Tartalomjegyzék AoE2.hu archívum
2008-2011
 
 Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   TaglistaTaglista   CsoportokCsoportok   RegisztrációRegisztráció 
 ProfilProfil   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned   BelépésBelépés 

Új kiegészít? a láthatáron!
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3, 4, 5  Következő
 
Lezárt fórum: ide nem küldhetsz témát, választ, nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.   Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Forgotten Empires Expansion
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
GntlMn



Csatlakozott: 2011.10.30. Vasárnap 19:41
Hozzászólások: 8

HozzászólásElküldve: Vas. Okt. 30, 2011 11:51 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

VérApó írta:
Guz abban egyetértek hogy minek 2 magyar nép.
.
.
.
A húszárt kikellett volna hagyni az eddigi részekb?l és mehetne a Magyarhoz,mert ugyanis az ekte magyar egység volt,mit keres mongol és stb. népnél Smile
.
.
.
Portugált feleslegesnek tartom mert ugyanaz lenne mint a spanyol,ezen az elven lehetne francia és holland nép is a spanyol mellé mint anno a gyarmatositás idejében.


1. két magyar nép? A hun NEM magyar, az Isten szerelmére. Vagy csak annyira, mint a törökök. (Ui. ?k is ?seiknek tartják a hunokat. Kb ugyanannyi alapja van.) Tudom, hogy a neten népszer?bb a hun-magyar téma, bárkinek szívesen ajánlok olvasnivalót, ha hajlandó értelmezni azt és nem csíp?b?l visszautasítani, mondván a történészek rosszat akarnak. xD

2. A huszár nem echte magyar egység, a neve is a balkánról származik. A magyar huszárok a török korban spammelték Ny-Európát, akkor lettek ismertek, mint zsoldosok. De még Magyarországon is szerb eredet? volt a huszárok java része.

3. Ha portugál=spanyol, akkor magyar=román. Vigyázz, mit mondasz, ezért a mondatért Portugáliában felakasztanának. Very Happy Azért, mert kb ugyanazt és ugyanannyit tudjuk a kett?r?l, a középiskolai oktatás hibája.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
GntlMn



Csatlakozott: 2011.10.30. Vasárnap 19:41
Hozzászólások: 8

HozzászólásElküldve: Vas. Okt. 30, 2011 11:55 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Richard írta:
Nagy szégyen ért ma. Magyar létemre elvesztettem a történelem legels? magyar 1v1 Arab game-ét. De legalább visszavágtam vízen egy lombard 1v1 Islandson. Smile


El nem tudod képzelni, hogy irigyellek. Very HappyVery Happy
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
TiL_Lui_



Csatlakozott: 2006.10.16. Hétfő 14:20
Hozzászólások: 1310

HozzászólásElküldve: Kedd. Nov. 01, 2011 9:01 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Nekem másik kérdésem volna.
Ez a maga huszár különleges egység már 100% hogy ez lesz? Csak mert pont ma néztem TVben egy ilyen magyar népr?l szóló kis m?sort hagyomány?rzés miegymás, és hát egyértelm?en az Íj és a Ló volt a magyar harcnem, nem pedig a könny?lovasság.
Sztem lovasíjjászunk legyen! Amúgy sincsen AOC-ban csak az alap és a mongol lovasíjjász.
íjászból lovasból gyalogosból is van elég miért ne lehetne még egy lovasíjjász??
_________________

Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
lali0000



Csatlakozott: 2007.05.03. Csütörtök 19:34
Hozzászólások: 200

HozzászólásElküldve: Szer. Nov. 02, 2011 2:34 am    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

az már majdnem mongol lenne, f?leg scenarioba.. lenne egy mangudai meg egy ilyen lovas, majdnem ugyanolyan tulajdonságokkal Smile
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Rolo



Csatlakozott: 2007.06.13. Szerda 14:04
Hozzászólások: 233
Tartózkodási hely: Budapest, Gy?r, Debrecen, Siófok, néha Kenya

HozzászólásElküldve: Szer. Nov. 02, 2011 2:51 am    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

a lovasíjász nekem is tetszene...hangokkal egy olyan probléma is van, hogy nincs stúdiónk ahol fel lehetne venni, a min?ség úgy viszont meg gagyi lesz, szóval ez tényleg nem egyszer? tészta, de sztem mindenki vegyen fel poénból hangokat aztán majd csak lesz valami Very Happy
_________________


Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
Richard
Site Admin


Csatlakozott: 2006.10.15. Vasárnap 19:40
Hozzászólások: 304
Tartózkodási hely: Solt/Budapest

HozzászólásElküldve: Szer. Nov. 02, 2011 11:33 am    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

@Lui:
A magyar civnek Mátyás király Fekete Seregét vettük alapul. Abban az idöben már nem volt annyira divat a lovasíjászozás. Gyalogosok voltak nyílpuskákkal, a nehéz lovasság leáldozóban volt a megjelenö puskapor miatt, és egyre hangsúlyosabbá vált a könnyü lovasság. A Fekete Seregben nem volt túl népszerü a puska, mert akkoriban megbízhatatlan volt még. A gyalogosok csak kiegészítö haderöként müködtek.

Ha megnézed, pontosan a fent leírtakat tükrözi a Tech Tree. Egyébként fullos lovas íjászuk is van.
_________________
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
TiL_Lui_



Csatlakozott: 2006.10.16. Hétfő 14:20
Hozzászólások: 1310

HozzászólásElküldve: Szer. Nov. 02, 2011 1:42 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Világos a dolog, de sztem egy könny?lovas gagyi és nem akarom ha már mi csinálhatjuk a magyar népet az aocba akkor egy gagyi UU-unk legyen Razz
Vegyük a mintát a honfoglalás korából legyen egy lovasíjjász, fejlesztésnek meg a reflex íj (plusz range vagy plusz támadás).
Nem mindegyik nép meríti AOCos alapját abból a korból ami tényleg a középkort jelenti.
Amúgy ha kiindulunk a honfoglalásból és a körüli századokból lehetne egyik nép bónusz, hogy a házak több embert szállásolhatnak el. (ha már mi is nomádkodtunk)
Lehetne a lovasságra is valami bónusz. (mondjuk gyorsabban futnak)
Nagyon elkésett már az újragondolásom? Nem lehetne ezt már beleilleszteni sehogy az AOC struktúrájába?
Vagy az egész ötletem szar és húzzak a picsába? Very HappyVery Happy
_________________

Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
lali0000



Csatlakozott: 2007.05.03. Csütörtök 19:34
Hozzászólások: 200

HozzászólásElküldve: Szer. Nov. 02, 2011 1:49 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

ezt még úgyis átgondolják majd, nem hinném hogy a magyarok döntik el csak ötletet adnak hozzá, aztán ahogy kiegyenlítik az er?viszonyokat majd eldöntik mi hogy lesz.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Richard
Site Admin


Csatlakozott: 2006.10.15. Vasárnap 19:40
Hozzászólások: 304
Tartózkodási hely: Solt/Budapest

HozzászólásElküldve: Szer. Nov. 02, 2011 3:22 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Én jobban szerettem volna a nomád, honfoglaló magyarokat venni alapul. Meg is kereshetitek a fórum hozzászólásaimat itt:
http://www.aoczone.net/viewtopic.php?f=7&t=68879

De Cysion így döntött. Ez se rossz, és az UU-t nem érzem gagyinak. Szerintem a magyar nép így is nagyon jó lett/lesz. Csak hangok kellenek! Egyelöre nem vagyok elragadtatva a magyar AoC közösség segítökészségétöl, kivéve Beszoszt és Pribyt, akik legalább megpróbálkoztak egy felvétellel, de a mikrofonjuk elég gyenge minöségü.
_________________
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
GntlMn



Csatlakozott: 2011.10.30. Vasárnap 19:41
Hozzászólások: 8

HozzászólásElküldve: Szer. Nov. 02, 2011 4:54 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Nekem is a mikrofon problémás, öt éves és 800 huf volt akkor... Zajos.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
TLW_Priby
Site Admin


Csatlakozott: 2006.10.15. Vasárnap 15:34
Hozzászólások: 2131
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: Szer. Nov. 02, 2011 5:04 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

WOodo elvileg fog alkotni valamit. Smile
_________________



Ha bármiféle problémád van, a fórumba írd! PÜ-ben nem segítek!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Richard
Site Admin


