Tartalomjegyzék AoE2.hu archívum
2008-2011
 
 Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   TaglistaTaglista   CsoportokCsoportok   RegisztrációRegisztráció 
 ProfilProfil   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned   BelépésBelépés 

KinXett-klán házi bajnokság 2007 [AOK 1v1]
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3, 4  Következő
 
Lezárt fórum: ide nem küldhetsz témát, választ, nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.   Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Singleplayer
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
TLW_Priby
Site Admin


Csatlakozott: 2006.10.15. Vasárnap 15:34
Hozzászólások: 2131
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: Kedd. Jan. 16, 2007 9:40 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

már toltunk régebben egy WoRA vs [KX]-et Smile
amugy teszek fel egy jo recet, err?l jut eszembe Very Happy
_________________



Ha bármiféle problémád van, a fórumba írd! PÜ-ben nem segítek!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
BoSB_Subotai



Csatlakozott: 2006.10.15. Vasárnap 19:39
Hozzászólások: 558
Tartózkodási hely: Hungary, Solt

HozzászólásElküldve: Kedd. Jan. 16, 2007 9:42 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Má nem tudok postolni??? Shocked
Na sikerült! Laughing

Szóval ... Very Happy Hát ez kurva durva recet kaphatunk?? Rolling Eyes Smile És aktívkodjatok ám nem akarok egy klánt M.O.-n Laughing
_________________

Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
[KX]mole



Csatlakozott: 2006.10.20. Péntek 11:21
Hozzászólások: 109
Tartózkodási hely: Noobia

HozzászólásElküldve: Szer. Jan. 17, 2007 1:04 am    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

WoRA_Beszosz írta:
Te meg ki vagy? Rolling Eyes

eskuszom nem neztem meg a nevet a hszed elott, de mar tudtam, hogy Te irtad Smile, latod en mar ismerlek, pedig csak 1x jatszottunk egy 3v3at, es erdekes modon mar ott villogtal a hasonloan remek stilusrol arulkodo "ezek meg kik" kerdessel:) Meg lazan lelamaztal minket, attol fuggetlen, hogy elobbi kerdesed alapjan velhetoen nem ismersz minket Smile ... erdekes volt, hogy kozulunk senki nem tette fel ezt a kerdest, pedig hogy mast ne mondjak, azt a gamat mi krealtuk Smile... szoval csak gratulalni szerettem volna. :worship: csak igy tovabb.
Mindenesetre - ha megengeded - nem mutatom fel a szemelyimet, bar pontosan nem is tudom milyen valaszt szeretnel erre a kerdesre.
Rolling Eyes
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
[KX]mole



Csatlakozott: 2006.10.20. Péntek 11:21
Hozzászólások: 109
Tartózkodási hely: Noobia

HozzászólásElküldve: Szer. Jan. 17, 2007 1:07 am    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

WoRA_Subotai írta:
És aktívkodjatok ám nem akarok egy klánt M.O.-n Laughing

mi aktivak vagyunk mar 6 eve (mas kerdes, hogy sok szuksegunk nincs a "lelamazasra" ezert az aktivsag hazon beluli aokot (vagy uj hullamosan aoc - mielott erre is ismet kiter valaki) jelentett), szoval azt hiszem, ennek a keresnek megfelelunk Wink.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
[KX]mole



Csatlakozott: 2006.10.20. Péntek 11:21
Hozzászólások: 109
Tartózkodási hely: Noobia

HozzászólásElküldve: Szer. Jan. 17, 2007 1:08 am    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

WoRA_Roquen írta:
talán fairebb ellenfél lesztek mint RoR:D
bocs ha offnak számít ez Very Happy

az eremnek ket oldala van... lasd 2vel ezelotti irasom, a fairsegre lehet nem nekunk kell vigyazni.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
VNJ_Techno



