Tartalomjegyzék AoE2.hu archívum
2008-2011
 
 Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   TaglistaTaglista   CsoportokCsoportok   RegisztrációRegisztráció 
 ProfilProfil   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned   BelépésBelépés 

Magyar hangok - Satrapa által

 
Lezárt fórum: ide nem küldhetsz témát, választ, nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.   Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Forgotten Empires Expansion
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
Richard
Site Admin


Csatlakozott: 2006.10.15. Vasárnap 19:40
Hozzászólások: 304
Tartózkodási hely: Solt/Budapest

HozzászólásElküldve: Csüt. Dec. 08, 2011 11:43 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Kedves Mezei Fórumfelhasználók!

Ezen a linken elérhet?ek a Satrapa által készített hangok:

http://dl.dropbox.com/u/47053250/AGE_sounds_szetvagott.zip

Ezúton is nagyon köszönöm Satrapának a segítséget. Smile
Hallgassátok meg, és írjatok véleményt!

Ez nem jelenti azt, hogy nem kell több hang! Aki tud segíteni, az tegye, mert minél több hangunk van, annál könnyebb kiválasztani a legmegfelel?bbet a játékba. Ebben a hanganyagban van, ami nagyon jó, de van, amit nem tudunk a játékban használni, ezért a hangjaink még mindig hiányosak. Szóval a hang felvétel még nem ért véget. Hajrá srácok!
_________________
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
TLW_Apollo17hu
Site Admin


Csatlakozott: 2006.10.21. Szombat 12:26
Hozzászólások: 329
Tartózkodási hely: nappali

HozzászólásElküldve: Pént. Dec. 09, 2011 12:35 am    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Richard írta:
Hallgassátok meg, és írjatok véleményt!


[Koresz] javitok 3 - "Buzi vagyok!" Very Happy ez geci nagy Very HappyVery HappyVery Happy
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Turbo B.



Csatlakozott: 2011.11.14. Hétfő 21:42
Hozzászólások: 41

HozzászólásElküldve: Pént. Dec. 09, 2011 9:39 am    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

TLW_Apollo17hu írta:
Richard írta:
Hallgassátok meg, és írjatok véleményt!


[Koresz] javitok 3 - "Buzi vagyok!" Very Happy ez geci nagy Very HappyVery HappyVery Happy


Én végigröhögtem Very Happy, bár biztos csak els? benyomásból. Csak megszokás kérdése az egész ha magyar hangok lesznek a játékban. Am sztem elég jók a hangok. Kösz Satrapa a hangokat.

[Koresz] javitok 3 - igen, ez nagyon szép Very Happy
_________________
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Satrapa



Csatlakozott: 2009.10.24. Szombat 0:15
Hozzászólások: 29

HozzászólásElküldve: Pént. Dec. 09, 2011 2:56 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Ja sztem is nagyon fura magyarul, f?leg els? hallásra. Örülök h tehettem valamit az új kiegészít?ért. Már nagyon várom!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
TLW_Priby
Site Admin


Csatlakozott: 2006.10.15. Vasárnap 15:34
Hozzászólások: 2131
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: Pént. Dec. 09, 2011 3:38 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

jók a hangok Smile
f?leg a n?iek sztem Smile
_________________



Ha bármiféle problémád van, a fórumba írd! PÜ-ben nem segítek!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Richard
Site Admin


Csatlakozott: 2006.10.15. Vasárnap 19:40
Hozzászólások: 304
Tartózkodási hely: Solt/Budapest

HozzászólásElküldve: Pént. Dec. 09, 2011 3:43 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

TLW_Priby írta:
jók a hangok Smile
f?leg a n?iek sztem Smile

+1
_________________
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
BoSB_Subotai



Csatlakozott: 2006.10.15. Vasárnap 19:39
Hozzászólások: 558
Tartózkodási hely: Hungary, Solt

HozzászólásElküldve: Pént. Dec. 09, 2011 4:28 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Szerintem minden hang nagyon jó!!!! Very Happy
F?leg a pap meg a király tetszik Very Happy
_________________

Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
Maxxtro



Csatlakozott: 2007.06.18. Hétfő 19:59
Hozzászólások: 151

HozzászólásElküldve: Szomb. Dec. 10, 2011 1:48 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Tényleg kifejezetten jók lettek, grat a társaságnak!
És sok-sok hála!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
BoSB_Subotai



Csatlakozott: 2006.10.15. Vasárnap 19:39
Hozzászólások: 558
Tartózkodási hely: Hungary, Solt

HozzászólásElküldve: Szomb. Dec. 10, 2011 4:16 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

A király mikor mérgesen mondja hogy miért zavarsz?
na az nagyon nagy Very Happy az belekell tenni jeeeeee Very Happy
_________________

Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
Hozzászólások megtekintése:   
Lezárt fórum: ide nem küldhetsz témát, választ, nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.   Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Forgotten Empires Expansion Időzóna: (GMT +2 óra)
1 / 1 oldal

 
Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Magyar fordítás © Andai Szilárd - Frissítette: Magyar phpBB közösség