Tartalomjegyzék AoE2.hu archívum
2008-2011
 
 Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   TaglistaTaglista   CsoportokCsoportok   RegisztrációRegisztráció 
 ProfilProfil   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned   BelépésBelépés 

Interjú Horvy_SG-vel

 
Lezárt fórum: ide nem küldhetsz témát, választ, nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.   Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Interjúk
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
TLW_Priby
Site Admin


Csatlakozott: 2006.10.15. Vasárnap 15:34
Hozzászólások: 2131
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: Hétf. Nov. 23, 2009 9:43 pm    Hozzászólás témája: Interjú Horvy_SG-vel Hozzászólás az előzmény idézésével

[align=center:c181b94659]Interjú Horvy_SG-vel[/align:c181b94659]



1. Bemutatkoznál röviden? (neved, korod, foglalkozásod, hobbijaid)
Horvy, 28, logisztikával foglalkozom, foci. Egyébként Horváth Norbert Smile


2. Mikor és hogyan kezdtél el játszani a játékkal?
1997 decemberében. Annó még egy középiskolás osztálytársam ajánlotta a figyelmembe ezt a játékot. Persze akkor még nem igazán tudtam, hogy mi az a multiplayer. Egyszer csak észrevettem, hogy van egy ilyen gomb is a játékban. Így jutottam el a "zónára".


3. Ezek szerint akkor az AoE1-el játszottál komolyabban?
Inkább úgy mondanám, hogy az ment a legjobban. Aztán RoR-ral nem nagyon játszogattam. Majd AoE2-nál vágódtam be megint a közéletbe.


4. Mely klánokban vettél részt és mik voltak a nickjeid? Melyik klán volt a kedvenced?
Igazából ebben a magyar klánosdiban nem nagyon vettem részt. Az SG-ben szerepeltem, de inkább csak a rend kedvéért. Zónázni szerettem inkább úgyhogy legtöbbször ott játszogattam mindig mással. Legtöbbet Worlynoxal, Muzebbel, hugival, Zsepivel.


5. Melyik a kedvenc magyar és nemzetközi játékosod?
A magyarok közül Zsepi játéka tetszett a legjobban, külföldr?l pedig egy Chris nev? kanadai srácé. Bár rengeteg néven szerepelt, nem tudom ez e a legismertebb nick-je.


6. Mint tudjuk te is szerkesztetted az aok.supergamez.hu-t. Hogyan kerültél a szerkeszt?k közé, illetve mi volt a feladatköröd az oldal szerkesztésében?
tewe kért meg egyszer, hogy ha van id?m vegyek részt az oldal körüli teend?kben. Leginkább a híreket szerkesztettem.


7. Milyen bajnokságokban szerepeltél? (csapat és egyéni)
Ezekre már nem nagyon emlékszem. Az xSeCh-el vettünk részt mindig valami aktuális programon.


8. Mennyi volt a valaha elért legmagasabb rated és mikor volt?
1800 környékén volt. Meg nem mondom hogy mikor.


9. Kit?l tanultál a legtöbbet, avagy kinek köszönhetsz a legtöbbet?
Egyértelm?en hugi és Zsepi.


10. Ha már nem játszol az AoC-cal, játszasz valami mással?
Ha van id?m akkor Call of Duty2-zök illetve WoW-ozgatok néha.


11. Mi a véleményed az aoe2.hu-ról? Mit szeretnél üzenni a fórumozóknak?
Nem mondhatnám, hogy s?r?n látogatom az oldalt. Mindenestre mindenképpen örülök, hogy még mindig megmozgat a játék annyi embert hogy szükség legyen egy ilyen oldalra. Nem tudom kik fórumoznak úgyhogy inkább nem üzennék Smile.


Akkor köszönöm, hogy válaszoltál a kérdésekre!
köszi én is Smile
_________________



Ha bármiféle problémád van, a fórumba írd! PÜ-ben nem segítek!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Hozzászólások megtekintése:   
Lezárt fórum: ide nem küldhetsz témát, választ, nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.   Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Interjúk Időzóna: (GMT +2 óra)
1 / 1 oldal

 
Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Magyar fordítás © Andai Szilárd - Frissítette: Magyar phpBB közösség