Tartalomjegyzék AoE2.hu archívum
2008-2011
 
 Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   TaglistaTaglista   CsoportokCsoportok   RegisztrációRegisztráció 
 ProfilProfil   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned   BelépésBelépés 

KinXett-klán házi bajnokság 2007 [AOK 1v1]
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3, 4  Következő
 
Lezárt fórum: ide nem küldhetsz témát, választ, nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.   Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Singleplayer
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
[KX]mole



Csatlakozott: 2006.10.20. Péntek 11:21
Hozzászólások: 109
Tartózkodási hely: Noobia

HozzászólásElküldve: Szer. Jan. 17, 2007 10:16 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

WoRA_Beszosz írta:
Én nem értem, mindekinek az a mániája h belémköt??? Állandóan smurfol mindeki, meg baszik megmondani h ki, na ná h nem fogok ott bájologni h ki vagy cica? Ha meg ez a rendes neve akkor meg monja azt... Faszom ilyen hülyeségen, az agyamat eldobom. Direkt normálisan megkérdezem, de csak kell hozzni a baszogatást... Ez kurvára jobb... Illem az amit m?velsz, de hogy hogyan az nem érdekes? Grat... Bolhából elefánt.

...az azert nem lehet veletlen, ha mindenki beledkot Wink
Viszont mar 3x kerdeztem, es meg mindig nem mondtad meg, hogy milyen valaszt szeretnel erre a kerdesedre, csak egy peldat pls... mit tudnek azon kivul mondani, hogy "mole vagyok"?
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
BoSB_Subotai



Csatlakozott: 2006.10.15. Vasárnap 19:39
Hozzászólások: 558
Tartózkodási hely: Hungary, Solt

HozzászólásElküldve: Szer. Jan. 17, 2007 11:06 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Szerintem arra vezethet? vissza h furcsállta hogy sosem látott magyarok aocolnak ez engem is meglepett de örülök neki! Very Happy Amúgy lásd kivel van dolgod semmi baj Wink Csak azt hittem nekem is mondtad amúgy nem is tudom egy kezemen megszámolni hogy hány ebmbert tanítottam aocloni (most nem akakrok megsérteni senkit meg télleg csak egy példa) Cooltee-t is addig gyúrtam még bekerülta BoSB ba egy hónap munka volt kb Smile De én a noobokat illetve gyengébbeket sosem ugattam és a pártjukon állok! Wink Smile Ne hogy félre értsétek nem rátok értem Smile Hanem általánosítva! És a recet vissza nézve WoRA vs KX hát szerintem ahhoz képest h egymás közt játszotok szerintem nagyon jól nyomjátok Wink HF&GL
_________________

Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
[KX]mole



Csatlakozott: 2006.10.20. Péntek 11:21
Hozzászólások: 109
Tartózkodási hely: Noobia

HozzászólásElküldve: Szer. Jan. 17, 2007 11:13 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

amen,
pisz 'n lav

Cool
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
VNJ_Techno



Csatlakozott: 2006.10.19. Csütörtök 22:22
Hozzászólások: 957

HozzászólásElküldve: Csüt. Jan. 18, 2007 3:10 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

na megint elinditottam valamit ugy érzem:DDD tudnék mit hozzá szolni de egyesekbe ugyis mindenki beleköt és sértésnek vennének mindent szoval csak rizsálok egyet a hazaszeretetr?l megértésr?l békességr?l és arrol h ki a faszom smurfol a magyar aocosokon belül heee???? azt ugyis levágjátok ha mivagyunk mert értelmes nevet mi nemtudunk kitalálni szal ha van valami igen barom név (LábbalHajthatóSzájharmónika) akkor az kurva isten h én vagyok vagy kunyi esetleg latko de ? nem szokott smurfolni szal a kik ezek kérdés nem helyén valo, max az h TECHNO TE VAGY AZ BAZD MEG? és ha nemleges választ kapsz akkor valoszinüleg én vagyok :DDDDDDDD
_________________




http://www.youtube.com/watch?v=I9QJpwpLZWI&feature=related
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
BoSB_Stormrage



