Tartalomjegyzék AoE2.hu archívum
2008-2011
 
 Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   TaglistaTaglista   CsoportokCsoportok   RegisztrációRegisztráció 
 ProfilProfil   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned   BelépésBelépés 

Kérlek segítsetek...
Ugrás a köv. oldalra: 1, 2  Következő
 
Lezárt fórum: ide nem küldhetsz témát, választ, nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.   Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Multiplayer
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
koska1124



Csatlakozott: 2009.11.01. Vasárnap 18:55
Hozzászólások: 12

HozzászólásElküldve: Vas. Nov. 01, 2009 9:06 pm    Hozzászólás témája: Kérlek segítsetek... Hozzászólás az előzmény idézésével

nah szóval az lenne a problémám hogy két haverommal szeretnék jáccani hamachi program segítségével mutiba az AOK 2 kieggel. hogy mindent az elejér?l kezdjek felraktuk mindannyiunknak a játékot + a kieget és rá az 1.0e - patch-ot... eddig okés a dolog de ott a probléma hogy miután a Hamachit feltelepítettük és láttuk egymást elkeztünk azon szenvedni(vagyis mindenfélét átálítani amit a Humachi.hu-n írtak) hogy jó leygen a pingelés
Aztán végre ezt megoldottuk most mindenki tud mindenkit pingelni csak ott a gond hogy az eggyik haverom látja a szerót amit én csintam a másik haverom meg nem látja... (de a pingelés megy vele is). nah most a router beálításokhoz nem értünk csak amit innen onnan olvastunk azt csináltuk... Az lenne a legjobb a hogyha valaki letudná írni pontról pontra hogy mijen beállításokat végezzünk el a routereken meg a hamachiba...
Mind a 3-munknak windows XP sp3 van...
akivel látjuk egymást a játékon belül azzal ugyanolyan a netünk
a harmadik embernek 56kb/sec nete van nemtoom számít-e?...:S
mi ketten akivel látjuk egymást azért nemtudunk játszani mert kéri a CD-t a játék mikor multinál rámegyek hogy indítás pedig normálisan indul a single player része (Szóval crackelve van)...:S
Szóval most az egéssz beálításokat szeretnénk újra kezdeni mert sztem már mást is elálítottunk amit nem kellet volna ezért örülnék ha valaki segítene és leírná hogy mit csináljunk mind a hárman...Very Happy (Tiszta lappal indulunk csak játék a patchel és hamachi 1.0.1.3 mindhármunknak)
Kérlek titeket segítsetek nagyon szeretnénk játszani hárman...Very Happy
el?re köszönöm
Sziasztok
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
xSeCh_Ultram



Csatlakozott: 2007.05.26. Szombat 16:14
Hozzászólások: 1346
Tartózkodási hely: Óperencián is túl

HozzászólásElküldve: Hétf. Nov. 02, 2009 2:19 am    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

szerintem a hamachit hagyjátok ki a dologból felesleges...
csak állitsátok be a routereket: http://www.aoe2.hu/forum/router.php
legyen jó a forwardolás, és a port... ennyi az egész. Talán még a tüzfalnál is engedélyezhetnétek a gamet... Ja és ha 1.0e patchnél cd-t kér, ott vmi gáz van :S
_________________

Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
koska1124



Csatlakozott: 2009.11.01. Vasárnap 18:55
Hozzászólások: 12

HozzászólásElküldve: Hétf. Nov. 02, 2009 3:30 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Szóval akkor eggyátalán ne használjunk hamachit????
jolvan akkor azt le töröljük de nem teljesen értem ezt routeres beálítást...
A Routerem: Pirelli DRG a225g...
Ennek belépek a NAT\Special applications menüjébe és itt csintam eggy print screen-t: http://kepfeltoltes.hu/view/091102/Special_applications_www.kepfeltoltes.hu_.jpg hogy így jó-e mert rámentem ott lent a "Popular applications" nál a leg?rdít?re és ott kiválasztottam az "MSN Gaming ZONE-t" és ezt egyre másoltam... Így jó??? vagy hányra kell másolni??? a Virtual servernél nem álítottam semmit mert ott nemtuom mit álítsak ebben segíthetnétek egy kicsit...Very Happy A képerny? ott így néz ki: http://kepfeltoltes.hu/view/091102/Virtual_server_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
És mint a példába bemutattátok ott az Edimax-routeren van eggy olyan menü pont hogy Port forwarding... na hát nekem ilyen nincsen...:S
Eggyel?re ennyit csintam meg és szeretnék további segítséget kérni ezzel kapcsolatba...Very Happy
Az eddigi segítségedet xSeCh_Ultram nagyon köszönöm....Very Happy
ÜDV: koska1124
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
xSeCh_Ultram



