Tartalomjegyzék AoE2.hu archívum
2008-2011
 
 Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   TaglistaTaglista   CsoportokCsoportok   RegisztrációRegisztráció 
 ProfilProfil   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned   BelépésBelépés 

Rolo + Györe + 17++ vs 3x17++
Ugrás a köv. oldalra: 1, 2  Következő
 
Lezárt fórum: ide nem küldhetsz témát, választ, nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.   Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Recorded Games
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
Rolo



Csatlakozott: 2007.06.13. Szerda 14:04
Hozzászólások: 233
Tartózkodási hely: Budapest, Gy?r, Debrecen, Siófok, néha Kenya

HozzászólásElküldve: Szer. Nov. 16, 2011 2:35 pm    Hozzászólás témája: Rolo + Györe + 17++ vs 3x17++ Hozzászólás az előzmény idézésével

Itt tudjátok letölteni:
Rolo + Györe + 17++ vs 3x17++

Gondoltam felteszek egy recet, mer miért ne! Very Happy Bár amazing voltam, de nem ez volt a f? oka, h felkerült. (hiszen mindig az vagyok) Ne számítsatok hosszú meccsre, viszont elég tanulságos...Tulképp. boom vs no boom, amit érdemes nézni, h szegény szürke h szopja az elején. Ezt nevezem én TG-nek, ebb?l látszik h nem kell sokat beszélni, ha mindenki tudja h mir?l van szó. Az egységek végig pont ott vannak ahol lenniük kell. Err?l szól a TG, ez az ami a magyaroknak nem megy! Very Happy
_________________


Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
Maxxtro



Csatlakozott: 2007.06.18. Hétfő 19:59
Hozzászólások: 151

HozzászólásElküldve: Szer. Nov. 16, 2011 7:48 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

jaj de pesszimista lezárás : D
De még szép h Rolo amazing.
És most kaptam egy ihletet egy új nickre: "The_Amazing_Rolo"
xD
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
lali0000



Csatlakozott: 2007.05.03. Csütörtök 19:34
Hozzászólások: 200

HozzászólásElküldve: Szer. Nov. 16, 2011 9:37 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

nem megy mert túl önfej?ek vagyunk sokszor, meg mintha muszájból játszanánk Very Happy bár látom annyira fényezed magadat, a patrolt nem sikerült használni, legalábbis amikor szürke feladta, addig nem, so veri pro. Smile
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Rolo



Csatlakozott: 2007.06.13. Szerda 14:04
Hozzászólások: 233
Tartózkodási hely: Budapest, Gy?r, Debrecen, Siófok, néha Kenya

HozzászólásElküldve: Szer. Nov. 16, 2011 10:29 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

lali ebb?l látszik h rm-en 14++ vagy! Very HappyVery Happy Azt, hogy miért is azt nem részletezem, a többiek, ha gondolják megtehetik. Mindenesetre, ha valamihez nem értesz, nem érdemes megszólalni sem. Én sem szólok semmit a CBA-hoz. Habár véleményem van róla, és értek is hozzá (ugye ultra? Very Happy). Am. meg nem fényezem magam, egyszer?en ilyen a stílusom, de azt hittem ez már nem újdonság...Razz
_________________


Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
lali0000



Csatlakozott: 2007.05.03. Csütörtök 19:34
Hozzászólások: 200

HozzászólásElküldve: Szer. Nov. 16, 2011 11:02 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

13+ vagyok, remélem ett?l boldogabb lettél. Smile s?t, legyek 1200, de mindez mit sem számít, nem hozzáértés kérdése hogy használsz e patrolt vagy sem,úgyérzem. Very Happy bár lehet tévedek de számomra a fórum azért van hogy leírjak valamit, nem pedig azért hogy egy játék miatt ily bunkó legyek, mint most te vagy. Smile én is elviselem hogy lenéz? hangnemed van, nem is érdekel igazából, de te is elviselhetsz némi kritikát mester, tanítsd meg hogy kell cba-t játszani, kösz!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
TLW_Apollo17hu
Site Admin


Csatlakozott: 2006.10.21. Szombat 12:26
Hozzászólások: 329
Tartózkodási hely: nappali

HozzászólásElküldve: Szer. Nov. 16, 2011 11:34 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Nem szoktam receket nézni, de mostmár csakazértis! Very Happy
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
TLW_Apollo17hu
Site Admin


Csatlakozott: 2006.10.21. Szombat 12:26
Hozzászólások: 329
Tartózkodási hely: nappali

HozzászólásElküldve: Szer. Nov. 16, 2011 11:49 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