Csatlakozott: 2006.10.15. Vasárnap 15:31
Hozzászólások: 402
Tartózkodási hely: Nagyvenyim

HozzászólásElküldve: Csüt. Jan. 18, 2007 3:44 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Ha moderelnál magadon kisemberkém, akkor talán nem kötnék beléd ennyiszer.nehéz lenne?
idegbeteg vagy...jó ezt elnézzük,de az hogy minden második szavad káromkodás vagy kreténfalvi akcentus, az már sok.vagyunk szerintem így páran, akiknek ez nem jön be.
_________________
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
BoSB_Stormrage



Csatlakozott: 2006.10.15. Vasárnap 15:31
Hozzászólások: 402
Tartózkodási hely: Nagyvenyim

HozzászólásElküldve: Csüt. Jan. 18, 2007 3:46 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

ja és bocs h ide írtam,de nincs kedvem egy új topicot indítani, "hordjuk le besz-t" címmel
_________________
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
gab_



Csatlakozott: 2006.10.15. Vasárnap 15:42
Hozzászólások: 1140
Tartózkodási hely: Pécs

HozzászólásElküldve: Csüt. Jan. 18, 2007 3:56 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Ki vagy bazdmeg? xD Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
_________________
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
BoSB_Subotai



Csatlakozott: 2006.10.15. Vasárnap 19:39
Hozzászólások: 558
Tartózkodási hely: Hungary, Solt

HozzászólásElküldve: Csüt. Jan. 18, 2007 4:00 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Itt peace and love van itt nem lehet egymást ugatni vagy befejezni vagy új topic a veréseket meg írjátok fel azt majd technoval elintézzük aoc talin Wink Laughing Laughing
_________________

Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
BoSB_Stormrage



Csatlakozott: 2006.10.15. Vasárnap 15:31
Hozzászólások: 402
Tartózkodási hely: Nagyvenyim

HozzászólásElküldve: Csüt. Jan. 18, 2007 4:46 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

WoRA_Subotai írta:
Itt peace and love van itt nem lehet egymást ugatni vagy befejezni vagy új topic a veréseket meg írjátok fel azt majd technoval elintézzük aoc talin Wink Laughing Laughing


Had csatlakozzak a er?legények szövetségébe Very Happy Laughing Twisted Evil
_________________
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
gab_



Csatlakozott: 2006.10.15. Vasárnap 15:42
Hozzászólások: 1140
Tartózkodási hely: Pécs

HozzászólásElküldve: Csüt. Jan. 18, 2007 4:58 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Itt csak én mondhatom, hogy legyen vége! Amúgy télleg fejezzétek be! xD
_________________
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
BoSB_Stormrage



Csatlakozott: 2006.10.15. Vasárnap 15:31
Hozzászólások: 402
Tartózkodási hely: Nagyvenyim

HozzászólásElküldve: Csüt. Jan. 18, 2007 5:09 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

It shall be done master :worship: Very Happy
_________________
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
kunyi



Csatlakozott: 2006.12.28. Csütörtök 18:32
Hozzászólások: 1025

HozzászólásElküldve: Csüt. Jan. 18, 2007 5:16 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

én ismerem kx klán még aoe.hu rol kb 4-5 evvel ezelöt toltunk párat, asszem toboz nicken voltam, sztem tudjátok ti is. toboz_AD Gratis_toboz stb. de azota nem taLÁLkoztam senkivel, merre gameztok?
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
TLW_Beszosz



Csatlakozott: 2006.10.15. Vasárnap 18:00
Hozzászólások: 696
Tartózkodási hely: Lenti

HozzászólásElküldve: Csüt. Jan. 18, 2007 8:53 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Már bocs, de sztem nem én kezdtem itt a fórumon a bunkoságot...
Az meg h nem úgy beszélek ahogy apucikád, anyucikád szeretné, hát bocs, majd kiteszek egy 18as karikát...
_________________



____________
-High Council-
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
TLW_Beszosz



Csatlakozott: 2006.10.15. Vasárnap 18:00
Hozzászólások: 696
Tartózkodási hely: Lenti

HozzászólásElküldve: Csüt. Jan. 18, 2007 8:55 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

ui: ti békében nem tudtok élni? ha nyugalom van az már unalmas vagy mi? kiváncsi lettem volna ki ez a tag erre ez lett belöle, mint a dedóban.
_________________



____________
-High Council-
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
[KX]snatch



Csatlakozott: 2007.01.17. Szerda 1:30
Hozzászólások: 279
Tartózkodási hely: Mi az hogy Noobia?

