Tartalomjegyzék AoE2.hu archívum
2008-2011
 
 Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   TaglistaTaglista   CsoportokCsoportok   RegisztrációRegisztráció 
 ProfilProfil   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned   BelépésBelépés 

Voobly Ratings
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Következő
 
Lezárt fórum: ide nem küldhetsz témát, választ, nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.   Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Fórum
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
lali0000



Csatlakozott: 2007.05.03. Csütörtök 19:34
Hozzászólások: 200

HozzászólásElküldve: Szer. Okt. 12, 2011 11:24 am    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Smile scenarioba már nehezebb találni, mind külföldi zászlóvan jön, tegnap köszönt valamelyik szevasz-t aztán monaco-i volt kitéve Very Happy bár nem igazán tudják mi fán terem a legkönnyebb map(cba) sem..
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
xSeCh_Ultram



Csatlakozott: 2007.05.26. Szombat 16:14
Hozzászólások: 1346
Tartózkodási hely: Óperencián is túl

HozzászólásElküldve: Szer. Okt. 12, 2011 5:22 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

mallory 17+? Very Happy nemáSmile lehet h annyi a rateja, de egy jó er?s 1650nél nicns több...

am, ezért 18+ a jesuskölyök:

párszor végiglestem a gameit amikor olyan hirtelen megugrott a rateja, hasonló gamek vannak közte mint ez.... lekéne smurfolni xD
_________________

Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
TLW_Apollo17hu
Site Admin


Csatlakozott: 2006.10.21. Szombat 12:26
Hozzászólások: 329
Tartózkodási hely: nappali

HozzászólásElküldve: Szer. Okt. 12, 2011 6:09 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

DDBuck-ot átírtam Mallory-ra. Azt hiszem, inkább utóbbit ismerik többen.

A rate meg eléggé mapfügg?. Arabon a mostani ratingomhoz képest kb. 100 ponttal vagyok rosszabb. Dehát a zárt mapokat szeretem. Smile
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
lali0000



Csatlakozott: 2007.05.03. Csütörtök 19:34
Hozzászólások: 200

HozzászólásElküldve: Szer. Okt. 12, 2011 7:41 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

nekem van valami smurf nickem, vagy inkább csinálok egyet, 5 lost game 0 win szerintem megfelel? lenne a smurfoláshoz. volt neki 80/44 es statja 1940-el, akkor játszotta mvele el?ször, azt hittem valami értelmes figura, kiderült hogy annyira nem
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
TLW_Priby
Site Admin


Csatlakozott: 2006.10.15. Vasárnap 15:34
Hozzászólások: 2131
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: Csüt. Okt. 13, 2011 3:20 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

amugy apollo a zászlókat magyarra kéne állítani.. most ha beállítom hogy afganisztáni vagyok akkor átállítod? Very Happy
ennek nincs értelme... teljesen mindegy ki mit állít be vooblyn, attól még magyar marad
_________________



Ha bármiféle problémád van, a fórumba írd! PÜ-ben nem segítek!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
TLW_Apollo17hu
Site Admin


Csatlakozott: 2006.10.21. Szombat 12:26
Hozzászólások: 329
Tartózkodási hely: nappali

HozzászólásElküldve: Csüt. Okt. 13, 2011 5:35 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Azért hagytam meg egyel?re a Vooblyn beállított zászlókat, mert eleve csak magyar játékosokat tartalmaz a lista. Úgy gondoltam, hogy a zászló jelezhetné, ha valaki nem Magyarországon él életvitelszer?en (függetlenül attól, hogy mit állított be). Tudom, hogy most van 1-2 kamubeállítás, azokat majd akkor átállítom magyarra, de pl. luffis, Cuccék vagy Attila0 zászlója mutatja, hogy valójában honnan játszanak.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
TLW_Priby
Site Admin


Csatlakozott: 2006.10.15. Vasárnap 15:34
Hozzászólások: 2131
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: Csüt. Okt. 13, 2011 11:00 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

ez ok, de én pl bone svájci, abi ukrán, meg spanyol zászlóira gondoltam... ?k nincsenek ott Very Happy
_________________



Ha bármiféle problémád van, a fórumba írd! PÜ-ben nem segítek!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
TLW_Apollo17hu
Site Admin


Csatlakozott: 2006.10.21. Szombat 12:26
Hozzászólások: 329
Tartózkodási hely: nappali

HozzászólásElküldve: Pént. Okt. 14, 2011 12:21 am    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

?k kapják be Very Happy
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
lali0000



Csatlakozott: 2007.05.03. Csütörtök 19:34
Hozzászólások: 200

HozzászólásElküldve: Vas. Okt. 16, 2011 1:05 am    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

top 60 Smile
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Maxxtro



Csatlakozott: 2007.06.18. Hétfő 19:59
Hozzászólások: 151

HozzászólásElküldve: Vas. Okt. 16, 2011 1:46 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

lali0000 írta:
nekem van valami smurf nickem, vagy inkább csinálok egyet, 5 lost game 0 win szerintem megfelel? lenne a smurfoláshoz. volt neki 80/44 es statja 1940-el, akkor játszotta mvele el?ször, azt hittem valami értelmes figura, kiderült hogy annyira nem