Csatlakozott: 2006.10.15. Vasárnap 19:40
Hozzászólások: 304
Tartózkodási hely: Solt/Budapest

HozzászólásElküldve: Szer. Nov. 02, 2011 5:08 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Jah, nem várom senkitöl, hogy fel vegye a hangokat, mert például engem rohadtul idegesítene, ha magamat kéne hallgatnom. És persze nem mindenkinek van amatör studio berendezve a pincében, szóval inkább a kapcsolati to"kére kellene építeni.
_________________
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
TiL_Lui_



Csatlakozott: 2006.10.16. Hétfő 14:20
Hozzászólások: 1310

HozzászólásElküldve: Szer. Nov. 02, 2011 5:17 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

No van egy két stúdiós ismer?söm de az csak szünet után. Ha addigra nincsenek meg a hangok akkor sztem meg tudom velük beszélni...reéljük
_________________

Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
Richard
Site Admin


Csatlakozott: 2006.10.15. Vasárnap 19:40
Hozzászólások: 304
Tartózkodási hely: Solt/Budapest

HozzászólásElküldve: Szer. Nov. 02, 2011 8:13 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Thx, Lui! ^^
_________________
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
lali0000



Csatlakozott: 2007.05.03. Csütörtök 19:34
Hozzászólások: 200

HozzászólásElküldve: Szer. Nov. 02, 2011 9:28 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

szerintem felesleges az újítás, játszottam már 1-2 ezer játékot és még nem untam meg, ezen felül szerintem van aki már 10-15 ezret is, és még mindig játszik, persze akinek unalmas az lépjen egyel tovább, vagy válasszon más játékot:) bár a játékot egyensúlyba hozni egész jó dolog, de szerintem amikor megalkották, akkor elég jól eltalálták, s csak pár év után kell újra hozzányúlni.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Rolo



Csatlakozott: 2007.06.13. Szerda 14:04
Hozzászólások: 233
Tartózkodási hely: Budapest, Gy?r, Debrecen, Siófok, néha Kenya

HozzászólásElküldve: Szer. Nov. 02, 2011 11:13 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Idézet:
Nagyon elkésett már az újragondolásom? Nem lehetne ezt már beleilleszteni sehogy az AOC struktúrájába?
Vagy az egész ötletem szar és húzzak a picsába?


Húzz a picsába! Very HappyVery Happy
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
lali0000



Csatlakozott: 2007.05.03. Csütörtök 19:34
Hozzászólások: 200

HozzászólásElküldve: Csüt. Nov. 03, 2011 12:37 am    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

ja, juteszembe hozhatnál három sört Lui Very Happy
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
rotyogo



Csatlakozott: 2009.03.13. Péntek 13:06
Hozzászólások: 2

HozzászólásElküldve: Csüt. Nov. 03, 2011 11:52 am    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Nemtudok, de nekem valami magyarságtudat miatt, felmerült az a kérdés, hogy lesznek-e magyar h?sök is? pl.: Sz. István, Imre herceg, Koppány vezér.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
TiL_Lui_



Csatlakozott: 2006.10.16. Hétfő 14:20
Hozzászólások: 1310

HozzászólásElküldve: Csüt. Nov. 03, 2011 12:50 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

H?sök csak akkor kellenének, ha lenne magyar kampány a játékban...de az nem lesz.
a sör már lement Lali. a Torkomon!!! Very Happy
_________________

Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
Richard
Site Admin


Csatlakozott: 2006.10.15. Vasárnap 19:40
Hozzászólások: 304
Tartózkodási hely: Solt/Budapest

HozzászólásElküldve: Csüt. Nov. 03, 2011 2:23 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

A magyar hadjárat nincs kizárva. Ha lesz olyan scenario készítö, aki beszáll a fejlesztésbe, akkor az új népek kaphatnak hadjáratokat.

rotyogo, a hozzájárulásoddal ehhez a témához kifejezheted a magyarság tudatodat! Smile
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
Hozzászólások megtekintése:   
Lezárt fórum: ide nem küldhetsz témát, választ, nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.   Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Forgotten Empires Expansion Időzóna: (GMT +2 óra)
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3, 4, 5  Következő
3 / 5 oldal

 
Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Magyar fordítás © Andai Szilárd - Frissítette: Magyar phpBB közösség