Tartalomjegyzék AoE2.hu archívum
2008-2011
 
 Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   TaglistaTaglista   CsoportokCsoportok   RegisztrációRegisztráció 
 ProfilProfil   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned   BelépésBelépés 

Hotkeys

 
Lezárt fórum: ide nem küldhetsz témát, választ, nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.   Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Multiplayer
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
Magyar_



Csatlakozott: 2010.01.23. Szombat 14:34
Hozzászólások: 1
Tartózkodási hely: Pécs

HozzászólásElküldve: Csüt. Jan. 28, 2010 8:32 pm    Hozzászólás témája: Hotkeys Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok,
most kezdetem el nem régen játszani aoc-vel voobly-n aom után, és az a problémám, hogy nem tudom rendesen csinálni az egységeket ha a játék kicsit elhúzódik (az elején még egész jól tudom csinálni ?ket, mert kevés épület van), mert azok a módszerek amiket aom-ben használtam nem m?ködnek (group-ok). Módszere lennék kíváncsi (ha egyántalán létezik olyan az egér katt helyett Rolling Eyes ) amit játék közben használtok, mert már egy kicsit idegesít, hogy micro helyett ezzel kell szarakodnom, hogy minden egyes épületre egyenként rákattintsak, ha katonát akarok csinálni. Very Happy

Olyan kérdésem lenne még, hogy létezik-e olyan mod ami jelzi, ha valamelyik parsztod nem dolgozik.

Köszi Very Happy
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
kunyi



Csatlakozott: 2006.12.28. Csütörtök 18:32
Hozzászólások: 1025

HozzászólásElküldve: Csüt. Jan. 28, 2010 9:35 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

asszem alapbol : . katona uantkozo meg ,
de ird át vmire nekem is idejelenne
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
TLW_Priby
Site Admin


Csatlakozott: 2006.10.15. Vasárnap 15:34
Hozzászólások: 2131
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: Csüt. Jan. 28, 2010 10:09 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

idle villager key persze
de te magad is személyre tudod szabi az options / hotkeys menüben
én ugy csináltam hogy minden házra állítottam be hotkeyt és az alatta lév? gombokkal tudom a benne lév? egységeket képezni
pl archer ILILILIL és ez 4 archert csinál 4 különböz? archeryban Smile
_________________



Ha bármiféle problémád van, a fórumba írd! PÜ-ben nem segítek!


A hozzászólást TLW_Priby összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szomb. Nov. 05, 2011 6:01 pm-kor.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
xSeCh_Ultram



Csatlakozott: 2007.05.26. Szombat 16:14
Hozzászólások: 1346
Tartózkodási hely: Óperencián is túl

HozzászólásElküldve: Csüt. Jan. 28, 2010 11:20 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

nekem az archer az sqsqsqsq ha 4et csinálok Very Happy am van már ien topik vhol, nem pribi? Very Happy
_________________

Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
TiL_Lui_



Csatlakozott: 2006.10.16. Hétfő 14:20
Hozzászólások: 1310

HozzászólásElküldve: Csüt. Jan. 28, 2010 11:41 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Ja van ilyen... Smile
_________________

Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
TLW_Priby
Site Admin


Csatlakozott: 2006.10.15. Vasárnap 15:34
Hozzászólások: 2131
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: Csüt. Jan. 28, 2010 11:43 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

nemtom Very Happy

u.i.:
valóban:D
http://www.aoe2.hu/viewtopic.php?t=40152
na ez akkor close ott lehet kérdezni
_________________



Ha bármiféle problémád van, a fórumba írd! PÜ-ben nem segítek!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Hozzászólások megtekintése:   
Lezárt fórum: ide nem küldhetsz témát, választ, nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.   Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Multiplayer Időzóna: (GMT +2 óra)
1 / 1 oldal

 
Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Magyar fordítás © Andai Szilárd - Frissítette: Magyar phpBB közösség