Érdekes mondat szerkeztés: d
Ki ez a 1940-es figura?
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
lali0000



Csatlakozott: 2007.05.03. Csütörtök 19:34
Hozzászólások: 200

HozzászólásElküldve: Vas. Okt. 16, 2011 2:19 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

fogalmam sincs, menj fel nézd meg, valami spw j3sus love you vagy mi a nickje. cs lobbiban van általába
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Maxxtro



Csatlakozott: 2007.06.18. Hétfő 19:59
Hozzászólások: 151

HozzászólásElküldve: Vas. Okt. 16, 2011 3:07 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

amugy most a top rm 10-nek mi az értelme h van 8 andrew nick, és 2 latko? Very Happy kinek az agyából pattant ki ez a hatalmas ötlet? : D
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
lali0000



Csatlakozott: 2007.05.03. Csütörtök 19:34
Hozzászólások: 200

HozzászólásElküldve: Vas. Okt. 16, 2011 5:51 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

ennél már csak az jobb amikor 10 nick és, Andrew1 Andrew2... Andrew 10 Very Happy
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
TLW_Apollo17hu
Site Admin


Csatlakozott: 2006.10.21. Szombat 12:26
Hozzászólások: 329
Tartózkodási hely: nappali

HozzászólásElküldve: Vas. Okt. 16, 2011 8:27 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Jöhetnek az ötletek, hogy mi alapján álljon össze az RM top10.
Mi úgy tervezzük (legalábbis ezt javasoltam Pribynek), hogy összeszedjük a top accountokat, majd abból válogatunk. Azt kellene eldönteni, hogy mi legyen a rosta elve.

Az egyikben talán mindenki egyetért, hogy 1 játékosnak csak 1 accountja kerülhessen a top10-be. De hogy melyik, az már összetettebb kérdés. A legnagyobb pontszámú? Vagy az, amelyikkel minden nap (=aktívan) játszik?

És mi legyen azokkal az accountokkal, amelyeket nem egy, hanem több ember visz?
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Richard
Site Admin


Csatlakozott: 2006.10.15. Vasárnap 19:40
Hozzászólások: 304
Tartózkodási hely: Solt/Budapest

HozzászólásElküldve: Hétf. Okt. 17, 2011 11:16 am    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Jaa, elég nehéz kérdés.

Szerintem amelyik nickel többen játszanak, ne rakjátok bele, és az aktív nickeket soroljátok fel. Csak akkor ezt a listát nehéz lesz automatizálni, nem? Ez azt jelenti, hogy mindig kézzel kell összeállítani?
_________________
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
lali0000



Csatlakozott: 2007.05.03. Csütörtök 19:34
Hozzászólások: 200

HozzászólásElküldve: Hétf. Okt. 17, 2011 8:07 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

szerintem top40 után kellene felsorolni ezeket a nickeket, vagy csak az aktívakat beleírni, bár ez így elég sz*r hogy van vagy 50 nick nyilvántartva, 20 ember játszik és 150-es a rangsor? Very Happy
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
TLW_Apollo17hu
Site Admin


Csatlakozott: 2006.10.21. Szombat 12:26
Hozzászólások: 329
Tartózkodási hely: nappali

HozzászólásElküldve: Hétf. Okt. 17, 2011 10:17 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Így van, Peti, kézzel kellene módosítgatni.
És úgy néz ki, hogy nem is vagyunk a megfelel? tudás birtokában (legalábbis én biztosan nem Smile ), hogy átkódoljuk a lista forrását.

Egy köztes megoldásra gondoltam, hogy lesz egy a mostanihoz hasonló többszázas lista, aminek a lényege csak a játékosok felsorolása lenne, és lenne egy néhány tucat játékost tartalmazó lista is, amib?l a top10 állna össze (ebben a listában csak aktív accountok lennének). Ezt talán meg tudnánk valósítani.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
TiL_Lui_



Csatlakozott: 2006.10.16. Hétfő 14:20
Hozzászólások: 1310

HozzászólásElküldve: Kedd. Okt. 18, 2011 8:38 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Amúgy ha már ezt megcsináljátok akkor akár a teljes magyar játékoslistát meg lehetne csinálni nem?Razz
_________________

Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
TLW_Apollo17hu
Site Admin


Csatlakozott: 2006.10.21. Szombat 12:26
Hozzászólások: 329
Tartózkodási hely: nappali

HozzászólásElküldve: Kedd. Okt. 18, 2011 10:23 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Bázmeg, Lui! Very Happy
Olvass vissza! Razz
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
TiL_Lui_



Csatlakozott: 2006.10.16. Hétfő 14:20
Hozzászólások: 1310

HozzászólásElküldve: Szer. Okt. 19, 2011 10:09 am    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Persze Mr. Közgazdász, majd 5 óra alvás után itt visszaolvasgatok Very Happy
_________________

Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
Hozzászólások megtekintése:   
Lezárt fórum: ide nem küldhetsz témát, választ, nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.   Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Fórum Időzóna: (GMT +2 óra)
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Következő
2 / 7 oldal

 
Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Magyar fordítás © Andai Szilárd - Frissítette: Magyar phpBB közösség