"they noob wallers" - ennyi Very Happy

Jó volt a tg, de sztem az ellenfél lámasága döntőbb volt. A 3-ból kettő boomolni akart, pedig ha szürke szól nekik, hogy drush van, akkor kizárt, hogy 17++ szintű játékosok folytassák a waller-taktikát...
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Rolo



Csatlakozott: 2007.06.13. Szerda 14:04
Hozzászólások: 233
Tartózkodási hely: Budapest, Gy?r, Debrecen, Siófok, néha Kenya

HozzászólásElküldve: Szer. Nov. 16, 2011 11:55 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

De árulj már el valamit, miért kellene feltétlen patrolt használni egy drush-nál, mikor egy szint után az egységeket már egyesével kezeled. Nézni kell az ellen egységeit, melyik sérült jobban, melyik nem; map control érdekében oda kell mozogni ahol megéri; tudni kell mikor éri meg ütni villagert és mikor armyt; együtt kell mozogni ally-val...stb. Kevés egységnél jóval hatásosabb, ha microzod ?ket, mint a patrol egyben. Én megértem, hogy CBA-ban valaki ezt megtanította neked és onnantól kezdve abban a szánalmas tévhitben élsz, hogy már mindent tudsz, csak azért itt kicsit más a helyzet és erre mondtam h el?bb gondolkodjunk már egy kicsit, utána próbáljunk meg hozzászólni értelmesen. Azért voltam "bunkó", - ami mégegyszer mondom nem bunkóság, hanem stílus (amit nem illik felvenni) - mivel "bár látom annyira fényezed magad, a patrolt nem sikerült használni" hozzászólásodra sajnos nem tudtam másképp reagálni, mivel a világon annál jobban nem rühellek semmit, mikor emberek halálos meggy?z?déssel és hatalmas magabiztossággal tudatnak másokkal olyan dolgokat, amir?l közben g?zük sincs. Én ezt tartom bunkóságnak, s?t mi több etikai ill. erkölcsi gyarlóságnak. A kritikát pedig elviselem, ha normális hangnemben közlik, illetve olyanoktól, akik épít? jelleggel képesek ezt megtenni. Látod, most tényleg bunkó voltam.
_________________


Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
lali0000



Csatlakozott: 2007.05.03. Csütörtök 19:34
Hozzászólások: 200

HozzászólásElküldve: Csüt. Nov. 17, 2011 12:37 am    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

nem azért, mintha te nem általánosítanál hogy "cba" amikor az custom scenario véletlen? 1v1-be tanultam meg hogy kell használni. Smile mindent én sem tudhatok, csak képzeld hogy a cs egyszer?, bár ki nem játszott vele csak cba-t ,annak tuti az. Smile
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Rolo



Csatlakozott: 2007.06.13. Szerda 14:04
Hozzászólások: 233
Tartózkodási hely: Budapest, Gy?r, Debrecen, Siófok, néha Kenya

HozzászólásElküldve: Csüt. Nov. 17, 2011 1:00 am    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Olyan scenariok voltak régen amikr?l te sztem még nem is hallottál! Very Happy Azért mondtam CBA-t mert tudom, h azt nyomjátok. Nekem személy szerint Blood vs Germs volt kedvencem, sokkal összetettebb, mint a CBA. Magyarok közül nem is tudtak rajta megverni, persze, hogy az el?z?ekhez is csatlakozzak, a patrolról sem tudták akkoriban, h mi fán terem.
_________________


Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
lali0000



Csatlakozott: 2007.05.03. Csütörtök 19:34
Hozzászólások: 200

HozzászólásElküldve: Csüt. Nov. 17, 2011 1:22 am    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

ja, cbat majdnem minden játékos ismeri aki hallott már scenariórol. Smile nekem a khanz a kedvencem, bár hogy mostanába elkezdtem játszani bloods mapokat, egyre jobbakat találok. Very Happy sajnos lettek olyan mapok is, amelyek eszméletlenül szarok, így kezd elmenni az értelme ennek a fajta játéknak is. Smile van hogy egy fickónak 3200-a van, megverték 1v1 cba-ba aztán csak game froze, kilépett 2 órára utána tolta tovább. Very Happy
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Turbo B.