Csatlakozott: 2007.05.26. Szombat 16:14
Hozzászólások: 1346
Tartózkodási hely: Óperencián is túl

HozzászólásElküldve: Hétf. Nov. 02, 2009 3:40 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

szerintem a virtual szerver kell neked, igy kitöltöd:
1: 169.168.1.X (nem tudom mi a géped ipje) Protocol tipe: BOTH vagy TCP/UDP (lényeg h mind2... ) portokhoz mind: 2300-2400, enable: pipa, és add
2: 169.168.1.X (nem tudom mi a géped ipje) Protocol tipe: BOTH vagy TCP/UDP (lényeg h mind2... ) portokhoz mind: 47624 enable: pipa, és add

de majd errejár a f?nagyságos Pribi és kijavít ha nem jó.

A port trigger jol van beállitva, csak nem tudom h kell e az... mert aochoz kell tcp/udp is.
_________________

Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
koska1124



Csatlakozott: 2009.11.01. Vasárnap 18:55
Hozzászólások: 12

HozzászólásElküldve: Hétf. Nov. 02, 2009 4:10 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

És mi újság ezzel a: "Port forwarding" menüvel mert nekem ilyen nincs...:S
Vagy az nem is szükséges?
Am. akkor küldök még eggy képet hogy akkor a Virtual server menüm hogy néz ki:
http://kepfeltoltes.hu/view/091102/227381253Virtual_server_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
Remélem a trigger port így akkor jó lessz...Very Happy
Köszi a segítséget...
Várom a továbbiakat:D
ÜDV: koska1124
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
xSeCh_Ultram



Csatlakozott: 2007.05.26. Szombat 16:14
Hozzászólások: 1346
Tartózkodási hely: Óperencián is túl

HozzászólásElküldve: Hétf. Nov. 02, 2009 4:19 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

nem, van ahol máshogy hivják...
ez még adhat nagy segitséget: kiválasztod a routered és utána az aoct

http://www.portforward.com/english/routers/port_forwarding/routerindex.htm

ha végképp nem megy msn.
am fontos h mind a 3toknak müködjön, avgy legalább kett?töknek :]
_________________

Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
koska1124



Csatlakozott: 2009.11.01. Vasárnap 18:55
Hozzászólások: 12

HozzászólásElküldve: Hétf. Nov. 02, 2009 5:04 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

nah megcsintam nállam, a heveroknál majd késöbb vagy majd este msn-en eggyeztetek velük...
Köszönöm a segítséget nállam a portok szabadon vannak megnéztem Port chekkerel...Very Happy Ugyhogy király, még1x köszi a segítséget...Very Happy
Bár még lenne eggy kérdésem hogy így majd mejik IP irjuk be a játékba??
Azt a mit a böngész?be kellet amikor routert álítuttunk???
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
TLW_Priby
Site Admin


Csatlakozott: 2006.10.15. Vasárnap 15:34
Hozzászólások: 2131
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: Hétf. Nov. 02, 2009 5:43 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

www.whatismyip.com
pl itt emgnézheted, azt kell magadnod a többieknek
viszont vigyázz, mert azzal még, hogy kinyitottad a portokat nem biztos, hogy tudsz hostoltni... sajnos a routerek többségével nemlehet hostolni, akármit is csinálsz velük. szóval tudnod kéne, hogy a te routereddel lehet-e a beállítások után
_________________



Ha bármiféle problémád van, a fórumba írd! PÜ-ben nem segítek!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
koska1124



Csatlakozott: 2009.11.01. Vasárnap 18:55
Hozzászólások: 12

HozzászólásElküldve: Hétf. Nov. 02, 2009 5:47 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Hát sajnos most a haverokat nem érem el akikkel majd tolni fogom a játékot de v.kivel most nem tudnám kipróbálni???

