Tartalomjegyzék AoE2.hu archívum
2008-2011
 
 Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   TaglistaTaglista   CsoportokCsoportok   RegisztrációRegisztráció 
 ProfilProfil   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned   BelépésBelépés 

Bocsi új vok
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3, 4
 
Lezárt fórum: ide nem küldhetsz témát, választ, nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.   Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Hibák
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
kunyi



Csatlakozott: 2006.12.28. Csütörtök 18:32
Hozzászólások: 1025

HozzászólásElküldve: Kedd. Jan. 05, 2010 9:32 am    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

mert ?k inkább a tusfördöt minta zuhanyrozsát dugják fel zuhi közben nem
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
TLW_Apollo17hu
Site Admin


Csatlakozott: 2006.10.21. Szombat 12:26
Hozzászólások: 329
Tartózkodási hely: nappali

HozzászólásElküldve: Csüt. Feb. 11, 2010 3:25 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Kicsit upolom a témát. Tegnap újra kellett raknom gépet, tehát saját tapasztalatból meg tudom er?síteni, hogy:

+ zsír új xp
+ aktív windows t?zfal
+ aktív NOD32 antivírus
(router, helyi hálózat stb. nélkül)

használata esetén elég [s:d6018fc41a]ezt[/s:d6018fc41a] a pakkot letölteni, telepíteni az install.txt alapján, és a Voobly felpakolását követ?en simán megy az online játék. (Eközben egyszer kellett feloldanom egy windows t?zfalas tiltást, ami automatikusan ugrott fel...)
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
TLW_Priby
Site Admin


Csatlakozott: 2006.10.15. Vasárnap 15:34
Hozzászólások: 2131
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: Csüt. Feb. 11, 2010 8:44 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

bocs, de a linket töröltem Smile
_________________



Ha bármiféle problémád van, a fórumba írd! PÜ-ben nem segítek!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
TLW_Apollo17hu
Site Admin


Csatlakozott: 2006.10.21. Szombat 12:26
Hozzászólások: 329
Tartózkodási hely: nappali

HozzászólásElküldve: Pént. Feb. 12, 2010 1:00 am    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Megbocsátok, ha megindokolod a döntésed. Smile
(Amúgy ugyanebben a topikban már linkeltem egyszer.)
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
TLW_Priby
Site Admin


Csatlakozott: 2006.10.15. Vasárnap 15:34
Hozzászólások: 2131
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: Pént. Feb. 12, 2010 11:41 am    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

igazad van azokat is töröltem Smile
hát az van, hogy ezzel sértetted a szabályzatot, bármennyire is nem úgy t?nik, ez bizony wareznek min?sül, és az tilos! Razz
_________________



Ha bármiféle problémád van, a fórumba írd! PÜ-ben nem segítek!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
TLW_Apollo17hu
Site Admin


Csatlakozott: 2006.10.21. Szombat 12:26
Hozzászólások: 329
Tartózkodási hely: nappali

HozzászólásElküldve: Pént. Feb. 12, 2010 4:23 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

F? a következetesség. Very Happy

Amúgy érdekes a dolog, mert azt hittem az oldalról, hogy legalább félhivatalos. Még online bolt is elérhet? rajta, csodálkozom, hogy nem távolíttatták el a fájlt.

mod: Ja, és bocsánat, hogy megsértettem a szabályzatot.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
TLW_Priby
Site Admin


Csatlakozott: 2006.10.15. Vasárnap 15:34
Hozzászólások: 2131
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: Pént. Feb. 12, 2010 5:30 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

np Smile
én is csodálkozom, hogy nem szólt még senki annak az oldalnak, hogy nemkéne Razz
_________________



Ha bármiféle problémád van, a fórumba írd! PÜ-ben nem segítek!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Arakian



Csatlakozott: 2010.03.05. Péntek 4:16
Hozzászólások: 1
Tartózkodási hely: London

HozzászólásElküldve: Pént. Márc. 05, 2010 4:57 am    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Szeretnék segítséget kérni mert most nem tudom hogy mi van ,pillanatnyilag kint élek Londonba de sehol nem találom ezt a ********** gamet.Pedig kerestem sok régi gyöngyszemet sikerült megvenem de ezt nem.Szóval segítséget kérek mit adj isten ha netán valamilyen módon birtokomba kerülne khüm egy nem eredeti verzió azzal is tolhatom vagy már jobban is járok ha megyek az eBay-re keresgélni???
Szeretném magam kipróbálni más emberek ellen is haverokkal toltam még anó, mert ?k is szerették de nem volt valami nagy élmény.

Szóval ha mit adj isten letölteném ,vagyis megvenném akkor azzal tolhatom (itt arra célzok hogy akár jelentkezhetek is versenyekre???)

És még lenne egy kérdésem ha minden össze jön hogy találok ellenfelet feljövök ide beírom hogy nem e akar valaki játszani aztán várok (napokat-heteket még reagál valaki)

Bocs a sok kérdésért de ritkán játszok interneten stratégiaval.Hmm s?t ha jobban belegondolok pár RTW mecs kívételével még nem is toltam.

Oh igen ha valaki elkezd szívózni hogy most miért nem veszem meg az akár le is sz****t.Ha lehet?ségem nyílik rá azonnal megszerzem.De mint említettem nem találtam pedig heti rendszerséggel látogatok több nagy használt game bolt-ot pedig ott sok minden megfordul.
Elnézést kérek ha már ilyen kérdés el?fordult ebbe a topikba és ezt már kibeszélték egyszer igérem elolvasom majd a fórumot de alig tíz perce regisztráltam és alig 30 perce vagyok ithon (munka) szóval ha lesz id?m jobban belemélyük.