Csatlakozott: 2006.10.19. Csütörtök 22:22
Hozzászólások: 957

HozzászólásElküldve: Szer. Jan. 17, 2007 12:00 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Idézet:

eskuszom nem neztem meg a nevet a hszed elott, de mar tudtam, hogy Te irtad Smile, latod en mar ismerlek, pedig csak 1x jatszottunk egy 3v3at, es erdekes modon mar ott villogtal a hasonloan remek stilusrol arulkodo "ezek meg kik" kerdessel:) Meg lazan lelamaztal minket, attol fuggetlen, hogy elobbi kerdesed alapjan velhetoen nem ismersz minket Smile ... erdekes volt, hogy kozulunk senki nem tette fel ezt a kerdest, pedig hogy mast ne mondjak, azt a gamat mi krealtuk Smile... szoval csak gratulalni szerettem volna. :worship: csak igy tovabb.
Mindenesetre - ha megengeded - nem mutatom fel a szemelyimet, bar pontosan nem is tudom milyen valaszt szeretnel erre a kerdesre.
Rolling Eyes


111111111111 ennyi ennyi szimpatikus a srác 111111111111
_________________




http://www.youtube.com/watch?v=I9QJpwpLZWI&feature=related
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
VNJ_Techno



Csatlakozott: 2006.10.19. Csütörtök 22:22
Hozzászólások: 957

HozzászólásElküldve: Szer. Jan. 17, 2007 12:03 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

amugy hogy jáccanak a srácok? szégyellem magam de nem ismerem ?ket és ez számomra igen csak meglep?... de ha 6 éve nyomják akkor kéne Embarassed
_________________




http://www.youtube.com/watch?v=I9QJpwpLZWI&feature=related
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
TLW_Beszosz



Csatlakozott: 2006.10.15. Vasárnap 18:00
Hozzászólások: 696
Tartózkodási hely: Lenti

HozzászólásElküldve: Szer. Jan. 17, 2007 1:00 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Tessék Techno mester se ismeri, akkor én honnan? Faszom, mert egyszer játszok vlkivel akkor már ismernem is kell? Nem vagyok Priby h éjjel nappal az AoC történelem könyvet írom... msn partereim felét se ismerem, azt most akkor mi van? Nemtehetek róla...
_________________



____________
-High Council-
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
[KX]mole



Csatlakozott: 2006.10.20. Péntek 11:21
Hozzászólások: 109
Tartózkodási hely: Noobia

HozzászólásElküldve: Szer. Jan. 17, 2007 1:17 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Snow_Techno írta:
amugy hogy jáccanak a srácok? szégyellem magam de nem ismerem ?ket és ez számomra igen csak meglep?... de ha 6 éve nyomják akkor kéne Embarassed

Nem sok jelenesunk volt klanon kivul, ahogy irtam, foleg klanbeli gamak voltak, ahogy idonk engedte/engedi. Annak idejen #aoe.hu -hoz kevesek voltunk, zone-on is csak 1-2 jatek, szoval nem csoda, ha nem ismertek minket. Bar akik pl #aoe.hu -n voltak, azoknak lehet ismeros vagyok pl en, ha nem is a jatekbol Wink.
A hogy jatszunkra a valasz: az 'elvagyunk'. Van aki jobb, van aki gyengebb.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
[KX]mole



Csatlakozott: 2006.10.20. Péntek 11:21
Hozzászólások: 109
Tartózkodási hely: Noobia

HozzászólásElküldve: Szer. Jan. 17, 2007 1:19 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

WoRA_Beszosz írta:
Tessék Techno mester se ismeri, akkor én honnan? Faszom, mert egyszer játszok vlkivel akkor már ismernem is kell? Nem vagyok Priby h éjjel nappal az AoC történelem könyvet írom... msn partereim felét se ismerem, azt most akkor mi van? Nemtehetek róla...

Nekem nem azzal volt a bajom, hogy nem ismersz, csak a kisse kobaltaval faragott stilusoddal, amirol igenis tehetsz Wink, de lehet en vagyok tul konzervativ. Rolling Eyes
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
[KX]snatch



Csatlakozott: 2007.01.17. Szerda 1:30
Hozzászólások: 279
Tartózkodási hely: Mi az hogy Noobia?