HozzászólásElküldve: Csüt. Jan. 18, 2007 9:19 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

kunyi írta:
én ismerem kx klán még aoe.hu rol kb 4-5 evvel ezelöt toltunk párat, asszem toboz nicken voltam, sztem tudjátok ti is. toboz_AD Gratis_toboz stb. de azota nem taLÁLkoztam senkivel, merre gameztok?

Jaja, akkoriban jártunk oda, de csak hárman. Mole, Span és én. Mondjuk akkor még csak 5-en voltunk a klánban. Így, mint toboz én ismerlek. De kunyiként sem kérdeztem, hogy "ki ez?"... Wink
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
[KX]snatch



Csatlakozott: 2007.01.17. Szerda 1:30
Hozzászólások: 279
Tartózkodási hely: Mi az hogy Noobia?

HozzászólásElküldve: Csüt. Jan. 18, 2007 9:20 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

WoRA_Beszosz írta:
Az meg h nem úgy beszélek ahogy apucikád, anyucikád szeretné, hát bocs, majd kiteszek egy 18as karikát...

Csak fél?, hogy akkor Te nem látogathatod majd a fórumot csak szül?i felügyelettel... Wink
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
TLW_Priby
Site Admin


Csatlakozott: 2006.10.15. Vasárnap 15:34
Hozzászólások: 2131
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: Csüt. Jan. 18, 2007 10:03 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Srácok, hagyjuk abba a veszekedést, nagyon eltértünk a témától! Wink
_________________



Ha bármiféle problémád van, a fórumba írd! PÜ-ben nem segítek!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
[KX]mole



Csatlakozott: 2006.10.20. Péntek 11:21
Hozzászólások: 109
Tartózkodási hely: Noobia

HozzászólásElküldve: Csüt. Jan. 18, 2007 10:23 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

kunyi:
Persze, hogy emlékszünk. Ahogy írtam, nem játszunk sehol, csak egymás ellen neten illetve a lanjainkon Smile. Szóval semmi jelent?s, úgyhogy ennek megfelel? a játéker? is, amit képviselünk.

Priby: részemr?l abbafejezve, választ ugyan nem kaptam a kérdésemre, de nem is baj, mind1 Smile
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
[KX]snatch



Csatlakozott: 2007.01.17. Szerda 1:30
Hozzászólások: 279
Tartózkodási hely: Mi az hogy Noobia?

HozzászólásElküldve: Csüt. Feb. 15, 2007 2:20 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok! Nálunk még zajlik a házi bajnokság, de pl. nekem lenne kedvem mellette játszani veletek is, ahogy ez múlt hónapban is volt, amikor pár gamát toltunk. Priby többször is járt nálunk és ha volt 4v4, akkor szólt, de mostanában nem jár. Ha gondoljátok és szükség lenne emberre, akkor csak gyertek és szóljatok. Lehet nem mindig érünk rá, de hátha. Köszi. sn-
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
TLW_Priby
Site Admin


Csatlakozott: 2006.10.15. Vasárnap 15:34
Hozzászólások: 2131
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: Csüt. Feb. 15, 2007 2:35 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Mostanába szokott esténként lenni game, molenek szólok is néha, mert ? fenn van msnen Wink Amúgy majd felnézek mircre is xD
_________________



Ha bármiféle problémád van, a fórumba írd! PÜ-ben nem segítek!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Hozzászólások megtekintése:   
Lezárt fórum: ide nem küldhetsz témát, választ, nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.   Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Singleplayer Időzóna: (GMT +2 óra)
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3, 4  Következő
3 / 4 oldal

 
Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Magyar fordítás © Andai Szilárd - Frissítette: Magyar phpBB közösség