Csatlakozott: 2011.11.14. Hétfő 21:42
Hozzászólások: 41

HozzászólásElküldve: Csüt. Nov. 17, 2011 11:51 am    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Rolo írta:
Nézni kell az ellen egységeit, melyik sérült jobban, melyik nem;


Erre nincs valami cucc ami mindig kijelzi az egységek, épületek életerejét, csak mert így csomó kattintást lehetne spórolni? Very Happy
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
TLW_Priby
Site Admin


Csatlakozott: 2006.10.15. Vasárnap 15:34
Hozzászólások: 2131
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: Csüt. Nov. 17, 2011 2:24 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

az már inkább cheat lenne Smile
_________________



Ha bármiféle problémád van, a fórumba írd! PÜ-ben nem segítek!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
lali0000



Csatlakozott: 2007.05.03. Csütörtök 19:34
Hozzászólások: 200

HozzászólásElküldve: Csüt. Nov. 17, 2011 11:41 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

az nem age of empires szint? játékba való, ha jól tudom starcraft 2-ben van ilyen, bár ott is csak a saját egységünk hpját lehet látni Very Happy
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
kunyi



Csatlakozott: 2006.12.28. Csütörtök 18:32
Hozzászólások: 1025

HozzászólásElküldve: Pént. Nov. 18, 2011 11:09 am    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

hátha engem kérdeztek mindegyikbe van vmi isgazság, én Patrol, Attack Stanceket scenbol tanultam meg kb 3 éve, rm-esek akkor csak vizen használták elöte patrolt igazán, és nem olyan ecceru mint ahogy azt hiszitek, a bugokat kell kihasználni persze a megfelelö stanceval, és ami érdekes egy knight defensive attack stanceval olyan daralást lehet végezni h na, de pl range unitnál ugynaugy defensive stance és csak othon védkezésnél, harc kozbe nem szabad.amugy rm és scen telejsen más enemg anno Geen mutato pár trükköt, de rmen kb 1650-1700 volt scenbe 2600, csak megunta átment rmre ma már ö is 2k körül mozog.de egyetértek abba roloval h patrolt télleg csak def.nél használhato rangel v ha van egy nagy kts tömeged mongyuk 15-20 felet allata nem érdemes a patrol...jah meg ami kihagyhatatlan van 10 ramod agressivebe végig patrolozold enemy-t az tuti h 1 kurva épületet se fognak ahgyni és van idod figyelni többi unitra Very Happy siegel marha jo patrol, ja meg scorpioval is lol 30 scorpi oszeál 1 helyre, jo onager ellen szopás persze élböl buksz 30at:D
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
lali0000



Csatlakozott: 2007.05.03. Csütörtök 19:34
Hozzászólások: 200

HozzászólásElküldve: Pént. Nov. 18, 2011 1:58 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

van mindenféle patrol ja, legjobb az mikor mind2 használja és, egyik elvezeti az egységeket, aztán a végén marad neki 0 annak aki elvezette 20, ilyennel nyerem mostana az 1v1 infranty civ warokat Smile rm azért is más szerintem mert nem kell annyi egységgel játszanod, mint pl egy cba-n vagy egy cbf-en vagy akár egy blood mapon.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
kunyi



Csatlakozott: 2006.12.28. Csütörtök 18:32
Hozzászólások: 1025

HozzászólásElküldve: Pént. Nov. 18, 2011 2:35 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

hülyeség egy rmen impbe pont annyi egységel játszol army mint 1 cba-ba ha jol emlékszek ottis ien max 2x 35 armyd van
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
lali0000



Csatlakozott: 2007.05.03. Csütörtök 19:34
Hozzászólások: 200

HozzászólásElküldve: Pént. Nov. 18, 2011 2:47 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

ja, 62-96 között van army, aztán amikor villt kapsz akkor hamar fel lehet tornászni 200 ra és az még kevés is szerintem cs-be.. bár cba heroba 600 unit lehet max, 200ig gyártasz utána már cska kapod a super unitokat 600 ig Very Happy
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
kunyi



Csatlakozott: 2006.12.28. Csütörtök 18:32
Hozzászólások: 1025

HozzászólásElküldve: Pént. Nov. 18, 2011 7:14 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

degagyi
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
BoSB_Subotai



Csatlakozott: 2006.10.15. Vasárnap 19:39
Hozzászólások: 558
Tartózkodási hely: Hungary, Solt

HozzászólásElküldve: Szomb. Nov. 19, 2011 3:11 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

lali0000 írta:
van mindenféle patrol ja, legjobb az mikor mind2 használja és, egyik elvezeti az egységeket, aztán a végén marad neki 0 annak aki elvezette 20, ilyennel nyerem mostana az 1v1 infranty civ warokat Smile rm azért is más szerintem mert nem kell annyi egységgel játszanod, mint pl egy cba-n vagy egy cbf-en vagy akár egy blood mapon.



Ja igen ott az impharc meg rm ben még az ecot is lökdösni kell közbe azé...
_________________

Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
Hozzászólások megtekintése:   
Lezárt fórum: ide nem küldhetsz témát, választ, nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.   Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Recorded Games Időzóna: (GMT +2 óra)
Ugrás a köv. oldalra: 1, 2  Következő
1 / 2 oldal

 
Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Magyar fordítás © Andai Szilárd - Frissítette: Magyar phpBB közösség