Tartalomjegyzék AoE2.hu archívum
2008-2011
 
 Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   TaglistaTaglista   CsoportokCsoportok   RegisztrációRegisztráció 
 ProfilProfil   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned   BelépésBelépés 

Magyar hangok (Talpra magyar!)
Ugrás a köv. oldalra: 1, 2, 3, 4  Következő
 
Lezárt fórum: ide nem küldhetsz témát, választ, nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.   Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Hírek
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
Richard
Site Admin


Csatlakozott: 2006.10.15. Vasárnap 19:40
Hozzászólások: 304
Tartózkodási hely: Solt/Budapest

HozzászólásElküldve: Vas. Okt. 23, 2011 12:45 pm    Hozzászólás témája: Magyar hangok (Talpra magyar!) Hozzászólás az előzmény idézésével

Kedves Magyar AoC Közösség!

A segítségeteket szeretném kérni. Itt a lehet?ség, hogy hozzájáruljatok az új kiegészít? létrejöttéhez!

Tegnap teszteltük az eddigi két új népet, az olaszokat és a magyarokat. Az olaszoknak már van saját beszédjük, a magyarok sem maradhatnak le. Smile A szövegeket lentebb megtaláljátok, kérek szépen mindenkit, hogy ha van olyan ismer?sötök, akinek szerintetek jó hangja van, illene az egyik szerepl?höz, kérjétek meg, hogy vegye fel nektek a hangokat.

Beszosz tegnap már jelezte, hogy szerinte a húga jó lenne a feladatra, ugyanis régebben szavalt és m?sorokban vett részt. Pontosan ez az, amire szükségünk van, köszönöm a felajánlást Besz! Smile

Ez persze nem jelenti azt, hogy a lány vill hangunk már megvan, majd meglátjuk, milyen lesz. A legjobb az lenne, ha több felvétel is érkezne minden kategóriában, és a legjobbat ki tudnánk választani a játékba.

- A hangokat wav formátumban küldjétek.
- Az eredeti hangok a játékban 352 kbps-os bit rate-tel vanna felvéve, szóval valami hasonlót használjatok.
- A felvételek legyenek szép tiszták.


Számítunk a segítségetekre!

A szövegek:

Paraszt (n?/férfi): (egyszer?, barátságos hangon)

-kiválasztod:
Jó napot!
Igen?
Parancs?
Szolgálatára

-valahova megy:
Megyek
Igenis
Értettem
Azonnal

-melózni küldöd:
Építkezek
Gazdálkodok
Vadászok
Gy?jtögetek
Halászok
Fát vágok
Javítok
Bányászok

Katona: (katonásan)

-kiválasztod:
Parancs?
Igen?
Szolgálatára!

-valahova megy:
Értettem
Rendben
Igen uram!

-támad valamit:
Támadás!
El?re!
Roham!

Pap: (id?sebb, mélyebb, nyugodt hangú ember)

-kiválasztod:
Adjon Isten!
Igen?
Parancs?
Szolgálatára

-valahova megy:
Megyek
Igenis
Értettem
Azonnal

Király: (g?gösen, lenéz?en)

-kiválasztod:
Mit szeretnél?
Tessék?
Miért zavarsz?
Hozzám szólsz?

-valahova megy:
Megteszem, amit kérsz.
Majd meglátom.
Lehet róla szó.
Ám legyen.
_________________


A hozzászólást Richard összesen 5 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. Okt. 30, 2011 3:18 pm-kor.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
Satrapa



Csatlakozott: 2009.10.24. Szombat 0:15
Hozzászólások: 29

HozzászólásElküldve: Vas. Okt. 23, 2011 12:58 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Ha lesz hang anyag, azt hova küldjük, vagy hova töltsük fel?
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Richard
Site Admin


Csatlakozott: 2006.10.15. Vasárnap 19:40
Hozzászólások: 304
Tartózkodási hely: Solt/Budapest

HozzászólásElküldve: Vas. Okt. 23, 2011 1:10 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Köszönöm a kérdést.
Feltölthetitek valamelyik ingyenes megosztó helyre. Az lenne a legjobb, ha mindenki hozzáférne, és közösen döntenénk el, melyikek a legjobbak.
_________________
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
TLW_Priby
Site Admin


