Tartalomjegyzék AoE2.hu archívum
2008-2011
 
 Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   TaglistaTaglista   CsoportokCsoportok   RegisztrációRegisztráció 
 ProfilProfil   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned   BelépésBelépés 

4v4 2 óra plusz

 
Lezárt fórum: ide nem küldhetsz témát, választ, nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.   Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Recorded Games
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
ViolA_DavE



Csatlakozott: 2006.10.18. Szerda 19:33
Hozzászólások: 83
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: Szer. Dec. 09, 2009 10:26 pm    Hozzászólás témája: 4v4 2 óra plusz Hozzászólás az előzmény idézésével

Én mindent megteetem Köcsöggele együttt
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
xSeCh_Ultram



Csatlakozott: 2007.05.26. Szombat 16:14
Hozzászólások: 1346
Tartózkodási hely: Óperencián is túl

HozzászólásElküldve: Szer. Dec. 09, 2009 11:07 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

na ezeket játszani kurvaizgi, de id? után oylan mint nézni: kurva unalmas! Very Happy
_________________

Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Rolo



Csatlakozott: 2007.06.13. Szerda 14:04
Hozzászólások: 233
Tartózkodási hely: Budapest, Gy?r, Debrecen, Siófok, néha Kenya

HozzászólásElküldve: Szer. Dec. 09, 2009 11:55 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

elég érdekes a game, dave-vel pocket voltunk mindketten... széls?k totál noobok... ennek ellenére tartottuk, s?t nyerésre álltunk, amíg impben behoztak minket a kereskedéssel és lenyomtak 4en... bár mondjuk nem életem gamája mert hulla vagyok egyetem uccsó héten... de azért egynek elmegy Smile
_________________


Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
ViolA_DavE



Csatlakozott: 2006.10.18. Szerda 19:33
Hozzászólások: 83
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: Pént. Dec. 11, 2009 9:11 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

szerintem jó volt, szeretem az ilyen hosszú gamékat. csak mikor 4v2 van végig. kár, hogy nem nyertünk. meg érdemeltük volna.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
Hozzászólások megtekintése:   
Lezárt fórum: ide nem küldhetsz témát, választ, nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.   Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Recorded Games Időzóna: (GMT +2 óra)
1 / 1 oldal

 
Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Magyar fordítás © Andai Szilárd - Frissítette: Magyar phpBB közösség