HozzászólásElküldve: Szer. Jan. 17, 2007 1:38 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

WoRA_Beszosz írta:
Tessék Techno mester se ismeri, akkor én honnan? Faszom, mert egyszer játszok vlkivel akkor már ismernem is kell? Nem vagyok Priby h éjjel nappal az AoC történelem könyvet írom... msn partereim felét se ismerem, azt most akkor mi van? Nemtehetek róla...

Sziasztok. Bocs, hogy már én is beleszólok, f?leg, hogy engem sem ismer Beszosz (én is megkaptam a múltkori játékban a "ez meg ki?-t") Smile.
Tényleg nem arról van szó, hogy ismerned kellene t?lünk bárkit is. Azért nem ismernek sokan, mert igazából nem is akartuk, hogy ismerjenek. Mi saját szórakoztatásunkra hoztuk létre a klánt és mióta létezik, folyamatos aktivitást mutatunk. Az egy dolog, hogy a tagok jórészének nem volt alkalma sem zone-ra, sem #aoe.hu-ra járni. Személy szerint én is csak párszor játszottam mindkét helyen (Els? aoe.hu-s gamámban reneg4de volt az egyik ellenfelem Wink). Szóval nem vagyunk ismertek, de ett?l még nem 'illik' így kezdeni egy olyan játékban, amit nem is Te host-olsz, gondolok itt els? 3v3 meccsre ellenünk. Milyen érdekes, hogy mostanában mikor el?ször mentem egy Priby által kreált 4v4 gamába, Pribyn és Galmon kívül én senkit nem ismertem, még sem ez volt az els? kérdésem, hogy "ezek kik?". S?t, kés?bb sem kérdeztem meg. Ehelyett illedelmesen köszöntem mindenkinek, majd játszottam, végül a játékot megköszönve léptem. Ennyi.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
BoSB_Stormrage



Csatlakozott: 2006.10.15. Vasárnap 15:31
Hozzászólások: 402
Tartózkodási hely: Nagyvenyim

HozzászólásElküldve: Szer. Jan. 17, 2007 2:46 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

na igen.ez az általam h?n utált kérdés h"ezek kik"
Mi az hogy ezek????Kultúráltabban is fel lehet kérdezni eber lény módjára pl:"Helló, kik vagytok?"
de amint látom most jól kérdeztél...haladás xDa végén még emberszámba vesz minket halandó gondolkodó emberi lényeket
_________________
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
TLW_Apollo17hu
Site Admin


Csatlakozott: 2006.10.21. Szombat 12:26
Hozzászólások: 329
Tartózkodási hely: nappali

HozzászólásElküldve: Szer. Jan. 17, 2007 2:53 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Nincs gond a kérdéssel, csak rosszul van megfogalmazva. Smile
úgy kell mondani: "Ismerem ?ket?"
Ha smurf lenne, úgyse árulná el, kicsoda.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
BoSB_Stormrage



Csatlakozott: 2006.10.15. Vasárnap 15:31
Hozzászólások: 402
Tartózkodási hely: Nagyvenyim

HozzászólásElküldve: Szer. Jan. 17, 2007 2:57 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

a gameb?l úgyis kiderült volna ha smurf^^
most néztem meg amit priby felrakott^^
gg bár nem ide kéne írnom:D
_________________
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
TLW_Apollo17hu
Site Admin


Csatlakozott: 2006.10.21. Szombat 12:26
Hozzászólások: 329
Tartózkodási hely: nappali

HozzászólásElküldve: Szer. Jan. 17, 2007 3:04 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

kiderül, hát, de ha tudod, h lecsómarci van melletted egy pro helyett, akkor inkább próbálsz boomolni, mint 20 perc után költözni a parikkal.. Wink
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
gab_



Csatlakozott: 2006.10.15. Vasárnap 15:42
Hozzászólások: 1140
Tartózkodási hely: Pécs