Meg még egy olyan kérdésem lenne hogy ugyanígy belehet álítani ilyen dolgokat Modemnél is???
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
TLW_Priby
Site Admin


Csatlakozott: 2006.10.15. Vasárnap 15:34
Hozzászólások: 2131
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: Hétf. Nov. 02, 2009 9:54 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

modemnél alapból mennie kéne, ott nincs router, ott csak t?zfal foghatja le
_________________



Ha bármiféle problémád van, a fórumba írd! PÜ-ben nem segítek!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
koska1124



Csatlakozott: 2009.11.01. Vasárnap 18:55
Hozzászólások: 12

HozzászólásElküldve: Hétf. Nov. 02, 2009 9:58 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

jah azért kérdeztem mert mindkét haveromnak modeme van de az eggyikel ki is próbáltuk és ment is... megtalált és késsz...Very Happy
A másik haveromank viszont 56Kb/sec-es nete van ez mennyire okoz gondod?? Mármint értem itt a laggolásra???
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
koska1124



Csatlakozott: 2009.11.01. Vasárnap 18:55
Hozzászólások: 12

HozzászólásElküldve: Hétf. Nov. 02, 2009 11:03 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

lehet most hülyeséget mondok de a annak a haveromnak akit említettem akinek csak 56K-os nete van azzal nemjött össze de azt mondta hogy neki nincs se modeme se routere (és nem mobil internet)... Ez lehetséges???
És am. tudok Hostolni mert amint említettem az el?z? hozzászólásba a másik haverommal már jáccotunk eggyet...Very Happy
Nah szóval most akkor ez létezik amit mondok hogy nincs neki se routere se modeme??? :S:S
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
xSeCh_Ultram



Csatlakozott: 2007.05.26. Szombat 16:14
Hozzászólások: 1346
Tartózkodási hely: Óperencián is túl

HozzászólásElküldve: Kedd. Nov. 03, 2009 1:17 am    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

koska1124 írta:
lehet most hülyeséget mondok de a annak a haveromnak akit említettem akinek csak 56K-os nete van azzal nemjött össze de azt mondta hogy neki nincs se modeme se routere (és nem mobil internet)... Ez lehetséges???
És am. tudok Hostolni mert amint említettem az el?z? hozzászólásba a másik haverommal már jáccotunk eggyet...Very Happy
Nah szóval most akkor ez létezik amit mondok hogy nincs neki se routere se modeme??? :S:S


kizárt. akkor nem tudna netezni.
_________________

Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
koska1124



Csatlakozott: 2009.11.01. Vasárnap 18:55
Hozzászólások: 12

HozzászólásElküldve: Kedd. Nov. 03, 2009 1:03 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

ok igazatok van de v.miért mégsem látjuk egymást...Sad
És mivan akkor ha neki bels? modeme van tudjátok mikor a gépbe az alaplapon van úgy gondolom...:S de ezt már komolyan nem értem vele Hamachin se jött össze meg így se jön össze mit csináljak???Sad
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
TLW_Priby
Site Admin


Csatlakozott: 2006.10.15. Vasárnap 15:34
Hozzászólások: 2131
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: Kedd. Nov. 03, 2009 1:55 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

http://www.gameranger.com
tegyetek egy próbát itt..elvileg nem kell állítani a routeren és ezzel megy anélkül is, bár én még nem próbáltam
_________________



Ha bármiféle problémád van, a fórumba írd! PÜ-ben nem segítek!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
kovi320



Csatlakozott: 2009.10.28. Szerda 13:43
Hozzászólások: 3

HozzászólásElküldve: Kedd. Nov. 03, 2009 7:23 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

sziasztok tudtok nekem segíteni felraktunk azt az aget amit adtatok de viszont a voobly nem idnitja el
milyen patch kell hozzá?
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
_venace_



Csatlakozott: 2007.01.02. Kedd 14:42
Hozzászólások: 731
Tartózkodási hely: Kecskemét

HozzászólásElküldve: Kedd. Nov. 03, 2009 8:08 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

1.0c vagy 1.0e
_________________

Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
kovi320



Csatlakozott: 2009.10.28. Szerda 13:43
Hozzászólások: 3

HozzászólásElküldve: Kedd. Nov. 03, 2009 8:37 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

és azt honnan tudom letölteni
az 1.0c
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
kovi320



Csatlakozott: 2009.10.28. Szerda 13:43
Hozzászólások: 3

HozzászólásElküldve: Kedd. Nov. 03, 2009 8:37 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

és azt honnan tudom letölteni
az 1.0c
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
kunyi



Csatlakozott: 2006.12.28. Csütörtök 18:32
Hozzászólások: 1025

HozzászólásElküldve: Kedd. Nov. 03, 2009 9:18 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

google^^
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Hozzászólások megtekintése:   
Lezárt fórum: ide nem küldhetsz témát, választ, nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.   Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Multiplayer Időzóna: (GMT +2 óra)
Ugrás a köv. oldalra: 1, 2  Következő
1 / 2 oldal

 
Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Magyar fordítás © Andai Szilárd - Frissítette: Magyar phpBB közösség