk én mindenkit szeretek... csak egy két ember van aki fel tudja/tudták baszni az agyam: worly, maxxtro, kody Very Happy
_________________


Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
Hozzászólások megtekintése:   
Lezárt fórum: ide nem küldhetsz témát, választ, nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.   Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Singleplayer Időzóna: (GMT +2 óra)
Ugrás a köv. oldalra: 1, 2, 3  Következő
1 / 3 oldal

 
Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Magyar fordítás © Andai Szilárd - Frissítette: Magyar phpBB közösség