Tartalomjegyzék AoE2.hu archívum
2008-2011
 
 Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   TaglistaTaglista   CsoportokCsoportok   RegisztrációRegisztráció 
 ProfilProfil   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned   BelépésBelépés 

Vegye team games 4

 
Lezárt fórum: ide nem küldhetsz témát, választ, nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.   Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Recorded Games
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
ViolA_DavE



Csatlakozott: 2006.10.18. Szerda 19:33
Hozzászólások: 83
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: Szer. Márc. 03, 2010 10:09 pm    Hozzászólás témája: Vegye team games 4 Hozzászólás az előzmény idézésével

TG-S
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
TLW_Priby
Site Admin


Csatlakozott: 2006.10.15. Vasárnap 15:34
Hozzászólások: 2131
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: Pént. Márc. 05, 2010 11:36 am    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

örülök, hogy teszel fel recet Dave, de legközelebb ilyen óriáspakkokat ne tegyél fel Smile
semmi értelme, hogy egyszere felraksz 100 recet, ezt így senki nem fogja megnézni
inkább válogasd ki a 10 legjobbat és azt töltsd fel!
_________________



Ha bármiféle problémád van, a fórumba írd! PÜ-ben nem segítek!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
xSeCh_Ultram



Csatlakozott: 2007.05.26. Szombat 16:14
Hozzászólások: 1346
Tartózkodási hely: Óperencián is túl

HozzászólásElküldve: Pént. Márc. 05, 2010 2:56 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

heh én lekaptam de vaz tényleg 1-2 még ok de 15 :O
_________________

Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
V.Peti



Csatlakozott: 2008.07.16. Szerda 22:00
Hozzászólások: 8

HozzászólásElküldve: Szer. Márc. 17, 2010 3:51 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

én szeretném megköszönni a receket, nekem pár óra lazítást adtál vele.

három dolgot szeretnék kérdezni.

1. sokan miért ilyen lassan fejlesztik ki a kovácsfejlesztéseket? imperialban kezdik el csomóan az armort...
2. láttam párszor, hogy nem vetted meg a loomot a teljes játék idején, ez miért történt?
3. monkot kb.senki sem használ, ennek mi az oka?

köszönöm a válaszaidat és a recordokat!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
VNJ_Techno



Csatlakozott: 2006.10.19. Csütörtök 22:22
Hozzászólások: 957

HozzászólásElküldve: Szer. Márc. 17, 2010 4:36 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

1: mert noobok
2:mert gondolom elfelejtette
3: szokták használni
_________________




http://www.youtube.com/watch?v=I9QJpwpLZWI&feature=related
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
xSeCh_Ultram



Csatlakozott: 2007.05.26. Szombat 16:14
Hozzászólások: 1346
Tartózkodási hely: Óperencián is túl

HozzászólásElküldve: Csüt. Márc. 18, 2010 3:13 am    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

1: nem ismétlem technot
2: ha van rá lehet?ség, énse fejlesztem ki, darkban +1 parasztnyi id?t jelent, aztán ha nem támadnak illetve meg tudom magam védeni és én vagyok a kezdeményez?bb, el is felejtem :$
3: cben szokták hazsnálni, ha nagy sereg van, imperialban meg nicns arra idö, hogy visszavonjanak 20-30-50 paladint, és visszaadják nekik a hpt, a többi nongoldos unit meg le van szarva, hulljanak csak, azért vannak Smile
_________________

Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Hozzászólások megtekintése:   
Lezárt fórum: ide nem küldhetsz témát, választ, nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.   Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Recorded Games Időzóna: (GMT +2 óra)
1 / 1 oldal

 
Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Magyar fordítás © Andai Szilárd - Frissítette: Magyar phpBB közösség