Csatlakozott: 2006.10.15. Vasárnap 15:34
Hozzászólások: 2131
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: Vas. Okt. 23, 2011 2:10 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

papámat majd esetleg megkérhetem a pap hangra, meglátjuk Smile
amúgy viszonylag középkorú emberek hangjai kellenének a villekhez/katonákhoz nem?
_________________



Ha bármiféle problémád van, a fórumba írd! PÜ-ben nem segítek!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Richard
Site Admin


Csatlakozott: 2006.10.15. Vasárnap 19:40
Hozzászólások: 304
Tartózkodási hely: Solt/Budapest

HozzászólásElküldve: Vas. Okt. 23, 2011 2:56 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Szerintem villeknek 20 és 40 között bármi jó lehet. A közép korban nem éltek sokáig az emberek, és huszon egy-két évesen már simán katonai szolgálatot teljesítettek.

A kort inkább nem kötném ki, majd meglátjuk, ami jól hangzik, azt fogjuk választani.

Az nagyon jó lenne, ha megkérnéd a papádat pap hangnak. Smile Szerintem arra az egyik legnehezebb találni.
_________________
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
Satrapa



Csatlakozott: 2009.10.24. Szombat 0:15
Hozzászólások: 29

HozzászólásElküldve: Vas. Okt. 23, 2011 4:34 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

És meddig kéne feltölteni, illetve milyen min?ségben? Nekem is sikerült szerveznem embert Razz
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Richard
Site Admin


Csatlakozott: 2006.10.15. Vasárnap 19:40
Hozzászólások: 304
Tartózkodási hely: Solt/Budapest

HozzászólásElküldve: Vas. Okt. 23, 2011 4:49 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Nagyszer?. Melyik szerepre lenne jó?

A hangok minél hamarabb kellenek. A nép tulajdonképpen kész van (tegnap játszottam is velük), apróbb simítások vannak hátra, és kellenek a hang fájlok.

Edit:

A hangokat wav formátumban küldjétek.
Az eredeti hangok a játékban 352 kbps-os bit rate-tel vanna felvéve, szóval valami hasonlót használjatok.
A felvételek legyenek szép tiszták.
_________________


A hozzászólást Richard összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. Okt. 23, 2011 5:22 pm-kor.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
Satrapa



Csatlakozott: 2009.10.24. Szombat 0:15
Hozzászólások: 29

HozzászólásElküldve: Vas. Okt. 23, 2011 5:16 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

fiú/n?i vill, és lehet h lesz a katonára is.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
TiL_Lui_



Csatlakozott: 2006.10.16. Hétfő 14:20
Hozzászólások: 1310

HozzászólásElküldve: Kedd. Okt. 25, 2011 11:41 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

de mivel csak mi értjük magyarok, miért nem mondanak trágár szavakat?Very HappyVery Happy
amúgy készítsünk egy trágár verziót is ha ez etikailag nem stimmel a nagyérdem? akaratával.
_________________

Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
Satrapa



Csatlakozott: 2009.10.24. Szombat 0:15
Hozzászólások: 29

HozzászólásElküldve: Szer. Okt. 26, 2011 12:33 am    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

amúgy lehet még jelentkezni teszternek?
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
lali0000



Csatlakozott: 2007.05.03. Csütörtök 19:34
Hozzászólások: 200

HozzászólásElküldve: Szer. Okt. 26, 2011 2:20 am    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Lui: úgy kell azt, aztán azokat másolod be a taunts mappába amilyen kedved van, elvégre más nem hallja Very Happy
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Richard
Site Admin


Csatlakozott: 2006.10.15. Vasárnap 19:40
Hozzászólások: 304
Tartózkodási hely: Solt/Budapest

HozzászólásElküldve: Szer. Okt. 26, 2011 11:22 am    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

@Satrapa:
A nyilvános tesztelés még nem kezdödött el. Még a jelentkezés sem. Senki nem fog lemaradni róla, majd kiírom a fórumra, de ez még odébb van. Egyelöre a hangokat kell elöállítani, hogy legyen mit tesztelni.

