Tartalomjegyzék AoE2.hu archívum
2008-2011
 
 Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   TaglistaTaglista   CsoportokCsoportok   RegisztrációRegisztráció 
 ProfilProfil   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned   BelépésBelépés 

L_Clan_Chris vs _DauT_
Ugrás a köv. oldalra: 1, 2, 3  Következő
 
Lezárt fórum: ide nem küldhetsz témát, választ, nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.   Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Hírek
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
TLW_Priby
Site Admin


Csatlakozott: 2006.10.15. Vasárnap 15:34
Hozzászólások: 2131
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: Hétf. Okt. 10, 2011 7:14 pm    Hozzászólás témája: L_Clan_Chris vs _DauT_ Hozzászólás az előzmény idézésével

[align=center:7e6334aa2d]
L_Clan_Chris vs _DauT_ [/align:7e6334aa2d]

Nemrégiben Chris kihívta DauT-ot és két nappal ezel?tt DauT elfogadta Chris kihívását, mellyel mindketten 500 dollárt helyeznek a potba és a nyertes mindent visz! BO 21!

Lássuk ki fog gy?zni!

Link: http://www.aoczone.net/viewtopic.php?f=7&t=69032

Lehet tippelni! Smile
_________________



Ha bármiféle problémád van, a fórumba írd! PÜ-ben nem segítek!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
lali0000



Csatlakozott: 2007.05.03. Csütörtök 19:34
Hozzászólások: 200

HozzászólásElküldve: Hétf. Okt. 10, 2011 8:20 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

500 dollár egy 1v1-ért, ez lenne az aoc legjobb üzlete Twisted Evil bár szerintem felesleges pénzbe játszani, aki nyerni akar menjen fogadni Smile
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
TiL_Lui_



Csatlakozott: 2006.10.16. Hétfő 14:20
Hozzászólások: 1310

HozzászólásElküldve: Hétf. Okt. 10, 2011 11:51 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Állat!!! Daut Fog nyerni!
_________________

Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
lali0000



Csatlakozott: 2007.05.03. Csütörtök 19:34
Hozzászólások: 200

HozzászólásElküldve: Kedd. Okt. 11, 2011 3:50 am    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

sört teszek rá hogy nem, legközelebb balatonon megisszuk majd Very Happy
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
BoSB_Subotai



Csatlakozott: 2006.10.15. Vasárnap 19:39
Hozzászólások: 558
Tartózkodási hely: Hungary, Solt

HozzászólásElküldve: Kedd. Okt. 11, 2011 10:20 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

21 game lesz nem egy darab bázki...

Én meg Chris felé húzok mert ha össze szedi magát szoros gamek lesznek Very Happy
_________________

Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
lali0000



Csatlakozott: 2007.05.03. Csütörtök 19:34
Hozzászólások: 200

HozzászólásElküldve: Kedd. Okt. 11, 2011 10:44 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

3 nap ha egész nap tolod, persze munka mellett lehet 1 hónap is Very Happy
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Satrapa



Csatlakozott: 2009.10.24. Szombat 0:15
Hozzászólások: 29

HozzászólásElküldve: Pént. Okt. 14, 2011 11:18 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Nem Chris lesz aki megveri... sztem most Jordannak lenne a legtöbb esélye...
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Maxxtro



Csatlakozott: 2007.06.18. Hétfő 19:59
Hozzászólások: 151

HozzászólásElküldve: Vas. Okt. 16, 2011 1:43 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Most attól h a napokban elverte mind a négyüket, ez még nem jelent semmit. Személy szerint nagyon nehéz bármit is mondani, mert Chris bármiylen rusty is volt az elmúlt időszakban, azért most rendesen nyomja, és nem kis sikerrel.
Daut meg Daut. A szivem szerbia felé húz^^
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Richard
Site Admin


Csatlakozott: 2006.10.15. Vasárnap 19:40
Hozzászólások: 304
Tartózkodási hely: Solt/Budapest

HozzászólásElküldve: Hétf. Okt. 17, 2011 11:19 am    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Hát ez nagyon érdekes lesz. Szerintem Daut fog nyerni, de remélem jó nagy zúzás lesz. Smile Tudtok valamit arról, hogy mikor játszanak?
_________________
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
BoSB_Subotai



Csatlakozott: 2006.10.15. Vasárnap 19:39
Hozzászólások: 558
Tartózkodási hely: Hungary, Solt

HozzászólásElküldve: Hétf. Okt. 17, 2011 12:44 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Viper jól végig verte Dautot mostanában, Jordan meg tényleg jól nyomja...
Szerintem is Daut elveri a port Chrisen de azért én Chrisnek drukkolok hogy fasza nagy küzdelmek legyenek és jó recek! Smile
_________________

Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
TiL_Lui_



Csatlakozott: 2006.10.16. Hétfő 14:20
Hozzászólások: 1310

HozzászólásElküldve: Hétf. Okt. 17, 2011 9:52 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Ott a pont, jó recek azt csá! Ha jó napja van valakinek, megy a játék akkor nyerni fog. ha mindketten így vannak akkor lesz durva Very Happy
_________________

Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
Rolo



Csatlakozott: 2007.06.13. Szerda 14:04
Hozzászólások: 233
Tartózkodási hely: Budapest, Gy?r, Debrecen, Siófok, néha Kenya

HozzászólásElküldve: Hétf. Nov. 28, 2011 11:25 am    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

LIVE STREAM HÉTF? 17GMT
kommentátor: Dreams
link: http://de.twitch.tv/tsu_nilpferd

Ez szép lesz! Smile
_________________


Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
Richard
Site Admin


Csatlakozott: 2006.10.15. Vasárnap 19:40
Hozzászólások: 304
Tartózkodási hely: Solt/Budapest

HozzászólásElküldve: Hétf. Nov. 28, 2011 2:44 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Jaja, jó móka lesz! De ezek a game-ek nem élöben lesznek közvetitve, hanem a receket kommentálják.
_________________
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
Rolo



Csatlakozott: 2007.06.13. Szerda 14:04
Hozzászólások: 233
Tartózkodási hely: Budapest, Gy?r, Debrecen, Siófok, néha Kenya

HozzászólásElküldve: Hétf. Nov. 28, 2011 4:23 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

jaja én is úgy gondoltam
_________________


Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
lali0000



Csatlakozott: 2007.05.03. Csütörtök 19:34
Hozzászólások: 200

HozzászólásElküldve: Hétf. Nov. 28, 2011 7:25 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

szerintem ezt most tolják, legalábbis gmt+1 van most? Very Happy mert akkor úgy néz ki, meg kint van a live felirat, bár ez semmit sem jelent.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
kunyi



Csatlakozott: 2006.12.28. Csütörtök 18:32
Hozzászólások: 1025

HozzászólásElküldve: Hétf. Nov. 28, 2011 8:44 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

nemtom most épp 2-0 de itt olvastam olyan h 11-0 lett Very Happy de tuti kama bár ahogy nézem dautnak sokkal jobb napja volt
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
TLW_Apollo17hu
Site Admin


Csatlakozott: 2006.10.21. Szombat 12:26
Hozzászólások: 329
Tartózkodási hely: nappali

HozzászólásElküldve: Hétf. Nov. 28, 2011 9:00 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Melyik kommentátor Dreams?
Jókat poénkodnak, hogy nem tudják, mit hogyan kell angolul kiejteni. (VILLÁGERR Smile )
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
BoSB_Subotai



Csatlakozott: 2006.10.15. Vasárnap 19:39
Hozzászólások: 558
Tartózkodási hely: Hungary, Solt

HozzászólásElküldve: Hétf. Nov. 28, 2011 9:27 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

lali0000 írta:
szerintem ezt most tolják, legalábbis gmt+1 van most? Very Happy mert akkor úgy néz ki, meg kint van a live felirat, bár ez semmit sem jelent.


Nem recetnéznek... nézd meg a bal alsó sarokban ott vannak a gombok meg az els?t végig néztem utánna belépett a gyerek a load game be azt töltötte a következ?t...
_________________

Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
lali0000



Csatlakozott: 2007.05.03. Csütörtök 19:34
Hozzászólások: 200

HozzászólásElküldve: Hétf. Nov. 28, 2011 11:13 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Very Happy neki bejött akkor valami életszer?, bár nem starcraft II meg kórea hogy függ?k legyenek a népek de jóhogynem él? tévém?sor adja a receket lassan Very Happy
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Richard
Site Admin


Csatlakozott: 2006.10.15. Vasárnap 19:40
Hozzászólások: 304
Tartózkodási hely: Solt/Budapest

HozzászólásElküldve: Kedd. Nov. 29, 2011 12:59 am    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Én úgy gondolom, hogy Nilpfred beszél, és néha Dreams mondja a véleményt. Mert Dreams a jobb játékos, szóval szerintem az ? véleményét kérdezik a helyzetr?l, meg az els? game végén mondta, hogy lelép 5 percre, hogy feltöltse a recet fórumra, és ha megnézed, Dreams töltötte fel.
_________________
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
Hozzászólások megtekintése:   
Lezárt fórum: ide nem küldhetsz témát, választ, nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.   Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Hírek Időzóna: (GMT +2 óra)
Ugrás a köv. oldalra: 1, 2, 3  Következő
1 / 3 oldal

 
Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Magyar fordítás © Andai Szilárd - Frissítette: Magyar phpBB közösség