HozzászólásElküldve: Szer. Jan. 17, 2007 4:34 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Micsoda kultúrált beszélgetés folyik itt Very Happy
Tetszett ez a k?baltastilus xD
_________________
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
BoSB_Subotai



Csatlakozott: 2006.10.15. Vasárnap 19:39
Hozzászólások: 558
Tartózkodási hely: Hungary, Solt

HozzászólásElküldve: Szer. Jan. 17, 2007 7:22 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

[KX]mole írta:
WoRA_Subotai írta:
És aktívkodjatok ám nem akarok egy klánt M.O.-n Laughing

mi aktivak vagyunk mar 6 eve (mas kerdes, hogy sok szuksegunk nincs a "lelamazasra" ezert az aktivsag hazon beluli aokot (vagy uj hullamosan aoc - mielott erre is ismet kiter valaki) jelentett), szoval azt hiszem, ennek a keresnek megfelelunk Wink.


Nem lámáztam senkit Shocked Az eggyel odébb van s?t naon sokkal Rolling Eyes

^^Ez sértés volt nekem Crying or Very sad Méghogy nahát ijethogy... Laughing

Egyébként csak így tovább HF&GL (aktívkodni Exclamation Idea )
_________________

Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
BoSB_Subotai



Csatlakozott: 2006.10.15. Vasárnap 19:39
Hozzászólások: 558
Tartózkodási hely: Hungary, Solt

HozzászólásElküldve: Szer. Jan. 17, 2007 7:25 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Snow_Techno írta:
Idézet:

eskuszom nem neztem meg a nevet a hszed elott, de mar tudtam, hogy Te irtad Smile, latod en mar ismerlek, pedig csak 1x jatszottunk egy 3v3at, es erdekes modon mar ott villogtal a hasonloan remek stilusrol arulkodo "ezek meg kik" kerdessel:) Meg lazan lelamaztal minket, attol fuggetlen, hogy elobbi kerdesed alapjan velhetoen nem ismersz minket Smile ... erdekes volt, hogy kozulunk senki nem tette fel ezt a kerdest, pedig hogy mast ne mondjak, azt a gamat mi krealtuk Smile... szoval csak gratulalni szerettem volna. :worship: csak igy tovabb.
Mindenesetre - ha megengeded - nem mutatom fel a szemelyimet, bar pontosan nem is tudom milyen valaszt szeretnel erre a kerdesre.
Rolling Eyes


111111111111 ennyi ennyi szimpatikus a srác 111111111111


Valahogy nekem is ez csúszott az agyamba a sörön kívül! Laughing
_________________

Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
TLW_Beszosz



Csatlakozott: 2006.10.15. Vasárnap 18:00
Hozzászólások: 696
Tartózkodási hely: Lenti

HozzászólásElküldve: Szer. Jan. 17, 2007 9:35 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Én nem értem, mindekinek az a mániája h belémköt??? Állandóan smurfol mindeki, meg baszik megmondani h ki, na ná h nem fogok ott bájologni h ki vagy cica? Ha meg ez a rendes neve akkor meg monja azt... Faszom ilyen hülyeségen, az agyamat eldobom. Direkt normálisan megkérdezem, de csak kell hozzni a baszogatást... Ez kurvára jobb... Illem az amit m?velsz, de hogy hogyan az nem érdekes? Grat... Bolhából elefánt.
_________________



____________
-High Council-
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
[KX]mole



Csatlakozott: 2006.10.20. Péntek 11:21
Hozzászólások: 109
Tartózkodási hely: Noobia

HozzászólásElküldve: Szer. Jan. 17, 2007 10:12 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

WoRA_Subotai írta:
Nem lámáztam senkit Shocked

bocsi, valoban felreertheto, nem Rad utaltam ...
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Hozzászólások megtekintése:   
Lezárt fórum: ide nem küldhetsz témát, választ, nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.   Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Singleplayer Időzóna: (GMT +2 óra)
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3, 4  Következő
2 / 4 oldal

 
Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Magyar fordítás © Andai Szilárd - Frissítette: Magyar phpBB közösség