@Lui:
Felölem csinálhattok trágár verziót, csak segítsetek felvenni azokat, amiket kiírtam. A "hivatalos" kiegészítöben azok lesznek benne, de ha valaki nagyon rá van szorulva a trágár verzióra, akkor használhatja lokilálisan azt, kb ahogy lali írta. Smile
_________________
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
BoSB_Subotai



Csatlakozott: 2006.10.15. Vasárnap 19:39
Hozzászólások: 558
Tartózkodási hely: Hungary, Solt

HozzászólásElküldve: Szer. Okt. 26, 2011 4:26 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Majd ha haza jössz bátyó megcsinálom én a trágár verziót Very Happy
De az nagyon durva lesz és csak korlátozott számban lesz kapható! Very HappyVery Happy

Na de térjünk vissza a témához... a magyarok indítódallama már bevetésre készen áll Smile
_________________

Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
TLW_Priby
Site Admin


Csatlakozott: 2006.10.15. Vasárnap 15:34
Hozzászólások: 2131
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: Szer. Okt. 26, 2011 6:11 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

tényleg, indítódallam is van? Smile
az mi lesz? Very Happy
_________________



Ha bármiféle problémád van, a fórumba írd! PÜ-ben nem segítek!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Satrapa



Csatlakozott: 2009.10.24. Szombat 0:15
Hozzászólások: 29

HozzászólásElküldve: Szer. Okt. 26, 2011 7:00 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Az is érdekes kérdés, h mi lesz a speckó egység, és korona...
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Richard
Site Admin


Csatlakozott: 2006.10.15. Vasárnap 19:40
Hozzászólások: 304
Tartózkodási hely: Solt/Budapest

HozzászólásElküldve: Szer. Okt. 26, 2011 7:39 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Az indító dallam:
Beírtam youtube-on, hogy "hungarian medieval music".
Ez a zene megtetszett: http://www.youtube.com/watch?v=h0QknQoOG6g
Kiválaszottam bel?le egy jó részt. Subotai kivágta.

Innen le tudjátok tölteni az indító dallamot. Tessék meghallgatni, ha már szóba jött, és feltöltöm.
http://dl.dropbox.com/u/47053250/Hungarian%20Medieval%20music3.mp3

A speckó egycség "Magyar Huszar" lesz. Könny? lovas, er?sebb támadással, mint a szokásos könny?lovasok. A korona még nem biztos, valószín?leg az lesz, hogy a magyar huszár csak kajába fog kerülni.

A fejlesztés állását itt nyomon tudjátok követni a legels? poszton:
http://www.aoczone.net/viewtopic.php?f=7&t=68879

Id?r?l id?re frissítik. Amint mondtam, én már teszteltem a magyarokat. A fejlesztés igencsak el?re haladt állapotban van. Szóval hajrá emberek, kellenek a hangok!
_________________
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
TLW_Priby
Site Admin


Csatlakozott: 2006.10.15. Vasárnap 15:34
Hozzászólások: 2131
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: Szer. Okt. 26, 2011 7:51 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

hétvége körül meglesz Very Happy
beszosszal megoldjuk Very Happy
_________________



Ha bármiféle problémád van, a fórumba írd! PÜ-ben nem segítek!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Maxxtro



Csatlakozott: 2007.06.18. Hétfő 19:59
Hozzászólások: 151

HozzászólásElküldve: Szer. Okt. 26, 2011 10:47 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Grat Richard, ez tényleg jó starting zene lesz!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
TLW_Priby
Site Admin


Csatlakozott: 2006.10.15. Vasárnap 15:34
Hozzászólások: 2131
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: Pént. Okt. 28, 2011 10:48 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

lali0000 írta:
Lui: úgy kell azt, aztán azokat másolod be a taunts mappába amilyen kedved van, elvégre más nem hallja Very Happy

nade hékás
azok tauntok, mi meg az emberek hangjairól beszélünk
sztem ezek a sounds/sounds_x1.drs ben vannak Rolling Eyes
_________________



Ha bármiféle problémád van, a fórumba írd! PÜ-ben nem segítek!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
lali0000



Csatlakozott: 2007.05.03. Csütörtök 19:34
Hozzászólások: 200

HozzászólásElküldve: Szomb. Okt. 29, 2011 10:14 am    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

jah, azt hittem tauntok is lesznek külön beszerezve, pribi miért lövöd le a dolgokat ideje el?tt. Sad
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Hozzászólások megtekintése:   
Lezárt fórum: ide nem küldhetsz témát, választ, nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.   Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Hírek Időzóna: (GMT +2 óra)
Ugrás a köv. oldalra: 1, 2, 3, 4  Következő
1 / 4 oldal

 
Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Magyar fordítás © Andai Szilárd - Frissítette: Magyar phpBB közösség