Aki tud segíteni kérem válaszoljon mihamarabb Smile
Aztán bombázom tovább további kérdésekkel.

Nem olvasom át mégegyszer amit írtam.Szóval bocsi a hibákért amiket ejtettem.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
TiL_Lui_



Csatlakozott: 2006.10.16. Hétfő 14:20
Hozzászólások: 1310

HozzászólásElküldve: Pént. Márc. 05, 2010 10:51 am    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Szevasz! Nos, én úgy tudom, hogy eredeti verzió kell használni, meg érdemes is megvenni, de majd az utánam hozzászólók, adnak linkel honnan lehet leszedni valami hackelt verziot...remélem Very Happy
Amúgy meg ha már megvan a game, meg m?ködik is, akkor majd voobly.com-on tudsz játszani. Biztos vannak angolok is Very Happy
_________________

Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
Maxxtro



Csatlakozott: 2007.06.18. Hétfő 19:59
Hozzászólások: 151

HozzászólásElküldve: Pént. Márc. 05, 2010 10:57 am    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

A [törölve] oldalon az "age of conquerors" szavakat beírva, a "
Age Of Empires II+Age of Empires 2 - The Conquerors Expansion+st" címmel rendelkez? torrentre rákattintva lejön a teljes játék, kép fájlokkal, pathcekkel minden. Még Gameranger szervert is csatolnak hozzá, nem is tudom Priby miért nem tette még közzé a GR servert / leírását, pedig ugyanazt tudja mint a hamachi, nem hoz létre új ipt a gépeden, és ráadásul még van rendes lista a hostolt játékoktól.
Gl!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
TLW_Priby
Site Admin


Csatlakozott: 2006.10.15. Vasárnap 15:34
Hozzászólások: 2131
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: Pént. Márc. 05, 2010 11:42 am    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Gyerekek!
Mint mondtam nincs warez!
Bár konkrét linkeket nem adtatok meg, de bármiylen tanács TILOS illegális letöltés témában! Remélem érthet? vagyok egyszer és utoljára!

Arakian:
http://www.amazon.com/Age-Empires-Collectors-Pc/dp/B00004ZB2I
csak úgy els?re találtam, de szerintem te is találnál sok lehet?séget angol oldalakon Smile talán még ennél is jobb ajánlatot
_________________



Ha bármiféle problémád van, a fórumba írd! PÜ-ben nem segítek!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Maxxtro



Csatlakozott: 2007.06.18. Hétfő 19:59
Hozzászólások: 151

HozzászólásElküldve: Pént. Márc. 05, 2010 11:54 am    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Jó látom törölgetni szeretsz. Elmondom neked, hogy bármilyen közhasználatú torrent oldal címének megadása nem minősül wareznek... A warez az konkrét ftp link.... A torrent egészen más tészta...

De a Gameranger-ös részére nem reagáltál!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
_venace_



Csatlakozott: 2007.01.02. Kedd 14:42
Hozzászólások: 731
Tartózkodási hely: Kecskemét

HozzászólásElküldve: Pént. Márc. 05, 2010 12:39 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

civcup.com ról lelehet szedni
_________________

Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
TLW_Priby
Site Admin


Csatlakozott: 2006.10.15. Vasárnap 15:34
Hozzászólások: 2131
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: Pént. Márc. 05, 2010 1:24 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Majd esetleg a kés?bbiekben lesz róla leírás.
De ha valaki csinál, akkor szívesen kiteszem Razz
_________________



Ha bármiféle problémád van, a fórumba írd! PÜ-ben nem segítek!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Maxxtro



Csatlakozott: 2007.06.18. Hétfő 19:59
Hozzászólások: 151

HozzászólásElküldve: Pént. Márc. 05, 2010 1:50 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Valamire mindig elfelejtesz reagálni: most akkor ki lehet rakni a Pirate Bay oldalának címét?
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
TLW_Apollo17hu
Site Admin


Csatlakozott: 2006.10.21. Szombat 12:26
Hozzászólások: 329
Tartózkodási hely: nappali

HozzászólásElküldve: Pént. Márc. 05, 2010 2:43 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Küldjetek a srácnak pm-et! Azt nem tudja moderálni a Nagyúr. Very Happy
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
xSeCh_Ultram



Csatlakozott: 2007.05.26. Szombat 16:14
Hozzászólások: 1346
Tartózkodási hely: Óperencián is túl

HozzászólásElküldve: Pént. Márc. 05, 2010 2:54 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

törölve

ez most warez wtf pribiiii Very Happy
_________________

Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
TLW_Priby
Site Admin


Csatlakozott: 2006.10.15. Vasárnap 15:34
Hozzászólások: 2131
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: Pént. Márc. 05, 2010 3:02 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Talált!
És nem fogtátok fel, hogy nem lehet!
_________________



Ha bármiféle problémád van, a fórumba írd! PÜ-ben nem segítek!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Hozzászólások megtekintése:   
Lezárt fórum: ide nem küldhetsz témát, választ, nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.   Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Hibák Időzóna: (GMT +2 óra)
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3, 4
4 / 4 oldal

 
Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Magyar fordítás © Andai Szilárd - Frissítette: Magyar phpBB közösség